PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karcher K2-16 100/BAR Basınçlı Yıkama Makinesi

guguk
08/12/2010, 13:28
Hepsiburada.com : Karcher K2-16 100/BAR Basınçlı Yıkama Makinesi | Bahçe (https://www.hepsiburada.com/Liste/karcher-k2-16-100bar-basincli-yikama-makinesi/ProductDetails.aspx?productId=hrkarcherk2-16i&categoryId=34001222)

Arkadaşlar buradaki oto yıkama aleti uygun gözüküyor koçtaşta 139 tl benim sorum şu kovadan yıkama yapıcam o yüzden bu aleti düşünüyorum sizce kovadan yıkamada nasıl performans verir. Birde bunun elektrik prizi normal elektrik bunu çakmak gözünden elektiriğe nasıl çevirebilirim. teşekkürler

kxlylmz
10/12/2010, 11:50
Ben karcher 2,20 modelini kullanıyorum. kovadan su çektirmek bir hayli uğraştırır sizi. ben 2 adet 30 lt lik bidonla ancak yıkayabildim aracı o da aşırı su tüketimi yapmadan. Kovadan su çekme cümle olarak okunduğunda güzel geliyor ama pratikte hiç de öyle değil. Kullandığım bidonu diğerinin üzerine koydum yani biraz yükseğe bıraktım ve hava almasını engelleyecek şekilde bol suyla besledim. makine sürekli hava alırsa arıza yapar. varsa 100 lt lik bir depo kullanın ama yok kovadan yaparım diyorsanız bence hiç bulaşmayın. Ben şu an şebekeden kullanıyorum, bahçede kuyu da var depo alıcam onun için karcher aldım.

Elektrik olayı daha beter masraf. 12-220 çevirici almalısınız ki fiyatları en az 60-70 tl dir ve sürekli akünüzün ömründen veya benzinden yiyecek. Astarı yüzünden pahalıya gelir.

guguk
14/12/2010, 00:50
teşekkürler bilgilendirme için neyse biraz daha araştırmak lazım