PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sonax'ın temizliğinden memnun musunuz?

KistaK
23/01/2011, 22:30
Merhaba arkadaşlar. Aracımın koltukları lekeli ve tavanında da Siğara içiminden kaynaklı kararmalar var. Aracımı SONAX Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon Uygulamasına sokmak istiyorum. Acaba Bu uygulama koltuklardaki ve tavandaki lekeleri geçirirmi. Hazır Kampanyada varmış
SONAX Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon Uygulamasını yaptıran arkdaşlar yaıplan uygulamadan memnun kalıp kalmadıklarını + ve - lerini bizimle paylaşırlarsa sevinirim.

LeoN48
23/01/2011, 22:49
Geçen sene İzmir Alsancak Sonax'ta aracımın ilk sahibinden kalan kapı döşemelerindeki lekeler ve koltuklar için detaylı iç temizlik ve sterilizasyon yaptırmıştım. Memnun kalmıştım, kendi adıma öneririm.

bulut
23/01/2011, 23:08
bende şahsii fikrimi söylemek isterimki. kesinlikle önermiyorum. ben yapılan iş ve ilgiden memnun kalmamıştım

serkankucuk
23/01/2011, 23:15
bence direk sonax'a gideceğinize bu işi bireysel yapan birilerini araştırın. sonax'a vereceğiniz paranın yarısına belki daha azına çook daha iyi işçilik ve çoook daha iyi malzemelerle çalışılır aracınızın üzerinde

KistaK
24/01/2011, 00:17
Bireysel Ama Profesyönel Brisi Olması Lazım. Çünkü Tavan Lekesini çıkarmak için kullanılan malzeme ve sonradan kuruma işlemi bilinçsizce yapılırsa tavan döşemesinden olma durumu var.
Memnun kalmayn arkadaşım acaba neyden memnun kalmadın? Yani temizlenmesini istediğiniz lekeler aynen durduğu içinmi yoksa başka bir sebepmi?

PLaTiNuN
24/01/2011, 08:44
Her sonax bayiisi iyi olmayabilir ama ben Sonax ürün ve hizmetlerinden gayet memnunum...

pdr42
24/01/2011, 15:56
kesinlikle önermiyorum hic bişey yapmamıslar konya sonaxı önermiyorum

KistaK
24/01/2011, 18:09
Adana sonax Nasıl .Adanada Sonaxa giden arkadaşlar yorumlarını paylaşabilirlermi?

HasanAliz
24/01/2011, 22:36
bende istanbulda bir sonax arıyorum bu iş için

uzuncocuk
24/01/2011, 22:44
bugun van sonaxta ısten cıkan ve bır yıkamacıda ıse baslayan abının lafını aynen yazıyorum....
kardes kullandıgım urunlerı burdakı partonuma onerdım ve aldı... sonaxta bızzat yaptıgım ısın aynısını burda yapıcam sonax ta 300 tl burda 100 tl dedı... adam sonaxtan cıktıktan sonra transfer edılmıs resmen ... bugun yıkamacıda 4 adet detaylı temızlık vardı... sahıbının agzı kulaklarına varıyordu... yanı onemlı olan ısınızı yapan kısı ...