PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bagaj nasıl açılıyor?

Delidavsan
05/12/2010, 23:41
Eski arabam GP'da sanki içeride bir düğme vasıtasıyla açıyorduk bagajı.
Evo'da anahtarın üzerindekinden başka bir düğme bulamadım ve alışveriş merkezlerine vs. girerken çok güçlük çekiyorum. Arka bagaj kapısı anahtar dışında bir yerden açılmıyor mu?

USTA
06/12/2010, 00:04
Bagajdaki Fiat logosuna basılarak açılıyor,içerden herhangi bir düğme bende göremedim...

NyhatShu
06/12/2010, 00:12
arkada tampondaki Fiat Logosu Klas bi hareket :)

GP COSKUN
06/12/2010, 00:21
evolarda içerideki düğme kaldırılmış bagaj kapağının üzerindeki fiat ambelemine monte edilmiş
buradan açabilirsin

sezerism
06/12/2010, 00:31
bagajı içerden açmak için düyme türkiye ye gelenlerde yok avrupada kalanlarda var. arkadaşlar.

Delidavsan
06/12/2010, 17:57
Teşekkürler hepinize
de bagajın içeriden açılması çok daha klas olurdu bence.
Alışveriş merkezlerindeki güvenliklerin logoyu bilmemesini geçtim ama içeriden bir şekilde müdahale edilmesi lazım bagaja. Tek hoşuma gitmeyen şey bu oldu sanırım :)

ozmenomer
06/12/2010, 23:03
ben aracı 4ay önce aldım hem kumandadan hem içeriden açılıyo activelerde böyle dinamiklerde logodan diye biliyorum

femoli
07/12/2010, 00:29
Active ler yine ayni sistem iceriden dynamic ler kumanda ve logodan aciliyor ..

rafetkurt
14/06/2013, 10:11
çok kötü oldu bu bende evoyu alalı 1 hafta oldu cok üzüldüm... logoyu kimse bilmiyor dün aqua floryadaydım güvenlik açamadı logo diyorum nasıl yani diyor adam :D

Evren_c
14/06/2013, 12:02
Bu arada çok alakasız olacak belki ama, yine de yazayım. Bu avm'lerde bagajı kontrol etmek nedir yahu? Bu kadar amaçsız bir şey görmedim. Sanki ben bir şeyi gizlemek istesem, gizleyemeyeceğim. Koltuğun altına koyarım, motora saklarım, stepnenin yerine koyarım. Bir sürü yer var. Yalandan aynayla aracın altına ve bagajına bakıyorlar. Arka koltuğa dinamit lokumlarını dizsek, kimsenin ruhu duymaz :D

muratuludag
14/06/2013, 12:11
kolayca yaptırılabilir bir uygulama arkadaslar.

onur1986
14/06/2013, 12:37
Bu arada çok alakasız olacak belki ama, yine de yazayım. Bu avm'lerde bagajı kontrol etmek nedir yahu? Bu kadar amaçsız bir şey görmedim. Sanki ben bir şeyi gizlemek istesem, gizleyemeyeceğim. Koltuğun altına koyarım, motora saklarım, stepnenin yerine koyarım. Bir sürü yer var. Yalandan aynayla aracın altına ve bagajına bakıyorlar. Arka koltuğa dinamit lokumlarını dizsek, kimsenin ruhu duymaz :D

İyide guvenlikler bişey sakladınız diye kontrol etmiyolar ki bagajı,aracın LPG mi değil mi diye bakıyolar.bazı servisler dahil avmlerde kapalı otoparklara LPG li araçla girmek yasaktır.gerekçeleri malum..

halilibo48
14/06/2013, 12:51
Teşekkürler hepinize
de bagajın içeriden açılması çok daha klas olurdu bence.
Alışveriş merkezlerindeki güvenliklerin logoyu bilmemesini geçtim ama içeriden bir şekilde müdahale edilmesi lazım bagaja. Tek hoşuma gitmeyen şey bu oldu sanırım :)

Aksine benimde aşırı hoşuma gidiyor Logo'dan açmak cidden çok klas bir hareket :))

hyzanki
14/06/2013, 13:53
simit lpg tankı varsa ne olacak? döşemeyi kaldırıp bakmıyorlar herhalde. bende hem simit tank hem benzin kapağından dolum yeri var. kimse lpg olduğunu anlayamıyor :)

rafetkurt
14/06/2013, 15:21
valla hocam arkadaşımda cruze var 2010 kasa lpg li.. baggajı açıyorlar :) lpg yok adam stepneyi eve bıraktı belli olmasın diye.. her otoparka giriyor.. geçen gün hatta beraber fly'na girdik sıkıntı yok patlamadıkta : )

artık lpg kitleri problem siz üretiliyor eski araçların kontrolu için bagajı acıp bakıyorlar işte.. laf olsun aslınDA benim arabam dizel 1 yıldır aynı yere gidip geliyorum sürekli adam her geçerken bakıyor artık ben bıktım : )

erenemre
14/06/2013, 15:31
benim eski palio lpg liydi optimum a ve birçok marketlere sorunsuz giriyordum üstelik kapıda lpg li yasaktır yazmasına karşın hemde optimum da adamlar bagajı açıp bakıyorlardı araç simit lpg liydi ancak bagajda öküz gibi stepnem vardı :D o kadar girdim birkere bile giremezsiniz diyen olmadı bagajı açıp bakıp geri kapatıp buyrun diyorlardı neden baktıklarını çözemedim :D çözemedende araç satıldı dizele geçtik :D

Evren_c
14/06/2013, 15:53
Bence lpg kontrolü yapmıyorlar. Yani "aynı zamanda" lpg var mı diye bakıyor olabilirler ama ayna ile aracın altına da baktıklarına göre başka şeyleri kontrol ediyorlar gibi geldi bana. Neyse konu dağılmasın :)