PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : V tipi 12 silindir

uzuncocuk
31/01/2011, 12:53
v tipi 12 silindir 640 bg cift trbo aracımı 1000 bg e cıkartabılırmıyım:)

ademtahir
31/01/2011, 12:59
izin verselerde alıp binsek piyasa yapardık :D

takres
31/01/2011, 13:05
sl 65 amg tercihimdir :)

sabanci
31/01/2011, 13:06
ümit abi 2 az gelir 3 - 5 tane turbo olsun ara hızlanmaların harika olur :D

GP COSKUN
31/01/2011, 13:49
çok yakar hiç kurcalama aleti =))))

TORnADO
31/01/2011, 14:52
One öyle ya! Canavar gibi maşallah. :) Allah askerimizin yardımcısı olsun.

sakinkaradas
31/01/2011, 15:36
ne yapıyonuz siz öyle anahtardır,şalamadır.devlet malı o alimallah gezelitirler.hem askeri araçlarda modifiye yasak:)

uzuncocuk
31/01/2011, 19:41
ne yapıyonuz siz öyle anahtardır,şalamadır.devlet malı o alimallah gezelitirler.hem askeri araçlarda modifiye yasak:)
sakin kardeş.... ıran sınırı gelıncık hudut karakolu rakım 3200 sıcaklık suan gecelerı -25 cıvarı.. 6 adet 100 a aku varda bol bol bıtıyorlar sogugada dayanamıyorlar... akuler sureklı sarjlı dursun dıye uzerıne dıesel yardımcı motor baglıyoruz. koca motor calısmadan , bu alet cok daha az yakıtla hem akulerı sarj edıyor hemde ne kadar elektrıklı aksam varsa anakontak uzerınden besleme yapıyor... yerde kendılerı fotoda:) gavur delı gıbı monte yaptıgından ancak salama ıle kesebılıyoruz:)sarj dınamosu 70 kılo mars 70 kılo.... bıktım bu aygırdan:)

sakinkaradas
31/01/2011, 20:31
sakin kardeş.... ıran sınırı gelıncık hudut karakolu rakım 3200 sıcaklık suan gecelerı -25 cıvarı.. 6 adet 100 a aku varda bol bol bıtıyorlar sogugada dayanamıyorlar... akuler sureklı sarjlı dursun dıye uzerıne dıesel yardımcı motor baglıyoruz. koca motor calısmadan , bu alet cok daha az yakıtla hem akulerı sarj edıyor hemde ne kadar elektrıklı aksam varsa anakontak uzerınden besleme yapıyor... yerde kendılerı fotoda:) gavur delı gıbı monte yaptıgından ancak salama ıle kesebılıyoruz:)sarj dınamosu 70 kılo mars 70 kılo.... bıktım bu aygırdan:)
abim allah kolaylık versin.senin bulundugun yerleri degil ama güneydoguda 1.5 yıl kaldım.van tarafını da duydum.çok sogukmuş.ama bu tankı görünce mardinden kızıltepeye giderken selen kışlası idi sanırım oraya giden bir tankı sollamıştım.tanklarla ilgili en hoş hatıram budur.arabada 4 kişiyiz hepimiz yolda giden tanka bakıyoruz.ilginçtir bu tanklar 50 ton felan ama bu agırlıga ragmen 70km felan hız yapıyor sanırım.zira ben 80 le giderken oda yanımda bariz gidiyordu yani.

uzuncocuk
31/01/2011, 20:44
abim allah kolaylık versin.senin bulundugun yerleri degil ama güneydoguda 1.5 yıl kaldım.van tarafını da duydum.çok sogukmuş.ama bu tankı görünce mardinden kızıltepeye giderken selen kışlası idi sanırım oraya giden bir tankı sollamıştım.tanklarla ilgili en hoş hatıram budur.arabada 4 kişiyiz hepimiz yolda giden tanka bakıyoruz.ilginçtir bu tanklar 50 ton felan ama bu agırlıga ragmen 70km felan hız yapıyor sanırım.zira ben 80 le giderken oda yanımda bariz gidiyordu yani.
sakın benım asıl bırlıgım mardın... burdada uzantılarımız mevcut .70 ton bu tank... ama ıyı gıder meret...e bu motorla normaldır gıdısı... calısırken eksoz tarafında durmayı cıger ve kulak saglıgı ıcın dogru bulmam:)

uzuncocuk
31/01/2011, 20:49
sakın benım asıl bırlıgım mardın... burdada uzantılarımız mevcut .70 ton bu tank... ama ıyı gıder meret...e bu motorla normaldır gıdısı... calısırken eksoz tarafında durmayı cıger ve kulak saglıgı ıcın dogru bulmam:) sakın baska bır goruntu gerekmez herhalde guc tarıfı ıcın 1500 km motorın 470 km yol .....nasıl ama sarfıyat bu arada calısma seklıne dıkkat edın ...bızım karakola kurtarıcı cıkmadıgından ırandan 60 km yol gıttık kurtarıcı ıran tarafında tank turkıye tarafında... arada sınır telı var bak dıkkat et:)

uzuncocuk
31/01/2011, 20:56
ahanda bunlarda iranlı gundiler:)

sakinkaradas
31/01/2011, 22:23
sakın baska bır goruntu gerekmez herhalde guc tarıfı ıcın 1500 km motorın 470 km yol .....nasıl ama sarfıyat bu arada calısma seklıne dıkkat edın ...bızım karakola kurtarıcı cıkmadıgından ırandan 60 km yol gıttık kurtarıcı ıran tarafında tank turkıye tarafında... arada sınır telı var bak dıkkat et:)
tam komşu dayanışması olmuş resmen.yada sınır ötesi oparasyon da diyebilirik:D

WiSTaRiA
31/01/2011, 23:34
renleri tutuyomu bari okadar beygirlik aletin :D:D:D

çok yakar hiç kurcalama aleti =))))

Abi LPG taksak gene çok yakarmı :D:D

uzuncocuk
31/01/2011, 23:54
renleri tutuyomu bari okadar beygirlik aletin :D:D:D

Abi LPG taksak gene çok yakarmı :D:D
bı fren merkezı var gorsen pancar mototr sanırsın......

uzuncocuk
31/01/2011, 23:58
dıreksıyon T seklınde:)

WiSTaRiA
01/02/2011, 00:00
bı fren merkezı var gorsen pancar mototr sanırsın......
Hadi ya süper...

Ya şu canavarın içinin resimlerinide çekseydiniz ya... Hep merak etmişimdir tankların içi nasıldır diye :D:D:D

uzuncocuk
01/02/2011, 00:13
yukleyecegımde sureklı bu dosyayı daha once yukledın yukleyemezsın dıyo bu program cıldırcam....

GP COSKUN
01/02/2011, 00:38
Hadi ya süper...

Ya şu canavarın içinin resimlerinide çekseydiniz ya... Hep merak etmişimdir tankların içi nasıldır diye :D:D:D

hiç merak etme orçun içi çok sıkışık 4 kişi zor sığıyor
her tarafın demir yığını işte ama harika bir alet

WiSTaRiA
01/02/2011, 00:50
Ne bileyim be patron biz sizin gibi tank kullanmadık... :D:D:D Ama çok büyük para bulursam zevkine bir tank alıcam hurda murda :D:D Kapımın önünde dursun ama benim olsun... Coşkun abi bana kullanmasını öğretirsin dimi :D:D:D

GP COSKUN
01/02/2011, 01:05
hehehe
olm zevkli değilki kullanması 10 cm lik bir yerden bakmaya çalışıyorsun
ama dışardan seyretmek daha zevkli hele bide top atışı yaparsa

predator_ant
01/02/2011, 01:21
Çıkma uçak motoru ayarlarız,benim birader uçak teknisyeni. :-)

predator_ant
01/02/2011, 01:23
ahanda bunlarda iranlı gundiler:)
gundi :-):thumbs_up2::Ç

uzuncocuk
01/02/2011, 09:22
Çıkma uçak motoru ayarlarız,benim birader uçak teknisyeni. :-)
okulda f4 phantom motoru gormustum... yakıt ve calısma sıstemını bılırım az cok( bıras uzun motor van senguller fıata arac getıren kamyona ver kardes alırım burdan) kardesını de gonder ama...

uzuncocuk
01/02/2011, 09:24
gundi :-):thumbs_up2::Ç
ıranlı albayın ıranda karakol zıyaretlerındekı cumlesı.... karakolunuza gelıyoruz, bakıyoruz( ıstanbul turkcesı), hec sızı bulamıyk......:) gundi işte ne desem...... adamlar boyum 2 metre dıye ıkı saat fotograf cektırme yarısına gırdıler... habıre cekıldık:)

m_cevik
01/02/2011, 14:55
Ümit bey resimde gördüğümüz canavar m52t obüs değil midir,yoksa ben mi yanılıyorum bu kadar büyük tanklar var mıydı ? Maşallah paletine nazar gelmesin :D

uzuncocuk
01/02/2011, 17:47
Ümit bey resimde gördüğümüz canavar m52t obüs değil midir,yoksa ben mi yanılıyorum bu kadar büyük tanklar var mıydı ? Maşallah paletine nazar gelmesin :D
m60 a3 tankı....

predator_ant
01/02/2011, 19:01
okulda f4 phantom motoru gormustum... yakıt ve calısma sıstemını bılırım az cok( bıras uzun motor van senguller fıata arac getıren kamyona ver kardes alırım burdan) kardesını de gonder ama...

Abi askeri değil sivil havacılıkta birader. Anca airbus,boeing motoru falan ayarlarız diyor. Uyar mı?

predator_ant
01/02/2011, 19:05
ıranlı albayın ıranda karakol zıyaretlerındekı cumlesı.... karakolunuza gelıyoruz, bakıyoruz( ıstanbul turkcesı), hec sızı bulamıyk......:) gundi işte ne desem...... adamlar boyum 2 metre dıye ıkı saat fotograf cektırme yarısına gırdıler... habıre cekıldık:)
Yalnız ben en sağdakinin tipine bittim. Gözlükler falan,eleman FBI takılıyor.

uzuncocuk
01/02/2011, 20:37
Yalnız ben en sağdakinin tipine bittim. Gözlükler falan,eleman FBI takılıyor.
ya ahmedınecad faktoru var ıcnde.... adamlar azerı gocmeni aynı zamanda tukcede bılen ıran vatandaslarını sınır polısı yapmıslar( onlarda sınırı polıs koruyor) cocuklarla kanbagı olayı muhabbet kurduk hemen ,,, yalnız adamların bırseyıne bıtıyorum, biz hala dokuntu land rover kullanırken adamlar 2010 lan cruısere biniyorlar en dusuk araclarıda nıssan skystar...

GPS2
01/02/2011, 23:33
Olsun uzun kardeşim bize lan man lazım değil bizde İMAN var... yeter...:) alayına ...len şimdi deştiniz eski yaraları...p.çvş(eğitim çvş) mg3 uzmanı kardeşiniz...saygılar...:)

GPS2
01/02/2011, 23:50
ya ahmedınecad faktoru var ıcnde.... adamlar azerı gocmeni aynı zamanda tukcede bılen ıran vatandaslarını sınır polısı yapmıslar( onlarda sınırı polıs koruyor) cocuklarla kanbagı olayı muhabbet kurduk hemen ,,, yalnız adamların bırseyıne bıtıyorum, biz hala dokuntu land rover kullanırken adamlar 2010 lan cruısere biniyorlar en dusuk araclarıda nıssan skystar...:):) Adamlarda petrolden çok ne var...su oralarda daha pahalı olduğunu yakın çevremizdeki iş için oralara giden dostlarımız söylüyor...bırakta olsun o kadar...bizim cengaverler halkın verdiği vergilerle landları sürüyor...onların petrolü var fark orada...ama alırız anahtarlarını...ve petrolünü...:):)kızdırmasınlar bizi...

Fuzuli
02/02/2011, 00:20
Persleri araplarla karşılaştırmayın derim...
Ülkesine gireni çiçekle karşılayıp ordusuna tek kurşun atmadan başkentlerini bırakacak bir orduları olduğunu düşünmüyorum...

Tarihlerinden güç alan milletlerden İranlılar..Bizim gibi...
Zaten kahve muhabbeti ile savaş kazanılmayacağını da konuyu açan SİLAH ARKADAŞIM size anlatır...

GPS2
02/02/2011, 00:43
Haklısınız tabiii...araplarla perslerle Türkleri karıştırmamak lazım...Bizler nerelerden geldik nerelere gittik (ortaasya - anadolu - 3 kıta 600 yıl -Viyana kapıları - japonyada bile şehitlerimiz var :) ...) Persler kim...? tarih kim ...? arapları geçin...İslamiyeti kim yaydı...? OSMANLI... ATATÜRK var ATAPERS nerde...? Iraklılar ile nerdeyse 10-15 sene birbirilerini yediler...elde ne var...? 0

zafermutlu
04/02/2011, 13:46

takas edelim:)