PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yarış koltuğu konusunda yardım !!

jagar
04/12/2010, 16:50
Arkadaşlar geçen hafta 2 adet yarış koltuğu aldım; ancak bizim koltukların düzeneğini hiç göz önünde bulundurmadım tabi :D bizim koltuklar yüksekte ve ayaklı şekilde yani koltuğun orjinal raylarına uyarlamamız gerek yarış koltuklarını güya kendimiz takarız diyoduk ama :D şu an iyi bir döşemeci lazım yada daha önce yaptıran falan varsa alternatif fikirlere açığım bu arada koltuklardaki emniyet kemerleride iptal olacak gibi; bunları hiç düşünmeden bi işe girdim ama şu an destek ve çözüm bekliyorum sizlerden yardımmm :notworki:

sabanci
04/12/2010, 18:15
umut sana moral vermek isterdim ama keşke hiç almasaydın çünkü çok zorluk yaşayacaksın bizim koltuklarda bir kere emniyet kemeri için sensör var onlar iptal edilecek ayrıca seninde söylediğin gibi raylar uymayacak raylarla uğraşcaksın ayrıca yarış koltuklarının kafalık kısımları yüksek olduğu için arkada oturanların önünde duvar gibi olucak koltuk bence geri verebilisen daha iyi olur...

takres
04/12/2010, 18:29
ne kadara almıştın abi koltukları

emrequzel
04/12/2010, 20:06
Umut StrawBeeRy ye bi danış istersen onların arabadada war monzanın dı sanırım.

jagar
05/12/2010, 10:53
yaklaşık 3 ay sparco koltuk bekledim onuda alamadım, getirtemediler sırf almış olmak için aldım gibi zaten kafaya koyduğum için, uyduruktan markalardan 600 e aldım çiftini ...
aklıma bi fikir geldi ama bakalım koltuğun alt kısmını hiç değiştirmeden sırt kısmını yarış koltuğunun sırt kısmıyla değiştirttirebilirsem alt kısmınıda aynı cins bi döşemeyle kaplattırıp öyle uyarlamak geldi aklıma ama yapabilirlermi bi görüşmek lazım bu arada bi StrawBeeRy' e de sorayım ...