PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ***5 Şubat Cumartesi İstanbul Buluşması***

Sayfa : [1] 2

PLaTiNuN
20/01/2011, 13:32
Katılan tüm arkadaşlarıma abilerime teşekkür ederim çok zevkli muhabbeti bol eğlenceli bir akşam geçirdik..Uzun zamandır görüşemediğimiz anadolu yakasındaki arkadaşlarımızlada tekrar görüşmüş olmaktan çok memnun oldum..İsmini listeye yazdırmadığı halde bizi yalnız bırakmayan Alp,Tamer ve Kubilay abilerimede ayrıca teşekkür ediyorum..Daha fazla katılım olmasını isterdik ama kısmet birçok arkadaşımızın iş,sağlık vs. durumlardan katılamaması sayımızı azalttı ama olsun sorun değil...katılmayı isteyipte katılamayan, durumunu belirten arkadaşlarada teşekkürler bir dahakine katılabilmeleri dileğiyle...
Bu güzel akşamdan sadece bir tek kare yayınlayabiliyorum çünkü sohbetten fotoğraf çekmeyi unuttuk :D
https://img703.imageshack.us/img703/8914/resimkq.jpg (https://img703.imageshack.us/i/resimkq.jpg/)

whitegold
20/01/2011, 13:35
kankacıgım anketı goremedım ben?:)

PLaTiNuN
20/01/2011, 13:36
Şimdi gördün mü :D

USTA
20/01/2011, 13:37
Hayırlısı olsun...

Scottie
20/01/2011, 13:43
Şimdiden iyi eğlenceler...

whitegold
20/01/2011, 13:43
gördüm kadam:)

farukileri
20/01/2011, 14:21
valla şansınıza bir süre daha buralardayım :D umarım o tarihte burada olurum da katılırım bu buluşmaya

ademtahir
20/01/2011, 14:37
resimleri elmedin çekmesin sonra yüklemiyor :D
2 resimimiz vardı yalan oldu gitti

whitegold
20/01/2011, 14:41
vallahı adem abıya daha onlar nekı avcılar bulusmalarının fotoları duruyor:)

ozdem
20/01/2011, 14:44
diyorum size biriktirip, sonra da nostalji albümü yapacak... :D

WiSTaRiA
20/01/2011, 16:31
Hayırlısı olsun arkadaşlar...

v-mutluer
20/01/2011, 17:07
anket ne zamana kadar duracak

PLaTiNuN
20/01/2011, 17:11
1 hafta kalıcak volkan...

whitegold
20/01/2011, 18:30
diyorum size biriktirip, sonra da nostalji albümü yapacak... :Dbende onursal uye olmak ıstıyorum yaaa benıde yapın,bak ıcerım zeroyu yakarım bu gezegenı heee:):):)

mm_isik
20/01/2011, 22:21
bende onursal uye olmak ıstıyorum yaaa benıde yapın,bak ıcerım zeroyu yakarım bu gezegenı heee:):):)

o nerden çıktı şimdi soner yaaa :))

başa baş mücadele devam ediyor ankette:) bakalım son düzlükte kim önde olucak :)

ozdem
20/01/2011, 22:25
bende onursal uye olmak ıstıyorum yaaa benıde yapın,bak ıcerım zeroyu yakarım bu gezegenı heee:):):)

Soner valla bende şimdi sayende farkettim, pek afilli olmuş... :)

Geçen sefer zero bizi fena çarptıydı acaba bu sefer light mı yapsak... :D

yklklc
20/01/2011, 22:43
Bostancı yada dragos olursa katılabilirim tabi akşam saati olduğu taktirde.

whitegold
20/01/2011, 23:09
o nerden çıktı şimdi soner yaaa :))

başa baş mücadele devam ediyor ankette:) bakalım son düzlükte kim önde olucak :)özlem onursal uye olmus o yuzden dedım,zero muhabbetını soruyorsanda bıraz hıkayesı uzun ama buluşmaya gelirsen anlatırım:) sırf gel dıye boyle dıyorum he:)

Soner valla bende şimdi sayende farkettim, pek afilli olmuş... :)

Geçen sefer zero bizi fena çarptıydı acaba bu sefer light mı yapsak... :Dvallahıbu sefer 2,5 lt lık light içicem o zamanda kım tutar beni bilmem:) he bıde portakallı votka ıcecek arkadalar ıcınde evden sıkma portakal suyu getırcem:):) anlayan anlamıstır heralde:)

ozdem
20/01/2011, 23:12
özlem onursal uye olmus o yuzden dedım,zero muhabbetını soruyorsanda bıraz hıkayesı uzun ama buluşmaya gelirsen anlatırım:) sırf gel dıye boyle dıyorum he:)

vallahıbu sefer 2,5 lt lık light içicem o zamanda kım tutar beni bilmem:) he bıde portakallı votka ıcecek arkadalar ıcınde evden sıkma portakal suyu getırcem:):) anlayan anlamıstır heralde:)

:D

mm_isik
20/01/2011, 23:12
vaaayyyy sonerim one açıklama öyle :) sırf buyuzden gelirim bende ozaman :)

whitegold
20/01/2011, 23:15
vaaayyyy sonerim one açıklama öyle :) sırf buyuzden gelirim bende ozaman :)sözmü:):)

WiSTaRiA
20/01/2011, 23:47
Sonerim kolayı x2 yap çünkü bende kola içicem... :):)

Artı merak ediyorum 27 kişioy kullanmış bakalım kaç kişi olucaz... :):)

SUPERMAN
20/01/2011, 23:51
slm arkadaşlar iş yogunluğu nedeniyle aranızda bulunamadım konu biraz büyümüş ama sonra herşey tatlıya bağlanmış anladığım kadarıyla.
şayet benim oyun florya dan yanadır saat kaç olursa olsun bu seferlik diyorum sadece avrupa yakasında olursa kesin geleceğim.
şayet bundan sonraki buluşmalarda anadolu yakasında yapılırsada her zaman katılmaya çalışacağım saygılarımla hepinize.

WiSTaRiA
20/01/2011, 23:55
Bakalım anket sonucunda ne çıkıcak... Anketteki çıkacak olan sonuca uyulacağından eminim... Avrupadan toplanıp anadoluya geçicez zaten... Ben Tekirdağdan çıkıp İstanbul Grubuyla buluşup anadoluya geçicez herzaman yaptığımız gibi... İnşallah bir mani olmazsa...

AYM
20/01/2011, 23:56
Artı merak ediyorum 27 kişioy kullanmış bakalım kaç kişi olucaz... :):)

bende baya merak ettim açıkçası ben 15 bile çok iyi rakkam diyordum ancak 27 kişi oy kullanmış tahminim bu rakkam fire verir ancak verse bile güzel kalabalık bir buluşma olacak gibi

WiSTaRiA
21/01/2011, 00:29
Fire tabiki verecek... Konuyu görüp gelenler bile oy kullanmıştır sanırım...

USTA
21/01/2011, 00:39
Bakalım anket sonucunda ne çıkıcak... Anketteki çıkacak olan sonuca uyulacağından eminim... Avrupadan toplanıp anadoluya geçicez zaten... Ben Tekirdağdan çıkıp İstanbul Grubuyla buluşup anadoluya geçicez herzaman yaptığımız gibi... İnşallah bir mani olmazsa...

Ankette Florya çıkarsa Anadolu yakasına geçilmez sanırım...:)

GP COSKUN
21/01/2011, 00:40
firesiz buluşma olurmu hiç
düzenleyebilen varsa hiç fire vermeden madalya verecem

USTA
21/01/2011, 00:47

Yıllardır buluşma düzenlerim mutlaka %30 fire çıkar.İlk defa bu hafta 22 kişi listeli buluşmaya 25 kişi ve 20 araç katıldı hayret ettim,madalyamı alayım Coşkun...:)

WiSTaRiA
21/01/2011, 00:55
Ankette Florya çıkarsa Anadolu yakasına geçilmez sanırım...:)

Öyle olucak galiba Mustafa Abi...

Bir madalyada bende alayım... Trakya Buluşmasını düzenlediğimde bende de fire yoktu hatta liste haricinde 1 araba fazladan vardı :)

sawyer
21/01/2011, 01:26
Abi biz oyumuzu dragos tan yana kullandık evimizin dibi yapın buluşmayı gelelim :)

acRep
21/01/2011, 01:40
Bizde fLoryadan yana kullandık walla :) direk evin önü :D

farukileri
21/01/2011, 01:57
Abi biz oyumuzu dragos tan yana kullandık evimizin dibi yapın buluşmayı gelelim :)

olm nerdesin sen?kayboldun gözlerden falan :) seni görmek güzel,bak sana diyim florya çıkarsa beraber gidiyoruz,valla alırım evin önünden,bağlarım arabanı benimkinin arkasına çeke çeke götürürüm kaçmaya çalışırsan :D

sana ben bizzat madalya yapıcam abi :D karting buluşmaları genelde firesiz geçiyor bak :D

WiSTaRiA
21/01/2011, 02:07

Bu tarafta yaptığımız buluşmalara o yüzden mi gelemiyosun ilyasçım :D:D

nemss1306
21/01/2011, 02:21
ılyas abı sana katılıyrm bnde dragos attım gelsınlerde gec saatlerde drgasomuzu grsnler hayat burda anadoluda

WiSTaRiA
21/01/2011, 02:35
Görelim bakalım... Büyük ihtimalle dragos çıkacak gibime geliyo... Yapın hazırlıkları ozaman fıratçım :D:D

nemss1306
21/01/2011, 02:44
hazrlıga ne gerek var allah ne verdıyse yer ıcerız

PLaTiNuN
21/01/2011, 09:52
Beyler oy sayıları yanıltmasın 30 kişi geleceği falan yok çünkü birden fazla oy kullanılabiliyo bilginize...

AYM
21/01/2011, 10:10
Beyler oy sayıları yanıltmasın 30 kişi geleceği falan yok çünkü birden fazla oy kullanılabiliyo bilginize...

eğer böyle birşey varsa başladığız noktaya geri döneriz yeni bir kaos başlar o zaman yöneticilerden rica edelim 1 den fazla oy kullananların fazladan kullandıkları oylar iptal edilsin ve ankete katılanların nickleri anketin hemen altında belirtilsin herkesin 1 oy kullanma hakkı olsun

USTA
21/01/2011, 11:52
2 kere oy kullanmaya izin vermez bu sistem,denemesi bedava...:)
Fake üyelikle verilirse o başka tabi...

PLaTiNuN
21/01/2011, 13:54
eğer böyle birşey varsa başladığız noktaya geri döneriz yeni bir kaos başlar o zaman yöneticilerden rica edelim 1 den fazla oy kullananların fazladan kullandıkları oylar iptal edilsin ve ankete katılanların nickleri anketin hemen altında belirtilsin herkesin 1 oy kullanma hakkı olsun
Kaos mu? niçin kaos yaşansın ki 100 kişi katılacak olsa tamam da 15-20 kişilik bir buluşmanın kaos yaratacağını sanmıyorum kaldı ki ankette birden fazla oy kullanılmasını istememde ki sebep çoğunluğun MEKAN FARKETMEZ deyip her yere gelebileceklerini belirtmeleridir...Örneğin;ben tophane,dragos ve bostancıyı tercih ediyorum üçüde uyar hepsine uyan olursada tümünü işaretler maksat bu sadece...Diğer türlü her yere gelebilecek üyeler tek bir seçim yaparak sonucu etkileyecekler...Şahsi görüşüm bu..yorum sizlerin...

2 kere oy kullanmaya izin vermez bu sistem,denemesi bedava...:)
Fake üyelikle verilirse o başka tabi...
Bi sefere mahsus aynı anda istenildiği kadar oy kullanılıyo mustafa abi tekrar tekrar girip oy kullanılamaz tabiki...

ozdem
21/01/2011, 14:06
Arkadaşlar herhalde burada fake üyelikle, sahte oylarla uğraşacak biri yoktur diye
düşünüyorum. Alt tarafı bir buluşma olacak, bu kadar kompleks bir hale getirmeye
gerek var mı? :)
Kaç kişinin kullanıp kullanmadığına takılmayalım derim. sonuçta bizim için esas olan katılımcı listemiz... ;)

Hak eden kazansın diyorum... :D

ademtahir
21/01/2011, 14:07
ben de oy kullanmak istiyorum mümkünmü :D

USTA
21/01/2011, 14:12
Alt tarafı bir buluşma olacak, bu kadar kompleks bir hale getirmeye
gerek var mı? :)

Hak eden kazansın diyorum... :D

...:)

AYM
21/01/2011, 14:41
Kaos mu? niçin kaos yaşansın ki 100 kişi katılacak olsa tamam da 15-20 kişilik bir buluşmanın kaos yaratacağını sanmıyorum kaldı ki ankette birden fazla oy kullanılmasını istememde ki sebep çoğunluğun MEKAN FARKETMEZ deyip her yere gelebileceklerini belirtmeleridir...Örneğin;ben tophane,dragos ve bostancıyı tercih ediyorum üçüde uyar hepsine uyan olursada tümünü işaretler maksat bu sadece...Diğer türlü her yere gelebilecek üyeler tek bir seçim yaparak sonucu etkileyecekler...Şahsi görüşüm bu..yorum sizlerin...

Bi sefere mahsus aynı anda istenildiği kadar oy kullanılıyo mustafa abi tekrar tekrar girip oy kullanılamaz tabiki...

ben olayı farklı anlamışım 2 kere oy kullanmakla kastetiğinin aynı mekana 2 oy kullanmak olduğunu sanmıştım ancak senin şimdi dediğin bir kişinin birden fazla tercih hakkının olması bu gayet adil olur bunda sorun yok ben tek yeri işaretlemiştim florya ancak buluşma anadoluda olacaksa dragos tercihini kullanmak isterim ben tophane ve bostancıda park sorunu yaşayacağımızı düşünüyorum

PLaTiNuN
21/01/2011, 17:30
ben olayı farklı anlamışım 2 kere oy kullanmakla kastetiğinin aynı mekana 2 oy kullanmak olduğunu sanmıştım ancak senin şimdi dediğin bir kişinin birden fazla tercih hakkının olması bu gayet adil olur bunda sorun yok ben tek yeri işaretlemiştim florya ancak buluşma anadoluda olacaksa dragos tercihini kullanmak isterim ben tophane ve bostancıda park sorunu yaşayacağımızı düşünüyorum
Sorun değil olabilir böyle yanlış anlaşılmalar :) Durum böyle olursa tophane zaten aradan çıkacak gibi gözüküyo ki oradaki otoparkçılara zaten bi türlü güvenemedim...Bostancıda ki mekanda ise park sorunu olmayacağını söylemişti Özlem arkadaşımız...
Adem abi oyunu kullan yalnız gelmezen kulakların çınlar :D:D

ademtahir
21/01/2011, 17:40
tolga ben geldim en son sıra sizde boşuna kulak çınlatma :D

PLaTiNuN
21/01/2011, 17:44
Yaa işin vardı da geldin kara kaşımıza kara gözümüze mi geldin :D:D

emrequzel
21/01/2011, 17:46
Güncel

1-34ozkankurtuldu34 - özkan Kurtuldu +1 diyorum (AVRUPA YAKASI)
2-srtgy - Serhat Aker
3-tmac_fuat Fuat Yurtseven
4-WİSTaRİA Orçun Çabuk (AVRUPA YAKASI)
5-AYM Abdullah Bey
6-SUPERMAN Erkin cin (AVRUPA YAKASI)
7-*USTA-Mustafa USTA (AVRUPA YAKASI)
8-V_mutluer : Volkan Mutluer (ANADOLU YAKASI)
9- sezginkorkmaz: Sezgin Korkmaz
10-Servogp : Servet Çay +2
11-Mjet : Şenol Çıracı (AVRUPA YAKASI)
12-sundown : Umut Külür ( Tarihe göre değişicek )
12-emrequzel : Emre GÜZEL ( iş durumuna göre değişicek) (AVRUPA YAKASI)
13- ozdem : Özlem Çufaoğlu +1 (yer ve tarih farketmez) (ANADOLU YAKASI)
14- ExTReMe_ : Çağatay Güldalı +2 (AVRUPA YAKASI)
15- farukileri : Faruk İleri (Tarihe bağlı olarak değişecek) (ANADOLU YAKASI)
16- duu : Özer ÇİLESİZ (Tarih ve iş durumuna göre değişecek.)
17- tkiyos: Orhun SUSAN (Tarih durumuna göre değişecek18
18- WHİTEGOLD: SONER (AVRUPA YAKASI)
19-PLatiNuN : Tolga YILDIRIR (AVRUPA YAKASI)
20-siyah rüzgar : Adem AY (AVRUPA YAKASI)
21-GP COSKUN: Ümit Coşkun TURUCA ( tarih uyarsa katılacak ) (ANADOLU YAKASI)
22- bravo_sercan : Sercan Türköz (Bizi yalnız bırakmaz herhalde ) (AVRUPA YAKASI)

WiSTaRiA
oy kullanan gelicek arkadaşlar gelmiyecek varsa oy kullanmasın... Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla... :D:D ortalığa konuştum lafım adem şekerime :D

ademtahir
işimi halleder geri dönerdim hiç birinize haber etmezdim :D

PLaTiNuN
21/01/2011, 17:48
Ooo saldıranlar 2 oldu :D :D
Nereye gidiyosun yaa buraları gezmeden yemeden içmeden böyle genç dinamik ekibide buldun söylemeden gider misin sen :D

ademtahir
21/01/2011, 17:56
tolga sen olmayınca olmadı demekki ekipte dynamic olan yoktu active bunlar :D :D

WiSTaRiA
21/01/2011, 17:57
tolgacım saldıran 2 olduda şekerim benim saldırılarımı görmüyor bile :D

PLaTiNuN
21/01/2011, 18:01
tolga sen olmayınca olmadı demekki ekipte dynamic olan yoktu active bunlar :D :D
huahahahahaaa güzel espiriydi üstad pes :D :D

whitegold
21/01/2011, 18:30
işimi halleder geri dönerdim hiç birinize haber etmezdim :Dabı ama o gun ole demıyodun tophanedeyken ''ya istanbul gurubu ne guzel sureklı buluşuyorsunuz muhabbetınız guzel arkadaşlıgınız guzel ıstanbul guzell konyada hıc kımse yok ıstanbulamı tasınsam!! dıyen sen degılmıydın benmı yalnıs hatırlamıyorum zero yu cok kacırmıstım kafam guzeldıde benmı yalnıs hatırlıyorum:):):):)

ozdem
21/01/2011, 18:38
Oooo Adem Bey demek, bir kalem de çizdin hepimiziii...:D
Active olduk demek gözünde.... :D

Yok Soner'cim, sen doğru hatırlıyorsun ama Adem i İstanbul havası
fena çarpmış, hiç birşey hatırlamıyor... :D

hsyn28
21/01/2011, 19:28
vay vay demek buluşma organizasyonu yapılıyor.Ehh o zaman Hüseyin Yavuz-İzmit diyelim.kuzenin nişan işi var o civarda olmazsa yanınızdayım arkadaşlar.

nemss1306
21/01/2011, 20:42
way way kımler kkmler burda ılyas aga huseyın aga ne alemde bunlar acep

PLaTiNuN
21/01/2011, 21:03
Evet hüseyin senide aramızda görelim aynı zamanda Fırat seni de artık 6 ay oldu görmeyeli :)

nemss1306
21/01/2011, 21:26
bn gıdıorm abı askere gelırsın zıyaretıme ozaman gorrsn :)

PLaTiNuN
21/01/2011, 21:31
Ne zaman looo??

nemss1306
21/01/2011, 22:17
subatın sn haftası

siyah rüzgar
21/01/2011, 23:20
[/QUOTE]vallahıbu sefer 2,5 lt lık light içicem o zamanda kım tutar beni bilmem:) he bıde portakallı votka ıcecek arkadalar ıcınde evden sıkma portakal suyu getırcem:):) anlayan anlamıstır heralde:)[/QUOTE]

hahahahahah kadam benim yine bizi düşünüyor :) ama bizde seni dşündük arkadaşlarla bizim bakkal hıdırdan senin için 1 yıllık zero hediye çeki aldık doğum gününü bekliyrouz :)

WiSTaRiA
21/01/2011, 23:47
eee bu buluşmadada fıratı askere uğurlama yapmış oluruz :D

emrequzel
22/01/2011, 00:06
Benimde askerlik durumum var..Şubat 5-10 arası belli olcak ne zaman gideceğim. Ya şubat 21 teslim olcam yada mayıs 21 de.Bakalım hayırlısı..

WiSTaRiA
22/01/2011, 00:12
sanada hitap ederiz bu buluşmayı ozaman emrecim...

emrequzel
22/01/2011, 00:19
eyvallah abicim..

WiSTaRiA
22/01/2011, 00:24
eyvallah canım

nemss1306
22/01/2011, 01:21
way be gnderdık benı 2 dk da askere bı dogumgunun bı askerlık bska zaman goremıcem senı orcun amca :)

farukileri
22/01/2011, 02:14
bu buluşma heralde biraz ayrılıkları getirecek,ben okuldan mezun olursam iş bulana kadar ankara'ya gidiyorum,fırat ve emre askere gidiyor...vay be,baya hüzünlü geçecek gibi duruyor

JASMINE
22/01/2011, 02:54
Buluşmanın giriş ve gelişme bölümü oldukça hararetli ve hareketli olmuş. İnşallah sonuç bölümü de bir o kadar eğlenceli ve güzel geçer. Sizin bu buluşma konularını dizi yapsam forumda reyting rekorları kırarım. Oldukça sürükleyici mesajlar var. Bir sonraki mesajı heyecan içinde bekliyorum :) :)

Şaka bir yana şimdiden iyi eğlenceler arkadaşlar.

abı ama o gun ole demıyodun tophanedeyken ''ya istanbul gurubu ne guzel sureklı buluşuyorsunuz muhabbetınız guzel arkadaşlıgınız guzel ıstanbul guzell konyada hıc kımse yok ıstanbulamı tasınsam!! dıyen sen degılmıydın benmı yalnıs hatırlamıyorum zero yu cok kacırmıstım kafam guzeldıde benmı yalnıs hatırlıyorum:):):):)

Soner'cim, bu laf bir Adem Tahiroğlu klasiği. İzmir'e geldiğinde de aynısını bize söylemişti. Sonra size, bakalım sırada hangi şanslı il ve üyeleri var :D :D :D

bu buluşma heralde biraz ayrılıkları getirecek,ben okuldan mezun olursam iş bulana kadar ankara'ya gidiyorum,fırat ve emre askere gidiyor...vay be,baya hüzünlü geçecek gibi duruyor

Askere gidecek olan kardeşlerime şimdiden hayırlı tezkereler olsun.
Faruk'cum senide tebrik ederim. Tabi bitirirsen, bitmezse tebriğimi geri gönder :D :D

farukileri
22/01/2011, 03:12
Askere gidecek olan kardeşlerime şimdiden hayırlı tezkereler olsun.
Faruk'cum senide tebrik ederim. Tabi bitirirsen, bitmezse tebriğimi geri gönder :D :D

bitmezse diye bir şey yok Yasemin abla BİTECEK! :D hele bi notlar açıklansın ben başka bişi istemiyorum :D

JASMINE
22/01/2011, 03:15
bitmezse diye bir şey yok Yasemin abla BİTECEK! :D hele bi notlar açıklansın ben başka bişi istemiyorum :D

Hadi bakalım. Ali Ağaoğlu gibi bir final bekliyorum senden.

Bitecek dedim BİTTİ :D :D

ademtahir
22/01/2011, 09:17
huahahahahaaa güzel espiriydi üstad pes :D :D

tolgacım saldıran 2 olduda şekerim benim saldırılarımı görmüyor bile :D
tatlım ben seni görmezmiyim hiç ağzını burnunu yerim :D

abı ama o gun ole demıyodun tophanedeyken ''ya istanbul gurubu ne guzel sureklı buluşuyorsunuz muhabbetınız guzel arkadaşlıgınız guzel ıstanbul guzell konyada hıc kımse yok ıstanbulamı tasınsam!! dıyen sen degılmıydın benmı yalnıs hatırlamıyorum zero yu cok kacırmıstım kafam guzeldıde benmı yalnıs hatırlıyorum:):):):)

Oooo Adem Bey demek, bir kalem de çizdin hepimiziii...:D
Active olduk demek gözünde.... :D

Yok Soner'cim, sen doğru hatırlıyorsun ama Adem i İstanbul havası
fena çarpmış, hiç birşey hatırlamıyor... :D

tolganın dediğinden ben farklı bişey çıkardımda ondan anladınız siz :D

PLaTiNuN
22/01/2011, 09:25
Farukçum bizim lugatta hüzün yok eğlence ve dostluk var layıkıyla seni Fıratı ve Emreyi uğurlarız :D

tatlım ben seni görmezmiyim hiç ağzını burnunu yerim :D

tolganın dediğinden ben farklı bişey çıkardımda ondan anladınız siz :D
Adem abiye saldıran saldırana inanılmaz bir şey sevgili seyirciler Adem hepsine teker teker yetişip cevap veriyor :D:D

ademtahir
22/01/2011, 09:36
aramızı tutuşturma tolga lastiklerini keserim :D

WiSTaRiA
22/01/2011, 09:36
Firatim tolganin dedigi gibi aslanlar gibi ugurlariz sizi... Elbette huzun olcak... Sevdihimiz kardeslerimizden ayrilicaz sonucta...

PLaTiNuN
22/01/2011, 11:28
Woooww sayın seyirciler adem abi hızını alamıyor şimdide bana saldırıyor bu adamın enerjisine hayran kaldım :D:D:D

ademtahir
22/01/2011, 11:31
tolga nasip olursa mart'ta gelcem o zaman gerekeni yapacağım sana :D

WiSTaRiA
22/01/2011, 11:32
Eee adem abi onurla takila takila biyle oldu... :D

JASMINE
22/01/2011, 14:18
tolga nasip olursa mart'ta gelcem o zaman gerekeni yapacağım sana :D

Heyyyy Mart'ta bende İstanbul'da olacağım. Kardeşlerime dokundurtmam Adem bey :D :D :D

Eee adem abi onurla takila takila biyle oldu... :D

Yapacak bir şey yok virüs bulaştı bir kere :D :D

ademtahir
22/01/2011, 14:19
o zaman konuşalım bu konuyu yasemin :D

JASMINE
22/01/2011, 14:21
o zaman konuşalım bu konuyu yasemin :D

Vallahi yakın bir gelecekte bende İstanbul'lu olacağım o nedenle şimdiden ekip arkadaşlarımı koruma altına aldım :D :D

ademtahir
22/01/2011, 14:26
Vallahi yakın bir gelecekte bende İstanbul'lu olacağım o nedenle şimdiden ekip arkadaşlarımı koruma altına aldım :D :D
benide hemen sattın :D

JASMINE
22/01/2011, 14:28
benide hemen sattın :D
Önce sen başlattın :D :D

ademtahir
22/01/2011, 14:29
Önce sen başlattın :D :D
ben yapmam öyle bişey hele seni asla :D

whitegold
22/01/2011, 16:01
[/QUOTE]hahahahahah kadam benim yine bizi düşünüyor :) ama bizde seni dşündük arkadaşlarla bizim bakkal hıdırdan senin için 1 yıllık zero hediye çeki aldık doğum gününü bekliyrouz :)[/QUOTE]:) 14,04,2011 bekliyorum kardeşim:) herkezden hediye itina ile alınır:)

sanada hitap ederiz bu buluşmayı ozaman emrecim...aa super olur ya arabalara bayrakları ceker konvoy yapar fıratla emreyıde havaya flan atarız hobaaa :):)

Woooww sayın seyirciler adem abi hızını alamıyor şimdide bana saldırıyor bu adamın enerjisine hayran kaldım :D:D:D:) kanka kopardın benı ya dukkanda musterı vardı ama tutamadım kendımı kahkahayı bastım:):)

Heyyyy Mart'ta bende İstanbul'da olacağım. Kardeşlerime dokundurtmam Adem bey :D :D :D

Yapacak bir şey yok virüs bulaştı bir kere :D :Daa abla super olur ıkınızınde o tarıhte burda olması martta masukıye organızasyonu yapmayı dusunuyorum zaten hepımız bır arda oluruz,şubatta konuyu acmayı dusunuyorum anca 1 ayda toparlanırız arkadaşlarda yalnız bırakmaz katılırsa super olur burdanda duyurulur:):)

JASMINE
22/01/2011, 22:36
Soner'cim Adem'e takılıyorum Şubat'ta 3 kez geleceğim ancak Mart için bir planım yoktu. Ancak buluşma olursa kaçıp gelmeye gayret ederim :)

PLaTiNuN
23/01/2011, 11:59
Vaaayy neler olmuş neler konuşulmuş :D Ağır tahriklerime dayanamayan Adem abi Mart'a gün vermiş :D
Şaka bir yana gelin hepiniz gelinde cümbür cemaat (sonerin dediği gibi) bi maşukiye yapalım şahsen ben 4 kişi gittiğimiz geziden çok zevk aldım eğlendim ama 14 kişi falan olsak çok daha matrak olur heralde :)

farukileri
23/01/2011, 12:56
bak Mart ayına gün veren bir kişi daha var :D olursa gelirim valla :D

WiSTaRiA
23/01/2011, 20:40
Dragos florya başa baş gidiyor :):)

sawyer
23/01/2011, 20:50
Dragos florya başa baş gidiyor :):)

dragos orçun abicim :)

MURAT34
23/01/2011, 21:03
slm arakdaşlar maşukiyeyi çok iyi bilirim izmitte oturuyorum ben toplu bi organızasyon yapalım güzel bi mangal partisi... ne dersiniz...

WiSTaRiA
23/01/2011, 21:15
İlyasım 27.01.2011 tarihinde tam belli olucak belki florya olur :D

sawyer
23/01/2011, 21:43
bakıcaz artık orçun abii :)

PLaTiNuN
24/01/2011, 08:33
slm arakdaşlar maşukiyeyi çok iyi bilirim izmitte oturuyorum ben toplu bi organızasyon yapalım güzel bi mangal partisi... ne dersiniz...

Murat kendini tanışma sayfasında tanıtsan daha iyi olur :) Maşukiye organizasyonunu ise Mart ayında düşünüyoruz 5 şubatta ki organizasyon için anket yapıyoruz burada dilersen aramıza katılıp tanışabiliriz...

emrequzel
24/01/2011, 08:37
Güncel diyelim bakalım :)

2-srtgy - Serhat Aker
5-AYM Abdullah Bey
22- bravo_sercan : Sercan Türköz (Bizi yalnız bırakmaz herhalde ) (AVRUPA YAKASI)

yklklc
24/01/2011, 08:48
Bende katılıp tanışmak istiyorum forumdan arkadaşlarla listeye eklersen sevinirim. Ancak yapılacak yere göre değişir durum.

emrequzel
24/01/2011, 08:52
2-srtgy - Serhat Aker
5-AYM Abdullah Bey
23-yklklc : Yüksel K.

PROTOS
24/01/2011, 09:06
Şehir dışında olmazsam bende memnuniyetle katılırım aranıza. Dragos'a kullandım oyumu.

style07
24/01/2011, 09:54
Bende gelmeyi çok isterim büyük ihtimalle bende gelicem.5 şubat kesin değilmi?

WiSTaRiA
24/01/2011, 10:19
5 subat kesin...

style07
24/01/2011, 10:50
Tamamdır % 90 ordayım.

ozdem
24/01/2011, 11:44
İsmail, seni de aramızda görmekten çok mutlu oluruz... :)

Güncel...

2-srtgy - Serhat Aker
5-AYM Abdullah Bey
24-Elmedin : Elmedin
25:style07 : İsmail Demirci ANTALYA

style07
24/01/2011, 11:51
Teşekkür ederim özlem bende sizlerle olmaktan mutluluk duyarım inşallah 5 şubatta görüşürüz.

farukileri
24/01/2011, 12:01
Şehir dışında olmazsam bende memnuniyetle katılırım aranıza. Dragos'a kullandım oyumu.

Tamer abicim atla gel yahu özledik seni =) epeydir görüşemiyoruz da seninle

sawyer
24/01/2011, 15:23
Bizde ekleyelim kendimizi

2-srtgy - Serhat Aker
5-AYM Abdullah Bey
26- sawyer :ilyas şentürk (Anadolu Yakası)

emrequzel
24/01/2011, 15:40
30 a az kaldı hadi bakalım ;)

ademtahir
24/01/2011, 15:42
fire vermezse liste şu an iyi gidiyor kalabalık bir buluşma olacak

ozdem
24/01/2011, 15:56
bu gidişle, fire vermez ise Eskişehir buluşmasını geçecek... :)

USTA
24/01/2011, 16:15
61 oy,listede ismi yazanların ( 25 kişi )oylarını değerlendirmeye almanızı öneriyorum,panelden bu görülür...

emrequzel
24/01/2011, 16:24
liste X 2 kadar nerdeyse oy kullanılmıs.. Çoğu kişi 1 den fazla tercih yaptı sanırım :) ben mesela ;)

PROTOS
24/01/2011, 16:54
Tamer abicim atla gel yahu özledik seni =) epeydir görüşemiyoruz da seninle

Fotoğraf çekimleri için İstanbul dışında olmazsam gelirim inş. Havalar bozduğundan beri buluşamadık, bende sizleri özledim.

farukileri
24/01/2011, 17:25
Fotoğraf çekimleri için İstanbul dışında olmazsam gelirim inş. Havalar bozduğundan beri buluşamadık, bende sizleri özledim.

haber ver abi geleceğin zaman buradan :) güzel bi hasret gideririz :)

Listede miniminnacık bi güncelleme yapacağım.

2-srtgy - Serhat Aker
5-AYM Abdullah Bey
15- farukileri : Faruk İleri (ANADOLU YAKASI)

kesin olarak o tarihte istanbul'dayım,katılırım size

bravo_sercan
24/01/2011, 17:28
bende 2 oy kullandım, hem dragos hem bostancı.
bu sefer karşısı olsun istiyorum.

wepster
24/01/2011, 21:23
Avrupa yakasında olursa bende gelirim :)

WiSTaRiA
24/01/2011, 21:29
Sayı gayet güzel...

sedini
24/01/2011, 21:33
2-srtgy - Serhat Aker
5-AYM Abdullah Bey
27- Sedini : Aytug Lule [anadolu yakası] ( iş durumuna bağlıyım )

yalnız ben 2 oy kullanılabildigini bilmiodum bileydim bostancı dragos seçerdim sadece bostancı seçtim :(

WiSTaRiA
24/01/2011, 21:39
Ytuğcuğum katılacağına sevindim... Yaaa arkadalar ben bir tane oy kullanabiliyorum niye siz 2 tane? Torpillimisiniz siz yaaaa? :D:D

mm_isik
24/01/2011, 22:00
:O listede yokum :O

ayıp :)

WiSTaRiA
24/01/2011, 22:03
ekle ozaman listeye kendini muratçım...

mm_isik
24/01/2011, 22:06
28-mm_isik --- Murat IŞIK (AVRUPA YAKASI)

WiSTaRiA
24/01/2011, 22:12
G Ü N C E L

-34ozkankurtuldu34 - özkan Kurtuldu +1 diyorum (AVRUPA YAKASI)
2-srtgy - Serhat Aker
5-AYM Abdullah Bey
28-mm_isik --- Murat IŞIK (AVRUPA YAKASI)

mm_isik
24/01/2011, 22:15
neolurdu azönce ekleseydin bu listeyi :) ben,istediğin gibi yapmayınca hemen düzelttin orçun :)))

WiSTaRiA
24/01/2011, 22:17
:D:D Güncel dursun bari :D:D

mm_isik
24/01/2011, 22:24
eheheheheee :D

PLaTiNuN
24/01/2011, 23:01
G Ü N C E L

2-srtgy - Serhat Aker
5-AYM Abdullah Bey
25-style07 : İsmail Demirci ANTALYA
28- mm_isik --- Murat IŞIK (AVRUPA YAKASI)

USTA
24/01/2011, 23:09
Listedekilerden 12 kişi Avrupa yakası,5 kişi Anadolu yakasından katılıyor,güzel buluşma olacak...

PLaTiNuN
24/01/2011, 23:17
Önemli olan iki yakayı bir araya getirmek abi :D

nemss1306
24/01/2011, 23:17
bır kartallı olarak dragostayım ::D

whitegold
25/01/2011, 16:59
Aytug fuardan berı gorusemıyorduk ıyı olur gelmen bol bol sohpet ederız,tamer abıcım sene aynen oyle, ya bıde eskısehır bulusmasında bı abı vardı adını unuttum kırmızı evosu vardı farlarıda kırmızı o abının adı neydı nerelerde huseyındı sanırım ??

whitegold
25/01/2011, 17:01
Listedekilerden 12 kişi Avrupa yakası,5 kişi Anadolu yakasından katılıyor,güzel buluşma olacak...avrupalı olmanın farkı abıcım heryerdeyız:):):)

ozdem
25/01/2011, 19:59
Aytug fuardan berı gorusemıyorduk ıyı olur gelmen bol bol sohpet ederız,tamer abıcım sene aynen oyle, ya bıde eskısehır bulusmasında bı abı vardı adını unuttum kırmızı evosu vardı farlarıda kırmızı o abının adı neydı nerelerde huseyındı sanırım ??

Murat Öztürk (bbya)

Kaza sonrası malesef aracı pert oldu ama şükür
kendisi ve ailesi iyi...
Çok sık girmiyor foruma, henüz görmemiştir konuyu...

sedini
25/01/2011, 20:19

belki tam saatinde katılamam ama geç de olsa katılıcam abi o gün işleri bir şekilde ayarlıcam inşallah..

whitegold
25/01/2011, 21:10
Murat Öztürk (bbya)

Kaza sonrası malesef aracı pert oldu ama şükür
kendisi ve ailesi iyi...
Çok sık girmiyor foruma, henüz görmemiştir konuyu...vallahı cok uzuldum ya vede şaşırdım

belki tam saatinde katılamam ama geç de olsa katılıcam abi o gün işleri bir şekilde ayarlıcam inşallah..aytucugum inşallah gelırsın arkadasım

farukileri
25/01/2011, 21:29
vallahı cok uzuldum ya vede şaşırdım

sanırsam garaj a hasar resimlerini koyan oydu diye hatırlıyorum.Kırmızı bi evo idi değil mi?

whitegold
25/01/2011, 21:39
aynen kardesım sımdık gordum face de mert le konusuytrdum o lınkını gonderdıde cok kotu olmus uzuldum vallahı ya :(

PLaTiNuN
25/01/2011, 21:56
Haydaa bende şimdi öğrendim ve çok üzüldüm :(

Ziyaretci037
25/01/2011, 23:32
beni de listeye ekleyebilirseniz sevinirim.

anadolu yakası,yani bostancı yada dragos olduğu taktirde çok istiyorum bende gelmeyi,puntocu abimlerle tanışmayı :)

nemss1306
25/01/2011, 23:36
bır anadolu daha gel snde gel kardesm anadolunun bagrından kopup gel :D

AYM
26/01/2011, 08:52
GÜNCEL

2-srtgy - Serhat Aker
5-AYM Abdullah Bey (AVRUPA YAKASI)
12-sundown : Umut Külür (AVRUPA YAKASI)
29-nemss1306 - Fırat Osmancık (Anadolu Yakası)
30-boris91 - Bora Ertürk (Anadolu Yakası)

SezginKorkmaz
26/01/2011, 11:31
Avrupa yakasıı :D

WiSTaRiA
26/01/2011, 12:36
Floryayla dragos başa baş gidiyor...

emrequzel
26/01/2011, 12:43
Güzel bir buluşma olucak sanırım ;) iyi çekişme oluyor hadi hayırlısı ;) Son anda kimse çirkeflik yapmasın hee :) hatta moderatörler kimlerin nereye oy kullandığını görebiliyorsa ordan bi analiz yapsınlar bence :D

PLaTiNuN
26/01/2011, 12:58
Ben biraz erken davranıp dragosta birkaç yer araştırdım şimdide floryada araştırsam iyi olacak her ihtimale karşı :) Var mı her iki semt içinde mekan olarak önerileri olan? Böylelikle hem konumuz güncel kalmış olur hem de seçim kolaylaşır...

emrequzel
26/01/2011, 13:12
Florya tesisleri bence idealdir.1 kere gitmiştim. hem park açısından hemde bütçe açısından sıkıntımız olcağını sanmam.Ama alternatif olarak 1-2 yer daha olabilir tabi

fatihtemizer
26/01/2011, 15:39
florya olsun arkadaşlar bakın bende yeniyim..gelmek isterim:D

tmac_fuat
26/01/2011, 16:05
Vaay be 30 kişi listede şuan, geçmiş tecrübelerinize dayanarak soruyorum, olur mu bu kadar katılım? :)

emrequzel
26/01/2011, 16:08
%20-%30 fire olur derim ben

sawyer
26/01/2011, 16:13
Ben biraz erken davranıp dragosta birkaç yer araştırdım şimdide floryada araştırsam iyi olacak her ihtimale karşı :) Var mı her iki semt içinde mekan olarak önerileri olan? Böylelikle hem konumuz güncel kalmış olur hem de seçim kolaylaşır...
tolga kardeşim dragos sosyal tesisleri var orasıda çok güzel ve park sıkıntısı yok aynı zamanda müdürü arkadaşım. sosya tesis olmasının avantajıylada ucuz :)

WiSTaRiA
26/01/2011, 16:24
Vaay be 30 kişi listede şuan, geçmiş tecrübelerinize dayanarak soruyorum, olur mu bu kadar katılım? :)

en az 5-10 kişi arasında fire olabilir...

silentscream
26/01/2011, 17:48
2-srtgy - Serhat Aker
31-silentscream - Tolga TACALOĞLU+1 (AVRUPA YAKASI)

Bu kadar katılım olursa çok hoş olur kanaatindeyim.

AYM
26/01/2011, 18:00
hangi yakada olursa olsun fire kesin olacaktır çünkü yorumlarında sadece kendi yakasında olacağı zaman katılacağını belirten iki yakadan da arkadaşlar var

WiSTaRiA
26/01/2011, 20:05
Genelde hesapta olmuyan işler çıkabiliyor o yüzden katılım olamıyor... Mesela ben Çorlu'dan katılıcam ama şuanda havalar kötü buralarda o günde böyle olursa biraz sıkıntı yaşıyacam gibi... İnşallah herhangi bir sıkıntı olmazda dostlarımın yanında olabilirim...

PLaTiNuN
26/01/2011, 22:21
tolga kardeşim dragos sosyal tesisleri var orasıda çok güzel ve park sıkıntısı yok aynı zamanda müdürü arkadaşım. sosya tesis olmasının avantajıylada ucuz :)
Benim baktığım yerlerden biride orasıydı ilyas daha konuşmamıştım bu iyi oldu :D

hangi yakada olursa olsun fire kesin olacaktır çünkü yorumlarında sadece kendi yakasında olacağı zaman katılacağını belirten iki yakadan da arkadaşlar var
Aynen katılıyorum mesafe ve trafik vazgeçmelere sebep olabilir ama ben derim ki sirkeci arabalı vapuruyla hareme geçebilir oradan devam edebiliriz...

Genelde hesapta olmuyan işler çıkabiliyor o yüzden katılım olamıyor... Mesela ben Çorlu'dan katılıcam ama şuanda havalar kötü buralarda o günde böyle olursa biraz sıkıntı yaşıyacam gibi... İnşallah herhangi bir sıkıntı olmazda dostlarımın yanında olabilirim...
Umarım hava iyi olurda görüşebiliriz abi uzun zaman oldu :)

WiSTaRiA
26/01/2011, 22:40
İnşallah Tolgacım... Kar olmadığı sürece yanınızdayım...

nemss1306
27/01/2011, 00:10

+1000

bravo_sercan
27/01/2011, 00:41
dragos 2 boy atmış :D

WiSTaRiA
27/01/2011, 09:07
Sonuç dragos gibi gözüküyor...

whitegold
27/01/2011, 11:47
Vaay be 30 kişi listede şuan, geçmiş tecrübelerinize dayanarak soruyorum, olur mu bu kadar katılım? :)buyuk ıhtımal fıreler olur kardeım,

hadı gozunuz aydın dragosa gelıyoruz anadolu yakası :)

PLaTiNuN
27/01/2011, 12:59
son 40 dk büyük ihtimalle Dragosta buluşacağız :)

sawyer
27/01/2011, 14:04
Dragos tayız yani he :)

sawyer
27/01/2011, 14:10
Dragos vega restaurant

tolga burasıda güzel

https://img440.imageshack.us/img440/938/vegarestaurantpencereyi.jpg

srtgy
27/01/2011, 15:48
Dragos plus var eski 216 orasıda cok uygundur...Ben oraya gıdıyorum sureklı...Otoparkıda buyuk ve araclar ıcınde uygundur

emrequzel
27/01/2011, 17:11
Dragos hayırlı olsun ;) ilk defa dragos u da görmüş olcaz bir aksilik çıkmaz da gelirsek..

ozdem
27/01/2011, 17:22
hadi herkese hayırlı olsun o zaman... :)

34ozkankurtuldu34
27/01/2011, 17:33
Hayırlısı olsun herkezin gönlüne göre olmuş. Sabızsızlanıyorum bu buluşma için görüşmek üzere arkadaşlar...

sawyer
27/01/2011, 17:56
Bence de çok güzel bir buluşma olacağa benziyor inş. güzel bi katılımla bu buluşmaya iştirak edersek son zamanların en iyi buluşmalarından biri olur kanısındayım şimdiden herkese teşekkürler :)

PLaTiNuN
27/01/2011, 17:57
Evet arkadaşlar 5 şubat Cumartesi dragostayız...Karışıklığa mahal vermemek için sadece baş sayfayı değiştirip buluşma bilgilerini yazacağım yarın büyük ihtimalle bu saatlerde mekan kesinleşir ve duyruyu yaparız...Bu arada görüşmek istediği önereceği mekanı olan varsa memnun oluruz :) Yoksa ben görüşeyim mi :)

WiSTaRiA
27/01/2011, 18:21
Hayırlısı olsun...

emrequzel
27/01/2011, 19:19
Erdiden rica etsek konuyu ana sayfada gösterebilirmiyi acaba ? Son hafta katılım sayısı artar bence öyle olursa.Son 2-3 gün kala da avrupa yakası buluşma güzergahını belirleyelim bence

WiSTaRiA
27/01/2011, 19:42
Avrupa yakasında bekleyin beni... :D:D:D

nemss1306
27/01/2011, 21:53
way geldınızmı dragosa anadoluya oh memleket kokusu :D
varmı anadolu gıbısı be :D

WiSTaRiA
27/01/2011, 22:15
Fıratçım avrupaya gelmemek için hep mazeretler üretiyordun... Anadolu yakası olsun deyip duruyordun... Hadi sana fırsat bakalım... Anadolu yakasına geliyoruz... Bizi karşılayın ve ağırlayın... :D:D:D

nemss1306
27/01/2011, 22:32
aa olurmu ıc bahane abıcım nereye gel dedınde gelmedım lutfen smdı
catalcalaramı gelmedım avcılarama gelmedım eskısehırleremı gelmedım :D:D:d
nyse

methko
27/01/2011, 23:33
listeye benide ekleyin arkadaşlar. 3 sene olcak üyeyim ama buluşmaya katılmak nasip olmadı, şeytanın bacağını bi kıralım :)
tabi allah kısmet ederde başka bir durum olmazsa inşallah...

PLaTiNuN
27/01/2011, 23:40
SON GÜNCEL LİSTE

2-srtgy - Serhat Aker
32-Methko - (Avrupa Yakası)

JASMINE
27/01/2011, 23:42
Ayyy maşallahhhh nazar değmesin. Ne güzel bir liste olmuş böyle.

farukileri
28/01/2011, 01:55
Ayyy maşallahhhh nazar değmesin. Ne güzel bir liste olmuş böyle.

arabamdaki nazarlığı alıp gelicem şimdi nazar değmesin diye :D

WiSTaRiA
28/01/2011, 03:09
Istanbulda bukadar uye varmiymis ya...

emrequzel
28/01/2011, 08:09
Istanbulda bukadar uye varmiymis ya...
Daha da çok var abi emin ol :) bu konuya girip de okuyup umursamadan cıkan muhattap olmayan br dünya İstanbullu üye vardır.

WiSTaRiA
28/01/2011, 10:15
Farkındayım heryerde var o tür insanlar...

whitegold
28/01/2011, 13:34
Avrupa yakasında bekleyin beni... :D:D:Dorcunum oplmazsa bız senle buluşuruz senın arabayı burda atakoyde bırakır benım arabayla gıderız bosuna oraya kadar goturme arabanı olurmu kardesım?

Ayyy maşallahhhh nazar değmesin. Ne güzel bir liste olmuş böyle.ablacıgım gercektende maşallah ben bıle sasırıyorum ınsallah fıreler olmazda guzel bır buluşma olur.

Istanbulda bukadar uye varmiymis ya...orcunum burda daha eksıkler bıle var çagatay yok mert yok savas yok ooo daha sayayımmı:)

pardon pardon cagatay kardesım varmıss:):)

USTA
28/01/2011, 13:41
Aynı gece bizim Fan ın Beylerbeyi'nde buluşması var,yetişebilirsem sizinle de tanışmak isterim...

krakercocuk
28/01/2011, 14:00
yav arkadaş istanbulamı taşınsak ne:D

keyifli buluşmalar arkadaşlar

USTA
28/01/2011, 14:29
Buluşmanıza Admin'i olduğum Fan ile ziyarette bulunsak sakıncası olurmu ?
Renault ve başka marka araç sahipleride olacak,duruma göre hareket ederim...

PLaTiNuN
28/01/2011, 17:21
yav arkadaş istanbulamı taşınsak ne:D

keyifli buluşmalar arkadaşlar
Sağol Fırat Jasmin gibi senide İstanbullu yapabiliriz :D D

Buluşmanıza Admin'i olduğum Fan ile ziyarette bulunsak sakıncası olurmu ?
Renault ve başka marka araç sahipleride olacak,duruma göre hareket ederim...
Ziyarette sakınca olmaz tabi Mustafa abi ama karışıklık olur mu olmaz mı iyice bir düşünmek lazım...

WiSTaRiA
28/01/2011, 17:28
orcunum oplmazsa bız senle buluşuruz senın arabayı burda atakoyde bırakır benım arabayla gıderız bosuna oraya kadar goturme arabanı olurmu kardesım?

Sağol sonercim... Bakarız duruma göre ama kızımı bırakamam ortalıkta :D:D sonra asılan çok olur...

USTA
28/01/2011, 17:34
Ziyarette sakınca olmaz tabi Mustafa abi ama karışıklık olur mu olmaz mı iyice bir düşünmek lazım...

Bizim buluşmayı Beylerbeyi'nden Maltepe sahiline aldık,siz daha geridesiniz sanırım,ilginç ve güzel bir buluşma olurdu ve Türkiye'de bir ilk olurdu...
Buradan çıkacak habere göre bizimkiler karar verecekler,1 hafta ile 15 gün arasında buluşuyoruz genelde,bu olmazsa başka zaman olur,karar sizin...

PLaTiNuN
28/01/2011, 17:42
Doğrusu forumlar da bir ilk olurdu ama ben buna karar veremem hadi siz diğer forumda adminsiniz problem olmaz...

USTA
28/01/2011, 17:49
Doğrusu forumlar da bir ilk olurdu ama ben buna karar veremem hadi siz diğer forumda adminsiniz problem olmaz...

Bizde problem olmaz tabiki,buradan da problem çıkacağını sanmıyorum,sadece yetkili arkadaşların konuya ilgi göstermesi gerekiyor...

WiSTaRiA
28/01/2011, 18:44
Yetkiliyle ne alakası var mustafa abi onu anlıyamadım bir türlü... Sürekli yetkili yada yöneticilerin konuyla ilgilenmesi lazım deyip duruyorsunuz... Zamanla daha iyi tanıyacaksınız forumumuzu... Forumumuzda 5 tane yetkili var ve genelde çok büyük bir şey olmadığı sürece foruma karışmazlar... Yani herkez kendisinin moderatörüdür... Artı sizin forum üyelerinizle tanışmayı çok isteriz ama hak verinki İstanbul grubuna sizde dahil olmak üzere çok yeni arkadaşlarımız katıldı ve ilk buluşmalarına gelecekler... Kanaşma ve tanışma bakımından 5 Şubat gerçekten farklı birgün olucak... Kanaatimce sizin forumunuzla bizim forumumuzun tanışma buluşmasını başka bir tarihe ertelemek uygun olucağını düşünüyorum...Hatta erteleme tabirini yanlış kullandım sanırım ilerki bir tarihe organizasyon yapabiliriz... Yanlış düşünüyorsam kararlarınıza saygı duyarım...

Sevgi ve Saygılarımla

USTA
28/01/2011, 19:52
Buluşmaları yöneticiler organize eder Orçun,bunda kızacak birşey yok kardeşim.
Buluşma organizatörü buluşmalardan sorumludur bizde,Adminler fikir verir organizatör üyelere sunar ve buluşma yapılır,aynı anda aynı yerde yemek yiyelim veya buluşmayı beraber yapalım demedim zaten,uygun olursa ziyaret etmek isteriz dedim,bu olduğunuz mekanda olabilir,Sahildeki İSPARK otoparkıda olabilirdi,hep beraber tanışıp araçlarımızla fotoğaf çekerdik.
Neyse sağlık olsun,benimki bir öneriydi,gelebilirsem sizlerle tanışmaktan onur duyarım...:thumbup1:
Unutmadan ekleyeyim,bizde de herkes kendisinden sorumludur ancak yöneticilerde normal üye gibi her an her konuda bulunur ve yorum yaparlar,anlıyacağın üyelerden farkımız yoktur,renklerimize kadar aynıyızdır...:thumbup1:

PLaTiNuN
28/01/2011, 19:59
Usta sen yanlış anlıyosun bizi ama tanısan bu kadar yanlış anlamazdın burda kızma sitem etme tarzı bişey yok Orçun abinin demek istediği Yönetim böyle konulara karışmaz İstanbul grubunda da yönetici yada admin veya organizatör diye bişey yok sadece öneriler var...bir de işin ucundan sağlamca tutup sonuca götüren var övünmek gibi algılamayın ama üye olduğum tarihten bu yana elimden geldiğince hep bu konuda öncü olmuşumdur çünkü her girişimde bulunan üye destek olmadığı için yarım bırakmak zorunda kalmıştır...Bugüne dek kimseden de olumsuz bişey duymadım görmedim o yüzden kimsede sen kimsin niye orasını seçtin burasını seçtin demez...Birazda güven meselesi biz zamanla bu güveni ve arkadaşlığı kazandık olay bundan ibaret :)
Diğer forumla birlikte buluşup kaynaşma gününüde ileri ki bir tarihte gerçekleştirelim derim bende...

WiSTaRiA
28/01/2011, 20:00
Buluşmaları yöneticiler organize eder Orçun,bunda kızacak birşey yok kardeşim.
Buluşma organizatörü buluşmalardan sorumludur bizde,Adminler fikir verir organizatör üyelere sunar ve buluşma yapılır,aynı anda aynı yerde yemek yiyelim veya buluşmayı beraber yapalım demedim zaten,uygun olursa ziyaret etmek isteriz dedim,bu olduğunuz mekanda olabilir,Sahildeki İSPARK otoparkıda olabilirdi,hep beraber tanışıp araçlarımızla fotoğaf çekerdik.
Neyse sağlık olsun,benimki bir öneriydi,gelebilirsem sizlerle tanışmaktan onur duyarım...:thumbup1:
Unutmadan ekleyeyim,bizde de herkes kendisinden sorumludur ancak yöneticilerde normal üye gibi her an her konuda bulunur ve yorum yaparlar,anlıyacağın üyelerden farkımız yoktur,renklerimize kadar aynıyızdır...:thumbup1:

Estafurullah abim ne kızması...Ne haddime... Yanlış aksettirdiysem kendimi çok özür dilerim... Sizin işleyiş tarzınız demekki öyle... Bizde daha farklı oluyor bu organizasyonlar... Ben yeni katılacak arkadaşlar için demek istemiştim yoksa kendi araçlarımızdan başka araçlar görmek ve sizin gibi değerli insanları tanımayı isterim... Anadolu yakasında sizin gelmenize gerek yok abim öyle durumda belirli bir saatte belirli bir yerde toplanılır... Tam bizim bi yerimiz belli olsun abi ona göre plan yaparız ilerliyen saatlerde...

Tolgamdan daha geç yazmışım cevabımı ve tolgam gerekli herşeyi özetlemiş zaten... Tolga bu işi hallediyo... Tolga bizi diskoya götür... :D:D:D

USTA
28/01/2011, 20:08
Bu buluşmaya mutlaka EVO ile geliyorum Orçun,ismimi yazdırdım listeye,birer saatte olsa 2 organizasyona da katılırım...;)

WiSTaRiA
28/01/2011, 20:12
Bekleriz mustafa abi...

tmac_fuat
28/01/2011, 20:17
Arkadaşlar elinde slr fotoğraf makinesi olan varsa şöyle puntolarımızla fotoğraf çekinsek bol bol. Slr diyorum çünkü hava karardığında diğer makinalarla istediğimiz performansı alamayabiliriz. Tabi yoksa elimizdekilerle de yetiniriz. :D

WiSTaRiA
28/01/2011, 20:22
Malesef yok... Eldekilerle yetinicez dediğin gibi fuatçım... Fuat çorlu'danmısın Tekirdağ merkezdemisin sen bilemiyorum ama 0 532 673 99 05 telefonum 5 şubat buluşması için konuşalım olmassa arka arkaya çıkarız yola canım...

tmac_fuat
28/01/2011, 20:29
Ben tekirdağ merkezdeyim abi, şuan İstanbuldayım ama yarın Tekirdağda olacağım sınavlarım için, eğer sınavlarım erken bitmezse haberleşiriz, birlikte çıkarız abicim.

WiSTaRiA
28/01/2011, 20:31
Tamamdır kardeşim 5 şubat sabahı işten çıkıcam öğlene kadar yatarım öyle yola çıkarım... Neyse gene haberleşiriz cnm...

34ozkankurtuldu34
28/01/2011, 20:31
Bazı zaman yazışmalar yanlış anlaşabiliyor geçen gün yaşadıgımız gibi tolganında dedigi gibi kimse kimsenin işine karışmaz yorum yapmaz ortak bir nokta fikirlerle bişeyler çıkar ortaya uyan gelir uymayanlarda buluşma sonrasında pişman olur ama emin olun güzel ortamlar gerçekleştirilmiştir bu form sayesinde kimse de kendini öncü konumuna koyamaz herkez fikir birligiyle ortaya bişeyler koyar ve gerçekleşir sıkıntı olmaz yazışmaları herkez ön yargılı okudugundan yanlık anlaşılabiliyor Orçun ve Tolga arkadaşımızda bu formda saygınlıgıyla her zaman anılmıştır...

Herkeze iyi formlar tek tavsiyem kimin kafasına bişey takılıyor sa arayıp telefonla görüşsün içerigini ögrenip yorum yazsın herkeze iyi formlar izmirden herkeze selamlar.

İzmir bornava küçükparktayım yagmur felaket ama sabaha kadar altını üstüne getirecegim izmirin herkeze iyi geceler... Buluşmada görüşmek üzere...

USTA
28/01/2011, 20:36
Bazı zaman yazışmalar yanlış anlaşabiliyor geçen gün yaşadıgımız gibi tolganında dedigi gibi kimse kimsenin işine karışmaz yorum yapmaz ortak bir nokta fikirlerle bişeyler çıkar ortaya uyan gelir uymayanlarda buluşma sonrasında pişman olur ama emin olun güzel ortamlar gerçekleştirilmiştir bu form sayesinde kimse de kendini öncü konumuna koyamaz herkez fikir birligiyle ortaya bişeyler koyar ve gerçekleşir sıkıntı olmaz yazışmaları herkez ön yargılı okudugundan yanlık anlaşılabiliyor Orçun ve Tolga arkadaşımızda bu formda saygınlıgıyla her zaman anılmıştır...

Herkeze iyi formlar tek tavsiyem kimin kafasına bişey takılıyor sa arayıp telefonla görüşsün içerigini ögrenip yorum yazsın herkeze iyi formlar izmirden herkeze selamlar.
Pardon...

WiSTaRiA
28/01/2011, 20:39
özkan İstanbul dar geldi taa İzmirlere açılmışsın... Korkulur olum senden yeminle... Öpüyorum seni... Haftaya görüşmek üzere...

34ozkankurtuldu34
28/01/2011, 20:44
orçunum bende öpüyorum seni izmir müthiş arada bir aşmak lazım kendimizi bakalım izmirin geceleri nasıl görelim yagmurun azizligi var en kısa zamanda görüşmek üzere özlettin kendini eskiden arardın sesini duyardık artık onuda esirger oldun çagrı atta ben arayayım seni :) arkadaşım görüşmek üzere öpüyorum kocaman :)

PLaTiNuN
28/01/2011, 20:48
TARİH : 05.02.2010

BULUŞMA YERİ : DRAGOS SAHİL RESTAURANT Dragos Sahil (https://www.dragossahil.com)

BULUŞMA SAATİ : 20.00

BİZLER İÇİN HAZIRLANACAK OLAN FİX MENÜ

ORDÖVR TABAĞI
ARA SICAKLAR ( FINDIK LAHMACUN YADA İÇLİ KÖFTE)
ANA YEMEK (ADANA-URFA YADA TAVUK ŞİŞ TERCİHE GÖRE)
SALATA (KİŞİ BAŞI)
İNCİR TATLISI
MEŞRUBAT (SINIRSIZ)

MENÜ FİYATI KİŞİ BAŞI 35 TL 'DİR

Bunların dışında tercih edilecekler ve alkollü içecekler extra ücrete tabidir...2 GÜN kala mekana kişi sayısını belirtmem gerektiğinden en kısa zamanda oluşturduğumuz listeyi kesinleştirelim...Otopark yeterince büyük sıkıntı olmayacak yalnız haberiniz olsun mekana gelindiğinde otopark görevlisi aracınızı alıyor size otopark fişinizi veriyor çıkıştada fişinizle birlikte arabanızı ayağınıza getiriyorlar tabi bu ücretli otopark değilde bahşiş mantığı anlamına geliyor(ücret vermek zorunda değilsiniz)..Daha önce keyifle geçirdiğimiz buluşmalarımızda gösterdiğiniz özveriyi tekrardan göstermenizi rica ediyorum çünkü bu sefer daha kalabalık olacağız inşallah

Mekanla alakalı bilgiyi ve ulaşım haritasını yukarıda verdiğim linkten alabilirsiniz.

Avrupa yakasından konvoy halinde yola çıkar köprüden anadolu yakasına geçebilir yada sirkeci-harem arabalı vapur hattını kullanarak araç başı 6 lira şoför haricindeki yolcular için 1.5 lira karşılığında trafiğe girmeden anadolu yakasına geçebiliriz.
Avrupa yakasından gelecek arkadaşlar için buluşma noktamızı ilerleyen günlerde belirleyeceğiz burada paylaşacağım...
Herhangi bir soruna karşı telefon numaram : 0506 292 18 25

Şimdiden keyifli geçmesini dilerim...

WiSTaRiA
28/01/2011, 21:08
Tolgacım gayet güzel organizasyon olmuş... Sizlere nasıl uyuyorsa arabalı vapur yada köprü bana hepsi uyar ama arabayı valeye teslim etmek hoşuma gitmedi ya :) Bugüne kadar kimseyi oturtmadım direksiyona... :D:D Neyse onuda çözeriz orda...

PLaTiNuN
28/01/2011, 21:16
Tolgacım gayet güzel organizasyon olmuş... Sizlere nasıl uyuyorsa arabalı vapur yada köprü bana hepsi uyar ama arabayı valeye teslim etmek hoşuma gitmedi ya :) Bugüne kadar kimseyi oturtmadım direksiyona... :D:D Neyse onuda çözeriz orda...
Valla bende pek sevmem kimseye teslim etmeyi ama olsun o kadar alt tarafı birkaç metre götürecek :)

USTA
28/01/2011, 21:16
Tolga kardeşim,yemeğe yetişemem sanırım,ama sizinle birebir tanışmak için mutlaka geleceğim yanınıza, rezervasyon listesine beni dahil etmezsen memnun olurum...;)

PLaTiNuN
28/01/2011, 21:20
Tolga kardeşim,yemeğe yetişemem sanırım,ama sizinle birebir tanışmak için mutlaka geleceğim yanınıza, rezervasyon listesine beni dahil etmezsen memnun olurum...;)
Sorun değil Mustafa abi ama mutlaka tanışmaya bekleriz gelemesende ben gelip tanışmak isterim şahsen...

sawyer
28/01/2011, 22:32

BULUŞMA YERİ : DRAGOS SAHİL RESTAURANT Dragos Sahil (https://www.dragossahil.com)

ORDÖVR TABAĞI
SALATA (KİŞİ BAŞI)
İNCİR TATLISI
MEŞRUBAT (SINIRSIZ)

Bunların dışında tercih edilecekler ve alkollü içecekler extra ücrete tabidir...2 GÜN kala mekana kişi sayısını belirtmem gerektiğinden en kısa zamanda oluşturduğumuz listeyi kesinleştirelim...Otopark yeterince büyük sıkıntı olmayacak yalnız haberiniz olsun mekana gelindiğinde otopark görevlisi aracınızı alıyor size otopark fişinizi veriyor çıkıştada fişinizle birlikte arabanızı ayağınıza getiriyorlar tabi bu ücretli otopark değilde bahşiş mantığı anlamına geliyor(ücret vermek zorunda değilsiniz)..Daha önce keyifle geçirdiğimiz buluşmalarımızda gösterdiğiniz özveriyi tekrardan göstermenizi rica ediyorum çünkü bu sefer daha kalabalık olacağız inşallah

Mekanla alakalı bilgiyi ve ulaşım haritasını yukarıda verdiğim linkten alabilirsiniz.

Avrupa yakasından konvoy halinde yola çıkar köprüden anadolu yakasına geçebilir yada sirkeci-harem arabalı vapur hattını kullanarak araç başı 6 lira şoför haricindeki yolcular için 1.5 lira karşılığında trafiğe girmeden anadolu yakasına geçebiliriz.
Avrupa yakasından gelecek arkadaşlar için buluşma noktamızı ilerleyen günlerde belirleyeceğiz burada paylaşacağım...
Herhangi bir soruna karşı telefon numaram : 0506 292 18 25

Şimdiden keyifli geçmesini dilerim...

tolga o zaman yap listeyi yaz ben hemen başlasın liste :)

PLaTiNuN
28/01/2011, 22:51
SON GÜNCEL LİSTE

2-srtgy - Serhat Aker
4-WİSTaRİA Orçun Çabuk +2 (AVRUPA YAKASI)
7-V_mutluer : Volkan Mutluer (ANADOLU YAKASI)
8- sezginkorkmaz: Sezgin Korkmaz
9-Servogp : Servet Çay +2
10-Mjet : Şenol Çıracı (AVRUPA YAKASI)
11-sundown : Umut Külür (AVRUPA YAKASI)

WiSTaRiA
28/01/2011, 22:52
WiSTaRiA - Orçun ÇABUK - TEKİRDAĞ +2

PLaTiNuN
28/01/2011, 22:53
Düzeltilmiştir :)

tayfux
29/01/2011, 00:29
çok isterdim ama il dışında olucam :(

WiSTaRiA
29/01/2011, 01:38

ORDÖVR TABAĞI
SALATA (KİŞİ BAŞI)
İNCİR TATLISI
MEŞRUBAT (SINIRSIZ)

SON GÜNCEL LİSTE

2-srtgy - Serhat Aker

PeterPAN
29/01/2011, 01:46
Arkadaşlar, Stil'O m ve bende sizle tanışmak isterim, eğer kabul görürseniz...

nemss1306
29/01/2011, 07:40
bn kendı adıma soylemek gerekırse memnun olurum

PLaTiNuN
29/01/2011, 09:06
Arkadaşlar, Stil'O m ve bende sizle tanışmak isterim, eğer kabul görürseniz...

Bekleriz arkadaşım ne demek...tarih ve mekan bilgilerini baş sayfada bulabilirsin...

JASMINE
29/01/2011, 15:08
arabamdaki nazarlığı alıp gelicem şimdi nazar değmesin diye :D

Dur benim atın nalını da göndereyim o halde Faruk. Daha etkili olur. :D :D

ablacıgım gercektende maşallah ben bıle sasırıyorum ınsallah fıreler olmazda guzel bır buluşma olur.

Soner'cim, fireler ister istemez olabiliyor ancak biz İzmir'de önce fire verip buluşma günü firelerden daha fazla son dakikada katılan arkadaşlarımızın olduğu buluşmalar yaşadık. Bu listenin 40'lara çıkabileceğini düşünüyorum.

Şİmdiden keyfiniz, güzelliğiniz ile Anadolu yakasını sallayacağınızı görebiliyorum :) :)

emrequzel
29/01/2011, 16:45
Ben yemeğe yetişemeyebilirim. En erken 6 buçuk gibi işten cıkıyorum. ogune izin alabilirsem erken cıkmaya calısırım

WiSTaRiA
29/01/2011, 18:19
Valla herkezin başımızın üzerinde yeri var ama lütfen lüx spor arabası olan katılmasın organizasyonumuza... Örnek olarak Ferrari porsche lamborgini gibi... :D:D:D

PLaTiNuN
29/01/2011, 19:00

BULUŞMA YERİ : DRAGOS SAHİL RESTAURANT Dragos Sahil (https://www.dragossahil.com/)

ORDÖVR TABAĞI
SALATA (KİŞİ BAŞI)
İNCİR TATLISI
MEŞRUBAT (SINIRSIZ)

SON GÜNCEL LİSTE

2-srtgy - Serhat Aker

JASMINE
29/01/2011, 19:48
Valla herkezin başımızın üzerinde yeri var ama lütfen lüx spor arabası olan katılmasın organizasyonumuza... Örnek olarak Ferrari porsche lamborgini gibi... :D:D:D

Tüh bende yeni aldığım kırmızı fxx'im ile gelecektim. Neyse kısmet değilmiş :D :D

WiSTaRiA
29/01/2011, 20:02
Fxx bulusmalarinda gormek isteriz sizi :d :d

JASMINE
29/01/2011, 20:11
Fxx bulusmalarinda gormek isteriz sizi :d :d

Yok be canım. Ben eşsiz rengi ile 106 gündür yıkanmayan muhteşem puntişim ile GP buluşmalarında olmayı tercih ederim. :D :D

Bu arada konuyu katlettiğim için Tolga'da beni katledecek :)

WiSTaRiA
30/01/2011, 00:06
Senin canın sağolsun yaseminciğim... Konu köpeğin olsun dermişim tüm istanbul grubu beni katledermiş... :D:D:D eee sende katlettiğini düşünüyosan çık aradan :D:D:D Sağol destekleriniz için arkadaşım.... Artı şimdi flood yapıcam ona göre...

WiSTaRiA
30/01/2011, 00:07

BULUŞMA YERİ : DRAGOS SAHİL RESTAURANT www.dragossahil.com (https://www.dragossahil.com)

ORDÖVR TABAĞI
ARA SICAKLAR ( FINDIK LAHMACUN - İÇLİ KÖFTE)
SALATA (KİŞİ BAŞI)
MEYVE
İNCİR TATLISI
MEŞRUBAT (SINIRSIZ)

SON GÜNCEL LİSTE

2-srtgy - Serhat Aker

PLaTiNuN
30/01/2011, 14:08
Bu arada konuyu katlettiğim için Tolga'da beni katledecek :)
Konuyuda arabanız gibi kirletmeyiniz efenim :D

Senin canın sağolsun yaseminciğim... Konu köpeğin olsun dermişim tüm istanbul grubu beni katledermiş... :D:D:D eee sende katlettiğini düşünüyosan çık aradan :D:D:D Sağol destekleriniz için arkadaşım.... Artı şimdi flood yapıcam ona göre...
Hoopp kimin konusunu kime köpek ediyosun sen bakim :P

WiSTaRiA
30/01/2011, 14:15
Lafin gelisi be tolgacim maksat moderatore yag yapmak olsun :D :p

PLaTiNuN
30/01/2011, 14:16
Benimkide maksat konu güncel dursun :D:D

JASMINE
30/01/2011, 15:37
Konuyuda arabanız gibi kirletmeyiniz efenim :D

Kardeşim, kirlettiğimiz gibi parlatmayı da biliriz biz :evet::evet: :D :D

Lafin gelisi be tolgacim maksat moderatore yag yapmak olsun :D :p

Gönderdiğiniz moderatörün yağ kotası dolmuştur. Daha sonra tekrar deneyiniz :D :D :D

Benimkide maksat konu güncel dursun :D:D

Ee güncelleyelim o zaman :D :D

BULUŞMA YERİ : DRAGOS SAHİL RESTAURANT Dragos Sahil (https://www.dragossahil.com/)

ORDÖVR TABAĞI
SALATA (KİŞİ BAŞI)
İNCİR TATLISI
MEŞRUBAT (SINIRSIZ)

SON GÜNCEL LİSTE

2-srtgy - Serhat Aker

PLaTiNuN
31/01/2011, 08:40

BULUŞMA YERİ : DRAGOS SAHİL RESTAURANT www.dragossahil.com (https://www.dragossahil.com/)

ORDÖVR TABAĞI
SALATA (KİŞİ BAŞI)
MEYVE
İNCİR TATLISI
MEŞRUBAT (SINIRSIZ)

SON GÜNCEL LİSTE

2-srtgy - Serhat Aker

AYM
31/01/2011, 11:34
Avrupa yakasında toplanıp karşıya geçilecek deniyordu bununla ilgili bir liste oluştursak iyi olur zaman az kaldı bir kaç güne yeri kararlaştıralım peş peşe dizilip anadoluya çıkarma yapmak güzel olur avrupadan baya bir katılımcı olacak gibi benim terciğim fsm'yi kullanmak eğer kalabalık olursak hareme geçişte vapur sıkıntı olabilir herkes aynı anda binemezse grup bölünür

PLaTiNuN
31/01/2011, 13:22
Yarına tüm detaylar kesinleşir ve avrupa yakası buluşma noktamız, yol güzergahımız belirlenir...

whitegold
31/01/2011, 16:45
BULUŞMA YERİ : DRAGOS SAHİL RESTAURANT www.dragossahil.com (https://www.dragossahil.com/)

ORDÖVR TABAĞI
SALATA (KİŞİ BAŞI)
MEYVE
İNCİR TATLISI
MEŞRUBAT (SINIRSIZ)

SON GÜNCEL LİSTE

2-srtgy - Serhat Aker
33-peterPAN-fatih ATA

ademtahir
31/01/2011, 17:12
yemekleri okuyunca canım çekti :D

style07
31/01/2011, 17:13
Arkadaşlar gündüz saatlerinde bir buluşma yokmu 20:00 dan sonra dönüş biraz sıkıntı olucak ama yinede orda olacağım inşallah.

WiSTaRiA
31/01/2011, 17:36
Gece donus problem olucagini sanmiyorum bende tekirdaga donucem sonucta

style07
31/01/2011, 18:48
Gece donus problem olucagini sanmiyorum bende tekirdaga donucem sonucta
Ben antalyaya dönücem yol uzun zor olur diye söyledim.

WiSTaRiA
31/01/2011, 18:58
ooo Bayaa uzunmuş yolun...

PLaTiNuN
31/01/2011, 21:56
Arkadaşlar gündüz saatlerinde bir buluşma yokmu 20:00 dan sonra dönüş biraz sıkıntı olucak ama yinede orda olacağım inşallah.
Keşke öyle bir imkanımız olsa İsmail ama ben dahil çoğumuz yarım günde olsa çalışıyoruz...Senin için birşeyler ayarlamaya çalışırız belki hangi semttesin?

Bu arada avrupa yakası buluşma noktamız ve güzergah hakkında daha iyi fikirleri olan?

Avrupa yakasında buluşma noktamız: Esenler Otogarı üzerindeki Carrefour otoparkı
Yola çıkış saatimiz :18.30
Güzergah : Tem otoyolu üzerinden Fatih sultan mehmet köprüsünü kullanarak Anadolu yakasına geçip tekrar E-5 karayoluna bağlanıp Dragos'a devam edeceğiz...

farukileri
31/01/2011, 22:34
Bu arada avrupa yakası buluşma noktamız ve güzergah hakkında daha iyi fikirleri olan?

Avrupa yakasında buluşma noktamız: Esenler Otogarı üzerindeki Carrefour otoparkı
Güzergah : Tem otoyolu üzerinden Fatih sultan mehmet köprüsünü kullanarak Anadolu yakasına geçip tekrar E-5 karayoluna bağlanıp Dragos'a devam edeceğiz...

Pazar günü anadolu yakasına geçmek için en uygun güzergahlardan biri budur arkadaşlar,boğaz köprüsünden geçişte bazen sıkıntı çıkabiliyor;ancak Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde ters bir durum olmadığı sürece rahatlıkla karşıya geçebilirsiniz.

ozdem
31/01/2011, 22:51
Ben antalyaya dönücem yol uzun zor olur diye söyledim.

İsmail, bence sen eğer imkanın var ise pazar sabahı
yola çıksan daha iyi olur.
Yolun bayağa uzun dinlenmeden, uykusuz zor olur...

WiSTaRiA
31/01/2011, 23:30
Keşke öyle bir imkanımız olsa İsmail ama ben dahil çoğumuz yarım günde olsa çalışıyoruz...Senin için birşeyler ayarlamaya çalışırız belki hangi semttesin?

Tolgacım biz otobandan geliriz o gün... Bahsettiğin carefour ne tarafta kalıyor çıkartamadım şimdi... Yol üzerindemi sapılıcak bir yerdemiydi :D:D Olmadı şimdi google mapstan bakıcam... Bulursam yazarım gene :D:D

İsmail, bence sen eğer imkanın var ise pazar sabahı
yola çıksan daha iyi olur.
Yolun bayağa uzun dinlenmeden, uykusuz zor olur...

Özlem gerçekten doğru söylemiş... En doğrusu o olur ismail sabah yola çıkman...

nemss1306
01/02/2011, 00:15
sıze bı tesısat show yapayımmı???

WiSTaRiA
01/02/2011, 00:29
Nasıl olucak o?

WiSTaRiA
01/02/2011, 01:02
tamamdır Tolgacım Carefour'u buldum :D:D:D

emrequzel
01/02/2011, 08:11
İstanbul gurubundan hala eksikler varmış gibi hissediyorum.
yerliplaka34
StrawBerry
sawagi

sizler gelmiyormusunuz arkadaşlar? :)