PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adem tahir abimizi istanbulda mısafir ediyoruz

whitegold
08/01/2011, 00:08
arkadaşlar hepınıze merhaba. konyadan adem abımız istanbula geldi 2 gündür burda ve biz birkac arkadaş telefonlaşıp adem abımızı mısafır etmeyı planladık cumartesi aksamı yani 07,01,2011 saat 20,00 de tophanede alibabada buluşçaz gelmek isteyen arkadaşlarımızı bekleriz bilginize saygılar....
gelecek olan arkadaşlar.

Liste:

1-ademtahir:Adem TAHİR KONYA
2-whitegold: Soner ŞEN ist/avr:)+2
3-bravo_sercan: sercan TÜRKÖZ ist/avr+1
4-farukileri:faruk İLERİ ist/and
5-özdem:özlem ÇUFAOĞLU ist/and+1
6-elmedin:Elmedin BAŞKOL ist/avr
7-sıyah rüzgar:adem Ay ist/avr
8-34özkankurtuldu34: özkan KURTULDU ist/avr(tam belli değil)
9 veeeeeeeeeeeeeeeeeeeee wistari:Orçun çabuk ÇORLU :) (GELMEYE ÇALISICAK:)
akadaşlar gelmek sohpetımıze katılmak ısteyen bızlerle tanışnmak ısteyen tum arkadaşlarımızı bekleriz.

femoli
08/01/2011, 00:22
Way super. ne ara kacmis o gunu birlik saga sola kacip duruyo tahtakaleden ilacmi topluyor ne :D :D

krakercocuk
08/01/2011, 00:48
keyfe bak anasını satiim:)

GP COSKUN
08/01/2011, 01:09
adem kardeş hoşgelmiş ama
çalıştığım için gelemeyeceğim sizlere iyi eylenceler

WiSTaRiA
08/01/2011, 01:53
Adem abi hoşgeldin şereflendirdin bizi... Üretim yoğunluğundan izin alma yada vardiya değişme imkanım olmadı... Yarın 16-24 çalışıcam imalat durumuna bakıp allah kısmet ederse inşallah diyorum imalata durumuma bağlı 20 de kaçar 1.5 saatte otobandan gelirim ama aranızda olamayıp o güzel hoş sohbetinize katılamazsam... Size bol eğlenceler... Tekrar hoşgeldin... İnşallah başka zamana artık....

GP COSKUN
08/01/2011, 01:56
Adem abi hoşgeldin şereflendirdin bizi... Üretim yoğunluğundan izin alma yada vardiya değişme imkanım olmadı... Yarın 16-24 çalışıcam imalat durumuna bakıp allah kısmet ederse inşallah diyorum imalata durumuma bağlı 20 de kaçar 1.5 saatte otobandan gelirim ama aranızda olamayıp o güzel hoş sohbetinize katılamazsam... Size bol eğlenceler... Tekrar hoşgeldin... İnşallah başka zamana artık....

valla bilemem orçun bu sefer özkan saldırır sana gelmezsen
bana sataşamıyor çünki ben daha yeni başladım işe
ama seni kesin topa tutar demedi deme :gun_band:

WiSTaRiA
08/01/2011, 02:16

Valla patron biz onun gibi hafta sonları yatmıyoruz... Halkımıza gıda üretiyoruz :D:D İşin şakası isyan etmiyorum ama sıkılmaya başladım bu yoğun iş temposundan... Ne sosyal yaşantı kaldı nede başka bişey... Bende dostlarımın yanında olmak isterim ama olmadımı olmuyo işte...

Scottie
08/01/2011, 08:31
iyi eğlenceler arkadaşlar...

PLaTiNuN
08/01/2011, 12:45
Akşama İzmir'de olacağım için aranıza katılamıyorum kusura bakmayın Adem abiye slmlar hoşgelmiş...hepinize iyi eğlenceler :)

JASMINE
08/01/2011, 12:51
Şİmdiden keyifli bir akşam olsun arkadaşlar. Adem benim yerime de gez ve eğlen arkadaşım :) :)

takres
08/01/2011, 13:19
iyi eğlenceler...

whitegold
08/01/2011, 13:41
çalıştığım için gelemeyeceğim sizlere iyi eylencelerteşekkurler coskun abı senıde bayadır goremıyoruz gelebılseydın ıyı olyrdu kısmet tabıkıde,bıdahakı buluşmaya inşallah.

Şİmdiden keyifli bir akşam olsun arkadaşlar. Adem benim yerime de gez ve eğlen arkadaşım :) :)teşekkurler ablacım,sen gelemıyon dıye bızde sana tolgayı goderıyoruz ablacıgım canlı baglantı yaparız artık 3g teknolojısı ıle:) saygılar ablacıgım...

JASMINE
08/01/2011, 13:49
Soner'cim çok hastayım umarım yarına kadar biraz iyileşirim ve buluşmaya gidebilirim :S :S

ozdem
08/01/2011, 13:59
Soner'cim çok hastayım umarım yarına kadar biraz iyileşirim ve buluşmaya gidebilirim :S :S

canımcım çok geçmiş olsun, dikkat et kendine...

JASMINE
08/01/2011, 14:00
Sağol tatlım. İyi eğlenceler hepinize

whitegold
08/01/2011, 16:30
Soner'cim çok hastayım umarım yarına kadar biraz iyileşirim ve buluşmaya gidebilirim :S :Sablacıgım cok gecmıs olsun hayırdır usuttunmu sende? fena bı salgın var herkez hasta dıkkat edelım arkadaşlar

ademtahir
08/01/2011, 20:10
Way super. ne ara kacmis o gunu birlik saga sola kacip duruyo tahtakaleden ilacmi topluyor ne :D :D
ilaçları aldım geçerken sana bir kaç tanesi bırakırım o istediğin ilaçlardan buldum meraklanma anladın sen :D :D :D

çalıştığım için gelemeyeceğim sizlere iyi eylenceler
coşkuncum keşke gelebilseydin seni görmek isterdim inş. bi dahaki sefere görüşürüz..

orçunum tşk ederim..gelmediğin için eksi puan yazdım cezanı bilare söylerim :D

Akşama İzmir'de olacağım için aranıza katılamıyorum kusura bakmayın Adem abiye slmlar hoşgelmiş...hepinize iyi eğlenceler :)
tşk eder,m tolga bir sonrakinde inş.

Şİmdiden keyifli bir akşam olsun arkadaşlar. Adem benim yerime de gez ve eğlen arkadaşım :) :)
sen meraklanma arkadaşım gereken herşeyi yapıyorum :)

iyi eğlenceler...
teşekkür ederim..

geçmiş olsun yasemincim sen hastalanma dikkat et kendini

arkadaşlar gelecek ve gelemeyecek olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim
hepiniz bitanesiniz..
sizleri seviyorum..
FEMOLİ seni bi başka seviyorum :D :D :D

izoci
08/01/2011, 20:40
iyi eğlenirsiniz inş.

34ozkankurtuldu34
09/01/2011, 00:02

Aranızda olamadıgım için kendimi affetmem zaman alacak adem abi hoşgelmişsin kusura bakma malum bu istanbulun derdi bitmiyor müsait olsaydım kesinlikle gelirdim birdahaki sefer işşallah COŞKUN orçuna bişey diyemiyorum çünkü ben istanbula gelen adem abimizi misafir edemedimya orçuna dicek laf yok bu sefer onu ben en son iyi bir topa tuttum coşkun sen meraklan ma imkanı olsa oda gelirdi yogun çalışıyor bu aralar gün içinde telefonla görüştük 4 12 çalışıyor..

Coşkunum bu arada yeni işin hayırlısı olsun bunu bir ara ıslatalım derim en kısa zamanda alkol oranı düşüyor sanırım bünyemde bahaneyle dengelemiş oluruz herkeze saygılar...

femoli
09/01/2011, 01:41
Ya adem baba beni neden ayirdin beni ayri sevme ya ben korkmaya basladim :D :D :D

İlaclari aldinmi hani su kirmizi ve mavi olanlardan :D :D

Yanlis anlasilmasin matrix hesabi :D :D

alpimmm
09/01/2011, 01:54
vaay muhabbete, keyfe bak, valla süper olmuştur :)
gelsin fotolarrr :)

WiSTaRiA
09/01/2011, 01:59
umarım güzel eğlenmişsinizdir... resimleri bekliyorum en kısa zamanda...

ademtahir
10/01/2011, 08:40
özkan ilgin için tşk ederim..kısmet olursa bir sonrakinde görüşürüz inş..

femoli korkma canım korkunun ecele faydası yok korksan ne fayda :D

İstanbul'daki tüm arkadaşlara teşekkür ederim çok hoş güzel muhabbet ortamı ile eğlenceli bir akşam oldu resimler Elmedin arkadaşımızda yüklerse göreceğiz :)

WiSTaRiA
10/01/2011, 10:59
Elmedin duy sesimizi... :D:D

evolodi
10/01/2011, 13:30
beyazliya çevirip yollasaydiniz kenyasina :D

whitegold
11/01/2011, 18:23
oooo elmedın daha resımlerı yukluycekte bızde bakıcaz... :)

WiSTaRiA
11/01/2011, 19:21
aynen resimleri bekliyoruz...

JASMINE
11/01/2011, 20:55
Elmedin sportif faaliyetlerinden ara verirse yükler fotoları inşallah bizde görürüz. :D :D

whitegold
12/01/2011, 11:57
ablacım zaten topu topu 2 tane resım cekıldık daha oncekı avcılar bulusmasının resımlerı var daha onları yuklıycek adem abımızle olan resımlerı onumuzdekı yazakadar beklıyoruz ınsallah:):)

JASMINE
12/01/2011, 20:27
ablacım zaten topu topu 2 tane resım cekıldık daha oncekı avcılar bulusmasının resımlerı var daha onları yuklıycek adem abımızle olan resımlerı onumuzdekı yazakadar beklıyoruz ınsallah:):)

hehehhe :D :D

Her ilde bir tane foto saklayan var demekki. Bizde Fırat'tan gelmesini bekliyoruz. 6-7 aydır fotolar birikti kendisinde. Bir gelirse tam gelecek :D :D

ozdem
12/01/2011, 20:34
Elmedin, albüm yapacak hepsini... :D

farukileri
12/01/2011, 21:04
yılda bir kez atım yapmaya endekslemiş heralde kendini :D her haziran ayında iyi bişeyler çıkıyor ondan :D çatalca'nın resimleri falan gelmişti ondan hatırlıyorum :D

WiSTaRiA
12/01/2011, 23:51
Elmedin nerelerde yahu... Karakayıp valla...