PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grande puntoda volant dişlisi sorunu

roterio33
25/01/2011, 10:30
merhaba arkadaşlar ben mersinden 2007 model g. p. aracımda sabahları araç soğukken marş almıyo yada zor sıyırma sesi ıle alıyorve çalısıyor bide ilk çalıştırdığında hararet ibresi sona vurup 2 saniye sonra normale dönuyor servise götürdüğümde volant dişlisi değişimi dediler ve 830 tl masraf çıkardılar görüşlerinizi almak istiyorum teşekkürler.

Ziyaretci046
25/01/2011, 11:38
ben daha grandepuntoda volant dişlisini bozulduğunu göremedim bence senin sorunun akü ömrünü dolduduruyo hararetde sona vuruyosa %99 aküdür akü ilk çalıştırmada zayıf marş bastığı için marşa fazla basıyosundur sıyırma sesi gelir bence önce aküyü değiştir 60 amper tak bi akü

gemlikli_55
25/01/2011, 15:07
benım arabayı biliyorsun CANAVAR GİBİYDİ SORUNSUZ.ama servise girdim baski bitik dediler baskıyı değiştirirken volanında bittiği tesbit edildi baskı üzün süre once bittiği ve değişmediği için percinleri volanıda çize çize bitirmiş
1400 tl harcadım aracım
sorunnum sadece soğuk havalarda sadece bir kez boşa atardı.gercekten bu masraftan sonra hersey düzeldi kakışlarda ayağımı gazdan hızlı cektığımdede lak lak diye ses olur oda kalmadı. simdi 90 bg hisseder oldum :)