PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Balast Seçimi

Baskan
16/01/2011, 18:20
Arkadaşlar aracıma xenon taktırıcam ancak piyasadaki ucuz xenonlar ilk yakışta 4-5 saniyelik bir geçikme oluşuyor.Bununda balasttan kaynaklandığını biliyorum.
Ben istiyorumki Audi,Bmw,Mercedes gibi anlık yakınca birden ateşlenmesi, bunun için nasıl bir balast kulanmalıyım ?
Marka ve model nasıl olmalıdır ?

femoli
16/01/2011, 18:47
Cyclone , mtec tarzi urun alman gerekli ama yinede anlik tepkimeyi alamazssin ampul isinmasindan meydana gelen bir olay .

Baskan
16/01/2011, 18:53
Bundan önceki aracımda d2s kit vardı ve 1saniye gibi bir sürede en yüksek ısınmayı sağlıyordu.
Elimde yedek ampülleri duruyor sadece balast ile çözebilirim sanıyorum. Cyclone ve Mtec balastları anlık yüklemeyi yapabilirmi ? Gönül ister hella vs almak ama çok çok çok pahalı :)

femoli
16/01/2011, 18:58
Mustafa piyasada o kadar cok cakma mal varki guvenemiyorsun osram , philips bayisi oldugumuz halde baska bir firmadan philips xenon set geldi ve distribitor firmayi aradigimda philips xenonlari piyasaya degil sadece fabrikalara verildigini soyledi .. Yani ole bir duruma glmisizki adamlar balastin uzerine istedigi firmanin markasini basabiliyorlar ve fais fiyatlara satabiliyorlar cok dikkatli olun ..

Mustafa istersen yarin ben bir arastirayim daha farkli balast ne bulunabilir diye bilgi veririm sana ;)

Baskan
16/01/2011, 19:14
Vala korktum şimdi bu yazından vay halimize desenize çin işi japon işi bunu yapan iki kişi :)
Yardımcı olursan çok teşekkür ederim..

axi
16/01/2011, 21:45
cennmax slimm balans var bende sesilerdede farlardada.. Biraz pahalı ama xenonlarım tabanca gibi.. daha önce cylone da kullandım cyclone çok geçerli bi marka.. mtec kullanmadığım için birşey diyemeeğim.. cenmax sllim leri araştır derim..