PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boykot

samprik
12/12/2010, 18:20
ÇAĞRI TÜM ANADOLU TARAFTARLARINA!

bizlerin tek suçu anadolu takımı taraftarı olmak ve şehrimize ihanet etmemek.
anadolunun dört bir köşesinde yıllardır kahrını çekiyoruz takımımızın samsunda, antepte, adanada, izmirde, çanakkalede, ankarada kocaelide, sakaryada vs..
işte bu yuzden biz bursaspor taraftarı AŞK koyduk bu eziyetin adını.

yıllardır üzerimizde dolaşan karabulut gibi heryeri saran istanbul hegomonyasını yıkmak için bi yola başkoymuştuk. Allah'a şükür geçen sene de yıktık bu hegomonyayı. şimdi tüm bu bizans takımlarının kalemşörleri güç bende istediğimi yaparım düşüncesiyle bursaspor'a inanılmaz bi baskı uyguluyorlar.

bizler %100 haklı olmasakta beşiktaş ile aynı cezayı aldık. saldırıya uğrayan, satırlı bıçaklı saldırıya rağmen savunmasız taraftarı 3 yaralı veren, 90 dakika küfür yiyen bizler ama ceza alan yine biz.( kafasında şişe kırılan bayanda şişenin bjk taraftarından geldiğini itiraf etmiştir)

eziyetin adını aşk koyan sevgili anadolu taraftarları. bugun bizim başımıza gelen yarın sizin de başınıza gelecektir! bursadpordan önce nasıl sivası, kayseriyi, gaziantepi nasıl şikeyle şamp.luktan ettilerse bu oyunlarına bundansonrada devam edecekler.

bizler başkaldırmadığımız sürce bu düzen devam edecek. YAŞASIN ŞEHRİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Onlarn nefreti varsa bizim de boykotumuz var! | Bursasporum.com | Bursaspor Bamsz Taraftar Platformu ! (https://www.bursasporum.com/haberincele-8669-Onlarin_nefreti_varsa_bizim_de_boykotumuz_var)

abulbul08
12/12/2010, 18:24
Size sonuna kadar katılıyorum.

SRDR KRKC
12/12/2010, 18:26
Destek Bizden Kardeşim ...

Boykota Destek Çarşıya Köstek Olalım :)

samprik
12/12/2010, 18:30
ŞU PENALTIYI İZLERMİSİNİZ LÜTFEN. AZÖNCE BİTEN İST.BELEDİYE TR MAÇI 1-1 İKEN VERİLEN PENALTI

İZLEMEDYA'nın Videoları: Yine Trabzon yine penaltı yine emek hırsızlığı | Facebook (https://www.facebook.com/video/video.php?v=110375462369300)

AYNI HAKEM BURSASPOR-TRABZON MAÇINI DA YÖNETMİŞ BURSA 2-0 YENİLMİŞTİ
GEÇEN HAFTADA TRABZONA AYNI ŞEKİLDE PENALTI VERİLDİ.
SAYGILAR ANADOLU

Erdem Bozdağ
12/12/2010, 18:36
Bi ankaragüclü olarak sonuna kadar destek veriyorum

samprik
12/12/2010, 18:52
Bi ankaragüclü olarak sonuna kadar destek veriyorum

hiç şüphem yok kardeşim =)

TEK Bİ İSTEİĞİMİZ VAR TFF,HAKEMLER,BASINdan ADALET İSTİYORUZ tüm anadolu için!

Scottie
12/12/2010, 18:57
bir konuda size katılmıyorum.. 4 büyüklerin kollandığını syleyebilirim. fakat bursa nın bu durumda olması tamamen kendi kötü oyunu yüzünden.. bu sene bursa çok kötü..

samprik
12/12/2010, 19:06
bir konuda size katılmıyorum.. 4 büyüklerin kollandığını syleyebilirim. fakat bursa nın bu durumda olması tamamen kendi kötü oyunu yüzünden.. bu sene bursa çok kötü..

eser abi bende sana bi konuda katılmıyorum bursaspor 2 maç kaybetti
biri trabzona bursada hakemin trabzon yanlısı yönetimiyle hatta aynı hakem bugun belediye maçını yönetti verdiği penatıdan beni anlayablirsn
bir de beşiktaşa yenildi ki fırat aydinus fanatik beşiktaşlı olduğunu açıklamıştı.

zaten benim derdim saha içi değil ADALETSİZLİK. sadece bursaspora değil her takıma ADALETSİZLİK.

dakka 72 1-1 vermese penaltıyı belki maç böyle biticek arkada beşiktaş var fener var demek istediğim ADALEt istiyoruz bunun için de BOYKOT

bakın şimdi mesela şuan ANKARAGÜCÜ- FENERBAHÇE maçı oynanıyo.

fox tv ekrana fb 0-0 AGC yazmış

aha şimdi düzelttiler =D ulan bukadar rezillik olur yazıklar olsun be

Scottie
12/12/2010, 19:14
eser abi bende sana bi konuda katılmıyorum bursaspor 2 maç kaybetti
biri trabzona bursada hakemin trabzon yanlısı yönetimiyle hatta aynı hakem bugun belediye maçını yönetti verdiği penatıdan beni anlayablirsn
bir de beşiktaşa yenildi ki fırat aydinus fanatik beşiktaşlı olduğunu açıklamıştı.

zaten benim derdim saha içi değil ADALETSİZLİK. sadece bursaspora değil her takıma ADALETSİZLİK.

dakka 72 1-1 vermese penaltıyı belki maç böyle biticek arkada beşiktaş var fener var demek istediğim ADALEt istiyoruz bunun için de BOYKOT

bakın şimdi mesela şuan ANKARAGÜCÜ- FENERBAHÇE maçı oynanıyo.

fox tv ekrana fb 0-0 AGC yazmış

aha şimdi düzelttiler =D ulan bukadar rezillik olur yazıklar olsun be

katılıyorum... bu sene tüm anadolu takımları kötü.. trabzon kollanıyor olabilir.. penaltıyı izledim.. penaltı penaltı değil... beşiktaş maçında volkan hazksız ama..

ykaya1983
12/12/2010, 19:33
Bence futbolu fazla abartıyorsunuz.Bizans takımları demişsiniz ama istanbulun bizansla ne alakası var.Bu ülkeyi etnik ayrımcılık yaparak yıllardır bölmeye çalışıyorlar.Şimdi bir de futbolu bahane ederek aramıza kin tohumlarını ekmesinler.Beşiktaş-bursaspor maçındaki olayları izledim gerçekten inanamadım sanki birbirine düşman iki ayrı ülkenin insanları birbirine girmiş.Altı üstü bir futbol.İnanın siz orda birbirinizin kaşını gözünü yararken tuttuğunuz takımların futbolcuları sizden kazandıkları paralarla ferrari mi yoksa lamborghını mi alsam diye düşünüyordur.Bence şu an bilet alıp maçına gidilmeyi hakeden takım yok.Futbolumuz yerlerde sürünüyor.Takımlarımız avrupada dikiş tutturamıyor.Milli takım desen ne yaptıkları belli değil.Bana göre istanbul anadolu ayrımı yapmaktansa hakeden,ülkemizi dışarıda başarıyla temsil eden ülkemizin reklamını iyi yapan her takım şampiyon olabilsin.Boş yere sen o takımdansın ben bu takımdanım diye birbirimizle kavga etmiyelim.

Punto_Can
12/12/2010, 19:55
forever çArşı :)

ibrahim06
12/12/2010, 21:07
Futbolu fazla abartmayın. Istanbul Trabzon maçını TV'den ben de izledim. Hakemin Umutu görüş açısı penaltı çalmasına sebep oldu. Burda suç Umutun diyebiliriz ama hangi futbolcu böyle değilki. Öte yandan ilk yarı Jajanın tekmeyle arkadan ceza sahasına devrildiği ve penaltının verilmediğini hatırlatırım. Ama hakemin bunu kasten vermediğine inanmıyorum. Emin olsaydı verirdi. Bu arada iki sene önce Bursada Trabzon karşısında Bursanın ofsayttan attığı golü unutmayınız.

Türkiyede futbolun gelişmeyiş sebebini herkesin 3 büyükleri tutması olarak görenlerdenim ve bunun yanlış olduğuna inananlardanım ama insanları kendi şehirlerine ihanet etmekle suçlamanız çok ağır. Bu sene Bursanın şampiyonluğuna en çok sevinenlerdenim ve Ankarada sırf desteklemek adına berabere kaldığınız Gençlerbirliği maçındaydım.

Ben Yozgatlıyım ama 14 yaşımdan beri Trabzonsporu tutarım. Türk futboulndaki yanlışlığı taa o zamanda farkederek Gözümüzde Anadolunun temsilcisi olduğu için Trabzonu tutan çok insan vardır benim memleketimde. Kendimizi hiç de ihanet içinde hissetmiyoruz. O zaman Bursayı destekleyen Ankaragücü taraftarını ve Bursanın bu sezon Ankarada 5 golle yendiği Ankaragücü maçını hangi kefeye koyacaksınız?

Malesef futbolu abartıyoruz. işi fanatizme götürüyoruz. Mesela şuan Beşiktaş Avrupada yoluna devam ediyor. Biliyorumki ordan elenmesini isteyen bir sürü insan var. Bu durum fanatizmdir. Oysa benim gözümde Beşiktaş Avrupadaki gururum şuan. Beşiktaşın Avrupa maçı geldiğinde Br Türk olduğum için o gece heyecanla seyrediyorum maçları.Bursanın şampiyonlar liginden elenmesine de içim sızladı. İçerisi başka dışarısı başka.

samprik
12/12/2010, 23:55
Futbolu fazla abartmayın.

biz futbolu abartmadığımız sürece tvlerde ahkam kesenler bursaspor taraftarına serseri diye başlık atanlar ekmek yemeye devam edecekler. ekmek yemekle kalmayıp son model arabalarla zevk-ü sefa içinde yüzecekler. bunların sadece bize değil bütün anadolu klüplerine bakışı aynı.

penaltı olaylarından bahsetmişsin (08-09 sezonunda trabzon-bursa maçında 90.dakikada trabzona yaratılan endirekt ser vuruş pozisyonundan yediğimiz gol)bak abi ben o haklı bu haklı durumunda değilim ama bunların bilinçli yapıldığı ve masa başında karar verildiği ortada! tek isteğim ADALET ve bütün takım taraftarlarından da aynı hassasiyeti beklemek.
bugün bana gülüp geçenler birgün kendi hallerine ağlıcak kimseyi bulamıcaklar.

ayrıca beşiktaşın avrupa başarılarıyla gurur duyuyorum ama fener deplasmanına giden çarşının PAOK'u desteklemeside uzaklaştırıyo kendinden.

neye sonuç olarak kimse ALLAH'tan büyük değil tek isteğim ADALET

Kerasus
13/12/2010, 00:02
Bir Giresunspor taraftarı olarak sonuna kadar katılıyorum. Yaşasın şehrine ihanet etmeyen Anadolu !

samprik
13/12/2010, 04:46
Bir Giresunspor taraftarı olarak sonuna kadar katılıyorum. Yaşasın şehrine ihanet etmeyen Anadolu !

ALLAH RAZI OLSUN anlamak isteyen çok iyi anlıyo işine gelmeyen de anlamıyo.
eyvallah renktaşım

ibrahim06
13/12/2010, 16:23

Erdem Bozdağ
13/12/2010, 16:24
ne duyuruluyor abi?

ibrahim06
13/12/2010, 21:08
İş yerinden yazmıştım sanırım silmişim. Bence bu konu gereksizleşmeye başladı. İnsanları tuttuğu takım yüzünden kimse ihanetle suçlayamaz. Ha yanlıştır diye düşünceni belirtirsin ama kullanılan kelime ağır.

Kerasus
13/12/2010, 22:05
Herkesin kendi tercihi tutacağı takım bu sadece bir slogan kimseye ağır bir itham yok ortada yanlış anlaşılmasın lütfen. Ortada bir haksızlık varsa sizinde göz yummayacağınızı düşünüyorum. Herkesin gönlünde bir büyük kulüp vardır belki ama şehrimizin takımlarına destek olmazsak bu işin sonu yok.

judas
13/12/2010, 23:00

avatarında üstünde galatasaray forması mı var ben mi yanlış görüyorum ?? :):clapping:

Kerasus
13/12/2010, 23:12
avatarında üstünde galatasaray forması mı var ben mi yanlış görüyorum ?? :):clapping:

Herkesin gönlünde bir aslan yatar bunu unutmamak lazım. Ama söz konusu şehrimizin takımıysa gerisi teferruat diyelim. (Kayserispor'da olabilir :ohmy0000: )

Ayrıca avatardaki resim söylediklerimizi haksız çıkarmaz sanırım :)) Sevgiler

samprik
14/12/2010, 21:09
İş yerinden yazmıştım sanırım silmişim. Bence bu konu gereksizleşmeye başladı. İnsanları tuttuğu takım yüzünden kimse ihanetle suçlayamaz. Ha yanlıştır diye düşünceni belirtirsin ama kullanılan kelime ağır.

değerli büyüğüm ihanet sözlük anlamı itibariyle biraz ağır bi kelime fakat ben onun anlamını biraz hafifleterek kullandım sonuç itibariyle bu anadolu tribunlerindeki bi slogan.

kimseye ithamda bulunmak ne benm nede kimsenin haddine değil ama şu bilinmeli artık kim nerde yaşarsa yaşasın önumuze sunulan bu takımlara destek verdiğimiz şehrimizi desteklemediğimiz sürece ortadaki para havuzundan en buyuk faydayı haketmeyenler paylaşıcaklar ve insanlara hakaret etme lüksüne sahip olucaklar.

konunun amacı da olmayan ADALET

16 CSE 79
14/12/2010, 21:36
Samet,in yazılarını görünce 10 -15 yıl önceki halim aklıma geliyor ve o gözle bakınca hak veriyorum ona.Bencede futbol çokta küçümsenecek bir olayda değil.Zira öyle olsa dünyada en çok takip edilen organizasyon olmazdı.Önemsemek ve fazla tutulmayı ayırmak gerekiyor.Bencede Bursaspor bu sene hakemler tarafından zorda bırakılıyor.
Ama benim için en önemli şeylerden birisi arkadaşlıktır.Onun için hiçbir arkadaşımı futbol yüzünden kırmamışımdır ve kırmamda.

WiSTaRiA
14/12/2010, 21:38
Cengiz bey sizi ayakta alkışlıyorum...

VooDoo
24/12/2010, 00:08
bizans takımı mı ya sen bali çektin ya da kafan iyi kimmiş bizans takımı yazdıklarını bidaha oku birdaha da beşiktaşa çamur atma kendine gel... bizans takımıymış bak seeen.. bursasporda ırkçı takımı diyarbakıra pkk dışarı diye bağıran sizsiniz.. beşiktaş stadına gelirken ermeni köpekler beşiktaşı destekler diyende sizsiniz... ayrıca hem beşiktaş taraftarına küfür edersiniz hemde bizim elerimizi çalarsınız.. haybeye gazel okuma kardeşim... 7,5 sene inönüye gelicez ananızı s..... diyende sizin taraftarınız... çarşı tommikslere akıllı olun maçı izleyin dedi bursa taraftarı ermeni köpekler beşiktaşı destekler diyerek... yediği dayağı sonuna kadar hakketti herkes kendini bilecek uefa da bile dünyanın en iyi taraftar grubu üzerinden kendi reklamını yapmayacak sonra merdivenlerden kaçarlar dayak yer giderler... bizans takımı lafıda ne kadar ağır bi laf sana yakışmadı... ben tff de çalışan bi adamım ve herzaman çarşının içindeyim kimse kitabın ortasından sallamasın.. yok tff engel koyduda da yok bizans takımıydı da.. hikaye bunlar.. boş başlık içi boş muhabbetten başka bişey değil şurda yazılanlar... ayıp bizansmış bizim türklüğümüzü anadolu takımları bize vermedi.. istanbul takımlarını yenemiyosanız o sizin kendi sorununuz...
ANADOLU TAKIMLARI İSTANBUL TAKIMLARI DİYE BURDA AYRIMCILIK YAPILIRSA.. BU İŞİN DİBİNİ BULAMAYIZ BİRBİRİMİZİ ÜZERİZ.. HERKES KENDİNE GELSİN...

kralcarsi
30/12/2010, 10:36
bizans takımı mı ya sen bali çektin ya da kafan iyi kimmiş bizans takımı yazdıklarını bidaha oku birdaha da beşiktaşa çamur atma kendine gel... bizans takımıymış bak seeen.. bursasporda ırkçı takımı diyarbakıra pkk dışarı diye bağıran sizsiniz.. beşiktaş stadına gelirken ermeni köpekler beşiktaşı destekler diyende sizsiniz... ayrıca hem beşiktaş taraftarına küfür edersiniz hemde bizim elerimizi çalarsınız.. haybeye gazel okuma kardeşim... 7,5 sene inönüye gelicez ananızı s..... diyende sizin taraftarınız... çarşı tommikslere akıllı olun maçı izleyin dedi bursa taraftarı ermeni köpekler beşiktaşı destekler diyerek... yediği dayağı sonuna kadar hakketti herkes kendini bilecek uefa da bile dünyanın en iyi taraftar grubu üzerinden kendi reklamını yapmayacak sonra merdivenlerden kaçarlar dayak yer giderler... bizans takımı lafıda ne kadar ağır bi laf sana yakışmadı... ben tff de çalışan bi adamım ve herzaman çarşının içindeyim kimse kitabın ortasından sallamasın.. yok tff engel koyduda da yok bizans takımıydı da.. hikaye bunlar.. boş başlık içi boş muhabbetten başka bişey değil şurda yazılanlar... ayıp bizansmış bizim türklüğümüzü anadolu takımları bize vermedi.. istanbul takımlarını yenemiyosanız o sizin kendi sorununuz...
ANADOLU TAKIMLARI İSTANBUL TAKIMLARI DİYE BURDA AYRIMCILIK YAPILIRSA.. BU İŞİN DİBİNİ BULAMAYIZ BİRBİRİMİZİ ÜZERİZ.. HERKES KENDİNE GELSİN...

imzamı atıyorum, daha dün akşam basketbolla ilgisi olmayan bir grup tofaş-BEŞİKTAŞ maçında bizim eleri sölüolardı gerçi heryerde bizim eler söleniyor ya bir de kalkmışlar BEŞİKTAŞ üzerinden reklam yapmaya çalışıolar .. 1-2 seneye tekrar düşmemeye oynayacak bunların hepsi, taklitler asıllarını yaşatırmış

Ne Demiş BÜYÜK BEŞİKTAŞ taraftarı:

Söz Bizde, e Bizde, Taklit Yok Bizde, Mevzuda Takmıyoruz Geri Vitese,Kadıköyde Samiyende Kral Biziz Bu Alemde...

VooDoo
30/12/2010, 12:39
imzamı atıyorum, daha dün akşam basketbolla ilgisi olmayan bir grup tofaş-:)BEŞİKTAŞ maçında bizim eleri sölüolardı gerçi heryerde bizim eler söleniyor ya bir de kalkmışlar BEŞİKTAŞ üzerinden reklam yapmaya çalışıolar .. 1-2 seneye tekrar düşmemeye oynayacak bunların hepsi, taklitler asıllarını yaşatırmış

Ne Demiş BÜYÜK BEŞİKTAŞ taraftarı:

Söz Bizde, e Bizde, Taklit Yok Bizde, Mevzuda Takmıyoruz Geri Vitese,Kadıköyde Samiyende Kral Biziz Bu Alemde...

ayrıca bizim türklüğümüzü armamızın sağında solunda değil tam ortasında olan ayyıldızdan belli ;) o ayyıldızı hiçbir takımı alamadı alamazda artık.. beşiktaş balkanlarda savaşırken diğerleri nerdeydi.. kimse kimseye tarih öğretmesin :) elere gelince.. bunu herkes biliyo ki türkiye de tribün çArşı'dan sorulur.. bazıları da kendi takımı olmamasına rağmen sağda solda çArşı'ya küfür ettiğini sanır.. bu şunu gösteriyo ki alemde kral belli.. :) ayhan abinin dediği gibi biz onları kaale almıyoruz ;)