PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cam Tavandan Gelen Güneş ?

circassiancomis
28/01/2011, 14:41
Arabanın cam tavanından gelen güneşi nasıl engelleyebiliriz, perdeyi çektiğimde sineklik gibi duruyor :D yine güneşi geçiriyor ?

Ziyaretçi049
28/01/2011, 15:08
Cam filmi ile çözebilirsin

krakercocuk
28/01/2011, 15:20
skydome un mu var derdin var arkadaş:D en koyusundan bi film çekin;)

by_memur
28/01/2011, 15:27
normal bir film al 10-15 lira arası olması lazım. içinde malzemeside var kendin çek filmi.
hem bu normal filmler çok koyu oluyo amerikan filmlere göre. güneşi bile göremezsin :)

takres
28/01/2011, 15:28
film çektirin polis onada karışamaz ya...

alpimmm
28/01/2011, 15:51
buradan şunu anlıyoruz skydome ii bişey değilmiş :D :P
şaka bi yana film iyi çözümmüş, ilerde alırsak aklımızda olsun:)

ademtahir
28/01/2011, 16:05
film iyi bir çözüm değil ben daha önceki aracıma sunroofuna çektirmiştim gökyüzü iyi görünmüyor
en güzeli perdesini kapatmak

circassiancomis
28/01/2011, 16:16
evet film olabilir düşünmemiştim daha önce ama görüntüyüde etkiler perdesinin değiştiremek mi ki? var mıdır değiştirme çabası olan?

yaza doğru korton :D koymayı düşünüyordum olmadı film çekeceğiz

WiSTaRiA
28/01/2011, 16:48
Bence ya abartılmış güneş girişi yada evonuzun skydome camı normal cam filmsiz... Benim aracımın skydome'u kendinden yani fabrikasyon çıkışlı karartılmış... Yazın güneş hiç rahatsız etmedi beni... Belki güneşe karşı alerjiniz vardır...

femoli
28/01/2011, 18:52
Film çekebilirsiniz ama bende pek rahtsız olmuyorum perdeyi çekiyorum yeteri kadar kesiyor hiç bir sorun yaşamadım ama kişiden kişiye değişir tabiki ..

thekafkef
28/01/2011, 23:09
Bence ya abartılmış güneş girişi yada evonuzun skydome camı normal cam filmsiz... Benim aracımın skydome'u kendinden yani fabrikasyon çıkışlı karartılmış... Yazın güneş hiç rahatsız etmedi beni... Belki güneşe karşı alerjiniz vardır...
Benimkide karartılmış özellikle perdeyi çektiğimde sorun olmuyor..
ama tabiiki kişiden kişiye değişir.

abulbul08
28/01/2011, 23:12
sakın resimdeki gibi unutma:D:D:D
https://images.habervitrini.com/devam_photo/org/yuh_foto6889__12_.jpg

TORnADO
28/01/2011, 23:14
film çektirin polis onada karışamaz ya...

Belli mi olur,adamların canı ceza yazmak ister de arabada bir şey bulamazsa:"Hemşehrim,cam filmi yasak,şu tavandaki de yanılmıyorsam cam filmi oluyor,size ceza yazmam lazım.":vertag00: da diyebilir siz de gerekli cevabı:ranting2: verirsiniz tabi ki. :) :)

NyhatShu
28/01/2011, 23:16
bütün skydome'lar karartılmış diye düşünüyorum fazla karartılmamış. yani baktıgımda dışarıyı göremiceksem niye cam tavan olsun ki yağmur damlaları şuan ki favorim mesela ? güneşte beni temmuz ağustos aylarında rahatsız etmior kişiye göre değişir. zatn öğle saatide araba kullanmıyorum pek.

Coool
28/01/2011, 23:17
evet film olabilir düşünmemiştim daha önce ama görüntüyüde etkiler perdesinin değiştiremek mi ki? var mıdır değiştirme çabası olan?

yaza doğru korton :D koymayı düşünüyordum olmadı film çekeceğiz

valla benim aklıma bişey geldi ama olur mu bilmem... deri döşeme yapan yerler bu işi çözebilir... aynı boyutta tavan rengine uygun bir vinlex parçası yapıştırılabilir açtığızda katlanacağı içnde pek sorun olmaz gibi... Tabi makarayı bozarsa bilmem....;)

savagi
28/01/2011, 23:28
aman kardeşim etmeyin eylemeyin.skydomme un keyfini çıkartın :)

PeterPAN
29/01/2011, 01:56
Hehe :) burada stilin farkını görmüş oldum :) benim sky window un elektrikli bir perdesi var komple tavan boyunca ve tavan döşemesinin renginde kesinlikle güneş geçirmiyor... yanlız SKYWINDOW ve SKYDOME ların camları karartılmış oluyor, çok fazla almasa gerek güneşi ? yinede sıkıntı oluyorsa cam filmi ile çözebilirsiniz, polisler farkına bile varmaz, kaldıki cam zaten karartılmış dıştan içi gözükmuyor polisi ilgilendirmez...

Scottie
29/01/2011, 09:20
cam tavanlı arabam olsun varsın güneş gelsin...

sakinkaradas
29/01/2011, 09:34
valla kardeş 2bin lira fazla verdim.skydome eklettim arabaya ne güneş rahatsız ediyor nede başkası.hem ışıklarda felan çok hoş oluyo.kaldır kafayı numaratörü seyret.havası bile yetiyor valla.

segin
29/01/2011, 12:58
ne demişler güneş girmeyen yere doktor girer:D içeri ne girerse girsin ben sky dome keyfini yaşamak için 2000 lira fazla ödemişim güneşmi beni caydıracak yahu. bence keyfini çıkar gökyüzünün onu görmek için öne yana eğilenler var :D:D :p

circassiancomis
31/01/2011, 09:36
benimde en büyük keyif aldığım, ışıklarıda numaratörü kafayı kaldırıp izlemek :D

rahatsız edeceğini düşünüyordum, yaz gelsin rahatsız ederse her halükârda 2 tane 4 köşe karton buluruz ;)

circassiancomis
31/01/2011, 09:38
Hehe :) burada stilin farkını görmüş oldum :) benim sky window un elektrikli bir perdesi var komple tavan boyunca ve tavan döşemesinin renginde kesinlikle güneş geçirmiyor... yanlız SKYWINDOW ve SKYDOME ların camları karartılmış oluyor, çok fazla almasa gerek güneşi ? yinede sıkıntı oluyorsa cam filmi ile çözebilirsiniz, polisler farkına bile varmaz, kaldıki cam zaten karartılmış dıştan içi gözükmuyor polisi ilgilendirmez...

tavandaki cam filmine polis birşey diyecekse :gun_band: "nerde barikat orda direniş" slaganlarını atmaya başlarız :shuriken:

uzuncocuk
31/01/2011, 10:08
gokyuzunu fazla seyretmemek lazım rtafıkte... malum teybe bakarken bıle kaza yapabılıyoruz:)