PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Efes Pilsen Türkiye liginden çekiliyor.

Scottie
11/12/2010, 15:29
Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu (TAPDK) tarafından hazırlanan yönetmelik taslağı öngörülen şekilde yürürlüğe girecek yasa gereği 1 yıllık ek süre bu yıl dolmasıyla Efes Pilsen tarih oluyor.
1976 yılında kurulan ve Türk basketbolunun Lokomotifi Efes Pilsen Basketbol kulübü tarih oluyor. 34 Yıllık koca çınar spor tarihinde ülkemize 1996 Yılında koraç kupasını kazandıran Lacivert –Beyazlı takım Avrupa'da ülkemizi defalarca başarıyla temsil etmiş ve Türk basketbolunun gelişmesinde büyük katkı sağlamıştı.

Efes Pilsen önümüzdeki yıldan itibaren basketboldaki yatırımlarını Avrupa’nın ve Hırvatistan’ın basketbol ekolu olan Cıbona Zagrep’le birleşerek devam ettirecek. Basketboldaki yatırımlarını önümüzdeki yıldan itibaren Hırvatistan’ın ünlü kulübü Cıbona ile sürdürecek olan Efes Pilsen, ülkemizde sadece alt yapılarda başka bir kurumsal markasıyla yola devam edecek ve Hırvatistan ligi'nde mücadele edecek..

>>> ALINTIDIR <<<

Yapılana bakın ya.. bu kulüp benim basketbola başlamamdaki basketbolu sevmemdeki en başlıca nedendir. saçma sapan bir şey yüzünden kapatılıyor. yatırım böyle kaçıyor işte.. kimin aklına gelirki ben efes pilsenin maçlarını seyrederken hiç aklıma bira gelmiyor. ben spor klübü olarak bakıyorum.. bu yasayı çıkaranlarıda ayakta alkışlıyorum.........

ademtahir
11/12/2010, 16:36
deveye sormuşlar boynun neden eğri? deve cevap vermiş nerem doğruda..
bira markası diye takımı ülkemizden kaçırırlarda hatta gerekirse sonra vatan haini bile yaparlar herşey beklenir..

takres
11/12/2010, 16:39
saçma sapan birşey yazık olmuş...

JASMINE
11/12/2010, 17:02
Örümcek beyinli zihniyetlerden de ancak bu beklenir. :( :(

Scottie
11/12/2010, 19:44
yazık olacak bu klübe... ne yapsalar beklerim.... ama spor klubü bu yahu.. gençleri spora yöneltmek için ses çıkarmaz millet ayıp......

femoli
11/12/2010, 20:33
Eger sorun hakikattenn buysa oha diyorum ne sacma salak bir durum , o zaman okey oynunuda kaldirsinlar aklima baska sey geliyor:D

uzuncocuk
11/12/2010, 21:34
cibona maddı sıkıntılar ıcınde bogusup duran bır takım onlarla mı bırlesecek efes zagreb yanı:( hanı bır reklam var bız herseyı yaparız dıyo bırıde cıkıp bız klıma yaparız dıyo.......bızım ulkede ıktıdar herseyı yapıyo... klima yapanlarıda..............................

Scottie
11/12/2010, 23:02
Eger sorun hakikattenn buysa oha diyorum ne sacma salak bir durum , o zaman okey oynunuda kaldirsinlar aklima baska sey geliyor:D

gerçekten sorun bu Mehmet... bu çağda bu zihniyet...

StrawBeeRy
11/12/2010, 23:04
ne yapıcaklarını şaşırmışlar artık..

ocean_1919
11/12/2010, 23:27
Milli takım maçlarında 12 dev adam üzerinden siyasi reklam yapmaya gelince ön saflarda yer alırlar, birden basketbol sever olurlar. Gel de yuhalama şimdi...