PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şikayet başkan nickli şahıs hakkında

sakinkaradas
26/01/2011, 12:57
forumda https://forum.grandepuntotr.com/garaj/23012-alfa-romeo-giulietta-aracim-test-ve-inceleme.html
nolu konuda yaptıgım yorumlara kızan konu sahibi şahsıma kişiliksiz gibi ithamlarda bulunmuştur.yaptıgım tüm yorumlarda hiç kimsenin ne şahsına nede kişilik haklarına kesinlikle tek kelime KIRICI MESAJ YAZMADIM.
ŞAYET YAZMIŞ İSEM KONU SAHİBİNE VERİLEBİLECEK CEZANIN DAHA AGIRININ TARAFIMA VERİLMESİNİ RİCA EDİYORUM.ANCAK BU KONUDA ŞAHSIMA BÖYLE BİR İTHAMDA BULUNAN ŞAHSIN CEZASIZ KALMAMASINI RİCA EDİYORUM

erdiyilmaz
26/01/2011, 13:43
konu icerigi konu sahibi tarafindan silinmis, ancak incelemelerimiz devam ediyor

sakinkaradas
26/01/2011, 13:47
zaten konuya teşekkür edenler paylaşım için teşekkür etmiştir.ancak şahıs mesaj içerigini degiştirerek hem üyelere hem şahsıma saygısızlık yapmıştır.

Kriminal
26/01/2011, 13:59
Germe kendını kardesım bu kadar..Sen Sakin'liğini koru gören herseyı görüyor merak etme..

erdiyilmaz
26/01/2011, 14:02
Konu incelenmis, konu sahibi tarafından konu icerikleri, yazi ve resimler silindigi icin acilmis olan konusu tamamen kaldirilmistir.

Hakaret iceren ogeler kullandigi icin ilgili uyeye forum kurallari geregi cezasi verilmistir.