PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yollar ve Takılan Yaylar

fox41
26/04/2007, 21:22
bakıyorumda arbaların yayları degıştırılıyor.Hele arba yay ıstıyo denıyo tamam güzel duruyo ama malum yollarımız arba agırlaşınca diyecegim altı surtmuyormu bılmıyom yoksa etkılemıyomu hele yan maşpıyerler yayların varmı bır özellıgı:dontknow: :icon_smile_question

h k
26/04/2007, 21:29
yok altı sürtmüyor , marşpiyellerde sürtmüyor. ama cukurlara daha dikkatli giriyorum tabi .

alti sürtmüyor ama yoldaki her girinti cikintiyi iyice hissediyorsunuz , arka koltukta oturanlar icin ise yolculuk epey zorlasiyor.

görüntü güzel , viraj alma kabiliyeti güzel ama aractan gelen kasınti sesleri ve düsen konfor orijinal yaylara geri dönsem mi diye düsündürmüyor degil. hep temiz ve düzgün yollarda kullabilsem sorun olmazdi sanirim.

benim yaylar omp 3.5 luk sert yay.

fox41
26/04/2007, 21:36
eyvallah tam düşündügüm gıbı her asfalt degılkı madem öyle helkı yaşlı anne baba varsa onlar ıcın .... aydınlattıgın için sagol Hüseyin hocam

microab
26/04/2007, 21:45
Sanırım yeri burası olur bu konunun :ok: ...

h k
29/04/2007, 23:31
eyvallah tam düşündügüm gıbı her asfalt degılkı madem öyle helkı yaşlı anne baba varsa onlar ıcın .... aydınlattıgın için sagol Hüseyin hocam

yaylari söküpte orijinalleri geri takinca arabanin aslinda ne kadar konforlu oldugu anlasiliyor .

maalesef yaylarimi sökmek zorunda kaldim , arac tekrar yükseldi ve camurluklardaki koca aciklar ortaya cikti ama uzun yolda yay dayanilmaz oluyordu. ben mi arabaya biniyorum yoksa sirtimda arabayi mi tasiyorum belli degildi. bir gün güzel ülkemin tüm yollari kaymak pürüzsüz asfalt olursa geri takarim , yada isteyen olursa ucuza veririm :(