PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Evo'nun arka stopları Grande Punto'ya uyarmı?

Shadowmummy
02/02/2011, 22:45
İyi akşamlar.Benim 2008 model Grande Punto'm var fakat Punto Evo'nun arka stopları çok hoşuma gidiyor.Acaba Evo'nun arka stopları Grande Punto'ya uyarmı?Yardımlarınız için şimdiden Teşekkürler.

takres
02/02/2011, 22:52
daha önce forumda konuşuldu bu konu hatta evo stoplu bir gp nin ilanı da vardı :)

Shadowmummy
02/02/2011, 23:02
Teşekkürler konuyla ilgili bilgim yoktu kusura bakmayın. :)

33 AP 079 (i.kuyumcu)
02/02/2011, 23:12
daha önce forumda konuşuldu bu konu hatta evo stoplu bir gp nin ilanı da vardı :)
uyuyor yanı teşekkürler:)

edelsang
02/02/2011, 23:46
uyuyo bende italyadaki bir buluşmanın videosunda izledim çok cixs durmuş tanesi 350 tl di sanırsam

femoli
03/02/2011, 09:51
Evo stopları geliyor biraz bekleyin :)

GP COSKUN
03/02/2011, 10:46
Evo stopları geliyor biraz bekleyin :)

ulem daha ne kadar bekliycez yeni modeli çıkacak arabanın
bir getirtemedin şunu :motorcu:
hayır getirtemiyceksen bilelim de bari ben evde seri imalata geçeyim :hollowee:

turker
03/02/2011, 10:54
bursada evo stoplu gp var takmıs gezıyor

femoli
03/02/2011, 10:57
ulem daha ne kadar bekliycez yeni modeli çıkacak arabanın
bir getirtemedin şunu :motorcu:
hayır getirtemiyceksen bilelim de bari ben evde seri imalata geçeyim :hollowee:
ule ben hiç getirtecem dememiştimki :D ilk defa şimdi ortaya çıtı bu konu 3 gün önce getirtme işlemlerine başladık umarım gümrük felan takılma olmazda kısacana gelir :)

turker
03/02/2011, 11:10
ule ben hiç getirtecem dememiştimki :D ilk defa şimdi ortaya çıtı bu konu 3 gün önce getirtme işlemlerine başladık umarım gümrük felan takılma olmazda kısacana gelir :)

aslında bursada yapılıyo stoplar ama burdan oraya gıdıyo sonra yenıden buraya gelıyo foruma uye olupda stopların yapımında calısan var aslında ama mevzuat oyle

puntoturbom
03/02/2011, 15:49
Gülay Hanım,sizin fabrikadan vardır tanıdıklarınız .Üreticiye ulaşabilir miyiz ? :)

femoli
03/02/2011, 16:54
aslında bursada yapılıyo stoplar ama burdan oraya gıdıyo sonra yenıden buraya gelıyo foruma uye olupda stopların yapımında calısan var aslında ama mevzuat oyle
Ben italyada üretiliyor diye biliyorum , fakat dedğinizde olabilir mesela davlumbaz bursada yapılıyor, fabrikayıda biliyoruz ama alamıyoruz tanıdıkta var yinede alamıyoruz illa tofaştan getirteceğiz çünkü banttan sayılı üretiliyormuş dışarıya satılması çıkması kesinlikle yasak ..

juke
03/02/2011, 22:15
arkadaşlar o konuyu bende araştırdım detaylıca hemde hani gp lerin ışık ikazı varya mesela ledli plakalık yada partk ampullerini kabul etmiyor evonun stoplarıda yuvaya oturuyor ama yanmıyor yada hata veriyor bu tip sorunlar olduğu için uymuyor diyorlar servisde felan ama işini bilen bi elektrikçiye giderseniz araya bir parça takıp monte edebiliyorlar! yani türkiyede olmaz diye bişey yok ;)