PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Galatasaray,"Mabed"ine,Ali Sami Yen'ine veda etti

farukileri
12/01/2011, 03:20
[Maç Özetleri / Match Highlights]'in Videoları: Çünkü Sen "Ali Sami Yen" din ! | Facebook (https://www.facebook.com/video/video.php?v=155883661128913&oid=140723679309206&comments&ref=mf)

bugün yapılan Beypazarı Şekerspor maçı sonrasında Ali Sami Yen kapıları bir daha açılmamak üzere kapanmış bulunmakta.Ali Kırca'nın "Ali Sami Yen'din" şiiri ile Galatasaray ASY'ye veda etti.Yukarıda şiiri paylaşıyorum sizlerle...

Bu stad 46 yıl boyunca çok zafer gördü,Galatasaray'ı büyüttü.Şimdi ise aynı ruh TT Arena'ya taşınıyor.

15 Ocak'taki Ajax maçı ile inşallah yeni bir zafer serisine başlıyoruz TT Arena'da

JASMINE
12/01/2011, 20:34
15 Ocak'taki Ajax maçı ile inşallah yeni bir zafer serisine başlıyoruz TT Arena'da

İnşallah kardeşim. Başta Galatasaray camiası olmak üzere Türk futboluna hayırlı olsun.

Haberlerde izledim az önce. Ali Sami Yen'in çiminden, taşına, koltuğuna hepsi satılığa çıkartılmış. Çok yakında GS Store'larda tler ile birlikte satılığa çıkartılacakmış. Alalım da hem hatırası olur, hem de takımımıza destek oluruz.

farukileri
12/01/2011, 20:45
İnşallah kardeşim. Başta Galatasaray camiası olmak üzere Türk futboluna hayırlı olsun.

Haberlerde izledim az önce. Ali Sami Yen'in çiminden, taşına, koltuğuna hepsi satılığa çıkartılmış. Çok yakında GS Store'larda tler ile birlikte satılığa çıkartılacakmış. Alalım da hem hatırası olur, hem de takımımıza destek oluruz.

bi tane koltuk alıcam,hatta açık tribün koltuğu alıcam, belki oturduğum koltuk denk gelir Ali Sami Yen'de.Hatta karşısına bi de PS3 seti koyacam ki koltuğa ASY koltuğu üstünde PES atması baya zevkli olur diye düşünüyorum,direk staddan izler biçimde :D

takres
12/01/2011, 20:46
Galatasarayımıza yeni stadı hayırlı olur inşallah...

JASMINE
12/01/2011, 20:51
bi tane koltuk alıcam,hatta açık tribün koltuğu alıcam, belki oturduğum koltuk denk gelir Ali Sami Yen'de.Hatta karşısına bi de PS3 seti koyacam ki koltuğa ASY koltuğu üstünde PES atması baya zevkli olur diye düşünüyorum,direk staddan izler biçimde :D

Ohhhh keyif süper... :D

125 TL gibi bir rakam dediler açık tribün koltukları için. Şu an stadın orada satılığa çıkmış. Kalanlarda tekrardan kaplanıp, paketlenip GS Store'lara gönderilecekmiş.

farukileri
12/01/2011, 22:26
Ohhhh keyif süper... :D

125 TL gibi bir rakam dediler açık tribün koltukları için. Şu an stadın orada satılığa çıkmış. Kalanlarda tekrardan kaplanıp, paketlenip GS Store'lara gönderilecekmiş.

valla yasemin ablacım başka türlü keyif yapılmıyor yahu :D

bi zamanı gelsin ondan sonra düşünürm fiyatını şusunu falan,öncelikle bi ev iş falan onların bulunması lazım ;)

StrawBeeRy
12/01/2011, 22:27
o koltukları yataş satın almış altına bir aparat yapıp satışa sunucaklarmış almak lazım :)

JASMINE
12/01/2011, 23:22
Yataş'ın aldığına dair bir bilgi yok ya Mert. Şu an için stad önünden alınabiliyor, inşaat başlayınca da kalanlar toplanıp tekrar kaplandıktan sonra GS Store gidecekmiş. Yataş aldıysa klübe hiç bir faydası olmaz ki. GS Store da satılsın ki gelir elde edilsin.

WiSTaRiA
13/01/2011, 00:27
Cimbomun ilk maçına forumca gitmek lazım esasında arkadaşlar...

alpimmm
13/01/2011, 00:45
yeni mabet hayırlı olsun diyelim,
inşallah rakip takımlar için cehennem olmaya devam eder, çünkü Ali Sami Yen son zamanlarda Galatasaray için cehennem olmuştu malesef :(

farukileri
13/01/2011, 02:08
Cimbomun ilk maçına forumca gitmek lazım esasında arkadaşlar...

iki gün sonraki maça maalesef gidemiyoruz,kombine sahipleri ve belirli davetliler gidebiliyor,dışarıya bilet satışı maalesef ki açılmamış.Ama ilk derbi ya da ilk avrupa maçına oradaki gidilebilir forumcak,Fenerbahçe'li ve Beşiktaş'lı arkadaşlarımız da tabi ki de gelirlerse hoş olur güzel olur,en azından fair play babında.

TT Arena'nın yükselişini görmüş insanlardan biriyim,her gün günde iki defa geçtiğim bir yer oldu orası ve hakikaten güzel bir stad olmuş,dışarıdan görünüşü en azından bu şekilde,içini ise hiç tahmin edemiyorum.ultrAslan girdikten sonra hele akustiğini merak eder oldum :)

Yataş'ın aldığına dair bir bilgi yok ya Mert. Şu an için stad önünden alınabiliyor, inşaat başlayınca da kalanlar toplanıp tekrar kaplandıktan sonra GS Store gidecekmiş. Yataş aldıysa klübe hiç bir faydası olmaz ki. GS Store da satılsın ki gelir elde edilsin.

Yataş almış koltukları Yasemin ablacım;ama yaptıkları anlaşmanın satış kısmı şu şekilde olacak: Koltukların altına bir aparat gibi bir şey konulacak ve bunlar GS Store'larda ve bazı Yataş mağazalarında satılacaklar.Yani Yataş sadece koltukları evcil hale getiriyor ve birkaç mağazasında satma şansı buluyor,geri kalanı zaten GS Store'larda.Ayrıca Galatasaray çoktan onun lisans anlaşmasından,şundan bundan parayı almıştır Yataş'tan :)

JASMINE
13/01/2011, 08:36
Yataş almış koltukları Yasemin ablacım;ama yaptıkları anlaşmanın satış kısmı şu şekilde olacak: Koltukların altına bir aparat gibi bir şey konulacak ve bunlar GS Store'larda ve bazı Yataş mağazalarında satılacaklar.Yani Yataş sadece koltukları evcil hale getiriyor ve birkaç mağazasında satma şansı buluyor,geri kalanı zaten GS Store'larda.Ayrıca Galatasaray çoktan onun lisans anlaşmasından,şundan bundan parayı almıştır Yataş'tan :)

Alsın tabiki Faruk. O kadar borç var ancak ödenir :D :D
Senin,benim aldığımız forma, atkı ve eldiven ile olmuyor maalesef :S