PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : == Gizli 20 Ülke ==

Bülent A.
27/04/2007, 14:49
Gizli yirmi ülkeyi bulun

"Yine paltosuz gelmiş, bir de peruk takmış.

Gelirken yanında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kim bilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir sanal manyak, tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını yorgana göre uzatmalı. Davul bile dengi dengine çalar. Kim bilir kaç adam böyle sudan sebeplerle ziyan oldu."

Hai bakalım.Ben 17 buldum.Bakalım siz kaç bulacaksınız.Paragrafı alıntılıyarak kırmızı renkle işaretlerseniz daha iyi olur kanımca

Ryu
27/04/2007, 14:56
nerde ya iran sudan falan tamamda 20 tane çıkmaz burdan. bilmediğim bir sürü ülke var heralde

GaladrieL
27/04/2007, 15:03
Gizli yirmi ülkeyi bulun

Gelirken yanında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kim bilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir sanal manyak, tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını yorgana göre uzatmalı. Davul bile dengi dengine çalar. Kim bilir kaç adam böyle sudan sebeplerle ziyan oldu."

Hai bakalım.Ben 17 buldum.Bakalım siz kaç bulacaksınız.Paragrafı alıntılıyarak kırmızı renkle işaretlerseniz daha iyi olur kanımca

walla da bu kadar gördüm..

Bülent A.
27/04/2007, 15:07
Sanırım daha çook çalımanız lasım Gizem ve Akif

Misafir2
27/04/2007, 15:10
Gizli yirmi ülkeyi bulun

Gelirken yanında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kim bilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü Başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir sanal manyak, tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını yorgana göre uzatmalı. Davul bile dengi dengine çalar. Kim bilir kaç adam böyle sudan sebeplerle ziyan oldu."

umarıum oldu

Bülent A.
27/04/2007, 15:12
Abi gene 20 olmadı.
Gizem Peruyu bulmuş onuda ekle
Hatta 18 i buldum

Misafir2
27/04/2007, 15:17
hanı bulan yokmu daha yavv ben başka bulamadım 8 tane buldum yaa

Bülent A.
27/04/2007, 15:18
18 oldu abi 18.
Son 2 yi bulamadım

Misafir2
27/04/2007, 15:19
yorganına göre uzatmalı
onuda ekledım

Misafir2
27/04/2007, 15:23
kübayıda buldum

GaladrieL
27/04/2007, 15:25
Gizli yirmi ülkeyi bulun

biraz daha yardım :p

şükürr oldu :) :)

Misafir2
27/04/2007, 15:27
olacak olacak ha gayret

GaladrieL
27/04/2007, 15:32
20. yi bulamadımmmmm

buldum Benin miş..

dagored
27/04/2007, 15:36
kaç adam

çad
20 etti mi??

microab
27/04/2007, 15:38

RUM :D

Rum kesimi hesabı olmuyomu yavv?

GaladrieL
27/04/2007, 15:38
yaa ben buldum 20. yiii, baksanıza üstteki mesajıma... :(

zeynepc
27/04/2007, 15:40
tebrik ederiiim:)

dagored
27/04/2007, 15:40
ben mesajla uğraşırken sen direk yamışssın valla :)

sen de çok yavaş davrnmışsın ben hocam ikimizin mesaj gönderimi arasında 1 dk var :D:D:D:D

GaladrieL
27/04/2007, 15:41
ee bulduk, süpriz ne Bülent A. ???

bekliyorum hediyemiiii

nasrettinhoca
27/04/2007, 15:45
''Malı ''adlı bir ülke yok...O denilen ülke Mali olmalı...Ben mi yanılıyorum...

microab
27/04/2007, 15:47
Oohoooo 20 den fazla o zaman ;)

Bülent A.
27/04/2007, 15:58
''Malı ''adlı bir ülke yok...O denilen ülke Mali olmalı...Ben mi yanılıyorum...

Evet son derece katılıyorum.Malıdeğil mali o ülke.Dolayısı ile 19 dayız hala
RUM kesimide yok.

GaladrieL
27/04/2007, 16:00
yaw çad dediler ya allah allah !! hediyeyi vermiycek ya, mızıtıyo :p

Bülent A.
27/04/2007, 16:00
kaç adam

çad
20 etti mi??

Evet Çad la 20 oluyor.Malı diye kafadan ülke uyduran Gizeminki eksik oluyordu.

Dolayısı ile emeği geçen tüm arkadaşlar Red Scorpion ve benim ile ÜCRETSİZ FOTOĞRAF ÇEKTİRME şansına sahip oluyor.
İsimlerinizi aldım.İlkgörüşmemizde hediyeleriniz verilecektir.Gizem sanada İmzalı bir poster extradan

GaladrieL
27/04/2007, 16:04
Evet Çad la 20 oluyor.Malı diye kafadan ülke uyduran Gizeminki eksik oluyordu.

Dolayısı ile emeği geçen tüm arkadaşlar Red Scorpion ve benim ile ÜCRETSİZ FOTOĞRAF ÇEKTİRME şansına sahip oluyor.
İsimlerinizi aldım.İlkgörüşmemizde hediyeleriniz verilecektir.Gizem sanada İmzalı bir poster extradan

:s17: :s17: hediyeye baakkkk ....

ay ben almimm mersi :p insan bi t GP verir, peahh

ABNEW
27/04/2007, 16:04
:d:d:d

Bülent A.
27/04/2007, 16:06
Bunu bulamayanlarda var.
Nankörsün yaaa.
Iyhhh.
Yenimahalle birmota git Zeynep hnm ı bul.Selamımı söle o sana 1 adet GP ti verecek

GaladrieL
27/04/2007, 16:07
Zeynep Hanım dibimde zaten mersi canım :p
sen yollasan nolur, postermişşş

Ryu
27/04/2007, 16:40
evet harbiden vamış 20 ülke

ochergenc
27/04/2007, 18:06
budur

Gizli yirmi ülkeyi bulun

ooo millet bulmuş bile :)
gecikmişsiz yaniii :)

Bülent A.
28/04/2007, 17:55
Ömer
Yukardada belirttiğimiz gibi Malı diye bir ülke yok.
Ama sanada eşantiyon olarak GP nin ti hediyee.
Hahahahaah