PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : klima sorunu

shn-GP
13/01/2011, 18:32
Herkese selam aracım 1.3 90 bg emotion klimamdaki sorun kışın 16 dereceye getirdiğimde soğuk üflememesi mono tuşuna bastıgımda soğuk üflemesi yani dereceyi kendim ayarlıyamıyorum sadece otomatik mono tuşuyla soğuk üflüyor onun dışında 16 derecede bile sıcak üflüyor servise götürdüm gösterdim cihaza bağladılar arıza vermiyo dediler bi sürü yer söküp taktı içerden normal bu kışın klima sensörü oldugu için soğuk hava vermez yazın açabilirsin soğuk havayı dediler üzerine işçilik aldılar sorunu anlayamadan başka punto yoktu onda denicektik ama beni pek tatmin etmedi ustanın söyledikleri bilen birisi cevap verirse teşekkür ederim. (dijital kliması olan punto)

PeterPAN
13/01/2011, 23:15
arkadaşım servisteki çalışan bir çok kişiye güvenmemeni tavsiye ederim (bir çoğuna hepsine değil) umarım aktuatörlerinden birinin ucunda bulunan kol kırılmamıştır... araç çalıştıktan sonra, kalorifer yada klimanı açsanda açmasanda "bızztttt.... bızzzttt.." diye derinlerden bir ses geliyor mu ?

shn-GP
14/01/2011, 21:25
arkadaşım servisteki çalışan bir çok kişiye güvenmemeni tavsiye ederim (bir çoğuna hepsine değil) umarım aktuatörlerinden birinin ucunda bulunan kol kırılmamıştır... araç çalıştıktan sonra, kalorifer yada klimanı açsanda açmasanda "bızztttt.... bızzzttt.." diye derinlerden bir ses geliyor mu ?
yok hayır hiçbir ses gelmiyor fakat içerden bi sürü yer söktü taktı bana anlamıyor gibi geldi cihaz bağladı sorun yok olsa cihaz uyarı verirdi felan dedi yazın deniyebilirsin ancak dedi çözemedim bir sürü işçilik aldı boşu boşuna

sezerism
14/01/2011, 21:30
Size güven vermediyse sorun çözülmemiştir.