PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön Far Camı Arıyorum

interlaced
05/12/2010, 20:04
Sevgili Arkadaşlar,

2008 GP'min sağ ön far camı kırıldı. Bildiğiniz üzere orjinal far takım halinde satılıyor. Far camı yok Fiat'ta. Ne var ki bu kadar masraf yapamayacağım, buğulanma, su alma gibi olası riskleri göze alıp sadece far camını değiştirmeyi düşünüyorum. Yan sanayisi var mı, yada tanıdığınız çıkmacı, yada elinde pu parça'dan olan. 3 hafta sonra muayenesi var aracın, öncesinde halletmem gerekiyor.

Teşekkürlerimle

StrawBeeRy
05/12/2010, 20:19
far camını nereden bulucaksınız ki :) gitti gidiyordan hangi farınız kırıksa sadece onu alabilirsiniz 95 liramıydı neydi fiyatı daha ucuzdur belki

ahurkan
06/12/2010, 20:30
benimde araba hiç su almazı, şimdi yıkamada alıyo. servis 200tl dedi..öylece bekliyorum..1 hafta sonra kuruyo..muayenede heralde yıkamam..sağında solunda çatlakta yok ama, nereden giriyo ben anlamadım..çamurlukta az bir şey açık var o kadar..

interlaced
08/12/2010, 14:14
Arkadaşlar,

Forumda daha önce belirtildiği gibi far camı ayrı olarak satılmıyor. Şansımızı denedik bulamadık. Birmot tam far'ı 330tl'ye değiştiriyor. Taktığı parça Opar, aynısını Aksaray'da 230tl'ye buldum. Taiwan malı yan sanayisine de 115tl fiyat çektiler. TW olanı almadan önce son kez sormak istedim sizlere, Angel Eye takmış olup da elindekini satmaya niyetli olanınız varsa yukarıdaki fiyatlar ışığında makul tekliflerinize açığım.

Teşekkürlerimle..