PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizlere özel avantaj ve iskontolar!!!

Miss.Dot
20/04/2007, 16:49
Bir çoğumuz Paro, Koç Ailem ve Özel Müşteri kartlarımızın ne işe yaradığını bilmiyoruz. Araştırmıyoruz, merak etmiyoruz ve bu sayede bizlere kazandırdığı çok ciddi yüksek miktardaki avantajlarıda bir kenara bırakıyoruz. Hepimizin hakkı olan bu özel avantajlardan neden yararlanmayalım ki?

Mısafır
20/04/2007, 16:50
ben sonuna kadar somuruyorum ;) en dogal hakkımız...

Miss.Dot
20/04/2007, 16:53
Kısaca Paro kartalar paro üyeli bütün işyerlerinde kullanabileceğiniz ve özel iskontolar ve paropuanlar kazanacağınız bir karttır. Bu kartların çoğu mavi yıldız simgeli olup Migros, Opet, Arçelik, Aygaz, Beko, Koçtaş, Setur, Divan, Avis, Demirdöküm, Yamaha, Setur, Ford bu kartlarda paro kartı yerine kullanılan kartlardır.

ben sonuna kadar somuruyorum ;) en dogal hakkımız...
:ok: tebrik ederim seni ama çevrendekileride bilgilendirmeni isterim

zeynepc
20/04/2007, 16:57
iyi bi noktaya değindin arkadaşım teşekkür ederim.detayları verirsen bilmeyen arkadaşlarda öğrensiin..bide senin kullanıcı resminde ne var sabahtan beri bakıorum çıkartamadım?öldüm meraktan

ABNEW
20/04/2007, 16:59
Ben de elimden geldiğince kullanıyorum, teşekkürler paylaşıma ...

Miss.Dot
20/04/2007, 17:00
senin kullanıcı resminde ne var sabahtan beri bakıorum çıkartamadım?öldüm meraktan
elini başına koyup yüzünü ters yöne çevirmiş bir halin yansıması zeynepcim :)

Miss.Dot
20/04/2007, 17:09
öncelikli yararlanmanızı istediğim konu hepimiz araçlarımızın bakımları için yetkili servislere götürüyoruz. Sizden isteğim bu kartlardan en ii şekilde yararlanmak için;
1-Öncelikli paro kartı sahibi olmak (bunu paro üyeli daha önce belirttiğim (Migros, Opet, Arçelik, Aygaz, Beko, Koçtaş, Setur, Divan, Avis, Demirdöküm, Yamaha, Setur, Ford) üye işyerlerinden temin edebilirsiniz.
2- Mevcut paro kartlarımızı 444 72 76 paro müşteri hizmetlerini arayarak kendi adımıza tanımlatmak
3-2000 yılından bu yana almış olduğumuz 1.el yani 0 km. Fıat marka araçlarımızın adedine göre Anahtar sahipliği için kartımızı aracımızla eşleştirmek olmalı. (bunun neticesinde zaten Hayat Boyu Fıat Kulübüne de üye olmuş oluyorsunuz.)
Araç sahipliği koşullarına uygun olarak satın alınmış olan "birinci el sıfır km" FIAT marka araç sayısına göre farklı avantaj paketlerine (Altın, Gümüş, Bronz Anahtar) dahil olabilmekteyiz.
Yetkili FIAT showroomlarından;
"Birinci el sıfır km" 3 ve üzeri adette FIAT marka araç almış olan kişiler "Altın Fiat Anahtar";
"Birinci el sıfır km" 2 adet FIAT marka araç almış olan kişiler "Gümüş Fiat Anahtar";
"Birinci el sıfır km" 1 adet FIAT marka araç almış olan kişiler ise "Bronz Fiat Anahtar" avantaj paketine dahil oluyorsunuz.
Ve sonrasında yapmanız gereken bu üye işyerlerinden hangisine giderseniz gidin bu kartınızı yanınızda bulundurmanız ve muhakkak ödeme ve işlem yaptırmadan önce YETKİLİLERE paro kart sahibi olduğunuzu ve kartınızı kullanmak istediğinizi bildirmenizdir!!!

femoli
20/04/2007, 20:00
valla süper işime yaradı çok teşekkür ederim bana vermişlerdi ama aktive edilmesi gerekiyormuş bunu bilmiyordum

Miss.Dot
20/04/2007, 20:03
valla süper işime yaradı çok teşekkür ederim bana vermişlerdi ama aktive edilmesi gerekiyormuş bunu bilmiyordum
rica ederim femoli kullandıkça daha da mutlu olacaksın çok avantajlı

Misafir2
21/04/2007, 10:16
evet bazen kullanıyorum paylaşım için teşekkurler

Miss.Dot
21/04/2007, 10:23
evet bazen kullanıyorum paylaşım için teşekkurler
rica ederim arkadaşlar.
bu konuyla ilgili sormak istediğiniz şeyler olursa bekliorum arkadaşlar.

N-ciniir
10/02/2012, 15:56
eski bir konu ama yeni bir başlık açmak istemedim. hayat boyu fiat klubünün sağladığı avantajlar nedir? 0 araç alımlarında ekstra indirim olduğunu biliyorum. serviste bir indirim ya da ekstra paropuan gibi bir avantaj var mıdır?