PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4. Yılımızı Kutladık ...

SRDR KRKC
20/12/2010, 23:25
Grande Punto Sitesinin Kuruluşunun 4. Yılını Güzel Bir Buluşma İle Kutladık . Bu Güzel Günde Bizleri Yalnız Bırakmayan Tüm Arkadaşlarımıza Teşekkür Ederiz. Femoli Mehmetin Hazırlamış Olduğu Bu Güzel Organizasyonda Hoş Vakit Geçirdik Başta Femoli Olmak Üzere Kavaklıdere Yetkili Servisi Sahibi Müslüm Ve Sitemizin Sahibi Erdi Kardeşimiz Ve Katılan Diğer Abilerimiz Ve Kardeşlerimize Sizlerin Huzurunda Tekrar Teşekkür Ederek Tüm Site Sakinlerimizin 4. Yılını Kutlarım.

((( KOMPLE ALBÜM için tıklayın -->>> ImageShack Album - 16 images (https://img222.imageshack.us/g/snv38493.jpg/) <<<<---))))

https://img221.imageshack.us/img221/5987/snv38493.jpg

https://img571.imageshack.us/img571/4807/snv38497.jpg

takres
20/12/2010, 23:27
gerçekten güzel bir buluşmaydı katılan herkese teşekkür ederim...:)

JASMINE
20/12/2010, 23:28
Eeee bu kadar mı? Hani fotoğraflar nerede arkadaşlar? :) :)

SRDR KRKC
20/12/2010, 23:29
Fırında Çıkar Birazdan Yasemin :)

Erdem Bozdağ
20/12/2010, 23:29
aktarmalı da olsa yetiştim buluşmaya:)
herkese teşekkürler

serkankucuk
20/12/2010, 23:32
diğer konuya 1-2 foto eklenmiş.... valla yine güzel bi akşam geçirdik teşekkür ederim...

Erdem Bozdağ
20/12/2010, 23:35
sen olmasan çekilmez valla Serkanım bu buluşmalar:):)

SRDR KRKC
20/12/2010, 23:37
Neyse Erdem Bir Dahaki Serefe Biz Gelmeyiz Serkanla Takılın Siz :D :D

Erdem Bozdağ
20/12/2010, 23:40
abi tanışmış olduk işte zamanla serkan out sen in olursun sıkıntı yok :):)
bi de geç gelince kaldım mecbur onun yanına çaktırma :)

takres
20/12/2010, 23:43
abi tanışmış olduk işte zamanla serkan out sen in olursun sıkıntı yok :):)
bi de geç gelince kaldım mecbur onun yanına çaktırma :)

abi çaktırmada benim yanımda oturuyordun en başta :D :D

Erdem Bozdağ
20/12/2010, 23:43
valla ben bu mevzuyu toparlayamam
en iyisi bi halaya dönelim

serkankucuk
20/12/2010, 23:50
sen olmasan çekilmez valla Serkanım bu buluşmalar:):)

eyvallah erdem... aynı şey benim için de geçerli kardeşim... :D

bi da erken gelirsen ben alıştırırım seni ortama bırakmam başkasına :D

Romeo_er2
20/12/2010, 23:58
gün ve saatin ters oluşu sebebiyle gelemedik malesef..bidahakine hafta sonu olursa fena olmaz(mishal öncekiler gibi)

SRDR KRKC
21/12/2010, 00:01
Fotolar Eklenmiştir Arkadaşlar Orjinal Boyutunda Bir Defa Yüklenirse Sonrasında Rahat Açar :) İlk Defa Açarsanız Biraz Kasar :)

takres
21/12/2010, 00:05
Fotolar Eklenmiştir Arkadaşlar Orjinal Boyutunda Bir Defa Yüklenirse Sonrasında Rahat Açar :) İlk Defa Açarsanız Biraz Kasar :)

sağol abi de cidden baya kastı :D

SRDR KRKC
21/12/2010, 00:11
Orjinallerini Kaldırdım Çok Kasıyor :) Linkten Tek Tek Bakabilirsiniz :)

femoli
21/12/2010, 00:17
Gelmeyen arkadaslar sitem etmezlerse sevinirim :) mecburen pazartesi oldu erdinin katilmasindan dolayi boyle bir gunude site sahibi olmadan yapmak hos olmazdi oyuzden kimse kusura bakmasin umarim bir dahaki bulusmalari pazar gunu yapariz gelemeyen arkadaslarda gelir hepinizi cok seviyorum ozellikle ertug seni dukkana gel sevgi gosterisi gosterecem sana :D

Gelen arkadaslar organizasyonda. Bir kusurumuz olduysa affola umarim hep beraber dqha guzel bulusmalara imza atarim ..

Mazereti olan arkadaslarada gecmis olsun dileklerimi sunuyorum en kisa zamanda tekrarlariz aramizda olirsunuz ..

Erdiye tesekkur ederim buraya kadar geldi 3 gundur uykusuz oldugu halde yarinda uykusuz okula gidecek :D ama forum yonetmek okadar kolay degil .. İyiki varsin .

Bahcelili ali kirmadin geldin tesekkur ederim her zaman kardesimsin ;)

Serkan , erdem, alper , erdal abi serdar abi ve diger tum arkadaslarada tesekkurlerimi sunuyorum iyiki varsiniz ;)

SRDR KRKC
21/12/2010, 00:19
Gelmeyen arkadaslar sitem etmezlerse sevinirim :) mecburen pazartesi oldu erdinin katilmasindan dolayi boyle bir gunude site sahibi olmadan yapmak hos olmazdi oyuzden kimse kusura bakmasin umarim bir dahaki bulusmalari pazar gunu yapariz gelemeyen arkadaslarda gelir hepinizi cok seviyorum ozellikle ertug seni dukkana gel sevgi gosterisi gosterecem sana :D

Gelen arkadaslar organizasyonda. Bir kusurumuz olduysa affola umarim hep beraber dqha guzel bulusmalara imza atarim ..

Mazereti olan arkadaslarada gecmis olsun dileklerimi sunuyorum en kisa zamanda tekrarlariz aramizda olirsunuz ..

Erdiye tesekkur ederim buraya kadar geldi 3 gundur uykusuz oldugu halde yarinda uykusuz okula gidecek :D ama forum yonetmek okadar kolay degil .. İyiki varsin .

Bahcelili ali kirmadin geldin tesekkur ederim her zaman kardesimsin ;)

Serkan , erdem, alper , erdal abi serdar abi ve diger tum arkadaslarada tesekkurlerimi sunuyorum iyiki varsiniz ;)

Yha Mehmet Sen Beni Sevmiyon Anladım Ben :) Bir Bana TŞk Yok Ben Yukarda Senden Övgüyle Bahsederken Ağzınamı Yapışıyor Kardeşim Bir Teşekkürde Bana Et Ala Alaaa Vicdansızzzz :D :D

femoli
21/12/2010, 00:29
Seni nasil atladim :D ekran kucuk olunca onceki yazdiklarima bakmadan geciyorum :D kusura bakma serdar kardesime kocaman tesekkur ediyorum bizi neselendirdigi icin hos soh eti icin ;) oldumu kardesim .

SRDR KRKC
21/12/2010, 00:35
Neyse Oldu Bakalım :)

OzzY
21/12/2010, 00:47
katılan herkese teşekkürler, hep beraber nice yıllara :)

Erdem Bozdağ
21/12/2010, 01:05
Bende bi at hırsızı tipi var ama kesin,fotoları gorunce anladım yine :)

GRDEDE
21/12/2010, 09:27
Yha Mehmet Sen Beni Sevmiyon Anladım Ben :) Bir Bana TŞk Yok Ben Yukarda Senden Övgüyle Bahsederken Ağzınamı Yapışıyor Kardeşim Bir Teşekkürde Bana Et Ala Alaaa Vicdansızzzz :D :D

Çok haklısın Serdar.Artık yeni nesil böyle büyüklere saygı kalmadı malesef...:D

Kriminal
21/12/2010, 09:32
Walla on numara olmuş..Aksuya gıdıp mangalda yaksaydınız akşam akşam yüz numara olurdu o zaman..Nice yıllara

Scottie
21/12/2010, 09:41
Katılanların yüreğine sağlık.. iyiki varsın Forum...

GP COSKUN
21/12/2010, 11:38
foto yokmu millet ya

SRDR KRKC
21/12/2010, 11:40
foto yokmu millet ya

Varya Abi Konun Başında İlk Başlığın Altında Link Verdim.

erdiyilmaz
21/12/2010, 11:59
oncelikle katilip bizlerle beraber olan arkadaslarimizin hepsine tek tek tesekkur ediyorum.

4 yili beraber tamamladik, bu ortam artik bizler icin salt bir forum sitesinden ote, arkadasliklarin dostluklarin pekistirildigi bir platform haline geldi. cok stresli, kotu gunlerimiz de oldu, cok sikintilar da cektik, teknik sikintilardan dolayi cok sabahladigimiz da oldu, umutsizlikler de yasadik, acaba ayakta tutabilecek miyiz diye dusunurken bugun bakiyorum 12.000 uyeyi gecmis ve buyuk bir aile olmusuz... aktivitelerimiz, bulusmalarimiz, gezmelerimiz, ziyaretlerimiz her zaman butunlestirici ve uyelerimiz arasindaki baglari kuvvetlendirici nitelikte oldu. bu aktiviteler ortamimizin gelismesine destek oldu, sürekli olarak da gelisip buyumeyi istikrarli bir sekilde devam ettiriyoruz. bu gelisim surecin de bizlerin de hatalari ve yanlislari olmuyor degil. ancak sonucunda biz hicbir zaman profesyonel olmadik ve her zaman da o icimizdeki amator ruhu barindirdik, bizler de; bu yanlislik ve hatalar sayesinde bir seyler ogrenip, kendimize dersler cikarttik. o yanlislari yapmamak icin elimizden geleni de yapacagiz.

sitemiz icin emek harcayan, buranin daha iyi bir ortam haline gelebilmesi icin elinden geleni yapan, yapıcı ve bütünleştirici davranışlar sergileyen arkadaslarimiza tesekkur ediyorum. sizler sayesinde insallah daha iyi konumlara gelecegiz.

nice yillara..

Erdi YILMAZ
Kurucu & Yonetici

serdar2362
21/12/2010, 12:04
Tüm 12000 Grande Punto üyesinin yerine biz zevkle pastayı yedik (hatta resimlere bakarsanız en son resim).:D

Mehmet kardeşime güzelim pasta için teşekkürler. Her ne kadar çok sık yüzünü göremesekte Erdi kardeşimin aramızda olması ayrı bir onur verdi doğrusu.

Hepimizin doğum günü kutlu olsun.

femoli
21/12/2010, 12:16
Çok haklısın Serdar.Artık yeni nesil böyle büyüklere saygı kalmadı malesef...:D
gurur abi bir daha isim sayarsam ne olayım :D isim saydık ortada kaldık başka ismini saymadıklarım varsa lütfen şimdi söylesin ...
Gurur dede sanada teşekkkürler aramızda olduğun için :)

Walla on numara olmuş..Aksuya gıdıp mangalda yaksaydınız akşam akşam yüz numara olurdu o zaman..Nice yıllara
Aksu ne yeni bir kasabamı :D o göksu olmasın allahın adamı geceden kalma sabahtan kalkmamısın :D

muz7694
21/12/2010, 13:35
Guzel bir kutlama olmus. Katilamasam da tum PUNTO culari tebrik ediyorum...insallah 14. senenizi de kutlarsiniz!

erdali
21/12/2010, 15:52
organizasyonu hazırlayanlara katılanlara çok teşekkürler.nice yıllara dileklerimle

GP COSKUN
21/12/2010, 16:30
bu sene katılamadığım için beni affedin
katılan diğer arkadaşlara çok teşekkürler
hep beraber nice uzun yıllara inşallah

ama bundan sonraki kutlamayı istanbulda yapıcaz
nedir bu ankara hegemonyası kardeşim

takres
21/12/2010, 16:35

ankara istanbul izmir bursa eşzamanlı yapalım abi :)

femoli
21/12/2010, 18:02

Yaptında bizmi gelmedik gardaşşş :innocent: Seni görmeye geliyoruz istanbula onda bile göremiyoz entreresan çocuk :D

ufuk_punto
21/12/2010, 18:05
büyüksehirde yasamanın guzelliği..walla felakt bi bulusma olmus..eminim cok eglenceli gecmiştir..

alperyonar
21/12/2010, 18:28
Güzel buluşmaydı. Katılan herkese teşekkürler..
Not: Pasta da 10 numaraydı :)