PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sigorta Poliçem Danışmanlık " Sigortacı Hasarda Belli Olur "

femoli
14/01/2011, 10:03
Bugün itibari ile yeni reklam almış olduğumuz Sigorta Policem Danışmanlık Hizmetleri Piyasadaki hemen hemen her sigorta ve kasko firmaları ile çalışmaktadır ,

Bizlere daha iyi yardımcı olabilmek adına , sormak istediğiniz tüm soruları kasko fiyatları sigorta fiyatları tüm Türkiye genelinde hizmet veren bir firma dır, yani Türkiyenin neresinde olaursanız olun fiyat alın karşılaştırn ve aracınızı güvenceye alın ..

Bunun için bir telefonunuz yeterlidir..

İLETİŞİM

Adres: Tunalı Hilmi Cad. Güniz Sk. : 38 / 10 Çankaya Ankara

Tel: 0312 426 72 70 - 0312 467 23 17

E-Mail: kasko@sigortapolicem.com

https://www.sigortapolicem.com/index.htm

Bu bir reklamdır..

takres
14/01/2011, 11:12
sağol abi şu an tam ihtiyacım olan şeydi bi mail atayım bakalım :)

ademtahir
14/01/2011, 11:18
teşekkür ederiz sitemize katkıda bulundukları için..
kasko yapan bir firma lazımdı sürekli kasko ile alakalı konu açılmamış olur..

femoli
14/01/2011, 13:04
Arayan arkdaşlar kesinlikle sitemizden aradıklarını söylesinler ona göre indirimli ve özel kampnayalardan yararlanabilirler..

cck1
14/01/2011, 13:07
Emeği gecen herkese teşekkürler. Eksik olduğumuz yanlardan biride tamamlandı bence.

Sigorta Policem
17/01/2011, 16:06
Danışmak istediğiniz sigortayla ilgili konulardada Grande Punto üyelerimizin sorularına elimizden gelen bilgi ve yardımı için burdayız email veya forum msj yoluyla ulaşabilirsiniz.
Ayrıca forum üyelerimize kasko da özel indirim, trafik sigortasında taksit uygulanacaktır.

Kronokrator
17/01/2011, 16:18
@Sigorta Policem

hocam benim aracıma gelip vurdular. karşı taraf tam kusurlu. araç tamir ediliyor. kaskom yok. trafik sigortam var. karşı tarafta kasko ve trafik sigortası mevcut.

buraya kadar herşey iyi hoş. fakat aracımın değer kaybı ne olacak?

Sigorta Policem
17/01/2011, 16:25
En başta çok geçmiş olsuna araçın değer kaybını karşı aracın kusuru doğrultusunda isteyebilirsiniz.Ayrıca aracınız servisteyken ulaşım giderlerinizi ve maduriyetinizide talep etme hakkınız bulunmakta.

femoli
17/01/2011, 17:51
En başta çok geçmiş olsuna araçın değer kaybını karşı aracın kusuru doğrultusunda isteyebilirsiniz.Ayrıca aracınız servisteyken ulaşım giderlerinizi ve maduriyetinizide talep etme hakkınız bulunmakta.
böyle bir hakkımızın olduğunu bilmiyorduk :) gerçekten süpermiş ..
Teşekkürler esra hanım ..

Kriminal
17/01/2011, 18:09
Ben bılıyordum bunu..Çok ögrenecek seyımızın oldugunu dusunuyorum..Sitemıze cok şey katacagınızdan emınım

femoli
17/01/2011, 19:06
Esra hanım işyeri sigortasıda yapıyorsunuz değilmi , İşyerimizi sigortalatmak istiyoruz mümkünse fiyat verebilirseniz size özelden msj atıyorum ..

Sigorta Policem
17/01/2011, 19:16
Tabi ki Mehmet Bey yapıyoruz özelden gerekli bilgileri atıyorum.

Kronokrator
17/01/2011, 19:20
Esra hanım,

Bu aracın değer kaybı meselesinde daha detaylı bilgi verebilir misiniz? Bu kimden ne şekilde talep edilecektir?

Teşekkürler.

Sigorta Policem
18/01/2011, 14:42
Aslında ayrıntısı olan bir konu ama genel olarak size tavsiyem araçdaki değer düşüklüğü tutarını kusuru sabit olan karşı taraftan isteyebilirsiniz çünkü hatalı sürücünün hatasız olan sürücünün aracındaki kazadan dolayı ortaya çıkan değer kaybını tazmin zorunluluğu vardır.
Eğer değer kaybı açısından anlaşmaya varamazsanız bu tutar için mahkemede dava açabilirsiniz. Araçta tamirat nedeniyle meydana gelen değer kaybı için bir dilekçeyle başvuruda bulunuyorsunuz davanın miktarına göre Sulh veya Asliye Hukuk mahkemelerinde açılır. Değer kaybını ve de serviste geçen süredeki araçsız kalmanız nedeniyle ödediğiniz taksi ulaşım paralarını alabilirsiniz.
Trafik sigortasının kapsamında olmayan zarar değer kaybı değil, hasar gören aracın kullanılamamasından doğan geçici kazanç kaybı veyahut da ulaşım gideridir bu trafik sigortasından karşılanmasada kusurlu olan tarafın yükümlülüğündedir .Genel olarak bu şekilde.

Scottie
18/01/2011, 14:46
Teşekkürler... büyük yardımlarınız olacağına inanıyorum..