PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Müzik Sistemi İle ilgili

Reddline
22/04/2007, 10:23
Benim aracımdaki Teyp ile yeniler arasındaki fark ne çok merak ettim ya...
Resimlerde görüyorum tuşların üzerinde bazı yazılar eksik, üst kısmında mp3 yazıyo ve en önemlisi Aux var ve girişi nerde bunun ben de hatırladığım kadarıyla aux yazmıo. Bizimkiler ilk puntolardan neden bu fark var?????

the_Algn
22/04/2007, 17:07
çok bilmişlik taslamayım ama butün cihazlarda aux vardır... ..girişide cihazın arkasıdır...menüsünü... radyo -cd- aux direksiyondan değiştiririken görürsün...yanlışım varsa düzeltirler:))

ABNEW
22/04/2007, 17:10
çok bilmişlik taslamayım ama butün cihazlarda aux vardır... ..girişide cihazın arkasıdır...menüsünü... radyo -cd- aux direksiyondan değiştiririken görürsün...yanlışım varsa düzeltirler:))

Müzik sistemlerinden pek anlamasam da sana katılıyorum Ali.Bence özellikleri aynıdır hepsinin...

Reddline
22/04/2007, 18:27

benim söylemek istediğim şu aux var ise mp3 player bağlamak için içini mi açças yani C-max var bir de. onda torpidoda aux girişi var bağlıyorsun çalıyorsun. biz de böyle bir özellik yok mu onu merak ettim ayrıca cd-radio var ama aux yok ben de...

the_Algn
22/04/2007, 18:56
benim söylemek istediğim şu aux var ise mp3 player bağlamak için içini mi açças yani C-max var bir de. onda torpidoda aux girişi var bağlıyorsun çalıyorsun. biz de böyle bir özellik yok mu onu merak ettim ayrıca cd-radio var ama aux yok ben de...
Bizde c-max deki gibi değil ..cihazı söküp arkadan kablo bağlatıp onuda torpidoya çıkarabilirsin ve mp3playeri bağlayabilirsin.....ama sende menüde aux çıkmaması ilginçç ilk defa duydumm..direksiyondaki src tuşumuuydu neydi ona sırayla basınca geliyo aux...

Reddline
22/04/2007, 20:09
bir daha denicem ama hatırladığım kadarıyla gelmio cd-fm1-fm2-am.... zart zurt işte:)

CaGRi
22/04/2007, 21:17
gelio gelio emin ol. cd dinlerken direksiyondan src tuşuna bas direk aux a geçio.

multijet
22/04/2007, 21:35
menü de AUX on-off seçeneği var, o özellik kapalıdır.

yücesoy
22/04/2007, 22:33
bende ford fusion 1.6 dizel elegance var onda aux çıkışı koymuşlar mp4 bağlıyorum büyük ekranlı süper şimdi 2 puntoya bakıyorum giriş yok kablo için mecburen teyp sökülecek