PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gırgır zamanı :)

kralcarsi
30/12/2010, 10:59
* BJK Futbol Yatırımları AŞ’den son dakika: "Futbolcularımız Guti, Q7, Simao, Fernandes ve Almeida ile fotoğraf çektirmek isteyen Aziz Yıldırım ve Adnan Polat’la görüşmelere başlanmıştır".

* barcelona yönetimi messi'nin sözleşmesine "SERDAL ADALI dan uzak durulacak" diye ek bir madde koyma hazırlığındaymış.

* Beşiktaş'a gelmek isteyen C.Ronaldo'ya kontejandan dolayı olumsuz yanıt verildi.

* Simao: Çok Mutluyum Ricardo Artık Beraber Aynı Takımdayız
Ricardo Quaresma: Evet Bende Çok Mutluyum
Cristiano Ronaldo: Olum Benide Alsanıza Bende Sizin Takımda Oynamak İstiyorum..
Ricardo Quaresma: Kontejan Dolu Olum Baska Sefere Artık

* Ronaldo’nun Noel tatili için İstanbul’a uçak bileti aldığı haberi, Real Madrid yönetimini paniğe sürükledi.

* Beşiktaş soyunma odasında protokol krizi!..
soyunma odasında yakalanan a.p. ve a.y. isimli 2 kişi simao ve almeida'nın sadece imzalı formasını almak istediklerini belirttiler.

* "Serdar Adalı , Sevdiğim Kızı İkna Etsene" ..

* 2 madrid ekibinin kaptanlarını istanbul'a getiren Beşiktaş barcelona cephesinde endişeli bekleyişe neden oldu ..

* ben serdal adalı, başka bir projeyle karşınızdayım
2011 model Beşiktaş,Beşiktaş`ın son büyük ve lüks projesi
bu projede herşey tam hayal ettiğiniz gibi
eskiden futbol izlemek için ispanya`ya gitmek lazımdı,şimdi futbolu Beşiktaş`ta izleyin.
uefa kupası böyle bir projeyle alınırmı dediler
alınır dedim alınazaak
10 milyon peşin kupa senin.
BEŞİKTAŞ!!!

* SON DAKİKA: Simao, Almedia, Fernandes'i transfer eden Beşiktaş, takım otobüsünü kullanmak için de Michael Schumacher ile anlaştı!

* Quaresma sakatlandığında milli takıma gidemedi buna üzülen Beşiktaş yönetimi milli takımı ona getirdi.

* pes2011 muhabbeti :)
- ben real madridi alıyorum.
- oha! Beşiktaşı alsaydın..
- tamam lan tamam

takres
30/12/2010, 11:06
* SON DAKİKA: Simao, Almedia, Fernandes'i transfer eden Beşiktaş, takım otobüsünü kullanmak için de Michael Schumacher ile anlaştı!

bu çok güzeldi :D :D