PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Halk Bankası reklamı bize benziyor

flu
29/04/2007, 11:24
Arkadaşlar dikkatinizi çekti mi, bugünlerde Halk Bankası'nın halka arzı için televizyonlarda bir reklam filmi gösteriliyor.
''Değişik işlerle meşgul insanlar aniden "Benim bankaya gitmem lazım" diyerek ok gibi fırlıyor ve "Yüreğimde yare var" türküsünün yüksek tempolu müziği eşliğinde koşmaya başlıyorlar. Farklı yönlerden koşup aynı kavşakta buluşan insanlar, birbirlerine omuz verip yükselerek Halkbank’ın Ankara Söğütözü’ndeki genel müdürlük binasını inşa ediyorlar''

O reklamı izlerken ''biz'' yani Grandepuntotr ailesi aklıma geldi, hani biz de sanki birbirimize el vererek yükseliyor, bir yapıyı oluşturuyoruz gibi düşündüm :)
Sizce de öyle mi ?

Mısafir
29/04/2007, 11:26
Yürrü be Hülya.. Ver Gazıııı :)

Gkhan
29/04/2007, 11:30
@Gökhan YAŞDAL

Yürrü be Hülya.. Ver Gazıııı

+123456789 :):):):):) :dans:

TEZEL PUNTO 45
29/04/2007, 11:31
Bencede abla dogru ver coskuyuuuu

flu
29/04/2007, 11:39
Yürrü be Hülya.. Ver Gazıııı :)
Yahu vallahi içimden geleni yazdım :) gazdan mazdan anlamam. Hem öyle olsa bile bu dönemde birlik ve beraberliğe ihtiyacımız yok mu?
Ama samimiyetime inanabilirsiniz, sadece öyle düşündüğümü için yazdım ;)

memat
29/04/2007, 12:22
hülya abla kim tutar seni

erdiyilmaz
29/04/2007, 12:29
GrandePuntoTR oLarak araLık ayından beri, eLimizden geLdiğince bu binanın temeLini en sagLam şekLiyLe oLuşturduk. temeL bir şekiLde atıLdı. bundan sonra kökLü degişimLeri, temeLin bozuLup yeniden yapıLmasını bekLemek yanLış oLur.

temeLimiz sağLam oLduguna göre, artık üst katLarı tamamLamaya başLamak sizLere kaLıyor. buLuşmaLarda oLsun, topLantıLarda oLsun ne kadar geLişip büyüdügümüzü gösterdik. iLk buLuşmaLarda sadece 6 araba varken, ikincisi 14.. üçüncüsü 62-63 araba oLdu. binanın kaçıncı katLarını yapmaya başLamışız varın siz hesap edin...

iLk günLerde 10. üye geLdi diye çok sevinmiştim, keza 20 oLdugunda da... şimdi bir bakıyorum binLere yakLaşmışız. daha da artacagız eminim.

günden güne geLişiyoruz, büyüyoruz; bu birLikteLiği yaraLamak isteyenLere karşı her zaman burada, tek bir yüregiz.

teşekkürLer.

Gkhan
29/04/2007, 12:39
erdi seninde HÜLYA ÇORAKÇI ERTAN'dan az kalır yanın yok vallaha :)

Nostarji konusu buna bir örnektir.Eskiye dönüp baktığımızda anlıyoruz ne kadar çok gelişip büyüdüğümüzü..

Böyle devam etmesi dileği ile :ok:

https://www.grandepuntotr.com/forum/showthread.php?t=2419

Linos
29/04/2007, 13:51
Forumun en gazcısı: Hülya :D

Çok güzel bir benzetme Hülya; umarım bu binanın sağlam temelleri bizi her zaman aynı çatı altında tutar!..

flu
29/04/2007, 14:46
Forumun en gazcısı: Hülya :D

Çok güzel bir benzetme Hülya; umarım bu binanın sağlam temelleri bizi her zaman aynı çatı altında tutar!..

Yahu niye ısrar ediyorsunuz, vallahi gazlama amacım yoktu :) Zaten şu hayatta beceremediğim şeylerin başında gelir; pazarlama, satış ve gazlama...
Hem Yıldıray duymasın bu en hikayesini :D