PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cam açılınca kendini öne atıyor daha sonra da kapanamıyor

firars
15/01/2011, 11:51
(Arabam tek kapı) Arkadaşlar cam açılırken tam ortada kendini öne doğru atıyor daha sonra kapanırken de cam önde kaldıgı için kapanamıyor çerçevenin arka tarafı ile cam arasında boşluk bulunuyor ortada kalıyor cam.. el yardımıyla doğru zamanda camı çerçeveye yaslarsanız tıkır tıkır kapanıyor ama tabiki sol cam iptal oldu böylelikle.. sorunu yaşayan var mı ? çözümü nedir ?

disconnected
15/01/2011, 14:02
benim eski arabamda bu sorun olmustu cam indirip kaldiran motordaki disliler asinmis...
cam kaldirma motoru degisicek demisti servis ama ben sanayide tornada disliyi ve disli gobegini tamir ettirmistim canavar gibi olmustu...

sowhat788
15/01/2011, 14:18
Camın düz olan kısmına bir parça sıkıştırıyorlar düzeliyor

takres
15/01/2011, 14:27
otomatik cam motorunda bir sorun var sanırım garanti varsa değişirler...

GP COSKUN
15/01/2011, 20:52
kubilayın söylediği yerde siyah bir klips olması lazım o düştüğünde yapıyor
eğer o yerindeyse muhtemelen camın ön tarafı kızaktan çıkmış

gemlikli_55
16/01/2011, 13:00

benımde cam ipi kırılmıştı yenısı takılırken gordum oyle bır parca camın boşlugunu almak için. ip kırılmadan once cam sağ sol oynuyor buda kapılar kapanırken cam ses yapardı bu parcayıda değiştirdim sorun kalmadı plastık bır parca 10 tl kontrol etmekte fayda var bencede yerinden cıkmış olabilir

asil
16/01/2011, 13:45
kapının içindeki kapağı açtığın zaman cam asansörünü görüceksin asansörün çalışmasına bak teknik bilgin biraz varsa kendinde yapabilirsin ama % 1oo asansör tırnağında olabilir

axi
16/01/2011, 21:48

+1984 Aynen öyle....çook ucuz bir çözümü var.. git herhangi bir kaportacı veya döşemeciye 5-10 liraya halletsin