PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'da MEGUIAR'S Boya Koruma Yok Diyenlere

ibrahim06
06/02/2011, 11:43
Birçok forumda Ankara'da neden şöyle büyükçe bir Meguiar's boya koruma yeri yok diye tartışılır durur. Aslında Meguiar's ürünlerini Fiat yetkili servsileri kullanmakta.Ben geçen sene bu zamanlar arabamı aldığımda tanışmak için gittiğim Kavaklıdere Oto'da Kaput filmi, boya koruma, alt koruma vs yaptırmıştım. Kaput filmi 3M,boya koruma Meguiars kullanıldı. Bu işten sorumlu kişi İbrahim Bey iyi iş çıkarıyor. Kavaklıdereyi son iki ziyaretimde gördüm ki İbrahim bey artık orda yok ve boya koruma yaptığı yer kapalıydı. Sonradan öğrendim ki Tunalı ekar Sokak'ta kocaman geniş bir yer açmışlar bikaç hafta önce. İçeriye girdim oldukça büyük. Baktım İbrahim bey orda. Girişte büyük Meguiar's brandası aslılıydı. Sanırım yetkisini de alacaklar. Ankarada artık meguiar's neden yok diyenlere iyi bir yer olur orası.

takres
06/02/2011, 11:52
fiyatlar da uygun mu abi :)

ibrahim06
06/02/2011, 12:04
Ben yaptırdığımda uygun gelmişti bana.

06kaymak
06/02/2011, 13:55
Evet Ankara da ki tek uygulama merkezi olarak bu ay sonunda hizmete girecek....

OzzY
06/02/2011, 13:55
Evet Ankara da ki tek uygulama merkezi olarak bu ay sonunda hizmete girecek....

nisan gelsinnnn :D
18 Nisana randevu istiyorum :D

insomnia06
07/02/2011, 11:35
acity nin altında ki yıkamacı da meguiars ürünleriyle işlem yapıyor ama bana pek profesyonelce gelmedi,arabayı park ederken gördüm bi fiestaya işlem yapılıyordu ben ondan daha iyi yaparım açıkçası..dediğiniz yere bi gidelim bakalım,ekar sokak kaç numara acaba biliyomusunuz?

omer06
07/02/2011, 11:51
meguiar's yada başka marka ama önemli olan işçilik ve işlem sırası :)
uygulama merkezinde Kil kullanılıyormu ilk önce bunu sormak lazım :)
ben menzerna serisini kullanıyorum polish için :)
wax için collinite 915 çok sağlam oluyo

utku952
07/02/2011, 12:06
Hayırlı olsun :) bugun autoking e verdim kasko dan bikaç yer düzeltilecek yaza dogru da bi koruma parlatma lazım...bu arada müslüm abim bakım vakti geliyor :D her an kapını çalabilirim. saygılar

ibrahim06
07/02/2011, 13:53
acity nin altında ki yıkamacı da meguiars ürünleriyle işlem yapıyor ama bana pek profesyonelce gelmedi,arabayı park ederken gördüm bi fiestaya işlem yapılıyordu ben ondan daha iyi yaparım açıkçası..dediğiniz yere bi gidelim bakalım,ekar sokak kaç numara acaba biliyomusunuz?

ekara Tunalı Hilmi Caddesinden girince azıcık yürüyün sağda karşınıza çıkar.