PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fan pervanesı

fox41
23/04/2007, 11:34
Arkadaşlar ıncedende gelse rahatsız edıcı buses fandan 1,2,3 kademelerde pervaneden cızıltılı sesın gelmesı.hıcte ıstemıyorum servıste torpıdoyu sokup mu bakacaklar bılmem bu garantı kapsamındamıdır.benım yapa bılecegım bır şey varmı .GP düşüncelerınız:icon_smile_question :icon_smile_question :icon_smile_question

dejavu
23/04/2007, 13:31
ewet bu bendede var.. garanti kapsamından değişiyorlar.. ben ankara kartaş serviste değiştim.. ama gene yapıyor.. bakalım müsit bir günde gün alıp onu gene değiştirteceğimm.. sanıyorum problem fan motorun kömüründemi ne demişti usta tekrar baktığında.. onu değişcez dedi... dediğim gibi garanti kapsamında ve senin yapacağın tek şey giip uataya teslim etmek aracı hepsi o....

PredatoR
23/04/2007, 13:55
bende dün gece 2 gibi dışarı çıkmak zorunda kaldım tabi radyoyu açmadım o saatten. o kadar gıcık bi seski bu hakkaten insanı deli ediyor. daha önceden farketmiştim ama hep müzik yüksek seste kullandıgım için unutmuştum. dün gene tak etti. değiştirirken ön konsol komple sökülüyormu? birde sizde orta difüzörlerden geliyor değilmi?

fox41
23/04/2007, 14:00
usta bende bılmıyom ama en kısa zamanda yaptırcam olmzsa ogrenıp sana soylerım
konsolun sokulmesı benıde rahatsız edıyor

ABNEW
23/04/2007, 16:27
Benimkinde de var fan motorundan gelen bir çınlama.Serviste baktıracağız artık başka çare yok...

PredatoR
23/04/2007, 20:18
ses aynı bilgisayar fanını uzun süre kullanıp yağlamama ve temizlememeden çıkan oluşan ses gibi.