PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kauçuk Paspas nereden bulabilirim?

ax2bxc
30/12/2006, 20:21
Merhaba Grande Punto dostları,

Yaklaşık 1 ay önce Egzotik Kırmızı Grande Punto'mu aldım ve ben de aranıza katıldım. İstanbul - Beylikdüzü'nde otoruyorum ve Grande Punto'yu seçtiğim için de çok memnunum. Arabanın ufak tefek sorunları çıkmış olsa da pek önemli değil, giderilecek şeyler. Arabanın karizması yeter zaten. Herşeyi unutturuyor insana :)

Benim küçük bir sorum olacaktı. Kış aylarında Punto'cuğumun içi çok batıyor çamur oluyor. Arabayı alırken yanında orijinal fakat halıfleks paspas vermişti Beylikdüzü-Birmot bayisi ve bu paspaslarda çok çamur ve kir tutuyor. Bu nedenle orijinal ve kauçuk bir paspas takımı almak istiyorum. Nerede bulabilirim? Daha önce aranızda alan olmuştur mutlaka. Bana bir yer tavsiyesi verebilirseniz çok sevinirim. Mümkünse Beylikdüzü civarında bir yer tavsiyesi verebilirseniz tam süper olur :)

Ayrıca mübarek kurban bayramınızı ve yeni yılınızı da en içten dileklerimle kutlar, Grande Punto'nuz ile kazasız belasız güzel, sağlıklı, bol kazançlı ve mutlu bir yıl geçirmenizi dilerim.

Görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın.

GP-07
30/12/2006, 21:00
öncelikle aramıza hoşgeldin aracın hayırlı olsun kazasız belasız paspas olayına gelince birmot beylikdüzünde bulabilirsin orjinal kauçuk pas pas aksesuar bölümünde

civcivx
30/12/2006, 21:11
Bauhaus'ta Pufi'nin güzel kauçuk paspasları var. Ufak bir müdahale ile GP'ye gayet iyi oluyor.

Sezgintr
30/12/2006, 22:11
Banada kauçuk vermişlerdi ilk aldığımda, sonra gittim orjinal halı punto paspas aldım. Tabi kauçuk arka taraf için iyi oluyor ortadaki bölüm çamur oldumu insanın içi sızlıyo.

BGRAYS
31/12/2006, 19:48
beylikduzunde bauhaus hadımkoy yolunda metro ben bauhaustan almıstım 22ytl idi sanırım . .

ax2bxc
31/12/2006, 20:58
Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler gerçekten. Peki Bauhaus veya Metro'da Grande Punto yazılı ya da logolu orijinal paspas var mıdır? Olmazsa beylikdüzü - birmot'tan da alırım gerçi yakın bana.

heartfever
02/01/2007, 12:07
bence beylükdüzü birmota gidipte kauçuk paspas var mı diye boşuna sorma. sonra benim gibi dumura uğrarsın. normalde arabanın doğal bir parçası olduğu için gidip servisine sormak gereği duyuyorsunuz. ondan sonra da satış bölümündeki sığırla konuşunca sanki onu hayatında ilk defa araba görmüş biri sanıyorsunuz. bana kauçuk paspasın kendilerinde satılmadığını gidip bauhaustan almamı salık verdi. ama bunu da hiç de kibarca söylemedi. başka bir zaman sonra da aracımı 5000 km kontrolüne götürdüğümde de parrot marka bluetooth kitinin fiyatını sordum. bana "o da ne" dedi. bluetooth dedim, hani ahizesiz konuşmayı sağlıyor ya dedim. sonra arkadaşına sordu. ve yine bizde yok öyle şey dedi. iyi de duvarınızda reklamı var ya dedim. gerçekten de servis kısmında duvarda kocaman bir afişi vardı bluetooth kitinin. salağın ondan haberi bile yoktu. hatta internet sitesinde bile bunun kampanya haberleri çıktı nasıl bir anabayinin bundan haberi olmaz dedim. bön bön bakışlarla karşılaştım sadece. yani anlayacağın herhangi bir aksesuar mı lazım git dışarda ara bence derim beylükdüzüne gitmektense..

BGRAYS
02/01/2007, 13:21
heart fever yedek parca-aksesuardaki adamdan mi bahsediyosun ?

Misafır
02/01/2007, 14:12
7 ocak istanbul buluşmasına bekliyoruz dostum.

heartfever
04/01/2007, 18:40
evet servis kapısından girince direk karşıdaki camlı bölmedeki adam. yedek parça yazan yerde.

BGRAYS
04/01/2007, 19:12
ewet ya sorma aksesuar soruyrm yuzume bakıyo ne sorsam bon gıbı suratıma

insanı isinden etmek diil ama orda konulara daha hakim we bilgili bi insan olmasi sart bence ..

Misafir2
04/01/2007, 22:10
oto aksesuarcıları dolu:))))

demon
10/03/2010, 12:09
Servisten bulabilirsin. Ben aldım biraz önce. GP Kauçuk paspas 35 TL KDV Dahil.

Moosty
10/03/2010, 21:24
Kauçuk paspası ne yap ne et koklayarak al. Sakın internetten alma.

:agri: hepsiburada.com dan bir paspas aldım neredeyse 1 ay açık havada balkonda havalandırdım hala kokuyor hala kokuyor :puke0000:

Kışın soğukta kokusu kesilmişti havalar ısındıkça yine kokmaya başladı. Koklamadan kauçuk paspas almam bir daha.

ABNEW
10/03/2010, 21:53
Ben de yetkili servisten temin etmiştim zamanında.Herhangi bir koku, deformasyon yok.Fiyatı da çok uygundu dışarıya göre...

usermm1
10/03/2010, 22:08
evet fiyatı iyi ama ince. sağ ayağımın topuğu paspası deldi delicek :)

demon
11/03/2010, 03:09
Bana pek ince gelmedi. Zamanla kullanınca belli olur. Ayrıca hiçbir koku v.s yok. Siyah ve GP logosuda var. İzmir Enriko Aliberti' de 35 TL . Almak isteynler gidip görebilir.

murti82
13/03/2010, 21:55
Ben çok araştırdım ama gp nin orjinal kauçuk paspasını servislerde bulamadım. Yeni araçların yanında geliyormuş ve yedek parça olarak gelmiyormuş. Linea için var ama punto için yok. O yüzden alamadım. Onun yerine Opar ın universal paspasını aldım. Biraz ince ama iyi oturuyor. Hem de 20tl.

muratokay
13/03/2010, 22:11
istanbul için bilmiyorum ama ankarada ağaçlı servisten orjinal kauçuk paspas alabilirsiniz. 1 ay önce 35 TL'ye aldım ve çok memnunum. Daha önce orjinal olmayan, ayağımın altında kayıp duran paspaslarla eziyet çekiyormuşum meğer.

demon
13/03/2010, 22:13
Valla Oparmı bilmem. Ben gittim servisten GP için kauçuk paspas istedim . 35 lira verdim çıktımç

murti82
14/03/2010, 08:56
Valla Oparmı bilmem. Ben gittim servisten GP için kauçuk paspas istedim . 35 lira verdim çıktımç

Üzerinde Grande punto yazısı var mı? ve ne zaman aldın? Ben bu ay istanbulda 3 bayiye sordum. 2 si birmot. Eğer birmotta yoksa diğerlerinde çok çok daha zor bulunur.

hsyn28
22/06/2010, 11:33
Dreamcar Krom Paspas 5 Parça Karbon paspası alsam acaba bizim araca uyar mı bu paspas kullanan var mı ve aracın paspas kısmın ölcüleri nedir bilen var mı.link Hepsiburada.com : Dreamcar Krom Paspas 5 Parça Karbon | Oto Aksesuar (https://www.hepsiburada.com/dreamcar-krom-paspas-5-parca-karbon/ProductDetails.aspx?productId=otev67430&categoryId=26021#tablnk)

hsyn28
23/06/2010, 14:27
Dreamcar Krom Paspas 5 Parça Karbon paspası alsam acaba bizim araca uyar mı bu paspas kullanan var mı ve aracın paspas kısmın ölcüleri nedir bilen var mı.link Hepsiburada.com : Dreamcar Krom Paspas 5 Parça Karbon | Oto Aksesuar (https://www.hepsiburada.com/dreamcar-krom-paspas-5-parca-karbon/ProductDetails.aspx?productId=otev67430&categoryId=26021#tablnk)

Güncel...

Scottie
23/06/2010, 14:35
Hüseyin ben de kauçuk paspas aldım... Carrefour dan 19 liraya aldım bir tane arabanın paspalarından daha büyük. tam uyumlu değil ama problem yok.. çok da memnunum.. linkte bulunan ürünü alırsan uymayabilir. denemeden alma derim..

hsyn28
23/06/2010, 14:39
Hüseyin ben de kauçuk paspas aldım... Carrefour dan 19 liraya aldım bir tane arabanın paspalarından daha büyük. tam uyumlu değil ama problem yok.. çok da memnunum.. linkte bulunan ürünü alırsan uymayabilir. denemeden alma derim..
En iyisi ben aracın paspas kısmını ölceyim ebatlarına göre alayım arkadaslaralıp kesip bicmiş amaa o iş bana göre degil kesersem hos olmaz gibi geliyor bana birebir bulursam alacam.

byspayn
23/06/2010, 17:53
dikkatimi çektide 2007 den 2010 a konu süper hortlamış :D :D

Neyse :) Punto Evo logolu kauçuk paspaslar üretilmemiştir herhalde di mi arkadaşlar?

hsyn28
23/06/2010, 18:06
Oğuzcum cok detaya girmicen:D evo logolu mu öyle logomuzda var bizim:D normal logosuzada razıyım ben :)

byspayn
23/06/2010, 18:07
Önemli olan işlevi gibi bişi oldu bu hüseyin abi :D

hsyn28
23/06/2010, 18:08
Önemli olan işlevi gibi bişi oldu bu hüseyin abi :D
O kural her zaman gecerli her alanda:D:D

byspayn
23/06/2010, 18:13
:D

okaya
08/07/2011, 12:08
arkadaşlar nerden alısanız alın farketmez ama dikkat edin koku yapmayan olsun.ben opetten 55 tl aldım koku yapmıyor diye.arabaya binenin miğdesi bulanıyor ben zaten uzun süre yolculuk yapınca kafayı buluyorum.Gittim geri verdim iki hafta oldu hala koku gitmedi sinmiş artık.