PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka Fren Lambalarının İçi Buhar Yapıyor

blk_hakan
18/01/2011, 19:05
Sabahları Aracımın arka fren lambalarının içi buhar oluyor . Aracım daha 1 aylık çatlama falan varmı diye baktım ama bi sorunda yok ne yapmalıyım yada bu problemle karsılasan oldumu...

byspayn
18/01/2011, 19:18
Bence servise danışın. üretim hatası falan varsa garantiden değişir.

alperyonar
18/01/2011, 19:27
Buralarda vakit kaybetmeyin servise gidin ;)

Scottie
18/01/2011, 19:31
servise gidin ne derseler inanmayın...ne derlerse kesinlikle kabul etmeyin...

deniz6
18/01/2011, 19:33
Ben servise götürdüm içindeki duyları değiştirdiler 3 saat falan sürdü şu anda bi problem yok bir daha olursa komple arka stopları değişeceklerini söylediler umarım sizinkide hallolur.

nasre
18/01/2011, 19:35
Aynı sorun şu sıralarda bendede var.

menesi
18/01/2011, 19:45
bende de bikere olmuştu servis gelin bakalım dedi.sonra geçti çok şükür.fiat ta böyle şeyler oluyor malesef...

yusufekinci06
18/01/2011, 20:01
bendede olmuştu 1-2 defa, çok belli belirsiz oluyyo aslında bende, soğuktan olduğunu düşünüyorum normal karşılıyorumm.

izoci
18/01/2011, 20:07
inş.halledersiniz..

StrawBeeRy
18/01/2011, 20:08
sadece fiatla alakalı bir durum değil..

bunu defalarca yazdım gene de yazıyorum bilginiz olsun...

artık araçların farlarının ve stoplarını kapatırken silikon tarzı maddeler kullanılmadı için plastiklerin iç içe geçme yöntemi kullanıldığından böyle şeyler başınıza gelebiliyor bu gayet normal zamanla geçiyor ama servise götürseniz bile garantiden değiştirirler sıkıntı olmaz.bu şikayet 2011 range rover sportlarda,Q7 de golflerde passatlarda oluyor dert edicek bir durum değil servise gitmekte fayda var..

Solitude
18/01/2011, 20:16
bendede sağ yan sinyal ve geri vites lambası ile arka sis lambasında var. :D sinyalin dışındaki şeffaf plastik kısmı sökmeye çalıştım ama beceremedim kırarım diye korktum bundan dolayıda geri vites lambasına falan hiç girişmedim. bunları nasıl sökeceğimi bilen varsa ve yazarsa çok sevinirim:)

gurik
18/01/2011, 21:03
bendede sağ yan sinyal ve geri vites lambası ile arka sis lambasında var. :d sinyalin dışındaki şeffaf plastik kısmı sökmeye çalıştım ama beceremedim kırarım diye korktum bundan dolayıda geri vites lambasına falan hiç girişmedim. Bunları nasıl sökeceğimi bilen varsa ve yazarsa çok sevinirim:)

kendiniz sökmeyin ısı kaynaklı onlar. Garanti varsa değiştirin, yoksa ustasına havale edin.

blk_hakan
18/01/2011, 21:31
sadece fiatla alakalı bir durum değil..

bunu defalarca yazdım gene de yazıyorum bilginiz olsun...

artık araçların farlarının ve stoplarını kapatırken silikon tarzı maddeler kullanılmadı için plastiklerin iç içe geçme yöntemi kullanıldığından böyle şeyler başınıza gelebiliyor bu gayet normal zamanla geçiyor ama servise götürseniz bile garantiden değiştirirler sıkıntı olmaz.bu şikayet 2011 range rover sportlarda,Q7 de golflerde passatlarda oluyor dert edicek bir durum değil servise gitmekte fayda var..

Sana katılıyorum bende o şekilde oldugunu duymustum bakalım kısa zamanda servise gidip bi danısıcam ne dıyecekler çok merak ediyorum. Birde sol kapı camı tam kapanmıyor benim kapatınca yola çıktıgımda rüzgar sesi geliyor camdan çok enterasan onuda göstericem bakalım ne olacak .. 1 aylık araba ama ufak tefek sıkıntılar oluyor araçlarımızda hayırlısı bakalım....

takres
18/01/2011, 21:45
servise gidin hallolur :)

iris19
19/01/2011, 00:28
kronik benim aracımdada aynı sorun var.su almıyor terleme yapıyor