PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Monza Marka Xenon Tavsiye eder misiniz?

Punkre4s
03/02/2011, 23:29
Daha önce acıldı sanıorm konu ama yinede sormak istiorm Monza marka Xenon 100 tL gibi bi fiyat kargo'da onlara ait Bys Tuninng die bi firma satıyor firma ve Xenonlar hakkında yrdımLarınızı bekliyorum arkdaŞlar Simdiden Teşekkr ederm

PLaTiNuN
03/02/2011, 23:42
Hangi modelini aldığına bağlı ama ben X treme modelini kullanıyorum gayet memnunum kaliteli bir ürün..

GP COSKUN
04/02/2011, 00:34
sezgin benim aracımda da monza kullanıyorum
4 yıla yakın oldu hiç bir sorun yok
yalnız fiyat çok düşük piyasada çakma monza çin malları var yani üzerindeki etiket sadece monza ama aslında çin malı
orjinal olup olmadığına dikkat et ürünün normalde 180 tl civarı olması lazım h4 kısa lar için

emrequzel
04/02/2011, 08:21
bys tuning kaliteli bir firmadır ve toptancıdır.Ürünleri Çoğu yere göre gayet uygundur.monza xenonlar hakkında da duyduğum herhangi bir şikayet olmadı.

StrawBeeRy
04/02/2011, 08:23
monza iyidir coşkun abinin dediği gibi fiyatları 180 200 cibarı onun aşağısında varsa almayın sakın çin malı onlar.BYS tuningten Ahmet abiye ve Ferdiye Selam söyleyin :)

clax22
04/02/2011, 20:17
ben monza aldım memnun kalmadım hemen bozuldu ama şans olarak nitelendiriyorum çünkü arkadaşımda var hiç sorun yaşamadı belkide bana çin malı olan denk gelmiştir ondan

ZV 007
05/02/2011, 21:05
benim eski puntoda< vardı monza orjinaldi.aslında iyiydi ama ben beyaz değil de sarı ışıktan yanayım.orjinalliğini bozmaqk istemem yani.aracı sattım ve şimdiki punto normal.zevk ve keyif senin tabi ama yağmurlu ahavalarda sanki iyi göremiyordum yolu zenonla

Punkre4s
08/02/2011, 19:11
sezgin benim aracımda da monza kullanıyorum
4 yıla yakın oldu hiç bir sorun yok
yalnız fiyat çok düşük piyasada çakma monza çin malları var yani üzerindeki etiket sadece monza ama aslında çin malı
orjinal olup olmadığına dikkat et ürünün normalde 180 tl civarı olması lazım h4 kısa lar için

Coskun abi
Linkte gördüğüm kadarı ile monzA ama siteyi bilmediğime yinede bir danışayım istedim Yorumuna göre alacagım hem sislere hem H4 uzun kısa almk istiyorum:S ama güvenilirliğinde teredüttlerim var

https://www.bystuning.com/x_monza-monza-h11-8000-k-xenon-seti_1585.php?k_id=0&kn=

NightWalker
08/02/2011, 19:29
Coskun abi
Linkte gördüğüm kadarı ile monzA ama siteyi bilmediğime yinede bir danışayım istedim Yorumuna göre alacagım hem sislere hem H4 uzun kısa almk istiyorum:S ama güvenilirliğinde teredüttlerim var

Monza h11 8000 k xenon seti | | Tuning Modifiye Bys Tuning (https://www.bystuning.com/x_monza-monza-h11-8000-k-xenon-seti_1585.php?k_id=0&kn=)

ürün orjinalse bende alabilirim. ama siteyi pek gözüm tutmadı, istanbulda dükkanları varsa tanıdık vasıtasıyla ürüne baktırsak daha mantıklı olur gibi.

Punkre4s
08/02/2011, 19:33
tek tatil günüm pazar ben gidip bizzat almayı düşünüorm ama kapalı olacagıını söyledi arakdaslar :S bilgisi olan varsa tavsiye edecek birisi warsa sevinirm

PLaTiNuN
08/02/2011, 22:01
Kardeş hepsiburada.com da da var monza xenon...

acRep
09/02/2011, 00:05
monza iyidir coşkun abinin dediği gibi fiyatları 180 200 cibarı onun aşağısında varsa almayın sakın çin malı onlar.BYS tuningten Ahmet abiye ve Ferdiye Selam söyleyin :)

Mert Ahmet abiyle konuşurken punto'dan moddan söz sana geldi bi şekilde :) Fakat senin aracı sattıgını ßrawo aldıgını falan söyledi Yok abi yanlışın var mertleri karıştırdın yada aracları dedim ama tam emin deildi Öyle hatırlıyorum dedi :)
Gizli'den ßravomu aldın ? :D

PeterPAN
09/02/2011, 00:15
arkadaşlar, sitenin aksaraydaki dükkanını ziyaret ettim ben daha once defalarca... hemen yanında her zaman yedek parca aldığım bir yer var, oraya her ugradıgımda tuningci ye de ugruyorum... sitede sorunsuz, firmada sorunsuz, bir sıkıntınız olmaz güvenle alışveriş yapabilirsiniz.. yanlız tavsiyem 120 tl olan DISCOVERY marka xenon almanız, araclardaki beyine olan zararı ve manyetik alanı olmayan bir kit.. hemde 28 ay garanti veriyorlar...

acRep
09/02/2011, 00:31
Fatih bende 28 ay garantili DISCOVERY marka xenon kullanıyorum Şirinevlerden Montaj dahil 100 tlye aldım.. Ama sanırım kampanya zamanıydı öyle hatırlıyorum..

PeterPAN
09/02/2011, 00:47
fiyat konusunda piyasaya göre nedir bilmiyorum, normalde 140 tl gibi bir rakamı var galiba bana 120 tl dediler, montaj haric.. montaj icinde 20 tl ye yaptırırz demişlerdi... sen 100 tl montaj dahil cok iyi almışsın, belki kampanya falandır bilemiyorum... kimseyi de yönlendirmiş olmıyım :) bana ordaki satıcının önerdiği buydu, monza yerine bu daha iyi dedi...

fatihtemizer
09/02/2011, 15:11
lar iyi bir firmadır..güvenle alabilirsiniz..Ahmet abiyi tanırım..bende önceki aracıma ordan almıştım hiç sorun olmadı..