PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni araçlarda ne kullanmalı?

pasham55
20/04/2007, 16:41
23 nisan da arabam gelicek büyük ihtimal salı günü alacağım arabayı. ancak bu sıfır araçların alev alev görünmesi çok hoşuma gidiyo. bunu uzun süre nasıl koruyabilirim. ne kullanmam gerekiyo ve nerden bulabilirim (internet üzerinden). forumlara çok baktım bi ürün var ama internette bulamadım adı : Turtle Wax ın bi ürünüydü. şimdiden teşekkürler.

anvil
20/04/2007, 16:42
ben de böyle bi konu açacaktım iyi oldu. bu arada sen almadan araç bilgilerini yazmışın ben de yazayım artık bana ne :D

kadoku
20/04/2007, 17:22
öncelikle araban hayırlı olsun iyi günlerde kullanırsın inşallah, arabanın ilk günkü gibi parlaklığını korumasını istiyorsan, turtle wax benzeri ürünleri kullanmadan önce boya koruma yaptırman en sağlıklısı :ok:

canberkkilic
20/04/2007, 19:24
selam.. ilk başta boya koruma yapmanızı öneririm.
şuan benim araçta boya koruma + 3 kat cila var.ayna gibi gözüküyor.
TURTLE wax extreme nano-tech polishing wax' ı öneririm.24 YTL olması lazım

kara yılan
05/05/2007, 00:09
ziebart yaptır bencee

ufuk61
05/05/2007, 10:30
fatih ziebart diyorsun adamlar dolar hesabıyla iş yapıyor git o zaman haliçoto 120ytl,birmot zincirlikuyuda 200 ytl orda komple motor,kaporta,iç bakım yaptır daha iyi tabi bunların içinde kullanılan malzemede önemli birmot zincirlikuyu 3M malzemesi kullanıyor ama haliç oto ne kullanır bilemem ama oda kalitelidir sonçta yetkili servis