PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık 2006 Model Grande Punto

piankhy
06/01/2011, 15:13
Arkadaşlar yaklaşık 5 yıldır kullandığım ve ilk sahibi olduğum Grande Punto aracımı satıyorum. Herhalde Türkiye'ye ilk gelen Grande Punto'lardan biri. Aracım orjinal 85 binde ve herhangi bir kazası yok. Sıfırdan beri tek el tarafından kullanıldı ve kilometresinin de çoğunu uzun yolda yaptı. İmzamdan da anlaşılacağı gibi 95 beygir, starjet motor, siyah renkte, dynamic donanım ve tek kapı. Aracımın şu ana dek tüm bakımları yetkili servislerde eksiksiz olarak yapıldı. yedek anahtarı, anahtar kodları ve teyp kodlarının hepsi dosyasında yeni sahibini bekliyor. Aracımda sadece arka lastiğin üstündeki bölgede lokal boya var. Aldığımın 3. ayında birisi sürtmüş. Şu an olsa yaptırmayacağım kadar birşeydi ancak o günkü hevesimle o şekilde binmek istemediğim için yaptırdım. Tramer kayıtlarında da görülüyor zaten. Bunun yanı sıra ufak tefek birkaç çiziği var. Onları da boyalı denmesin diye yaptırmadım. Beni rahatsız etmiyor ancak istenirse kaskodan da yaptırıp verebilirim. Evlendiğim için daha büyük ve dizel bir araç almak için aracımı satıyorum. Sanırım Bravo alacağım. İlgilenenler arkadaşlara daha detaylı bilgi verebilir, fotoğraflarını yollayabilirim. Kısaca gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir araç. Fiyat olarak 17 bin TL düşünüyorum.

Yarasa
06/01/2011, 15:36
Hayırlı satışlar. Valla bende satıyorum ama şuana kadar çok fazla talip çıkmadı, çıkanlarda ölü parasına almak istiyorlar. Piyasa durgun herhalde bu aralar.

piankhy
06/01/2011, 15:38
Hayırlı satışlar. Valla bende satıyorum ama şuana kadar çok fazla talip çıkmadı, çıkanlarda ölü parasına almak istiyorlar. Piyasa durgun herhalde bu aralar.

Teşekkürler. Aynen dediğiniz gibi. Herkes ölü fiyat veriyor. Hele hele galericiler hepten cozutmuşlar. Sizinki dizel. Belki biraz daha çabuk satılır diye düşünüyorum.

Yarasa
06/01/2011, 15:42
Valla verdikleri fiyatı ilanıma yazsam bakanların yarısı arar belki ama Active fiyatına almaya çalışıyorlar.

cck1
06/01/2011, 15:42
Hayırlı satışlar arkadaşlar, araçlarınız 5kapılı olsa sanırım daha hızlı satılır...

takres
06/01/2011, 15:53
hayırlı satışlar tek kapı araçları severim öğrenci için ideal ama ikinci eli düşük oluyor maalesef...

abulbul08
06/01/2011, 17:19
hayırlı satışlar

EVOCU
07/01/2011, 09:05
Hayırlı Satışlar..

emtue
07/01/2011, 22:32
hayirli satislar, yaza dogru degerini bulurda simdi biraz fiyat indirmeniz gerekebilir, kis vakti pek talep olmuyor..

alperyonar
07/01/2011, 22:42
Hayırlı satışlar.

femoli
07/01/2011, 23:40
Arac fiyatlari kampanyadan dolayi bu kadar inmisken istediginiz fiyatlara gitmesi biraz zor bekleyin bir iki ay sonra piyasada canlanir fiyatlarda yukselir cok aceleniz yoksa bekleyin derim ..

pdr42
08/01/2011, 07:58
beklemek en iyisi. bu arada yeni arac alacaksanız onlarda zamlandı. haziran da 2012 ler cıkacagı icin 2011 lerde indirim olabilir. ben yeni astra dizel bakıyordum aralıkta 45 bin olan simdi 48 binde 3 binlira zarar . bende satıyordum da sanırım erteleme isi devreye grecek

piankhy
08/01/2011, 10:45
Evet yeni araç alacağım. Kafamda birkaç model ve marka var. Yılbaşı öncesi kalkıştım ama malum yetişemedim. Dizel, 4 kapılı bir araç almayı düşünüyorum. O kadar çok seçenek var ki tercihte de zorlanıyorum açıkçası. Yaklaşık 5 yıldır Punto'mu kullanıyorum ve oldukça memnunum. Çoğunluğun söylediğinin aksine ben FIAT ile hiçbir rpoblem yaşamadım. Periyodik bakımları hariç servise uğramadım. Bu yüzden de 120'lik dizel Bravo düşünüyorum ilk tercih olarak. Bazen de farklı bir marka alayım diye şöyle bir delleniyorum ama aynı özelliklerde, o fiyata alabileceğim başka da marka yok. Bir ara Peugeot'a niyetlendim. 41 bine de anlaştık yılbaşı öncesi. 308 Envy AutoR6 ancak test edince 5000 km'deki arabanın içindeki sesler ve vuruntular fikrimin hemen değişmesini sağladı. Aslında bulabilsem vergisine falan bakmadan temiz bir 2.0 TDİ Jetta düşünüyorum DSG'li ama onun da ikinci eline pek güvenemiyorum. Bakalım, hele bunu bir satayım, ondan sonrası kısmet.

piankhy
23/03/2011, 17:57
Arkadaşlar daha önce de aracımı satabilmek için buraya ilan bırakmıştım ama bir sonuç alamamıştım. Bir kez daha şansımı denemek istedim.

2006 model Grande Punto starjet sahibiyim. Türkiye'ye ilk geldiğinde almıştım. Aracım şu anda orjinal 90 binde. Herhangi bir kazası veya değişeni yok. Sadece arka tekerleğin üstünde lokal bir boyası var. Bakımları düzenli olarak yapılmış durumda. 4 lastiği yaklaşık 5 ay önce değişti ve henüz 10 bin km yol yaptı. 0'dan beri tek ben kullandım.

Aracım tek kapı ve siyah renkte. İç döşemeleri kırmızı ve Dynamic donanımlı. Hiçbir problemi yok. Sadece evlendiğim ve artık daha geniş bir araç almak istediğim için satıyorum. Alacağım aracı da bulduğum için fiyatını uygun tutmaya çalıştım. Alıcı forumdan bir arkadaşımız olursa 17 bin TL'ye bırakacağım. İlgilenen olursa ozelden mesaj atarsanız resimlerini de gönderebilirim.

Fiat Punto Grande 1.4 Starjet Dynamic 2006 Model 17.250 TL Sahibinden satılık ikinci el (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-kacirilmayacak-grande-punto-45224755/detay)

Herkese hayırlı satışlar,

tayfux
23/03/2011, 18:51
hayırlo uğurlu olsun hocam mantıklı araç..