PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurtlar vadisi filistin

sakinkaradas
31/01/2011, 15:52
arkadaşlar dün arkadaşlarla beraber kurtlar vadisi filistini seyretmeye gittik.filim genel olarak seyredilebilecek bir film.en azıdan seyir zevki var.fakat küçük çocuklarla izlemek dogru degil.malum savaş sahneleri var.
film mavi marmara baskınını başlangıç noktası olarak almış ama irdeleme anlamında mavi marmara ile pek bi alakası yok.en azından benim görüşüm böyle.temel olarak filistinlilerin çektigi açıya polat alemdarca cevap veriliyor.ilginç olansa bu seferki flimin sonu k.v.ıraktan daha etkileyici.ben film olarak seyrettim güzeldi.seyredilebilecek bir film.tavsiye ederim.en azından oradaki insanların ne çektiklerine tercüman oluyor.belki abartı vardır ama gerçekleri vurguladıgı bir gerçek.bu arada yeni repliklerde var filmde ilgi çekecek.

takres
31/01/2011, 16:03
gitmeyi düşünmüyorum...

ibrahim06
31/01/2011, 23:00
Kurtlar vadisi dizisini takip etmem.2 yıl önce 7-8 bölüm hariç. Filistin filmi için bazı yazarlar filmin abartılı, tek başına savaşmanın saçma olduğundan bahsetmekteler. Yahu S.Stone(rambo) yıllar önce Afganistanı tek başına kurtarırken abartı olmuyor da bizimki mi saçma oluyor? Polat alemdar tarzı ilgimi çekmiyor ama sırf maddi destek verme adına gideceğim.Sebebi her nasıl çekilirse çekilsin bu feryadı dünyaya duyurmalarıdır. İsrail ordusuna karşı bir film başka yerde çekilmiş midir o da ayrı bir yürek ve cüret ister.

ZAK1980
31/01/2011, 23:11
Kurtlar vadisi dizisini takip etmem.2 yıl önce 7-8 bölüm hariç. Filistin filmi için bazı yazarlar filmin abartılı, tek başına savaşmanın saçma olduğundan bahsetmekteler. Yahu S.Stone(rambo) yıllar önce Afganistanı tek başına kurtarırken abartı olmuyor da bizimki mi saçma oluyor? Polat alemdar tarzı ilgimi çekmiyor ama sırf maddi destek verme adına gideceğim.Sebebi her nasıl çekilirse çekilsin bu feryadı dünyaya duyurmalarıdır. İsrail ordusuna karşı bir film başka yerde çekilmiş midir o da ayrı bir yürek ve cüret ister.
İsrailin yaptıklarını gormeyen avrupalılar belkı bu fılım ıle biseylerı anlayabılır en azından dusunup sorguluyabılır avrupanın yanında korkak araplarda ders cıkartırmı bılmem ama almanyada yasaklandı artık kurtlar vadısıde sacmalıyor polatta olmasa vay bu ulkenın haline adam 9999 canlı mubarek dunyaya kazık caktı ve artık polıtık bır dızı resmen hukumete calısır oldu ızlıyormuyum evet o saatlerdekı dıger dızıler cok daha sacma

WiSTaRiA
31/01/2011, 23:23
izlenmeye değermi diyosunuz yani :D

ibrahim06
31/01/2011, 23:29
Zeynel ben de senin gibi düşünüyorum. Hatta bu dizinin fanatiği olan işyerindeki arkadaşlara takılırım : Bu haftaki ''Polat Alemdar'ın Maceraları''nı seyrettiniz mi diye ama burda söz konusu bir feryadı duyuruyorlar. Evde yabancı haber kanallarını izlerim arasıra. Yahudi sermayesi olan CNN International haber yaptı bu filmi. Sinema bişeyi duyurmak için çok iyi bir yol.

33 AP 079 (i.kuyumcu)
31/01/2011, 23:32
mutlaka gideceğim.teşekkürler

WiSTaRiA
31/01/2011, 23:39
Anlaşılan mutlaka seyredilmesi gerekilen bir film...

33 AP 079 (i.kuyumcu)
31/01/2011, 23:52
gitmedim ama kesinlikle öyle oldguna emınım.hiç bir dizi bölumlerini kaçırmadgm ıcın mutlaka bunuda kacırmamak lazım:)

WiSTaRiA
01/02/2011, 00:04
evet gitmek lazım

fortune
07/02/2011, 20:23
bizim milletteki olayı anlamıyorum.Yabancı filmlerde abartı olmayan şeyler Türk filmlerinde abartı oluyo.Olsun arkadaş abartılıda olsa gidelimki bizim film endüstrimizde gelişsin.

LeoN48
07/02/2011, 20:31
Daha önce K.V.Irak'ı izleyip beğenmiş biri olarak bu seriyi de izlemeyi düşünüyorum. Ama beni üzen bizim kahramanlığımız sadece filmlerde kalıyor. Ne başımıza geçirilen çuvalın hesabını sorabildik, ne de diğer milli onurumuzu kıran davranışları, dayatmaları! Bırakın hesap sormayı, artık insanların umurunda bile olmamaya başladı onurdur, şereftir, vatan sevgisidir, herkes gemisini öyle ya da böyle kurtarmakla meşgul..

femoli
07/02/2011, 22:35
Dizisinide filminide kaciramam . Belki icimizdeki bastirilmis sindirilmis duygulari cikariyoruz bu dizi ve sinemada ..

ibrahim06
09/02/2011, 21:11
Bugün gittim.Daha önce de belirttiğim gibi bu zulmü dünyaya bir şekilde duyurdukları için destek amaçlı gittim. Film baştan sona counter strike. ta ta taa dıkşın dıkşın dıkşin.

OzzY
09/02/2011, 21:23
Bugün gittim.Daha önce de belirttiğim gibi bu zulmü dünyaya bir şekilde duyurdukları için destek amaçlı gittim. Film baştan sona counter strike. ta ta taa dıkşın dıkşın dıkşin.

bende arkadaşım istediği için gittim(dizinin hiç bi bölümünü kaçırmam ama filmler sinema için fazla hafif bence) %99 çatışma... senaryo konu yok...

sakinkaradas
10/02/2011, 07:57
benzetme şahane dıkşın dıkşın :D:tooleet0: