PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Balıkesir

Kronokrator
04/01/2011, 01:42
son 1 haftadır balıkesirdeyim.

sanırım türkiyede en çok balıkesirde var punto. her çarşıya çıkışımda en az 20 tane sayıyorum. amma bolmuş yaw.

varmı forumda acaba balıkesirden birileri?

Kronokrator
04/01/2011, 15:49
Balıkesir trafiği hakkında bir de özet geçeyim.

- Yolların neredeyse 90%'ı tek yön
- Normal polisten çok trafik polisi var.
- Her köşe başında motosikletli bir polise rastlamanız mümkün
- Şehrin girişinde ve çıkışında sık sık radar oluyor. (Cumartesileri kesin oluyor)
- Abartmıyorum, 100 mt arayla trafik ışığı var ve yeşil yanmak bilmiyor en az 5 dk bekliyorsunuz.

Balıkesirden şimdilik aktaracaklarım bu kadar :)

ademtahir
04/01/2011, 15:51
balıkesir güzel memleket ama yazın orda olmak lazım feribotla karşıya geçmek lazım rakı balık içilmesi lazım güzel kızlarla sohbet lazım lazımda lazım yani :D

Scottie
04/01/2011, 15:55
bursada da çok GP var...

takres
04/01/2011, 15:55
en önemlisi susurluk var :D

utku952
04/01/2011, 16:04
çok güzel bir şehir en azından yolları güzel düzenli ve yeşil dalga sistemi var :D öle basarsanız ışığa yakalanırsınız tabi....:)

Kronokrator
04/01/2011, 16:41
valla ben hiç bi şehirde bu kadar çok punto görmemiştim. kızılay dağıtmış gibi. cidden acayip var. ama bu forumdan haberler yok sanırım.

speedy_16
04/01/2011, 17:05
bursa da gerçekten çok war:)

turker
04/01/2011, 17:56
bursa da gerçekten çok war:)

bursada hele bıde darmstad caddesıne gırırn gecerken en az 30 tane gp ve evo sayabılırsınız bu caddede oto kıralamacılar cok her dukyanın onunde bır ıkı punto gorebılırsınız talep edılen bı arac oldugu ıcın hepsınde punto bulunmakta

uzuncocuk
04/01/2011, 23:20
e memleket sonucta...tum sehır arayollar dahıl sıcak aswalt....sehrın uc tarafı 60 km ıle gıttıgınız surece ısıga yakalanmazsınız sehır ıcınde uc cadde harıcınde tum yollar ccıft yon... pazarı en ucuz ıldir. pazarda herseyı malı o gun sabah toplamıs koylu teyzemden alabılırsınız ... 4+ 1 en luks ew 150000 tl dır en pahalı kıra 500 tl ortalama 300 tl dır... altyapı sorunsuzdur... supeeeeer bır emeklı sehrıdır... ılcelerı metropoller dısında en bılındık ıldır... 250000 nufusa 35000 kucuk sanayı dukkanının dustugu baska ıl warmıdır:) punto olarakda fıat yetkılı satıcısı karahallılar oto dur ve sehrın en guvenılır aılelerınden bırıdır yırcalı aılesıyle beraber sehre yatırım yapan aılelerden bırıdır... yanı guven = punto=fiat ok.....

Quik
04/01/2011, 23:31
Memleketim benim Balıkesir :) Dedelerim Balıkesirin yerlilerinden ve Ailem haşa orda ben işim gereği Bolu da ikamet etmekteyim... Bende bir Gp sahibiyim ve arkadaşlarin dediği gibi punto cidden çok Balıkesirde. Yukarida arkadasin da dediği gibi Karahalılar otonun Balıkesirin güvenini kazanmasinda büyük bir etkisi var... Kırmızı ışık o kadar da çok değil ama Edremit caddei dediğimiz ve Garın orda biten bir yol ve Sanayi sitesinden İzmir yolu diye bahsettiğimiz adliye caddesine kadar kırmızı ışık baya bir var onunharicinde o kadar da ışık yok... Özellikle şehir içinde kırmızı ışıktan çok set diye hitap ettiğimiz tümsekler aşırı derece de var... 3. vitese zor atıyoruz :) Balıkesir hakkında merak ettikleriniz varsa uzun uzun ve güzellikle anlatabilirim Saygılar...

blk_hakan
04/01/2011, 23:37
e memleket sonucta...tum sehır arayollar dahıl sıcak aswalt....sehrın uc tarafı 60 km ıle gıttıgınız surece ısıga yakalanmazsınız sehır ıcınde uc cadde harıcınde tum yollar ccıft yon... pazarı en ucuz ıldir. pazarda herseyı malı o gun sabah toplamıs koylu teyzemden alabılırsınız ... 4+ 1 en luks ew 150000 tl dır en pahalı kıra 500 tl ortalama 300 tl dır... altyapı sorunsuzdur... supeeeeer bır emeklı sehrıdır... ılcelerı metropoller dısında en bılındık ıldır... 250000 nufusa 35000 kucuk sanayı dukkanının dustugu baska ıl warmıdır:) punto olarakda fıat yetkılı satıcısı karahallılar oto dur ve sehrın en guvenılır aılelerınden bırıdır yırcalı aılesıyle beraber sehre yatırım yapan aılelerden bırıdır... yanı guven = punto=fiat ok.....

Doğma büyüme bir Balıkesirli olarak Ümit bey bir balıkesirli gibi anlatmış tebrik ederim, Başka söze gerek kalmamış... :)

MURAT34
02/03/2011, 12:19
Balıkesirdenim öğrenciyim ama aslen istanbulda da yaşıyorum...balıkesirdede var ama tek kapı full tek benim galiba ;)

akbiyik
02/03/2011, 12:26
son 1 haftadır balıkesirdeyim.

sanırım türkiyede en çok balıkesirde var punto. her çarşıya çıkışımda en az 20 tane sayıyorum. amma bolmuş yaw.

varmı forumda acaba balıkesirden birileri?

Ben balıkesirliyim özellikle akçay-edremit-ayvalık çok güzel bir başkadır memleketim:)

akbiyik
02/03/2011, 12:27
Memleketim benim Balıkesir :) Dedelerim Balıkesirin yerlilerinden ve Ailem haşa orda ben işim gereği Bolu da ikamet etmekteyim... Bende bir Gp sahibiyim ve arkadaşlarin dediği gibi punto cidden çok Balıkesirde. Yukarida arkadasin da dediği gibi Karahalılar otonun Balıkesirin güvenini kazanmasinda büyük bir etkisi var... Kırmızı ışık o kadar da çok değil ama Edremit caddei dediğimiz ve Garın orda biten bir yol ve Sanayi sitesinden İzmir yolu diye bahsettiğimiz adliye caddesine kadar kırmızı ışık baya bir var onunharicinde o kadar da ışık yok... Özellikle şehir içinde kırmızı ışıktan çok set diye hitap ettiğimiz tümsekler aşırı derece de var... 3. vitese zor atıyoruz :) Balıkesir hakkında merak ettikleriniz varsa uzun uzun ve güzellikle anlatabilirim Saygılar...

Çok güzel açıklamışşınız hemşerim:)

sezerism
02/03/2011, 13:06
Ben araçı BALIKESİR İLİ BANDIRMA İLÇESİNDEN KADIOĞLU FİAT BAYİİNDEN ALDIM .

barisunye
20/06/2011, 00:02
ben değil ama benım punto da balıkesırli:)ayvalıklı...
ilk sahıbınden aldım...plakası da halen 10 değiştirmedim....