PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eğik jant

Nejionea
09/12/2010, 13:04
Selamlar , kurban bayramında sağ ön jantı refüje çarptım jant kapağı biraz eridi janta yapıştı ayaklarıda kırık haliyle , lastikte balon yok ama jantın çerçevesinde eğilme var çok fazla değil ama var yani ayrıca jantın çarptığım yeride paslanma yaptı , nasıl düzelttirmek lazım yada hayredermi düzelince bildiğim kadarıyla ısıtıp düzeltme işini tavsiye etmiyorlar birkaç yere sordum ısıtır hallederiz dediler istemedim yaptırıp stepne ile değiştireyim diyorum ama düzeltme + boya 100 liraya mal olacak gibi düzeltmeye 50 - 60 lira istediler boyayı sormadım bile ha jant kapağıda serviste 58 lira :shocking: jantın fiyatıda 160 lira . Ankarada ucuza düzgün çözebileceğim bir yer önerebilecek varsada sevinirim

judas
09/12/2010, 14:33
rot balanscılar çekiçleyip balansını daq hallediyorlar...
benimde başıma gelmişti 20 tl ye hallettim bilginiz olsun...
geçmiş olsun...

takres
09/12/2010, 14:42
düzeltilir çok bi sorun olmaz ama ne kadar eğik bir de o var

abulbul08
09/12/2010, 15:19
İkinci el bir jant al daha kolay olur.
Çıkma parça satan yerlere bak yada internetten ara çok kolaylıkla bulursun.
Hatta servisin 1 taneye verdiği fiyata sen 4 tane alırsın.

GünahsizSeytan
09/12/2010, 16:01
Araçta jant eğikliğinden dolayı sallantı varmı ? sallamıyosa sorun olmaz sanırım . Ama kafanıza takıldıysa değiştirin derim. Jant kapağı falan demişsiniz galiba kara jant üzerindekiler.. bu yüzden düzeltme yerine değişim daha mantıklı gbi

Nejionea
09/12/2010, 16:33
Sanırım yanlış yerlere bakıyorum ben biraz daha ayak altı dükkan bulup gideyim servisler zaten çok yüksek fiyat uyguluyor 20 liraya falan hallediliyorsa iyiymiş . Çıkma janta güvenemiyorum tanıdık olmadıktan sonra çıkma almam belki tertemizdir belki de sağlam onarımdan geçmiştir güvenemem .

Araçta jant eğikliğinden dolayı sallantı varmı ? sallamıyosa sorun olmaz sanırım . Ama kafanıza takıldıysa değiştirin derim. Jant kapağı falan demişsiniz galiba kara jant üzerindekiler.. bu yüzden düzeltme yerine değişim daha mantıklı gbi

Sallama problemi yok , zaten hızlıda vurmadım . Pek kafama takılmadı ama teker işi önemli ihmale gelmez uzun yola da çok çıkıyorum olmadık yerde başım ağrımasın yaptırıp stepneye takıcam artık bunu

StrawBeeRy
09/12/2010, 20:51
nereden eğik kenarlardanmı göbektenmi siz balansa sokun onu eğer kenardansa düzelir göbekten yamuksa saç jant düzelmez atın çöpe

iris19
10/12/2010, 12:08
çıkma jant bulun bir sürü lastik satan bayilerde çıkma temiz jant var tanesi maximum 20 ytl ama iyice bakın kazalı olmasın