PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Blaupunkt USB bluetooth interface..

Mısafır
20/04/2007, 13:23
sonunda benımle zımbırtım geldı
dun baglantıları yaptım hersey cok guzel..
urun toplu alım ının bosch TR ıle gorsutum 50 60 adet alım olursa dırek satıs yapabılırlermıs.. bılgınıze..
yakında resımlerı koyacagım...

Qubee
20/04/2007, 13:38
alet çok güzelmiş inceledim sitesinde. kurulumu kolay mı? bide her telefonu destekliyor mu?
bide tabiki fiyatı ne civarda?

civcivx
20/04/2007, 14:11
Halledebildin mi USB bellek işini Vadi? Sorun neymiş?

Ama bu USB işi süper değil mi? Ben 8 GB'lık aldım bi tane, 1000 küsur şarkı cebimde geziyom :D

Mısafır
20/04/2007, 14:14
memorystic den kaynaklanıyormus cem :) su anda super hersey mukemmel ;)
korkum cd kafasının tozlanması kullanmamadan :D
kurulum cok kolay tum telefonları desteklıyor
ben evın onunde sokakta bagladım yakında resımlerı atarım...

bir kac upgrade dosyasını buldum acaba ıse yarayacakmı tam ne amaca hızmet ettıgını anlamadım ama...

civcivx
20/04/2007, 14:59
Güle güle kullan. O f/w dosyaları ile boşuna uğraşma. Aftermarket Blaupunkt üniteler için onlar. TXT, MD dosyaları. Bizim cihazda bir fonksiyonları yok.

Mısafır
20/04/2007, 16:11
aletın aslında cok guzel foksyonları var ama . nedense bızım teyplerhe hıcbırı kullanılmıyor gercı bosch Turkıyeden bana urunu getıren le konustum o GrandePuntoteyplerının bunlarla calısacagını tahmın bıle etmıyormus:..
ehh ınsan her zaman 1 fazlasını ıstıyor
telefon rehberının goruntulenmesı felan cok guzel bı ozellık...

medxr
20/04/2007, 18:08
vadi hayırlı olsun.fiat nedir..

Qubee
21/04/2007, 00:30
harbi yav fiyat nedir ona göre düşünmeye başlayalım yada vazgeçelim bu sevdadan :)

Mısafır
21/04/2007, 00:54
kdv dahıl 205 ytl ye geldı bana ama tabı bu bayıı fıyatı.
kaca satıcaklar bılemıyorum.
toplu bı alım olursa ona gore gorusurum...

sull
31/01/2008, 15:33
merhaba arkadaşlar bu bahsedilen alete herhangi bi flash bellek bağlanıp içindeki mp3 ler dinlenilebiliyor mu? ürün açıklamasını okudum usb flash bellek bağlanabildiğini söylüyor ancak flash bellekten mp3 çalınabileceğinden bahsetmiyor. Bu arada eğer mp3 dinlenmiyorsa usb flash disk neden bağlansın? başka bi konu altında da Bandit isimli üye flash bellekten mp3 dinlendiğini yazmış("Bu aletle flash belleğine 10 ayrı klasörde 999 tane MP3 atabiliyorsun! Yani haftalarca dinle! Hem direksiyon üzerinden parça değiştirerek.")... acaba bi yanlışlık mı var diye düşündüm. şimdiden teşekkürler...

kurtuluş
31/01/2008, 15:55
Arkadaşlar ürün incelediğim kadarı ile aşağıdaki adreste "Bluetooth-/USB Arabirimi" olarak yer almakta. Ben şimdi inceledim merak eden arkadaşlara duyurulur..
Blaupunkt - Aksesuarlar - Arabirim - Bluetooth-/USB Arabirimi (https://www.blaupunkt.com/tr/7607545500_main.asp)

Ayrıca;

Blaupunkt Bluetooth / USB 2.0 interface SIFIR, #7505037 Gittigidiyor.com (https://urun.gittigidiyor.com/Blaupunkt-Bluetooth-USB-2-0-interface-SIFIR_W0QQidZZ7505037)

unik06
31/01/2008, 16:40
@Sull,

öncelikle, yaklaşık olarak 1 senedir kullanmaktayım...

usb bellek içine klasörler halinde atmış olduğunuz mp3'leri (wav.ları açmıyor), teybin aux bölümüne kendiliğinden eklenen "cd changer" menüsüne geçirmek suretiyle, direksiyondan da şarkıları ileri-geri ilerleyebilerek, çalabiliyorsunuz.

teybin üstünde de yukarı-aşağı yön tuşları ile belleğin içindeki dosyalar arasında gezinebiliyorsunuz.

uamrım yardımcı olabilmişimdir.

fiatgöker
31/01/2008, 17:29
Merhaba, bu cihaz gerçekten kullanışlı ve sağlan. Blaupunkt'un ürettiği araç ünitesine uyumlu ve montajı çok kolay bir cihaz. MP3 dinleyebilir, araç telefon kiti olarak kullanabilirsin. Ayrıca flash disc ten aldığın sesin kalitesi çok güzel. tavsiye ederim.

sull
31/01/2008, 18:38
aydınlatıcı bilgiler için çok teşekkürler. Ancak sanırım ben sormam gereken en önemli soruyu sormayı unutmuşum.

Şimdi benim GP'm 2006 model Active versiyon dolayısıyla orjinal teyp sadece CD çalıyor yani MP3 çalma özelliği yok... Bu durumda söylenenler hala geçerli mi? Yani mp3 encoder var mı cihazın içinde yoksa bu cihaz sadece mp3 cd lerinin yerine flashdisk kullanmayı mı sağlıyor?

Ziyaretçi047
31/01/2008, 18:58
güzel soru cevabı merak ettim doğrusu. aslında alınabilecek de bir ürün. yani mp3 player i aux kablosu ile bağlıyoruz biz. sanırım bizim için tek farkı şarkıyı direksiyondan değiştirmek olacak.

bir de bir soru daha. teybe nasıl bağlanıyor bu alet. yine aux kablosunun girdiği pinlerle mi?

unik06
31/01/2008, 23:03
aydınlatıcı bilgiler için çok teşekkürler. Ancak sanırım ben sormam gereken en önemli soruyu sormayı unutmuşum.

Şimdi benim GP'm 2006 model Active versiyon dolayısıyla orjinal teyp sadece CD çalıyor yani MP3 çalma özelliği yok... Bu durumda söylenenler hala geçerli mi? Yani mp3 encoder var mı cihazın içinde yoksa bu cihaz sadece mp3 cd lerinin yerine flashdisk kullanmayı mı sağlıyor?

ne yazıkki, mp3 içeren cd'ler hala çalışmıyor :(

güzel soru cevabı merak ettim doğrusu. aslında alınabilecek de bir ürün. yani mp3 player i aux kablosu ile bağlıyoruz biz. sanırım bizim için tek farkı şarkıyı direksiyondan değiştirmek olacak.

bir de bir soru daha. teybe nasıl bağlanıyor bu alet. yine aux kablosunun girdiği pinlerle mi?

bundan önce aux soketi yaptırıp, mp3 playerımın ses girişine bağlamak suretiyle işi kotarıyordum zaten cihan :fun::fun::fun:
onla bunun soketsel olarak hiçbir farkı yok sayılır,
teybin arkasında hepsinin yerleri belli ve ayrı.
zaten bu da balupunkt'un orjinal aksesuarı olduğu için yeri belli :chef:

yetkili blapunkt servisinde 20dk içinde yapılmıştı bnmki,
beyin gibi olan büyük parçayı, orta konsolun arkasına bir yere yada torpidonun oralara saklıyorlar...

usb çıkışını da, ya torpidonun içine ya da vitesin önündeki (havalandırma tuşlarının hemen altındaki) cebe doğru uzatabiliyorsunuz...

esas olay mikrofonun yapıştırıldığı yer :pirate:
sesi en net alabilmesi için,

direksiyon başındaykenki oturuşa göre,
sol üst kısma (kablolarını kauçuğun içine saklamak suretiyle) yapıştırırsanız ses gayet net karşı tarafa gidiyor.

mavi buton da çağrı cevaplama - kapama tuşu olup,
yine direksiyon başındaki oturuşa göre, elinizin ulaşabileceği bir yerde olması kafidir.

Genius
31/01/2008, 23:17

Forumda bir arkadaşımız bazı 2008 modellerde ana ünitenin Grundig olduğundan bahsetmişti. Eğer ana ünitenizin Blaupunkt olduğundan eminseniz bu ürünü alın çünkü Grundig'de kullanamazsınız ;)

Sadece bununla bitmiyor, cep telefonuza gelen çağrıları araç üzerinden eller ser şekilde konuşmanızada yardımcı olur.

Bağlantı şeması kafanızda bir fikir uyandıracaktır.

https://img87.imageshack.us/img87/1903/bluetoothcv5.jpg

SerhanOz
02/02/2008, 16:15
medimarkt magazalarinda kdv dahil 195 ytl
ama montaj yapmiyorlar.

SerhanOz
02/02/2008, 16:15
benim merak ettigim , telefon caldigi zaman veya msg geldigi zaman muzigin sesi otomatik olarak kisiliyor mu ?

Genius
02/02/2008, 18:00
benim merak ettigim , telefon caldigi zaman veya msg geldigi zaman muzigin sesi otomatik olarak kisiliyor mu ?

Bas-konuş düğmesi ile kolay kullanım
Bluetooth ara birimi, hızlı ve kolay kullanım sağlayan bir bas-konuş düğmesine sahip. Düğme istenilen bir yere sabitlendikten sonra, düğmeye dokunarak arama açılabiliyor, reddedilebiliyor ve bitirilebiliyor. Düğme ile tekrar arama ve cep telefonunun özelliğine bağlı olarak sesli arama yapılabiliyor. Telefon kullanımda iken, radyo ekranında "PHONE" veya ilgili sembol beliriyor.

Yani düğmeye basıp çağrıyı kabul ettiğinizde radyo/cd özelliğinden telefon özelliğine geçiyor.

unik06
03/02/2008, 00:07

kısılmıyor, tamamen kesiliyor :rofl:
ve arayanın sesini net duyamıyorsanız, direksiyondan veya teypten sesi yükseltebiliyorsunuz.

--- Ekleme ---
Mikrofonu ve PTT butonunun nereye koyduğumu göstermek adına:
mikrofon: kapının hemen üstünde, cd'liğin yanında
PTT butonu: teybin hemen altında
https://img82.imageshack.us/img82/9894/01032007038vd6.jpg

sull
04/02/2008, 10:45
kusura bakmayın ama hala ben soruma cevap alamadım.
benim teybim şu anda hiç bir şekilde mp3 çalmıyor.
sadece bu cihazı bağlayarak flash diskten mp3 çalabilecek miyim?

civcivx
04/02/2008, 10:59
Evet bu cihazın USB girişine flash bellek takarak mp3 çalabilirsiniz.

SerhanOz
04/02/2008, 18:24
Bas-konuş düğmesi ile kolay kullanım
Bluetooth ara birimi, hızlı ve kolay kullanım sağlayan bir bas-konuş düğmesine sahip. Düğme istenilen bir yere sabitlendikten sonra, düğmeye dokunarak arama açılabiliyor, reddedilebiliyor ve bitirilebiliyor. Düğme ile tekrar arama ve cep telefonunun özelliğine bağlı olarak sesli arama yapılabiliyor. Telefon kullanımda iken, radyo ekranında "PHONE" veya ilgili sembol beliriyor.

Yani düğmeye basıp çağrıyı kabul ettiğinizde radyo/cd özelliğinden telefon özelliğine geçiyor.

arayan kisinin ismi veya tel nosu radyo cd calar ekraninda cikmiyor mu?

SerhanOz
04/02/2008, 18:26
ve arayanın sesini net duyamıyorsanız, direksiyondan veya teypten sesi yükseltebiliyorsunuz.

--- Ekleme ---

resim super olmus hocam cok tsk ederim.
guzel calisma olmus. mikrofonu oraya montaj yapmak zekice.
ankaradasin sanirim orda yaptirdin?
istanbulda temiz calisan ucuza takicak biri varmidir?

unik06
04/02/2008, 23:26
arayan kisinin ismi veya tel nosu radyo cd calar ekraninda cikmiyor mu?

ne yazıkki,
bağlantı sırasında, ekranda sadece "phone" ibaresi görünüyor.

resim super olmus hocam cok tsk ederim.
guzel calisma olmus. mikrofonu oraya montaj yapmak zekice.
ankaradasin sanirim orda yaptirdin?
istanbulda temiz calisan ucuza takicak biri varmidir?

bende teşekkür ederim,
ağza en yakın olabilecek yere koymaya çalıştım :icecream:

ankarada , yetkili blaupunt servisinden aldım ve orda taktırdım, tabi çok zaman oldu ben 200 e almıştım, takmayada 30 ytl vermiştim.

bence,
sende www. blaupunkt. com.tr den yetkili bir servis bulup, orda al ve/veya taktır derim:gunsmilie:

SerhanOz
05/02/2008, 01:44
sadece phone yazarsa nasil anlicaz kimin aradigini?
birde bazi arkadaslar adres defterini gorebildiklerini yazmislardi sanki?

unik06
05/02/2008, 08:55
sadece phone yazarsa nasil anlicaz kimin aradigini?
birde bazi arkadaslar adres defterini gorebildiklerini yazmislardi sanki?

valla,
kitapçığında telefon defteri ile ilgili bazı konular vardı,
ama açıkçası, ilgilenmedim pek :sleep000: :tongue00:

sull
05/02/2008, 20:44
Arkadaşlar cihazla ilgili bulabildiğim en anlaşılabilir açıklama aşağıdaki adreste mevcut maalesef ingilizce...

Blaupunkt bluetooth adaptor (https://www.bluespot.co.uk/stock/bluetooth.asp)

civcivx
05/02/2008, 22:48
Bakın bu cihaz tam manası ile Blaupunkt'un piyasada satılan üst seri cihazları ile çalışıyor. Bu cihazı belki de Türkiye'de ilk kullanan bendim ve üzerinde oldukça fazla çalışma yapmıştım, f/w dosyaları vs. ile.

Bizim araçlardaki teyp, bu cihazın tüm özelliklerini kullanamıyor. Telefon rehberinin veya arayanın isminin görülememesi bu eksiklerden ikisi. Diğer bir eksik ise, flash bellekteki şarkıları karışık çalamama ve isimlerinin ekranda görülememesi. Ama yine de orijinal teybe dokunmadan özellik katmak isteyenler için iyi bir eklenti. Hem de BT özelliği var.

jordi026
25/02/2008, 18:52
önceliklerle tskkürlerr. yaa bende aleti taktım bugun hersey iyi güzel ama sarkı değiştirmiyo ? nasıl olucak bu iş?

jordi026
25/02/2008, 18:53
abicm iyi aksamlar. bende yeniyim forumda . bi sorun olucak bende taktım bu aleti bugun amabi türlü ne direksiyondan ne de teybin üstünden sarkı değiştiremedim nasıl olucak bu iş???

civcivx
25/02/2008, 23:39
Değiştirmiyor derken? Cihaza bağlı bir flash bellek varsa ve içinde de birçok mp3 şarkı varsa, hem direksiyon, hem de teybin üzerindeki ileri-geri tuşları ile şarkıları atlatması lazım.

plastro
26/02/2008, 00:01
cihaz media markt mağazalarında 170 ytl'ye düşmüş dün sordum mersinde fakat benim şanssızlığım 2008 modellerin bazıları blaupunkt bazıları grundig'miş ve bu cihaz grundig'lere olmuyormuş ve benimkide grundig çıktı buna benzer önerebileceğiniz bir cihaz varmı acaba bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

jordi026
27/02/2008, 22:21
Değiştirmiyor derken? Cihaza bağlı bir flash bellek varsa ve içinde de birçok mp3 şarkı varsa, hem direksiyon, hem de teybin üzerindeki ileri-geri tuşları ile şarkıları atlatması lazım.
atlatmıyo hiç bi sekilde.olayı çözdük abicm malesf grundig cıktı :( alet bi seye yaramdı baska cözüm önerileriniz varsa paylasalımm?????

SerhanOz
27/02/2008, 22:52
arkadaslar aldiginiz cihaz zaten blaupunkt marka.baska marka bir cihazla calismasini beklemek hata.
tavsiyem parrot almaniz

tempesty
28/02/2008, 00:14
arkadaslar aldiginiz cihaz zaten blaupunkt marka.baska marka bir cihazla calismasini beklemek hata.
tavsiyem parrot almaniz

Bende düşünüyorum öyle bişey ama bu parrot cihazında mp3 çalma ve direksiyondan değişim yapılabiliyormu acaba ??

SerhanOz
28/02/2008, 18:47
Bende düşünüyorum öyle bişey ama bu parrot cihazında mp3 çalma ve direksiyondan değişim yapılabiliyormu acaba ??

sanmiyorum. ama modeline gore degisir. calan modeli vardir ama fiyati yuksektir. benim aracim dynamic oldugu icin mp3 zaten teyp caliyor.
aslinda ben orjinal almak isterim ama arayanlari ekranda gostermemesi adres defterinide keza ayni sekilde gostermemesi ve daha da onemlisi pda cihazlari tanimiyor olmasi eksi yonleri..

pdr42
29/02/2008, 17:54
arkadaslar ya bular biraz masraflı gozukuyor transmitter iş gormezmi takarsın cakmaklıga ... ben gecen gordum 15 ytl ye satıyolar artık

ekorkut
29/02/2008, 18:18
FM transmitter ın analog ses kalitesi ile, USB den dinlenecek dijital mp3 kalitesi tabi ki aynı olmayacaktır.

makineman
12/03/2008, 13:02
atlatmıyo hiç bi sekilde.olayı çözdük abicm malesf grundig cıktı :( alet bi seye yaramdı baska cözüm önerileriniz varsa paylasalımm?????

Arkadaşlar tam anlayamadım üzerinde Blaupunkt yazanlar da mı Grundig çıkıyor?

Ziyaretçi047
12/03/2008, 14:49
elinde bu aletten olan yanlış almış olan vs. varsa ben talibim. ya da ulaşması kolay olan birisi alıp bana satarsa sevinirim. ben ücretini verebilirim.

IMPERATORE
16/03/2008, 20:13
arkadaşlar ben bu arabirim işine bayıldım
ancak ben arabamı daha dün aldım
1.3 mj 75 bg active, teybin markasını hiç bi yerden okuyamadım
yazmıyor hiç bi yerde, kitaplarda da dahil nasıl öğrenebilirim bilen var mı?
acaba ne markadır, lütfen blaupunkt deyin:D grundig değil

alpbal
16/03/2008, 20:46
boşuna arama teybi çıkarttığında da görebileceğin gibiii senin ki grundigg

jordi026
17/03/2008, 21:14
elinde bu aletten olan yanlış almış olan vs. varsa ben talibim. ya da ulaşması kolay olan birisi alıp bana satarsa sevinirim. ben ücretini verebilirim.

ben satabilierim kardesim benimki grundig cıktı :(ama bişey deniyorum bi kaç gün icince sonuclanır sonra görüselim????ankaradayım ben.

tempesty
17/03/2008, 21:20
ben satabilierim kardesim benimki grundig cıktı :(ama bişey deniyorum bi kaç gün icince sonuclanır sonra görüselim????ankaradayım ben.

Erkan bende satın alabilirim bunu..Fiyat belirlersen hemen haberleşelim bende Ankaradayım..(505 899 96 85)

jordi026
17/03/2008, 21:22

IMPERATORE
19/03/2008, 20:05
e madem herkes satıyor
bende satabilirim:D

alpbal
22/03/2008, 10:36
Teybi çıkartmak kolay yapmak gereken tel bulmakkkk ve çıkartmak, grundigsede aux yapılır bi sorun yok. Fakat bu aparat çalışmazzzzz sanırımmmm,,,aslında denemek lazımmm.....sonuçta blaupunktlarda da ekranda birşey göstermiyor belki çalışa bilir...

https://img227.imageshack.us/img227/7281/1002235xp7.jpg

https://img523.imageshack.us/img523/8494/1002234bj5.jpg

KaMiKaZe
23/03/2008, 19:32
bu arada o sarı digital gösterge ne işe yarıyor ? turbo timer falanmı yoksa ??

IMPERATORE
24/03/2008, 01:17
bu arada o sarı digital gösterge ne işe yarıyor ? turbo timer falanmı yoksa ??

mp3 çalar heralde dostum baksana aux çıkışına bağlanmış

Genius
24/03/2008, 10:32
Benim aracım 2008 ve blaupunkt. zaten üzerinde yazıyor. Grundig'lerde birşey yazmıyor.

onur44
25/03/2008, 22:15
ya şimdi bi teyibin markasını öğrenmek için teyibi yerinden çıkartamam çalışırmı çalışmazmı onu öğrenmek istiyorum sadece

merhaba arkadaşım 2008 model puntoların çoğu grundıg teybin Blaupunkt olduğunu teybi sökmeden anlayamazsın barkod olan kısımda yazar ne marka olduğu kolay gelsin

IMPERATORE
26/03/2008, 01:06
Benim aracım 2008 ve blaupunkt. zaten üzerinde yazıyor. Grundig'lerde birşey yazmıyor.

dostum heralde sorun zaten dinamiklerde değil, normal cd çalarlı teyplerin blaupunkt olmaması zannederim. Bilmiyorum heralde onlarda önceden blaupunkt tu

Ziyaretçi047
26/03/2008, 02:40
şu blaupunkt usb bluetooth interface den alıp bana yollayabilecek yok mu lütfen :(

civcivx
26/03/2008, 08:55
Valla Cihan Mediamarkt'a gittikçe bakıyorum bu cihaza, sırf alıp sana göndermek için ama bir türlü göremedim şu mereti. Oysa orada var demişlerdi.

SerhanOz
27/03/2008, 20:50
Valla Cihan Mediamarkt'a gittikçe bakıyorum bu cihaza, sırf alıp sana göndermek için ama bir türlü göremedim şu mereti. Oysa orada var demişlerdi.
butun medimarkt larda var. ama aksesuar oldugu icin gorunurde degil.
umraniyede ben israr ettim. satiscilar yok dedi. en son gidip bilgisayardan baktilar ve sonra dolaplarin icinde buldular. kendileride bilmiyor.
benim oldugundan emin olmam ve israr etmemin sebebi blaupunkt yetkilisinin butun mediamarkt lara verdiklerini soylemesiydi...

Ziyaretçi047
27/03/2008, 21:44
arkadaşlarım ilginize çok teşekkür ederim. mersin'de mediamarkt var. ben o zaman oraya bi gidip sorim. hem gezmiş olurum. eğer yine bulamazsam serhan arkadaşımdan yardım isteyim.

IMPERATORE
28/03/2008, 01:27
arkadaşlar bugün servise gittim teyibin markasını öğrenmek için yukarıdada yazdığım gibi benim teyipte yazı falan yok sonra teyibi çıkarettık yerinden ve markası blaupunkt servis danışmanının bana söylediği gp lerin tüm teyipleri blaupunkt müş grundikle çalışmıyormuş artık fiyat

yanlış dostum malesef, ben eveli c.tesi aldım aracı.Teybi bugün söktüm grundig cd çalar, ama girişleri aynı. Aldığım orjinal 2.el punto mp3lü blaupunkt teybi aynen taktım tüm jakları aynı

Teybi çıkartmak kolay yapmak gereken tel bulmakkkk ve çıkartmak, grundigsede aux yapılır bi sorun yok. Fakat bu aparat çalışmazzzzz sanırımmmm,,,aslında denemek lazımmm.....sonuçta blaupunktlarda da ekranda birşey göstermiyor belki çalışa bilir...

alpbal sağolasın kardeşim teybi de senin gibi yaptım. nalburdan kalın tel aldım 1 ytl ye kendim rahatça söküp taktım:) direksiyondaki ışıklar yanmıyor yalnız, eski teyple de yanmıyordu tabii, bu bi arıza dimi garantiden yaptırıcam heralde

SerhanOz
28/03/2008, 09:28
arkadaşlarım ilginize çok teşekkür ederim. mersin'de mediamarkt var. ben o zaman oraya bi gidip sorim. hem gezmiş olurum. eğer yine bulamazsam serhan arkadaşımdan yardım isteyim.

herzaman

OzzY
28/03/2008, 22:18
fiatın grunding kullanmadığı bilgisi yanlış(mış)

IMPERATORE
30/03/2008, 05:00
ya muharem teyibi söktük içinde kocaman yazı var etiketin üzerinde blaupunkt yazıyor neresi yanlış bunun teyibin üzerindede yazı falan yok

ben seninki blaupunkt çıkmadı demedim, benim aldığım da tam 2 hafta oldu arabayı , benimki grundig, zaten mp3 çalmadıktan sonra blaupunkt veya grundig çok da önemi yok bence, neyse burdan cnyt1 arkadaşımdan bi mp3 lü orjinal blaupunkt aldım, kendim takıp kendim söktüm, beklediğimden kolay oldu valla, en önemlisi orjinal olarak konsolda durması ve direksiyon tuşlarını kullanabilmem zaten bence, yoksa pioneer aldırıp takmasını bilirdim, o tuşları da süs diye kullanırdık:)

Genius
07/04/2008, 19:49
Bende 2 ay önce ebay.de adresinden sipariş vermiştim, tanıdık Almanya'dan ancak gelebildi :D 180 ytl.ye mal oldu, yarın montajını kendim yapıcam ;)

https://img339.imageshack.us/img339/2812/usbgg6.jpg

SerhanOz
09/04/2008, 10:27
arkadaslar bu blaupunk bluetooth aparatinin pda diye tabir ettigimiz cihazlari tanimadigi dorgu mu? kullanan birisi yokmudur?

07CAn
10/04/2008, 13:15
cihaz media markt mağazalarında 170 ytl'ye düşmüş dün sordum mersinde fakat benim şanssızlığım 2008 modellerin bazıları blaupunkt bazıları grundig'miş ve bu cihaz grundig'lere olmuyormuş ve benimkide grundig çıktı buna benzer önerebileceğiniz bir cihaz varmı acaba bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
peki grundig olup olmadığını nasıl anlıcaz. serviste falan mı bakıyolar?

07CAn
10/04/2008, 13:31
Bende 2 ay önce ebay.de adresinden sipariş vermiştim, tanıdık Almanya'dan ancak gelebildi :D 180 ytl.ye mal oldu, yarın montajını kendim yapıcam ;)

https://img339.imageshack.us/img339/2812/usbgg6.jpg montaj görüntülerinin paylaşabilirsen bizlerde bilgileniriz.https://forum.grandepuntotr.com/images/icons/icon12.gif Teşekkürler

Genius
10/04/2008, 17:59
montaj görüntülerinin paylaşabilirsen bizlerde bilgileniriz.https://forum.grandepuntotr.com/images/icons/icon12.gif Teşekkürler

kendi araç tanıtımımda detaylar mevcut ;)

https://forum.grandepuntotr.com/garaj/5602-grandepunto-dg-edition-mygp-35-eln-28-usb-bluetooth-kit-5.html

aytuga
01/05/2008, 18:27
Ya arkadaşlar tam olarak media markt ta nedir bunun ismi varsa bir kodu bir numarası yazın allah rızası için eskişehirden sordurucam ama bilmez insan ki böyle, birde izmirde bir yere sordum bizde var dedi orjinal fiatın yeri 240€ dedi adamlar... valla uçukladı bi taraflarım, 200 e alan arkadaşlar bi yardımcı olsun halledelim şu işi yaw:)))

KaMiKaZe
01/05/2008, 19:47

bende satıcının linkini alabilirsem sevinirim :D :hotornot:

Genius
02/05/2008, 15:47
ebay.de adresini açtığınızda ''Alle Kategorien'' yazısının solundaki kutuya 'blaupunkt bluetooth usb ' yazıp 'Finden' butonuna basarsanız listelenir ;)

aytuga
04/05/2008, 01:11
Arkadaşlar bugün neyazıkki bende grundig mağduru olduğumu öğrendim, büyük bir ümitle gittiğim izmirdeki fiat yetkili ses sistemi servisi, bluetooth aletini takabilmemiz için blaupunkt olması lazım dedi, benimki grundig miş, sonuç olarak hüsran, yalnız usta bu durumda olan çok mağdur olduğundan, merkez le irtibata geçmiş, içindeki yazılımı değiştirerek çözmezmiyiz diye, şimdilik cevap bekliyorlarmış haftaya cumartesi belli olur dediler, bekleyelim bakalım benim pek ümidim yok ama...varmı arkadaşlar çözüm üretebilecek...

KaMiKaZe
04/05/2008, 13:04
ebay.de adresini açtığınızda ''Alle Kategorien'' yazısının solundaki kutuya 'blaupunkt bluetooth usb ' yazıp 'Finden' butonuna basarsanız listelenir ;)

finden olayını bende biliyorumda almanyaya bile en düşük fiyat + kargo 103 euro o yüzden senin satıcını merak ediyorum.

Genius
05/05/2008, 09:07
finden olayını bende biliyorumda almanyaya bile en düşük fiyat + kargo 103 euro o yüzden senin satıcını merak ediyorum.

Bir tanıdık vasıtasıyla aldırmıştım ben. Almanya'da bir adrese kargolandı. Almanya'dan Türkiye'ye dönüşleri esnasında da buraya getirdiler. Yoksa 5 euro kargo parası Almanya için geçerli ;)

Ziyaretçi047
05/05/2008, 17:56
hala almadım şu aletten çıldıracam. bu hafta sonu gidecem mersine alacam koydum kafaya. elinde fazla olan hala yok mu :p

BB
05/05/2008, 22:47
olmazmı hemen :-)

Ziyaretçi047
06/05/2008, 01:43
AZ Önce aleti araştırırken buldum hemen paylaşim. benim gibi teknoloji meraklısı ve heyecanı seven biriyseniz siz de bu alete sahipseniz aletinizi güncelleyebilirsiniz. firmware update den tutun yeni özellik güncellemelerine kadar birçok dosyası var. ve okuduklarıma göre bu sayede desteklenmeyen telefonlar destekleniyor hatta ve hatta radyo üzerinde şarkının adının yazması sağlanabiliyor oleyy. :D

Blaupunkt - downloads - Bluetooth-Interface (https://www.blaupunkt.com/US/downloads_2_1.asp)

Not: PDF dosyalarının tamamını mutlaka indirip okuyun. Özellikle güncelleme işlemi için araca takılıp ne yapılması gerektiğini anlatan dosyalar önemli.

OzzY
06/05/2008, 11:36
Yalnız şarkı isimlerinin yazmaması aletten değilden bizim teypten diye biliyorum(kaynak Cem abi :))

Ziyaretçi047
06/05/2008, 18:50
valla bilemiyorum ben sayfayı okuduğum kadarıyla gerekli bişeler yükleniyor alete. bende olsa denerdim hemen. birisi denerse anlarız artık.

SerhanOz
14/06/2008, 21:21
hala bir arac kiti alamadim. kararsiz kaldim cok,

unik06
14/06/2008, 22:50
hala bir arac kiti alamadim. kararsiz kaldim cok,

yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum.

yarattığı fayda ve verdiği keyfi anlatamam :cool0000:

hani, derler ya..anlatılmaz yaşanır.
aynen öyle.

varsın rehber isimlerini göstermesin, arabaya biner binmez..sadece bluetooh'u açmanız yeterli...hemen 3-4sn içinde eşleşiyor..sonrasında ise merhaba keyifli konfor :)

aslında, sesle arama özelliği de var..ama aynı tel.lerdeki gibi bunda da bluetooh üzerinden ses tanıma tatmin edemiyor :S

OzzY
15/06/2008, 00:24
2 hafta sonra bende takıyorum parrot yaşasın bluetooth :D:D
Sağolsun Ertan abi:D:D

Ziyaretçi047
15/06/2008, 11:03
Hadi hayırlı olsun bakalım. Taktıktan sonra teknik aşama paylaşımları fotoları ve kullanım yorumlarını esirgeme adamım.

OzzY
15/06/2008, 13:29
Tabiki İzmire bi gideyimde :D

KaMiKaZe
15/06/2008, 15:27
ozan parrottun blaupunkttan eksisi artısı ne ?

OzzY
15/06/2008, 15:49
Abi bilmiyorum açıkçası 2.el aldım hatta daha almadım sadece anlaştık izmire gidince halledicem. ama ekran vs var.
Hepsiburada.com | Akıllı Alışveriş Burada | Telefon | PARROT CK3100 (https://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=16217&productId=telcakspar2)

SerhanOz
17/06/2008, 21:41
yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum.

yarattığı fayda ve verdiği keyfi anlatamam :cool0000:

hani, derler ya..anlatılmaz yaşanır.
aynen öyle.

varsın rehber isimlerini göstermesin, arabaya biner binmez..sadece bluetooh'u açmanız yeterli...hemen 3-4sn içinde eşleşiyor..sonrasında ise merhaba keyifli konfor :)

aslında, sesle arama özelliği de var..ama aynı tel.lerdeki gibi bunda da bluetooh üzerinden ses tanıma tatmin edemiyor :S

abi bilgi icin tesekkurler.
benim derdim isimler degilde pda diye isimlendirilen gelismis cep telefonlari ile sorun yasiyor dediler ondan korkuyorum

OzzY
28/06/2008, 20:08
Evet sonunda takabildim.
Montajı oldukça basit aletin sadece 1 kablosunu kesmek gerekiyo onun haricinde arabadan veya kitten bi değişiklik yapmaya gerek yok. teybe giren kabloyu söküp kite takıyoruz kitten gelen kabloyuda teybe takıyoruz. ana üniteyi klimanın altına mikrofonuda direkteki plastik parçaya taktım herşey mükemmel.(sadece ekranı klima kontrol panelinin oraya yapıştırmak kaldı) kontağı açınca açılıyo(teyp kapalı olsada) kontak kapalıyken teyp açıldığında açılıyo.

ekran henüz sallantıda çift taraflı bant almam lazım...
https://img79.imageshack.us/img79/2686/img0954lt7.jpg

Ertan abiye sonsuz teşekkürler.

Ah-MeT
28/06/2008, 20:16
Evet sonunda takabildim.
Montajı oldukça basit aletin sadece 1 kablosunu kesmek gerekiyo onun haricinde arabadan veya kitten bi değişiklik yapmaya gerek yok. teybe giren kabloyu söküp kite takıyoruz kitten gelen kabloyuda teybe takıyoruz. ana üniteyi klimanın altına mikrofonuda direkteki plastik parçaya taktım herşey mükemmel.(sadece ekranı klima kontrol panelinin oraya yapıştırmak kaldı) kontağı açınca açılıyo(teyp kapalı olsada) kontak kapalıyken teyp açıldığında açılıyo.
resimleri bekliyoruz ozan:) hayırlı olsun

SerhanOz
01/07/2008, 12:04
hayirlisi olsun/maliyeti nedir?

OzzY
06/07/2008, 17:31
Teşekkürler ben 2. el ve çooook uygunbi fiyata aldım(sıfırı 400 civarı sanırım) sizi yanıltmasın.

120 YTL verdim montajı kendim yaptım.

SerhanOz
29/07/2008, 19:57
bedavaymis

35mert
31/07/2008, 18:42
aux kablosu 25 ytl
usb bluetooth interface 134 euro cıvarında
aux kablosunu sipariş ettim bunun dısında
blaupunt gta 480 (4*75 4 ohm / 4*105 2 ohm) 205 €
blaupunt gtc-662 16cm 2 yollu kabin 53 €
blaupunt gtd -1200 30cm kutulu subwoofer 108 €
kabloları falanı filanı 800 ytl fiyat verdiler

Lordrivendel
06/08/2008, 16:09
ARkadaşlar merhabalar,

Bende Bursa Blaupunkt Yetkili servisine USB arabirim fiyatını sordum, senden montaj parası almam 230YTL olur dedi... :(
Bana pahalı geldi, ancak bu aleti internet üzerinde çok yerde de göremedim, belli başlı internetten alışveriş yapılan sitelerde pek yok?

Daha ucuza alabileceğim bir yer tavsiye eder misiniz?

unik06
06/08/2008, 16:25
ARkadaşlar merhabalar,

Bende Bursa Blaupunkt Yetkili servisine USB arabirim fiyatını sordum, senden montaj parası almam 230YTL olur dedi... :(
Bana pahalı geldi, ancak bu aleti internet üzerinde çok yerde de göremedim, belli başlı internetten alışveriş yapılan sitelerde pek yok?

Daha ucuza alabileceğim bir yer tavsiye eder misiniz?

çok güzel fiyat vermişler, yaklaşık 1.5 sene önce ben de montaj parası dahil o fiyata almıştım.

Türkiye'de, garantili olarak daha ucuza bulamazsın diye düşünüyorum.

daha ucuzu için ise;
yurtdışından, düşük fatura kestirerek getirebilirsin ancak.

Lordrivendel
06/08/2008, 16:42
Adamın günahını aldım yani (Kazıklıcak beni uyanık dedim kendi kendime) :)

SerhanOz
19/08/2008, 17:59
mediamarkt ta 190 ytl ama montaj yok.
disarda en az 50 ytl isterler montaja.

Genius
22/08/2008, 20:24
izmirde satın alan arkadaş olursa ben montajını kendim yaparım. kendi aracımada montajı kendim yapmıştım. boşuna 50 ytl.nizi harcamaya gerek yok ;)

Lordrivendel
06/09/2008, 14:20
çok güzel fiyat vermişler, yaklaşık 1.5 sene önce ben de montaj parası dahil o fiyata almıştım.

Türkiye'de, garantili olarak daha ucuza bulamazsın diye düşünüyorum.

daha ucuzu için ise;
yurtdışından, düşük fatura kestirerek getirebilirsin ancak.

Şimdi komik kısmına geçelim. Geçen ay 230 YTL diyen adama maaşımı alınca gittim, almak istiyorum dedim. O USP cihazına zam geldi fiyatı 317 YTL oldu dedi.

İlk defa duydum abi elektronik alete zam geldiğini dedim :)
Malesef Blaupunkt USP hayallerim suya düştü. :agri:

İnternette çok yaygın değil bu alet neden acaba?
Tavsiye edebileceğiniz bir site var mı daha ucuza alabileceğim?

Genius
06/09/2008, 21:39
Ben eBay: Neue und gebrauchte Elektronikartikel, Autos, Kleidung, Sammlerstücke, Sportartikel und mehr – alles zu günstigen Preisen (https://www.ebay.de) adresinden almıştım ancak gelmesi uzun sürdü. Gurbetçimizi bekledik ;) şu an euro düşük daha ucuza mal edebilirsiniz.

OzzY
06/09/2008, 22:45
eğer usb için alıyorsanız AUX yaptırıp direk mp3 player bağlayabilirsiniz. 20-25 ytlye mal olur.

unik06
07/09/2008, 00:01
Şimdi komik kısmına geçelim. Geçen ay 230 YTL diyen adama maaşımı alınca gittim, almak istiyorum dedim. O USP cihazına zam geldi fiyatı 317 YTL oldu dedi.

İlk defa duydum abi elektronik alete zam geldiğini dedim :)
Malesef Blaupunkt USP hayallerim suya düştü. :agri:

İnternette çok yaygın değil bu alet neden acaba?
Tavsiye edebileceğiniz bir site var mı daha ucuza alabileceğim?

pzt. günü bnm aldığım yerle bir konuşayım,
bakalım onlar ne diyecek?

eğer usb için alıyorsanız AUX yaptırıp direk mp3 player bağlayabilirsiniz. 20-25 ytlye mal olur.

güzel söyledin be ozanım,
ama peki ya ses kalitesi?

bunu almadan önce bende zaten aynı yöntemle mp3 dinliyodum,
ama emin ol, ses kalitesi çok farklıydı.

OzzY
07/09/2008, 00:12
Abi ben ipod bağlıyorum ve kulaklıkla aldığım sesi aynen alıyorum. son derece kaliteli yani :D:D

ekleme: meka-shop.com | Blaupunkt - bluetooth/usb 2.0 -interface MP3 (https://www.meka-shop.com/blaupunkt-bluetoothusb-interface-p-41.html) bunu buldum ancak site güvenlimi bilmiyorum.

Lordrivendel
07/09/2008, 16:03
pzt. günü bnm aldığım yerle bir konuşayım,
bakalım onlar ne diyecek?

güzel söyledin be ozanım,
ama peki ya ses kalitesi?

bunu almadan önce bende zaten aynı yöntemle mp3 dinliyodum,
ama emin ol, ses kalitesi çok farklıydı.

Saol dostum zahmet olmaz ise yada telefonunu falan ver ben öğreneyim...

Lordrivendel
14/09/2008, 20:58
Saol dostum zahmet olmaz ise yada telefonunu falan ver ben öğreneyim...

eee? :agri:

unik06
14/09/2008, 21:43
eee? :agri:

Çok özür dilerim ahmet :ohmy0000: :S

aklımdan çıkmış gerçekten :)

pzt.-salı konuştum ben orayla, ve şu anda ellerinde olmadığını söylediler.

fiyatını sordum, biraz gevelediler ve bişey söylemediler.

Lordrivendel
29/09/2008, 14:14
Amazon'dan sipariş ettim, amerika'dan gelecek, kargo ve vergide dahil 190'a mal olacak
Bence kargo ve vergi ile düşünürsek oldukça makul
Daha ürün elime gelmedi, gelince amazon'dan alışveriş konusunda detaylı bilgi veririm.

OzzY
29/09/2008, 14:44
amazon Türkiyeye gönderim yapmaya başladımı???

Lordrivendel
05/10/2008, 00:14
Amazon direk yapmıyor ama amazon altında faaliyet gösteren firmalardan biri gönderiyor. Electronics.
Daha elime ulaşmadı, Sınırı geçmiş ama :)

gs007tr
24/10/2008, 20:48
bu alet hala birmodlarda bulunuyormu acaba..istanbulda nereden teymin edebilirim..fiyat konusu nasıl olur ??

siromar
24/10/2008, 21:06
arkadaslar benim anladıgım baya almak isteyen var bu urunu, uygun (200 civarı) bir fiyata bulsam ben de alacagım,
aslında toptan alıs yapabilsek bu fiyatlara dusebilir gibi geliyor bana,
Femoli sen bir el at bu olaya, istesen cok ucuza getirtebilirsin sen bu urunu :D

gs007tr
29/10/2008, 17:26
yükarıdaki linkde 450 ytl yazıyo o paraya ses sitemini ayağa kaldırırım..

aytuga
30/10/2008, 10:18
arkadaşlar ben navitech aldım hem sd kartlı hem usb girişli bide ona uygun çerçeve,montaj,200 ytl patladı, birtek kumandadan vazgeçtim 3 aydır alıştım valla hiç elim kumandaya gitmiyor, bi tek 200-250 ytl ye hoparlör alıcam pioneer işi bitiricem , daha ne olsun, hangisi uygun olur bizim arabalara onu arıyorum şimdi...

Lordrivendel
30/10/2008, 21:08
Valla ben blaupunkt bluetooth interface'ten hiç memnun değilim :(
Acabba telefonumda mı problem var alettemi anlamadım. Bazen telefonu tanıyor cihaz bazen bağlanmıyor hayır blaupunkt servisi de olmak üzere kimsenin bildiğide yok. Arabada telefonla konuşmak işkence oldu.
Hatta biraz daha çözüm bulamaz isem satarım...

stifler
12/12/2008, 12:29
blaupunkt USB bluetooth bütün mediamarkt lerde mevcut. ben dün baktım 195 ytl idi fiyatı. yorumları okudum dayanamadım bugün iş çıkışı gidip alıcam. montajıda gayet basitmiş. kendiniz bile yapabilirsiniz. internetteki sitesinden okudum. bence gayet hoş en azından orjinal :)

gs007tr
12/12/2008, 13:01
beylikdüzünde yoktu dostum olsaydı alacaktım..fiyattan eminmisin.

BB
12/12/2008, 21:55
Beylikdüzü'nde de vardı. Hem media Markt'ta hem de Beylikdüzü Birmot'ta. İsterseniz konuşurum onlarla istediğiniz yere yollatırım.

gs007tr
13/12/2008, 16:06
konuşursanız sevinirim..varsa kendim gider alırmda.

gs007tr
21/12/2008, 23:13
mediamark kesin yok diyor ama fiyat 187ytl getirmelerinin mümkün olup oldadığını sordum prosedürleri farklıymış falan garip konuştu elemanları bende umudu kesip birmodu aradım geçen hafta bir müşterilerine 280 ytl ye verdiklerini söylediler 100ytl takmak için almadılar sa biraz fazla fiyat farkı var gibi müsait zamanda yüz yüzede görüşüceğim.

OzzY
22/12/2008, 01:21
takması çok basit. kendiniz bile takabilirsiniz...

gs007tr
22/12/2008, 23:42
ucuz yollu araştırmaya devam edeceğim ordaki arkadaş kar falan aldıklarını 300ytl ye sattıklarını söyledi..

okinen_26
23/12/2008, 12:40
ben medıa markette sordum var 190 mılyonda fıyatı var takmasıda cok basıt yanı okadar para verme derım servıse

gs007tr
27/12/2008, 15:01
başka çözüm bulacağım artık..

fatihr
22/01/2009, 12:01
Arkadaşlar parrot araç kitleriçok profesyonel cihazlar yapmış. MKİ9000 / 9100 ve 9200 serileri
* bluetooth lu tüm modeller ile bağlanabilme PDA, İPHONE, BLACKBERRY vs gibi. ( Çift sim kartlı telefonlara garanti vermiyorlar )
* İpod, iphone bağlantı kablosu ile müzik dinleme
* usb kablosu ile müzik dinleme
* 3,5" jack ile mp3 player, cdman vs. bağlanabilme
Müzik listelerini araç kitinin ekranından liste halinde gösterme
ipod, iphone şarj etme
telefon rehberi, çağrı listesi, gelen aramayı gösterme ve sesli arama özellikleri mevcut.
ürünlerin linki

Bluetooth® hands free car kits made for iPod and compatible iPhone - Parrot MKi9200 (https://www.parrot.com/tur/runler/parrot-mki9200)
Bluetooth® hands free car kits made for iPod and compatible iPhone - Parrot MKi9100 (https://www.parrot.com/tur/runler/parrot-mki9100)
Bluetooth® hands free car kits made for iPod and compatible iPhone - Parrot MKi9000 (https://www.parrot.com/tur/runler/parrot-mki9000)

Fiyatlarını bilmiyorum :)

makeles
22/01/2009, 20:53
Blaupunkt USB güncelleme yapan oldu mu? artık 2 BT aygıtı aynı anda yönetebiliyormuş.. yeni sürümünü gördüm ama güncelleme yapmasını henüz beceremedim..

OzzY
23/01/2009, 00:42
Aynı şekilde oluyomu bilmiyorum ancak ben Parrot a yaptım. cihaz üzerinden yazılım güncellemeyi aktif hale getirip bilgisayara Bluetooth üzerinden sanal COM portu ile bağlayıp yazılımı çalıştırdığımda otomatik olarak yaptı.

sull
25/01/2009, 13:04
Arkadaşlar arabayla ilgili tek derdim teypten mp3 dinlemek. Önce FM transmitter kullandım ama ses kalitesi oldukça düşük ve çok fazla parazit var. Daha sonra AUX girişini kullanmak istedim ancak teybin AUX girişinin olmadığını farkettim. Şimdi de Bluetooth USB interface kullanmak istiyorum ancak onun da CD Changer girşinden bağlandığını öğrendim.
AUX girişi olmayan bir teybin CD Changer girişi varmıdır?
Yani AUX ile CD changer girişleri birbirinden farklı girişler mi yoksa aynı slotları mı kullanıyorlar?
Eğer AUX ve CD changer girişleri aynı ise benim orjinal teyp üzerinden MP3 dinleme konusunda başka herhangi bir şansım yok mu?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Genius
25/01/2009, 18:52
Arkadaşlar arabayla ilgili tek derdim teypten mp3 dinlemek. Önce FM transmitter kullandım ama ses kalitesi oldukça düşük ve çok fazla parazit var. Daha sonra AUX girişini kullanmak istedim ancak teybin AUX girişinin olmadığını farkettim. Şimdi de Bluetooth USB interface kullanmak istiyorum ancak onun da CD Changer girşinden bağlandığını öğrendim.
AUX girişi olmayan bir teybin CD Changer girişi varmıdır?
Yani AUX ile CD changer girişleri birbirinden farklı girişler mi yoksa aynı slotları mı kullanıyorlar?
Eğer AUX ve CD changer girişleri aynı ise benim orjinal teyp üzerinden MP3 dinleme konusunda başka herhangi bir şansım yok mu?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Arkadaşım öncelikle teyibin Blaupunkt olmalı, arabasında Grundig teyp olanlar var onlarınkine uymadı çünkü. Teypte aux girişi yada changer girişi olmasına gerek yok. Blaupunkt kiti aldığın zaman üzerindeki 'mini iso' fişleri paketi üzerindeki bağlama şemasına uygun olarak teyibe bağlıyorsun ve işlem bitiyor. Ben kendim yaptım, montaj için para vermene gerek yok. Linkteki konuya bakabilirsin :cool0000:

https://forum.grandepuntotr.com/garaj/5602-grandepunto-dg-edition-mygp-35-eln-28-syf-6-a-5.html

gs007tr
11/02/2009, 19:48
arkadaşlar mp3 dinlemek maksatlı bu aletlerden nereden kaç paraya temin edebilirim..kesin bilgi verirseniz sevinirim.

anvil
21/05/2009, 09:54
Evet sonunda takabildim.

ekran henüz sallantıda çift taraflı bant almam lazım...
https://img79.imageshack.us/img79/2686/img0954lt7.jpg

Ertan abiye sonsuz teşekkürler.
Ozan;

mikrofon kablosu filan var mı?

sen çok uyguna almışsın bu arada.

OzzY
21/05/2009, 13:02
Alalı bir sene olmuş nerdeyse abi :)

evet mikrofon kablolu ana üniteyi klimanın altı demişim ama o tabanda mikrofon kablosuda ordan pedalların üst tarafından plastiğin kenarından ordanda fitilin içinden direğe taktım bi sıkıntı yok

anvil
21/05/2009, 15:17
Alalı bir sene olmuş nerdeyse abi :)

evet mikrofon kablolu ana üniteyi klimanın altı demişim ama o tabanda mikrofon kablosuda ordan pedalların üst tarafından plastiğin kenarından ordanda fitilin içinden direğe taktım bi sıkıntı yok

olsun ben yeni heveslendim heheh.

OzzY
21/05/2009, 15:20
kesinlikle tavsiye ederim abi :)
telefonu cebimden çıkarmıyorum :D:D
ekransız olanlar daha uygun ama konfor biraz daha düşük :) birini aramak için veya kimin aradığını görmek için vs telefona ihtiyacın var yine.

anvil
21/05/2009, 15:29
kesinlikle tavsiye ederim abi :)
telefonu cebimden çıkarmıyorum :D:D
ekransız olanlar daha uygun ama konfor biraz daha düşük :) birini aramak için veya kimin aradığını görmek için vs telefona ihtiyacın var yine.

internette 1 tane buldum ama ne kadar güvenilir acaba.

OzzY
21/05/2009, 18:36
abi çalışıyosa kolay kolay bozulmaz bence geçenlerde Engin abi satmıştı keşke ozmaan alsaydın :)

buda sana özel:
https://img195.imageshack.us/img195/650/img0713.jpg

Ziyaretçi047
21/05/2009, 21:44
Ozan o resim ne öyle :)

OzzY
22/05/2009, 00:57
nesi var :D

Ah-MeT
22/05/2009, 00:59
mikrofonmu var orda?

memox
22/05/2009, 09:36
Arkadaşlar bu Parrot'un sitesini inceledim. Cidden çok güzel cihazlarmış.
Fakat sitede Fiat ile ilgili bilgi yok. Bir çok araba modelini listelemişler ama Fiat aralarında yok. Siz kullanıyormusunuz bunları? Bizim arabalara oluyormu?

Birde Türkiye'de satılıyormu? ingiltere sitesindeki fiyatları görüyorum ama türkiye için pek bilgi yok.

Bu satış sayfasında bir çok araba için aksesuvrlar var ama Fiat yok aralarında:
Parrot: Bluetooth Car Kits: Parrot MKi9000 Advanced Bluetooth hands free car kit (UK, English, iPod & iPhone Compatible): Description (https://www.parrotshopping.com/uk/p_parrot_item.aspx?i=172822)

anvil
22/05/2009, 14:24
Arkadaşlar bu Parrot'un sitesini inceledim. Cidden çok güzel cihazlarmış.
Fakat sitede Fiat ile ilgili bilgi yok. Bir çok araba modelini listelemişler ama Fiat aralarında yok. Siz kullanıyormusunuz bunları? Bizim arabalara oluyormu?

Birde Türkiye'de satılıyormu? ingiltere sitesindeki fiyatları görüyorum ama türkiye için pek bilgi yok.

Bu satış sayfasında bir çok araba için aksesuvrlar var ama Fiat yok aralarında:
Parrot: Bluetooth Car Kits: Parrot MKi9000 Advanced Bluetooth hands free car kit (UK, English, iPod & iPhone Compatible): Description (https://www.parrotshopping.com/uk/p_parrot_item.aspx?i=172822)

burada var hepsi

Hepsiburada.com : PARROT MKi9000 BLUETOOTH VE KABLOLU MÜZİK AKTARIMLI ARAÇ KİTİ | Telefon (https://www.hepsiburada.com/parrot-mki9000-bluetooth-ve-kablolu-muzik-aktarimli-arac-kiti/productDetails.aspx?categoryid=16217&productid=telbakparmki9000)

Ozan haberin olsun satan olursa haberdar et beni.

sahibindende buldum da tırsıyorum almaya oradan.

OzzY
22/05/2009, 18:14
@Ahmet
evet mikrofonu çektimde telefon dandik birazdan incem makine ile çekeyim :)
edit: foto değişti.
@memox
mini-iso soketi kullanan ürünleri sorunsuzca bağlayabilirsiniz sadece bi kablo kesilmesi lazım fiatın sabit 12V ve kontak kablosu yeri değişik olduğu için o kabloyuda araçtan değil kitten kesiyosunuz.
@Fatih abi
aklımda :)

anvil
23/05/2009, 21:04
blaupunkt servisini aradım. parrot gibi ekranlı mekranlı bir sistem gelecekmiş. ama pahalı yaw. 400-450 tl gibi birşey olacakmış.

fatihr
11/06/2009, 18:38
Parrot kitleri fiat araçlara uyumlu almayı düşünüyorsan Parrot mki9100 / 9200 serilerini incele. Bence çok güzel cihaz yapmışlar.

anvil
12/06/2009, 11:37
çok güzel de onlar da çok pahalı.

yakut
18/12/2010, 18:51

--- Ekleme ---

konuyu tekrar gündeme getirdim ama benim g.puntoda da var aynısından fakat telefonla bluetooth bağlantısını yapmak istiyorum bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarmı bana

aytuga
11/01/2011, 20:34
bende konuyu hortlatayım, 2 sene önce bende yapıcam blue me derken fiyattan dolayı vazgeçmiştim,

şimdilerde fiyatlar nasıl bilenler varsa paylaşabilirlermi?

fausto2005
20/01/2011, 17:30
Fiyat çok uçuktu bi aralar.Ama bi indirim yapmışlar,bu gün gördüm bende.linkteki sitede 250 tl ye satılıyor.

meka-shop.com | Blaupunkt Bluetooth/Usb 2.0 nterface Mp3 (https://www.meka-shop.com/blaupunkt-bluetoothusb-interface-p-41.html?cPath=217_242)

teknojix
03/05/2011, 10:44
Arkadaşlar selam,

Elimde daha önce satın aldığım blaupunkt mp3 çalar teyp bulunmakta!
Blapunkt Bluetooth ile birebir uygun çalışmaktadır.

İletişim için mmetin35@gmail.com lütfen.
Yada bana telefonumdan ulaşabilirsiniz. 0 541 2011260

gurhany
27/10/2011, 12:26
merhaba

sanıyorum bu konu daha çok hortlar. :)

az önce bosch türkiye ile görüştüm. blaupunkt tarafından çekildiklerini bu yüzden artık ürünü tedarik edemeyeceklerini söylediler. ancak ellerinde son 1 adet daha önce test için kullandıkları bluetooth usb interface cihazından kaldığını, onu da çalışıp çalışmadığını maslaktaki yerlerinde test ettikten sonra 150 tl'e verebileceklerini söylediler. benim silivriden maslağa gitmem çok zor. bölgede olupta değerlendirmek isteyen olursa diye haber etmek istedim.

gurhany
02/11/2011, 20:30
bu arada bu cihazı 2011 evo ile deneyen oldu mu?

gurhany
04/11/2011, 00:10
sanıyorum bu cihazla benim kadar çok ilgilenen yok. 2011 evo ların teybi delphi diye birşey. fl199 model numarası. acaba bu teyp ile uyumlu mudur bilen gören duyan var mıdır?

gurhany
04/11/2011, 22:32
arkadaşlar evoların delphi teyplerle uyumlumu bilen varsa söylesin lütfen almak üzereyim ama uyum konusunda fikrim yok?