PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atatürk Sunusu

the_Algn
25/04/2007, 18:36
Arkadaşar yarin universite de sunumum var. Konu Atatürk sabahtan beri Atatürk Fotağrafları buldum sunumu hazırladım ama sunuma ekliyeceğim müziği birtürlü bulamıyorum geri planda çalacak ve izleyicileri etkileyecek bir müzik parçası istiyorum yardım ederseniz sevininirim , etkileyici birşeyler...

mustafa
25/04/2007, 18:38
sözsüz olmalı bence
mike oldfield
yanni
memories melodies
kitaro
bunlara bakabilirsin bence

the_Algn
25/04/2007, 18:39
Evet kardeş sözzsüz.. Teşekkür ederim Mustafa

zeynepc
25/04/2007, 18:40
yaa ali keşke daha önce söyleseydiin..youtube dan yararlanabilirsin en acilinden..orda çok sayıda ATATÜRKLE ilgili video var.sana fikir verebilir..yaa bide bişi daha var fikret kızılok ''devrimcinin güncesi'' kaset ve kitapçık biarada bulabilirsen onu al..bende vardı ama birine verdim gelmedi bidahaa..orda güzel müzikler var fonda.atatürk'ün hayatını anlatıo tamamen..etkileyici tavsiye ederim arkadaşım..;)

BANU
25/04/2007, 18:40
aşağıdaki adresten faydalanabilirsin
https://www.musiki.org/ataturk.htm

Gkhan
25/04/2007, 18:41
Keman ezgileri güzel olabilir.Aklıma gelirse buraya yazarım

mustafa
25/04/2007, 18:42
mesela kitaronun carvansaray (kervansaray)ı baya etkileyicidir
mike oldfieldin song of the sunu var
bunların eserlerini limewirela indirirsen içlerinden beğeneceğin şarkılar kesinlikle çıkar

zeynepc
25/04/2007, 18:42
aşağıdaki adresten faydalanabilirsin
https://www.musiki.org/ataturk.htm

+1000:ok: :friendship:

the_Algn
25/04/2007, 18:45
yaa ali keşke daha önce söyleseydiin..youtube dan yararlanabilirsin en acilinden..orda çok sayıda ATATÜRKLE ilgili video var.sana fikir verebilir..yaa bide bişi daha var fikret kızılok ''devrimcinin güncesi'' kaset ve kitapçık biarada bulabilirsen onu al..bende vardı ama birine verdim gelmedi bidahaa..orda güzel müzikler var fonda.atatürk'ün hayatını anlatıo tamamen..etkileyici tavsiye ederim arkadaşım..;)

Teşkkürler Zeynep,, bütün gün bilgisayar başıındaydım Atatürk fotoları bulup sunumu hazırlamaya çalışıyodum keşke söyleseydimm fikir alışverşi olurdu...nese.... .Youtube çalışmlarında güzel müzikler var ama kimin olduğunu anlıyamıyoruz...Bakalım tararım iyice uygun birşey buluruz elbet...
.
.
Arkadaşlar hepinize teşkkürler bir anda cevaplar gelmiş...Hemen inceliyorum

zeynepc
25/04/2007, 18:49
Teşkkürler Zeynep,, bütün gün bilgisayar başıındaydım Atatürk fotoları bulup sunumu hazırlamaya çalışıyodum keşke söyleseydimm fikir alışverşi olurdu...nese.... .Youtube çalışmlarında güzel müzikler var ama kimin olduğunu anlıyamıyoruz...Bakalım tararım iyice uygun birşey buluruz elbet...
.
.
Arkadaşlar hepinize teşkkürler bir anda cevaplar gelmiş...Hemen inceliyorum

ali bende bi dünya ATATÜRK FOTOSU vardı...arkadaşım keşke söleseydin..hemde çoğu görülmemiş..neyse sağlık olsun..en azından fazla yorulmazdın..;)
https://www.gunesintamicinde.com/ataturk-gibi-bir-devlet-adami/ buradaki sesi de kullanabilirsein..ek bilgi(alıntıdır)

zeynepc
25/04/2007, 18:53
.............................:dans:
burdaki sayfalarda bazı fotolar var alabilirsin..bu grup bana ait..beğenirsen başkalarıda var.iyiakşamlar..

microab
25/04/2007, 19:03
Ali Çok Etkilidir Bu Parçalar

Yedi Karanfil 2: Yollarına BAka BAka Kaldım
Yedi Karanfil 3: Ağrı Dağı Efsanesi
Yedi Karanfil 4: Güle Yel Değdi
Yedi Karanfil 5: Kalanların Ardından
Yedi Karanfil.. : Selvi Boylum Al Yazmalım
Kitaro...........: Silk Road (İpek Yolu)
YAdigar........ : Sucu Çocuk (garanti Bankası Reklam Müziği idi)

Hepsi mevcut isteyene özelden rapid e atabilirim.Hepsi enstrümantal...

the_Algn
25/04/2007, 19:12
ali bende bi dünya ATATÜRK FOTOSU vardı...arkadaşım keşke söleseydin..hemde çoğu görülmemiş..neyse sağlık olsun..en azından fazla yorulmazdın..;)
https://www.gunesintamicinde.com/ataturk-gibi-bir-devlet-adami/ buradaki sesi de kullanabilirsein..ek bilgi(alıntıdır)

sağol Zeynep yorulmak mühim değil ..ama gergindim bugun yemek te yemedim iice sinir.... aslında elimde birtane sunum vardı konu Atatürk olunca içime sindiremedim kapsamlı ve geniş bir sunu olsun diye sil baştan başladım ingilzce sunacağım o da ayrı bir faktör nese ben bunlarla uraşırken diğer tarafta ki konuda biraz sinirlendim sebebi buydu belirtmek istedim...

Ali Çok Etkilidir Bu Parçalar

Yedi Karanfil 2: Yollarına BAka BAka Kaldım
Yedi Karanfil 3: Ağrı Dağı Efsanesi
Yedi Karanfil 4: Güle Yel Değdi
Yedi Karanfil 5: Kalanların Ardından
Yedi Karanfil.. : Selvi Boylum Al Yazmalım
Kitaro...........: Silk Road (İpek Yolu)
YAdigar........ : Sucu Çocuk (garanti Bankası Reklam Müziği idi)

Hepsi mevcut isteyene özelden rapid e atabilirim.Hepsi enstrümantal...
Sağol abi indiirim hemen ...

OzzY
25/04/2007, 19:16
hazırladığın sunuyu burayada koyarsan çok sevinirim...

the_Algn
25/04/2007, 19:17
hazırladığın sunuyu burayada koyarsan çok sevinirim...
Tamam son şeklini verim...eklerim

multijet
26/04/2007, 00:20
sarı zeybek(zaten parçanın adı), yada Fahir Atakoğlundan bir tane iyi olur bence

the_Algn
02/05/2007, 23:14
Arkadaşlar zaman darlığında çok uğraşamadan Youtube fotoğrafardan oluşan bir video attım ilerde değiştirecem biraz gelişi güzel oldu.... powerpoint versiyonuda mevcut isteyen olursa atarım..bu arada Ali abiye (microab) ve yardımcı olan diğer arkadaşlarada teşekkürler.

https://www.youtube.com/watch?v=WutaKm-fqO4

Misafir2
02/05/2007, 23:18
baba keşke haber verseydın bende arşiv çok genışo konuda sarı zeybek de dahıl olmak üzere 10 adet cd belgeselı var atatürkle ilgılı müzıklerıde cabası belgeselde kulanılan
yaklasık olarakta 50 nın üzerınde sanal kıtap mevcut atatürk ve düşüncelerı hakında

the_Algn
02/05/2007, 23:22
baba keşke haber verseydın bende arşiv çok genışo konuda sarı zeybek de dahıl olmak üzere 10 adet cd belgeselı var atatürkle ilgılı müzıklerıde cabası belgeselde kulanılan
yaklasık olarakta 50 nın üzerınde sanal kıtap mevcut atatürk ve düşüncelerı hakında
yoğun olduğumdan pek zaman ayıramadım. Bende Atatürk fotoğraflarını topluyorum yazın hepsini birleştircem kaliteli bir video hazırlayacam. Atatürk dvd si varmış onu bulsak güzel olur...

Misafir2
02/05/2007, 23:24
dvd??? adını verırsen yardımıcı olmaya çalışayım bıldığım kadarıyla en son çıkan atattürkle ilgili eser 8 cd den oluşan set???

the_Algn
02/05/2007, 23:28
dvd??? adını verırsen yardımıcı olmaya çalışayım bıldığım kadarıyla en son çıkan atattürkle ilgili eser 8 cd den oluşan set???
https://www.bedava.dk/haber/?p=478 bu linkte yazıyo...

Misafir2
02/05/2007, 23:35
hocam bu eser kışınıjn hazırladığı bır şey sanırım tıpkı senın yaptığın gıbı toparlayıp derleme yapılmış satıyor amayınede yarın bı sorayım bakayım arkadaşlarıma buna bu dvd ye benzer bır dvd varmı ellerınde ok. eğeğr benımarşıbvıde toparlaya bılırsekbundan daha ıyı bışey ler çıkar dıye düşünüyorum ama zaman yok dıyorsun onun için yarın bı araştırayım bakalım inşallah bulurum

the_Algn
02/05/2007, 23:38
hocam bu eser kışınıjn hazırladığı bır şey sanırım tıpkı senın yaptığın gıbı toparlayıp derleme yapılmış satıyor amayınede yarın bı sorayım bakayım arkadaşlarıma buna bu dvd ye benzer bır dvd varmı ellerınde ok. eğeğr benımarşıbvıde toparlaya bılırsekbundan daha ıyı bışey ler çıkar dıye düşünüyorum ama zaman yok dıyorsun onun için yarın bı araştırayım bakalım inşallah bulurum
sendeki fotoğrafları zip leyip bana mail at abi...bu dvd yi de buluruz güzel şeyler yapabilirz...zaman elbet ayarlanır...

Misafir2
02/05/2007, 23:48
dev arşıv ve lınk elınde heyecan yapmadan incele aradığın her şey var özelden atım sana

canberkkilic
03/05/2007, 00:14
tüh keşke söyleseydin bende Trt den orjinal Atatürk'ün en sevdiği sarkılar adlı cd si var.. neyse artık... saat 12 yi geçmiş :)

kültigin
11/05/2007, 16:42
alialgan dostum Atatürk sununu izledim. Ellerine sağlık nefis olmuş.
Başarılar dilerim...

zeynepc
11/05/2007, 16:48
Arkadaşlar zaman darlığında çok uğraşamadan Youtube fotoğrafardan oluşan bir video attım ilerde değiştirecem biraz gelişi güzel oldu.... powerpoint versiyonuda mevcut isteyen olursa atarım..bu arada Ali abiye (microab) ve yardımcı olan diğer arkadaşlarada teşekkürler.

https://www.youtube.com/watch?v=WutaKm-fqO4

powerpoint versiyonunu gönderiri misiiiiiiin...lütfeen :p

OzzY
14/05/2007, 23:25
bende istiyorum powerpointi lütfen:D

Misafir2
14/05/2007, 23:29
evet poverpoıntı burda paylasırsan bızımle sevınırız hocam teşekkurler şimdiden

the_Algn
14/05/2007, 23:33
evet poverpoıntı burda paylasırsan bızımle sevınırız hocam teşekkurler şimdiden
Vedat abi paylaşırız elbet....Ayrıca sana Teşekkür etmeyi unuttum sanırım verdiğin siteden bayaa Foto indirdim özellikle Anıtkabire getiriliş ile ilgili....Çok Teşşekkürler...

Misafir2
14/05/2007, 23:39
önemlı değil kardeş işini görebıldıysek ne mutlu bıze

the_Algn
14/05/2007, 23:42
önemlı değil kardeş işini görebıldıysek ne mutlu bıze
Çok sağol abi , o fotoğrafları google da aramakla bulamazdım.....Zaman bulurusam hepsini güzelce gruplandırıp video hazırlayacağım ...

ABNEW
15/05/2007, 00:15
Bekliyoruz Ali sunumu ve videoyu...

the_Algn
19/05/2007, 11:46
Arakdaşlar youtube olmadı uzun dedi , piknik tube mahvetti videoyu sonunda ii birsite buldum buyrun

https://www.dailymotion.com/video/x20oox_ataturkvideo

zeynepc
19/05/2007, 13:47
ben izleyemedim yaaaa...:(

the_Algn
19/05/2007, 14:07
ben izleyemedim yaaaa...:(
zeynep link çalışıyor kontrol ettim...:icon_smile_question

zeynepc
19/05/2007, 14:51
zeynep link çalışıyor kontrol ettim...:icon_smile_question

ali bizim sistem izin vermio kısrmızı bloke yazıo..gönderdiğin maildede izleyememiştim merak ettim bayaaaa...:clever:

canberkkilic
20/05/2007, 13:29
Çok teşekkurler..Eline sağlık ali algan.