PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul,Avcılar'da toplanıyor

farukileri
03/12/2010, 11:36
Arkadaşlar merhaba,

Haftaya cumartesi,yani 11 Aralık günü saat 19'da Avcılar Asmalı Cafe'de toplanıyoruz.Gece geç saatlere kadar muhabbet sohbet gidecek,özlem giderilecek.Gelecek olanlar listeye isimlerini eklerlerse ve ekstradan kaç kişi ile geleceklerse onu da + ile eklerlerse sevinirim.

Adres : Ambarlı Mh Sahil Sk No:17 AVCILAR-İSTANBUL
Telefon : 0 212 591 95 38
Telefon2 : 0 532 664 33 17

Saat 21:30'da canlı müzik başlayacaktır,mekanda şu anda yer ayırtıldı.Yemekler A La Carte olacaktır.

Mekanın resimlerine bakmak isteyenler için: https://www.avcilarrehber.com/firma_web/default.asp?id=2270

Katılımcılar:
1-) Faruk İleri - farukileri
2-) Özkan Kurtuldu - 34ozkankurtuldu34
3-) Soner Şen - whitegold
4-)

34ozkankurtuldu34
03/12/2010, 11:46
Way way işte budur ya bekledigim ortam buydu eyvallah kardeşim uzun zaman oldu bu buluşmaya hasret kalmıştık valla hoş sohbet olacak yine desenize Rakı içecekler lütfen yanında birilerini getirsin :) Yada ben bırakırım arabamla içkiyi bıraktım artık :) arkadaşlar şimdiden heyecanlandım desem yeri yani baya zaman olmuştu görüşmeyeli herkez davetlidir. :) Coşkun hariç :)

34ozkankurtuldu34
03/12/2010, 11:51
Bu mekan bizim oldu sanki çalışanlar saygıda kusur etmiyor ve hesapta sürekli uygun faruk iyi düşünmüşsün burda buluşmamızı katılım olacaktır bence hey arkadaşlar hadi yaa Yeni aramıza katılan punto dostları sizlerde kaçırmayın bu buluşmayı derim güzel bir gece olacak yine canlı müzik ve hoş sohbet kimse hesaptan çekinmesin bence arkadaşlar hesap çok uygun emin olabilirsiniz.Katılın derim ben :)

34ozkankurtuldu34
03/12/2010, 12:00
Arkadaşlar merhaba,

Haftaya cumartesi,yani 11 Aralık günü saat 19'da Avcılar Asmalı Cafe'de toplanıyoruz.Gece geç saatlere kadar muhabbet sohbet gidecek,özlem giderilecek.Gelecek olanlar listeye isimlerini eklerlerse ve ekstradan kaç kişi ile geleceklerse onu da + ile eklerlerse sevinirim.

Katılımcılar:
2-) Özkan Kurtuldu - 34ozkankurtuldu34 +1
4-)

RECEPKONDAKCI
03/12/2010, 12:19
Beni de yazın beyler....

VooDoo
03/12/2010, 12:20
avcılar yakınmış ya keşke keşan tarafında yapsaydınız :D anadolu yakasında olursa bende gelirim ama avcılar aşar beni :D size iyi eğlenceler ;)

farukileri
03/12/2010, 12:50
Güncel Liste

Katılımcılar:
4-) Recep Kondakcı - RECEPKONDAKCI
5-)

emrequzel
03/12/2010, 17:21
avcılar yakınmış ya keşke keşan tarafında yapsaydınız :D anadolu yakasında olursa bende gelirim ama avcılar aşar beni :D size iyi eğlenceler ;)

Tuncay okadar istanbul buluşmaları oldu hemen hemen hepsine katıldım diyebilirim.Gerek burası olsun Gerek anadolu olsun. Sende aramızda ol da tanısalım kaynasalım.Aracın diesel değilmiydi.Kop gel işte..

Güncel Liste

Katılımcılar:
5-) Emre Güzel - emrequzel ( belli değil son günlere doğru netleşir.)

whitegold
03/12/2010, 17:55
avcılar yakınmış ya keşke keşan tarafında yapsaydınız :D anadolu yakasında olursa bende gelirim ama avcılar aşar beni :D size iyi eğlenceler ;)tüncay faruk arkadaşımızda anadolu yakasından gelecek ıstersen ıletısım kur bırlıkte gelırsınız

eveet arkadaşlar 2 3 haftadır forumdan uzaktım ne var ne yok hıc bılmıyorumgecenlerde ıcımdende demıstım ya ıstanbul gurubu rolentıye gectı bayadır bı buluşma yapmıyoruz farugum duydu olsa gerek buluşma duzenlemıs gıtmeden olmaz kanbersız dugun olmaz(buda benım sloganım oldu hee:) ) kısmetse o gun gorusuruz ama lıstede daha olması gereken bı cok kısı yok hanı ozlem hanı tolga hanı sercan hanı çağatay hanı has kardeşim orçun oooo olmuyor bole :):)):) neyse haftaya kadar lıste kabarır heralde adem beyler cagalayandan sızleride beklıyoruz:):)

WiSTaRiA
03/12/2010, 18:43
Neeeeee biri orçunmu dediiiiiiiiiiii.... Sizi gidi siziiiiii bensiz avcılar buluşması ha... İmkansız........ Sözünden dönenin kaşığı kırılsın... beni kafadan yazım.... Canlarımın yanında olmazmıyım yaaaaaaa... :):)

emrequzel
03/12/2010, 19:12
Güncel Liste

Katılımcılar:
6-) Orçun Çabuk - WiSTaRiA

Kriminal
03/12/2010, 19:25
12 milyonlu metropolden 5 kişimi çıktı pessssssssssss

ozdem
03/12/2010, 19:35
tüncay faruk arkadaşımızda anadolu yakasından gelecek ıstersen ıletısım kur bırlıkte gelırsınız

eveet arkadaşlar 2 3 haftadır forumdan uzaktım ne var ne yok hıc bılmıyorumgecenlerde ıcımdende demıstım ya ıstanbul gurubu rolentıye gectı bayadır bı buluşma yapmıyoruz farugum duydu olsa gerek buluşma duzenlemıs gıtmeden olmaz kanbersız dugun olmaz(buda benım sloganım oldu hee:) ) kısmetse o gun gorusuruz ama lıstede daha olması gereken bı cok kısı yok hanı ozlem hanı tolga hanı sercan hanı çağatay hanı has kardeşim orçun oooo olmuyor bole :):)):) neyse haftaya kadar lıste kabarır heralde adem beyler cagalayandan sızleride beklıyoruz:):)

seve seve katılırız tabi ki ama yine de kesin söz
vermemek üzere gelmeye çalışacağız...
hafta içi kesin bilgiyi veririm.

nemss1306
03/12/2010, 19:41
bana ozel mesaj gndermedın faruk gelmıorm

WiSTaRiA
03/12/2010, 22:06
Bu buluşma gerçekleşsinde 1 hafta sonu mesela pazar gündüzden Bostancı kadıköy vs yani özlem hanımların tarafına çıkarma yapıyoruz arkadaşlar bunuda bilin... Çorludan yola bir çıkıcam peşime puntişleri taka taka özlem hanımlara ve faruğa çıkarma yapıyoruz... Benden demesi... Gelmiyeni zorla yatağından pijamasıyla alıp bagaja atar götürürüm :D:D:D:D itirazı olan?????? yokmuş tamam anlaştık ozaman... Öptüm sizi bebişlerim :D:D:D

ozdem
03/12/2010, 22:56
Orçun, her zaman bekleriz ne demek... :D
bu kadar avrupalı olduğunuzu belli etmeyin, azıcık da halkın
içine karışın, anadolu nun bağrına gelin.... :D :D

ExTReMe_
03/12/2010, 22:57
Kaçmazzz :D

Güncel Liste

Katılımcılar:
7-) Çağatay Güldalı - ExTReMe_

WiSTaRiA
03/12/2010, 23:00
Herhalde kaçmaz çağatayım... :)

nemss1306
03/12/2010, 23:42
Bu buluşma gerçekleşsinde 1 hafta sonu mesela pazar gündüzden Bostancı kadıköy vs yani özlem hanımların tarafına çıkarma yapıyoruz arkadaşlar bunuda bilin... Çorludan yola bir çıkıcam peşime puntişleri taka taka özlem hanımlara ve faruğa çıkarma yapıyoruz... Benden demesi... Gelmiyeni zorla yatağından pijamasıyla alıp bagaja atar götürürüm :D:D:D:D itirazı olan?????? yokmuş tamam anlaştık ozaman... Öptüm sizi bebişlerim :D:D:D

biz doğuştan avrupalıyız dımı abı :)
ama anadoludayız ne olcak smdı

34ozkankurtuldu34
03/12/2010, 23:50
evet liste oluşuyor güzel ortam olacak orçun rakıya bogacagım seni demişim :)

WiSTaRiA
04/12/2010, 00:08
biz doğuştan avrupalıyız dımı abı :)
ama anadoludayız ne olcak smdı

Aynen haklısın canım....

evet liste oluşuyor güzel ortam olacak orçun rakıya bogacagım seni demişim :)

Zaten sizleri okadar çok özledimki yeterki sen rakıya boğ beni özkanım... :D:D

emrequzel
04/12/2010, 00:12
hop İSTANBUL uyuyormusunuz yaaa..kaçırmayın bu buluşmayı.Kendi rekorumuzu bi kıralım yaa katımlar durmasın hadi bakalım :) süper bi gün olucak gibi

farukileri
04/12/2010, 02:36
bana ozel mesaj gndermedın faruk gelmıorm

olm her defasında özel mi atacaz lan sana :D

bak büyük harflerle yazıyorum: GELİYOSUN!!!

nemss1306
04/12/2010, 08:31
düsünmem lazım nikelaj

emrequzel
04/12/2010, 11:28
İşte ben buna şaşırıyorum. Gerçi zaman var daha ama İstanbul gibi bi şehirde listede 7 kişi var ve o 7 kişinin % kaçı tam olarak gelicek oda var ! İstanbul gurubu olarak bu buluşmalarda gerekli özveriyi göstermediğini düşünüyorum

farukileri
04/12/2010, 12:28
düsünmem lazım nikelaj

Olm daha nesini düşünüyosun ben gidiyorum,ha mazot diyosan başlattırma çarkına ben senden daha fazla yakıyorum ama gidiyorum direk...Getirtme beni olduğun yere çakarım tokmağı kafana :D

İşte ben buna şaşırıyorum. Gerçi zaman var daha ama İstanbul gibi bi şehirde listede 7 kişi var ve o 7 kişinin % kaçı tam olarak gelicek oda var ! İstanbul gurubu olarak bu buluşmalarda gerekli özveriyi göstermediğini düşünüyorum

O konuda çok haklısın emre,hakikaten gerekli özveriyi göstermeyen arkadaşlarımız mevcut;ama şunu söyleyeyim sana o liste %100 ü çıkartır çok ekstrem durumlar olmadığı sürece.

34ozkankurtuldu34
04/12/2010, 12:33

Emre bu gibi buluşmalarımıza katılım birkez oldugunda devamı geliyor ortamı görenler buluşma olsada katılsak diyor ama ilk katılımı gerçekleştirmek biraz CESARET istiyor sanırım :) yeni puntocular ve diger katılımcılar güzel bir gece olacak hatta ben +5 gelicem ben ve saz ekibim :) hesap konusunda çekinmeyin arkadaşlar hesap gerçekten çok uygun geliyor yiyip içiliyor herkez elini cebine atıyor bir bakıyorsunuz hesap ödenmiş ve garsona bahşiş bile kalıyor :)En babası adambaşı 20 bilemediniz 25 tl olur. hep böyle oldu bu mekanda sürekli orda buluşma oldugunda çalışınların gösterdigi ilgi ve özveri sonucu hesapta çok uygun geliyor çekinmeyin ve kendinize bir iyilik yapıp hasta sonunu bol makaralı ve müzikle dolu geçirip haftanın stresini atın bence katılımı saglamak herkezin gönlüne kalmış gelenler ortamı biliyor kaçıranlarda buluşma resimlerimize bakıp iç çekiyor katılamayanların tek yapabilecegi bu sanırım :) arkadaşlar gelin hep beraber egleneliimmm...

34ozkankurtuldu34
04/12/2010, 12:37
Emre bu gibi buluşmalarımıza katılım birkez oldugunda devamı geliyor ortamı görenler buluşma olsada katılsak diyor ama ilk katılımı gerçekleştirmek biraz CESARET istiyor sanırım :) yeni puntocular ve diger katılımcılar güzel bir gece olacak hatta ben +5 gelicem ben ve saz ekibim :) hesap konusunda çekinmeyin arkadaşlar hesap gerçekten çok uygun geliyor yiyip içiliyor herkez elini cebine atıyor bir bakıyorsunuz hesap ödenmiş ve garsona bahşiş bile kalıyor :) En babası adambaşı 20 bilemediniz 25 tl olur. hep böyle oldu bu mekanda sürekli orda buluşma oldugunda çalışınların gösterdigi ilgi ve özveri sonucu hesapta çok uygun geliyor çekinmeyin ve kendinize bir iyilik yapıp hasta sonunu bol makaralı ve müzikle dolu geçirip haftanın stresini atın bence katılımı saglamak herkezin gönlüne kalmış gelenler ortamı biliyor kaçıranlarda buluşma resimlerimize bakıp iç çekiyor katılamayanların tek yapabilecegi bu sanırım :) arkadaşlar gelin hep beraber egleneliimmm...

Güncel Liste

Katılımcılar:
2-) Özkan Kurtuldu - 34ozkankurtuldu34 +5
7-) Çağatay Güldalı - ExTReMe_ Buraya kadar kesin fire olmaz derim :innocent:

34ozkankurtuldu34
04/12/2010, 12:49
Güncel Liste

Katılımcılar:

ozdem
04/12/2010, 17:05
Valla kalkıp taa Eskişehir' e bile gitmiş biri olarak
bizim için Avcılar olması hiçte sorun değil... :)
Ciddi bir engel olmadığı sürece maksat muhabbet olsun, yerin bir önemi yok.
Ancak sorun avrupa yakasında buluşma olmasında ise
anadolu yakasındaki arkadaşlar olarak bir kez de biz bir buluşma ayarlayıp
avrupa da ki arkadaşları davet edelim derim.
Her defasında özel sebeplerin dışında bu kıta ayrımını bahane göstermek
olmuyor açıkcası... ;)

PLaTiNuN
04/12/2010, 20:53
Güncel Liste

Katılımcılar:
8-) Tolga YILDIRIR - PLaTiNuN

Vayy bee tanınmamışız demek hala listeye adımızı ekleyen olmamış iyi ki son zamanlarda foruma giremiyorum :D

farukileri
04/12/2010, 22:29
Güncel Liste

Katılımcılar:

Vayy bee tanınmamışız demek hala listeye adımızı ekleyen olmamış iyi ki son zamanlarda foruma giremiyorum :D

Seni görmek güzel be Tolga abicim,doğru seni oraya yazmamamız saygısızlık olmuş sana affet bizi :D

emrequzel
04/12/2010, 22:35
Tolga sen olmadan olmaz kardesim zaten... Sen yoksan bende yokum :D o derece yani :D

sedini
04/12/2010, 23:06
Yaz benide faruk bi aksilik olmazsa ordayim..

farukileri
04/12/2010, 23:21
Güncel Liste

Katılımcılar:
7-) Çağatay Güldalı - ExTReMe_ Buraya kadar kesin fire olmaz derim
9-) Altuğ Lüle - sedini

nemss1306
05/12/2010, 16:22
benm dusuncemde aynıdır neden sureklı avrupa
anadoluya kımsecıklr gelmıo bız burda cok kalabalıgız
ozellıkle kartal :)

sedini
05/12/2010, 17:17
Farukcm ALtug degil Aytug :D

emrequzel
05/12/2010, 18:25
Güncel Liste

Katılımcılar:
9-) Aytuğ Lüle - sedini

34ozkankurtuldu34
05/12/2010, 19:10
Güncel Liste

Katılımcılar:
9-) Aytuğ Lüle - sedini

Arkadaşlar anadolu yakasına da bir çıkartma yaparız bizler için sorun degil şu buluşmayı gerçekleştirelim sizde bir organizasyon düzenleyin bizde katılalım.

Yaww bu ELMEDİN falan nerelerde arıyorum telefonda cevay veremiyor yogun çalışıyor sanırım yine bu aralar.

Güzel bir hafta sonu gerçekleşecegine eminim ben Herkezi bekleriz şu ANADOLU VE AVRUPA yakası muhabetinide aşalım artık konumuz bu degil dimi arkadaşlar. Heryere varız Bursaya bile çıkartma yaptık zamanın da.

34ozkankurtuldu34
05/12/2010, 19:12
Güncel Liste

Katılımcılar:
9-) Aytuğ Lüle - sedini

Gelecek arkadaşlar listeye kendilerini eklemelerini ve + sı olanlar belirtsin lütfen ona göre yer rezervasyonu yapılacaktır. Kişi sayısı belirtilmemiştir mekana mekan bizlerin öyle dendi kişi sayısına göre ortam ayarlanacak.

farukileri
05/12/2010, 19:26
Farukcm ALtug degil Aytug :D

Abi çok pardon aceleyle yazınca oldu :D

34ozkankurtuldu34
05/12/2010, 19:28
Güncel Liste

Katılımcılar:
9-) Aytuğ Lüle - sedini

Arkadaşlar anadolu yakasına da bir çıkartma yaparız bizler için sorun degil şu buluşmayı gerçekleştirelim sizde bir organizasyon düzenleyin bizde katılalım.

Yaww bu ELMEDİN falan nerelerde arıyorum telefonda cevay veremiyor yogun çalışıyor sanırım yine bu aralar.

Güzel bir hafta sonu gerçekleşecegine eminim ben Herkezi bekleriz şu ANADOLU VE AVRUPA yakası muhabetinide aşalım artık konumuz bu degil dimi arkadaşlar. Heryere varız Bursaya bile çıkartma yaptık zamanın da.

Gelecek arkadaşlar listeye kendilerini eklemelerini ve + sı olanlar belirtsin lütfen ona göre yer rezervasyonu yapılacaktır. Kişi sayısı belirtilmemiştir mekana mekan bizlerin öyle dendi kişi sayısına göre ortam ayarlanacak.

RECEPKONDAKCI
06/12/2010, 10:51
Merhaba arkadaşlar,
sayımız 7'yi buldu o güne kadar artarsa zevkli bir buluşma olacak...
Bu ihtiyarın aranızda ne işi var demeyin. Bir magazin gazetecisi olarak her kondua yanınızda olmak bana büyük keyif verecek... Hadi beyler çoğalın biraz.

ozdem
06/12/2010, 11:00
Güncel Liste

Katılımcılar:
9-) Aytuğ Lüle - sedini
10-) Özlem Çufaoğlu - ozdem +1 (perşembe günü kesinleşecek)

whitegold
06/12/2010, 13:03
Orçun, her zaman bekleriz ne demek... :D
bu kadar avrupalı olduğunuzu belli etmeyin, azıcık da halkın
içine karışın, anadolu nun bağrına gelin.... :D :Dkopardın benı ozlem alemsın ya:):):)

İşte ben buna şaşırıyorum. Gerçi zaman var daha ama İstanbul gibi bi şehirde listede 7 kişi var ve o 7 kişinin % kaçı tam olarak gelicek oda var ! İstanbul gurubu olarak bu buluşmalarda gerekli özveriyi göstermediğini düşünüyorumkatılıyorum sana emre istanbuldan sıtede cırıt atıp patır patır satış reklam yapan hıçbır arkadaşı buluşmalarda goremıyorum maksat kendını reklam etmekse yalnış adresteler, buluşmalarda gelip yuzlerını gorsek dıyorum hani.... kızan arkadaşlar varsa doğrular ıncıtır bazen dıyorum.....

Valla kalkıp taa Eskişehir' e bile gitmiş biri olarak
bizim için Avcılar olması hiçte sorun değil... :)
Ciddi bir engel olmadığı sürece maksat muhabbet olsun, yerin bir önemi yok.
Ancak sorun avrupa yakasında buluşma olmasında ise
anadolu yakasındaki arkadaşlar olarak bir kez de biz bir buluşma ayarlayıp
avrupa da ki arkadaşları davet edelim derim.
Her defasında özel sebeplerin dışında bu kıta ayrımını bahane göstermek
olmuyor açıkcası... ;)siz yapında özlem biz seve seve geliriz arkadaşım.

Güncel Liste

Katılımcılar:

Vayy bee tanınmamışız demek hala listeye adımızı ekleyen olmamış iyi ki son zamanlarda foruma giremiyorum :Dvallahi tolgacım bunlar unutmuş bizi iyice ya bayadır sıteye gırmıyoruz ya alıcam ıfadelerını cumartesı aksamı merak etme:) bende şimdi okurken senle sercanın ısmını gormedım eklıycektım ama eklemısın sen zaten kendını,ademle sercanıda eklıyorum hemen.

whitegold
06/12/2010, 13:08
Güncel Liste

Katılımcılar:
3-) Soner Şen - whitegold+3
9-) Aytuğ Lüle - sedini
11-)bravo_sercan-sercan TÜRKÖZ
12-)adem(çağalayan)

34ozkankurtuldu34
06/12/2010, 21:00
Güncel Liste

Katılımcılar:
9-) Aytuğ Lüle - sedini
12-)adem(çağalayan)

WiSTaRiA
06/12/2010, 21:33
Gene listede ağır toplar boy gösteriyor... Ya bu İstanbuldan bir dünya üye var forumumuzda ama katılıma gelince kimse yok... Gelin katılında tanışalım biz adam yemiyoruz yahu :D:D

VooDoo
06/12/2010, 21:40
Gene listede ağır toplar boy gösteriyor... Ya bu İstanbuldan bir dünya üye var forumumuzda ama katılıma gelince kimse yok... Gelin katılında tanışalım biz adam yemiyoruz yahu :D:D

abi avcılar istanbulda ama tekirdağ'a daha yakın :D ben dedim tuzlada yapalım dedim istemediniz Pp

WiSTaRiA
06/12/2010, 22:26
Tuncaycım benim için fark etmez istersen diyarbakırda buluşma yap ben gene dostlarımla beraber olmak için gelirim...

34ozkankurtuldu34
06/12/2010, 22:56
Tuncaycım benim için fark etmez istersen diyarbakırda buluşma yap ben gene dostlarımla beraber olmak için gelirim...

Tanıdıgım en dengesiz adamsın orçun bunu içtenlikle söylüyorum arkadaşlıgın dostlugun degerini bilen sayılı adamlardan birisin formda...

WiSTaRiA
06/12/2010, 23:13
Özhan yazdığın yazıyı ya adam gibi yaz yada dengesiz nasıl olunur bilahare göstericam sana arkadaşım...

34ozkankurtuldu34
06/12/2010, 23:16
tırsmammı lazım şimdi burda :) konuyu dagıtmayalım lütfen bak dalgana bilader

WiSTaRiA
06/12/2010, 23:19
Hem dengesizsin diyosun hemde arkadaşlıgın dostlugun degerini bilen sayılı adamlardan birisin formda diyosun... Ya kafan güzel yada ne yazdığının farkında değilsin :D Cumartesi bakacam ben sana :D:D:D

34ozkankurtuldu34
06/12/2010, 23:25
Güncel Liste

Katılımcılar:
9-) Aytuğ Lüle - sedini
12-)adem(çağalayan

Bol makaralı kukaralı bir gece olacak yüksek sesle canlı müzik dinlemek istemeyenlere katılmalarını tavsiye etmiyorum. Çünkü bu kişi eglenmeyi bilmiyor ve eglenceyide gölgeleme riski olabilir :) şaka bir yana
HERKEZ DAVETLİDİR

WiSTaRiA
06/12/2010, 23:29
Bol makaralı kukaralı bir gece olacak yüksek sesle canlı müzik dinlemek isteyenlere katılmalarını tavsiye etmiyorum. Çünkü bu kişi eglenmeyi bilmiyor ve eglenceyide gölgeleme riski olabilir :) şaka bir yana
HERKEZ DAVETLİDİR[/QUOTE]

Şunu açsana be özkanım anlamadım ben...

emrequzel
06/12/2010, 23:31
ha gayret 20-30 olsa bari cumartesiye kadar.inş bi aksilik çıkmaz. şuan programımda cumartesi gunu saat 19:00-23:00 arası seminerim var.programda bir değişiklşik olmaz ise gelemicem.ama katılımcı sayısına göre değişim olabilir.oda şuan belli değil. duruma göre perşembe veya cuma günü kesinleşir.

WiSTaRiA
06/12/2010, 23:33
ok

bravo_sercan
06/12/2010, 23:55
Ben belki gelemeyebilirim yada gecenin ilerleyen saatlerinde gelebilirim yanınıza haber veriyimde.

34ozkankurtuldu34
07/12/2010, 19:40
Cumartesi ben sana açacagım merak etme bu konuyu :) Katılan yokmu hala listeye eyyyy istanbul uyumaaaa

PLaTiNuN
07/12/2010, 19:56
Şu kadro gelse başımız ağrımaz zaten :)

34ozkankurtuldu34
07/12/2010, 20:10
Emin ol bence bu kadroda fire çıkmaz kafa dengi bir grup defalarca birlikte eglenmesini bildik ve bu buluşmaların tadını çıkara çıkara yaşadık o anları ve bence bu sefer işin içine yeni arkadaşlarımız ve müzikte girince daha da eglenceli olacak ama nedense bu istanbul grubu toplanamıyoruz hayırlısı bakalım bence güzel bir gece olacak ondan önemlisi tanıdıklarımla hasret gidermek bile yeter bana...

siyah rüzgar
07/12/2010, 23:17
Güncel Liste

Katılımcılar:
9-) Aytuğ Lüle - sedini
12-)adem(siyah rüzgar)

adımı benim haberim olmadan ekleyen sonere ayrıca telefonla arayan tolga kardeşime teşekkür ediyorum ve son olarak geleceğimden emin oldukları içinde bişey demiyroum :)

whitegold
08/12/2010, 11:37
adımı benim haberim olmadan ekleyen sonere ayrıca telefonla arayan tolga kardeşime teşekkür ediyorum ve son olarak geleceğimden emin oldukları içinde bişey demiyroum :)gelmeme gıbı bı ıhtımalın olamaz zaten,yazdım geleceksın:)

WiSTaRiA
08/12/2010, 11:59
Herhangi bir yerde toplanıpmı mekana giilecek arkadaşlar yoksa herkez kendimi gelicek...

farukileri
08/12/2010, 15:31
orçun abicim şu anda herkes kendi gibi duruyor,en azından ben öyle gelicem :D ama gerisini bilemeyeceğım

sedini
08/12/2010, 16:18
Güncel Liste

Katılımcılar:
9-) ---------------
12-)adem(siyah rüzgar)

Arkadaşlar listeden adımı çıkardım maalesef ben gelemiyorum aracım servisten çıkmadı artı proje aldım hafta sonu onu yetiştirmem gerekicek özür dileyerek listeden adımı çıkardım bir sonraki buluşmada inşallah görüşürüz.. Hepinize iyi eğlenceler..

farukileri
08/12/2010, 17:11
Güncel Liste

Katılımcılar:
9-) Özlem Çufaoğlu - ozdem +1 (perşembe günü kesinleşecek)
10-)bravo_sercan-sercan TÜRKÖZ
11-)adem(siyah rüzgar)

Aytuğ abicim canın sağolsun,bir dahakine kesinlikle bekleriz.

Bu arada arabaya ne kadarlık masraf çıkardılar?

sedini
08/12/2010, 19:14
Aytuğ abicim canın sağolsun,bir dahakine kesinlikle bekleriz.

Bu arada arabaya ne kadarlık masraf çıkardılar?

Tampon Çizik olduğundan sadece boyanıcak farında yalnızca ayakları kırık oldugundan tamir edilicekmiş başka birşey çıkmadı.. ben 2 sininde değişimini istedim boyayla beni ugrastırmayın dedim farı kabul ettilerde tamponuda değişsinler diye baskı yapıcam ugrasmak istemiyorum boyayla falan.. bakalım.. tramere kusur oranlarının girilmesini bekliyoruz dediler..

34ozkankurtuldu34
08/12/2010, 22:33
Arkadaşlar buluşmamızın ana teması akaryakıta yapılan zamlarla ilgili neler yapabiliriz büyük bir ihtimalle COŞKUN da gelebilir herkez neler yapabiliriz diye düşünsün arkadaşlar ve hafta sonu güzel bir eglence bizi bekliyor umarım şu akaryakıt konusu tadımızı kaçırmaz hepinizle tekrar bir araya gelebilmek müthiş olacak hemde DÜNYA RAKI gününü kutlarız :) hep beraber...

emrequzel
08/12/2010, 23:11
üzülerek belirtiyorumki aranızda olamıcam.işten yeni geldim şimdi.ve bugün seminerin program tarihinde değişiklik olmayacağı bilgisi verildi.aranızda olmayı çok isterdim.Herzaman olduğu gibi çok eğlenceli hoş bir buluşma olucaktır.Bir daha ki sefere görüşmek dileğiyle :(

34ozkankurtuldu34
08/12/2010, 23:16
Güncel Liste

Katılımcılar:
5-) Orçun Çabuk - WiSTaRiA
6-) Çağatay Güldalı - ExTReMe_ Buraya kadar kesin fire olmaz derim
7-) Tolga YILDIRIR - PLaTiNuN
8-) Özlem Çufaoğlu - ozdem +1 (perşembe günü kesinleşecek)
9-)bravo_sercan-sercan TÜRKÖZ
10-)adem(siyah rüzgar)

Beklenen bir fireydi üzüldügümü söyleyemem dogrusu :(

ExTReMe_
09/12/2010, 01:53
Dayımın oğlu yeni evlendi C.tesi akşamı Bizi ailecek yemeğe çağırdılar babam da kabul etmiş ortada kaldım bende galiba gelemicem ama kaçabilirsem kesin gelirim

farukileri
09/12/2010, 03:14
Tampon Çizik olduğundan sadece boyanıcak farında yalnızca ayakları kırık oldugundan tamir edilicekmiş başka birşey çıkmadı.. ben 2 sininde değişimini istedim boyayla beni ugrastırmayın dedim farı kabul ettilerde tamponuda değişsinler diye baskı yapıcam ugrasmak istemiyorum boyayla falan.. bakalım.. tramere kusur oranlarının girilmesini bekliyoruz dediler..

Anladım abi,umarım hallederler de yakın zamanda aracına kavuşursun.Ve tabi ki seni de bir buluşmada görmüş oluruz böylece

Dayımın oğlu yeni evlendi C.tesi akşamı Bizi ailecek yemeğe çağırdılar babam da kabul etmiş ortada kaldım bende galiba gelemicem ama kaçabilirsem kesin gelirim

olm bi kere de kaçmadan gel be her zaman kaçaklardasın :D

üzülerek belirtiyorumki aranızda olamıcam.işten yeni geldim şimdi.ve bugün seminerin program tarihinde değişiklik olmayacağı bilgisi verildi.aranızda olmayı çok isterdim.Herzaman olduğu gibi çok eğlenceli hoş bir buluşma olucaktır.Bir daha ki sefere görüşmek dileğiyle :(

hadi be,kötü olmuş be emre,seni görmek güzel olurdu o gün ama yapacak bir şey yok bir dahakine inşallah...ama üzüldüm senin adına bizimle olamamana :(

sedini
09/12/2010, 03:18
Anladım abi,umarım hallederler de yakın zamanda aracına kavuşursun.Ve tabi ki seni de bir buluşmada görmüş oluruz böylece

Faruk autoshowda beraberdik kardesim.. anahtarlıga bak hatırla.. :D Bi dahakine bi aksilik olmaz inşallah..

farukileri
09/12/2010, 11:10
Faruk autoshowda beraberdik kardesim.. anahtarlıga bak hatırla.. :D Bi dahakine bi aksilik olmaz inşallah..

:D :D ahaha doğru abi :D kusura bakma kafam şu anda derslerden baya bi doldu ondan unutmuşum :D mezuniyet ne zor bi işmiş bu kadar metini duyduk ama şemsiye yönüne doğru ilerliyor şu anda görüntü :D

Elmedin
09/12/2010, 14:55
arkadaşlar duydum ki buluşma yapıyo muşsunuz. beni de yazın listeye. felaket hastayım geberiyorum ama yine de gelicem. inallah düzelirim. düzelemezsem herkese hastalığı bulaştırırım :D . sonerden başlicam bulaştırmaya geleceğimi bildiği halde benden habersiz ismimi listeye yazmadığı için :D

ademciğim haber verdiğin için sağol :)

farukileri
09/12/2010, 16:46
arkadaşlar duydum ki buluşma yapıyo muşsunuz. beni de yazın listeye. felaket hastayım geberiyorum ama yine de gelicem. inallah düzelirim. düzelemezsem herkese hastalığı bulaştırırım :D . sonerden başlicam bulaştırmaya geleceğimi bildiği halde benden habersiz ismimi listeye yazmadığı için :D

ademciğim haber verdiğin için sağol :)

geçmiş olsun abi öncelikle,yahu sen de söyleseydin direk olarak bana ben yazardım yahu :D şimdi yok ödev var yok rapor var bulaştırma bana ceza olarak bişi :D

34ozkankurtuldu34
09/12/2010, 17:42

Belli başlı fireler oldu üzüldügümü söyleyemeyecegim açıkçası...

Günün olayı ise elmedinin katılması arkadaşım seninde katılacagına gerçekten sevindim şu benim şişeyi dik kafana hastalık falam kalmaz (bogma rakıyı) yani :) güzel bir gece olacak bellki coşkunda aramızda olabilir kısmet diyelim çünkü o her zaman eken biri olmuştur :)

ozdem
09/12/2010, 17:46
arkadaşlar hepinize tekrar selamlar...
perşembe günü netleşir demiştim. Bir kaza bela
olmadığı sürece ayhan ve bende katılıyoruz.

Bu arada herkes bir yerde toplanıp, konvoy olarak mı gidilecek
yoksa mekanda mı buluşacağız?

Elmedin, çok geçmiş olsun...
Cumartesiye kadar tüm vitamin ilaç vs ne varsa depola,
akşama aramızda ol... Zaten cumartesiye kadar da bize bulaşacak
bişey kalmaz... :)

PLaTiNuN
09/12/2010, 17:50
Firelere takılmayın keyfimize bakalım yaa :D
Bu arada buluşma yeri direkt olarak mekan heralde...

farukileri
09/12/2010, 18:14
arkadaşlar hepinize tekrar selamlar...
perşembe günü netleşir demiştim. Bir kaza bela
olmadığı sürece ayhan ve bende katılıyoruz.

Bu arada herkes bir yerde toplanıp, konvoy olarak mı gidilecek
yoksa mekanda mı buluşacağız?

Elmedin, çok geçmiş olsun...
Cumartesiye kadar tüm vitamin ilaç vs ne varsa depola,
akşama aramızda ol... Zaten cumartesiye kadar da bize bulaşacak
bişey kalmaz... :)

özlem ablacım istersen beraber çıkalım avcılar'a ya da orada buluşalım nasıl dersen.Anadolu'dan ikimiz dışında gelen yok gibi

ozdem
09/12/2010, 18:21
Sağol Faruk, hiç farketmez bizim için...
Olmadı cumartesi gündüz haberleşiriz, ona göre gideriz... ;)

Bu arada yarın geceden itibaren hafta sonu için kar uyarısı veriyorlar...
Umarım çok etkileyecek bir yağış olmaz... :S

Elmedin
09/12/2010, 18:43
kar mı geliyo? ben o zaman 4x4 ile geleyim :P

ozdem
09/12/2010, 19:10
zenginliğin gözü kör olsun...
bir kış lastiğim bilem yok, sen 4x4 diyosun... :D :D

WiSTaRiA
09/12/2010, 20:47
Arkadaşlar ben gariban boynu bükük olarak Trakya'dan geldiğim için mekan krokisini yada mekan koordinatlarını bildirirseniz sevinirim... Yada yoldan benide alın :D:D:D

farukileri
09/12/2010, 22:45
Sağol Faruk, hiç farketmez bizim için...
Olmadı cumartesi gündüz haberleşiriz, ona göre gideriz... ;)

Bu arada yarın geceden itibaren hafta sonu için kar uyarısı veriyorlar...
Umarım çok etkileyecek bir yağış olmaz... :S

ben cumartesi avrupa'da olacam büyük ihtimalle,oradan gelirim.

kar mı geliyo? ben o zaman 4x4 ile geleyim :P

yapma bunu yapma bunuuu :D

Arkadaşlar ben gariban boynu bükük olarak Trakya'dan geldiğim için mekan krokisini yada mekan koordinatlarını bildirirseniz sevinirim... Yada yoldan benide alın :D:D:D

cumartesi anlatırım yeri sana ben sen kafanı yorma orçun abicim ;)

farukileri
09/12/2010, 23:27
hava durumuna baktım şimdi,pek bir sıkıntı olacağa benzemiyor istanbul içinde,sadece viyadüklere dikkat etmek lazım

PLaTiNuN
09/12/2010, 23:29
Alırız abi ayıpsın bu kadar istanbullu seni yoldan alamıcak mı :)

34ozkankurtuldu34
10/12/2010, 00:24

Orçun ilk önce beni alacaksın arkadaşım şirketten sözleşmiştik hani dakkada sattın yine telefonlaşalım yarın grup belli zaten artık :) görüşmek üzere arkadaşlar...

whitegold
10/12/2010, 15:15

ademciğim haber verdiğin için sağol :)arkadaşım ben ezelden beri hastayım sana bana bulaştıramazsın hastalığını,ademe bulaştır ademme:):)

kar mı geliyo? ben o zaman 4x4 ile geleyim :Paldınmı yoksa ıstedıgın 4x4 ü?

zenginliğin gözü kör olsun...
bir kış lastiğim bilem yok, sen 4x4 diyosun... :D :D:):)

Arkadaşlar ben gariban boynu bükük olarak Trakya'dan geldiğim için mekan krokisini yada mekan koordinatlarını bildirirseniz sevinirim... Yada yoldan benide alın :D:D:Dorcunum yer ıftar yaptıgımız yere çok yakın en kotu ıhtımalle ordan alırım ben senı.

WiSTaRiA
10/12/2010, 17:59
eyvallah sağolun arkadaşlar...

34ozkankurtuldu34
10/12/2010, 19:51
İstanbullular :) ben nereliysem :) buluşmamıza katılacak RAKICILAR yokmu yaww DÜNYA RAKI gününü kutlayacagız :)

34ozkankurtuldu34
11/12/2010, 00:14
Güncel Liste

Katılımcılar:
6-) ELMEDİN (Elmedin başkol)
8-) Özlem Çufaoğlu - ozdem +1
10-)adem(siyah rüzgar)

Eyyyy İstanbul toplanıyoruz yarın görüşmek üzere arkadaşlar...
Gelebilecek arkadaşlar listeye ekleyebilirler kendilerine herkeze iyi geceler...

Bana ulaşabileceginiz numaram: ÖZKAN 0541-648-02-52

PLaTiNuN
11/12/2010, 09:07
Kar da başladı akşama tutarsa bide kartopu oynarız :)

34ozkankurtuldu34
11/12/2010, 09:28
Oynarız valla süper olur :) tolga saat 18:00 gibi oralarda olacagım ben.

WiSTaRiA
11/12/2010, 09:46
Hava sakat belki akşama ben gelemiyebilirim... Duruma göre haberleşiriz beyler...

34ozkankurtuldu34
11/12/2010, 09:50
Bir sen kaldın kıvırmadık sende kıvır allahın dansözü seni :) masada birde dansöz gerekirdi onuda bulumş olduk :)

WiSTaRiA
11/12/2010, 10:15
En buyuk dansoz sensin... Tuzun kuru seninnn evimin karsisinda Bulusmaa duzenlemiyorum bennnn....

34ozkankurtuldu34
11/12/2010, 10:25
1. Buluşmayı ben düzenlemiyorum.
2.Haklısın tuzum kurum.
3.Biz daha uzaklarada gittik Bursa ve karşı yakaya eskişehir kısmet olmadı nedenini senbiliyorsun.
4. Mekan farketmez heryere varım bunu en iyi senin bilmen gerekir.
5. Sen kafana göre takıl ama benim tanıdıgım orçun mutlaka gelir.
6. Amma alıngan oldun sen bu opetten hediyeni alınca :)

34ozkankurtuldu34
11/12/2010, 12:57
Güncel Liste

Katılımcılar:
6-) ELMEDİN (Elmedin başkol)
8-) Özlem Çufaoğlu - ozdem +1
10-)adem(siyah rüzgar)

Eyyyy İstanbul toplanıyoruz yarın görüşmek üzere arkadaşlar...
Gelebilecek arkadaşlar listeye ekleyebilirler kendilerine herkeze iyi geceler...

Bana ulaşabileceginiz numaram: ÖZKAN 0541-648-02-52

farukileri
11/12/2010, 13:03
umarım yan yollar buzlanmaz da gelebilirim.Burada kar yağdı mı hakikaten dikkat etmek gerekiyor da...Yol durumuna göre haber veririm buradan

ozdem
11/12/2010, 13:20
Birden kara kış oldu her yer yaaa, buz olmasın yeter... :(

34ozkankurtuldu34
11/12/2010, 13:37
Umarım bu saatten sonra kimse yan çizmez ama herşeyin başı saglık kimsede kendini sıkıntıya sokmasın gelebilen buyursun gelsin sonerle görüştüm şimdide kafeyi arıyacagım net bilgi verip güzel bir yerden masa ayırttıcam kişi sayısıda belli oldu zaten akşam güzel olacak görüşmek üzere arkadaşlar. Dikkatli gelin bu havada da hoş sohbet olur müzik izin verirse tabiki güzel bir eglence olacak...

Kimse kendini zora soklasın arkadaşlar gelebilen gelsin. Güzel bir gece olucak müzik eşliginde ufaktan içiceklerimizi yudumlarken sıcacık bir ortamda hoş sohbet olucak. Herkez DİKKATLİ olsun arkadaşlar... Gelemeyeninde canı sagolsun diyelim...

ozdem
11/12/2010, 13:51
Umarım bu saatten sonra kimse yan çizmez ama herşeyin başı saglık kimsede kendini sıkıntıya sokmasın gelebilen buyursun gelsin sonerle görüştüm şimdide kafeyi arıyacagım net bilgi verip güzel bir yerden masa ayırttıcam kişi sayısıda belli oldu zaten akşam güzel olacak görüşmek üzere arkadaşlar. Dikkatli gelin bu havada da hoş sohbet olur müzik izin verirse tabiki güzel bir eglence olacak...

Özkan, kimsenin yan çizmek için havayı bahane ettiğini
düşünmüyorum. Ancak takdir edersin ki hava şartları
kötü olursa onca yolu gelmek zor olabilir, gelmenin
dışında dönüş çok daha da zor olabilir.
Yoksa gelmek hiç problem değil, zaten
yan çizecek olsaydık adımızı hiç yazdırmazdık.
ki bu yapacağım en son şeydir... ;)
Bizim burada şu an görünürde gelip gitmeye engel bir sıkıntı yok zaten.
Bu şekilde devam ederse bir sorun olacağını sanmıyorum.
Akşama görüşmek dileğiyle...

WiSTaRiA
11/12/2010, 14:48
1. Buluşmayı ben düzenlemiyorum.
2.Haklısın tuzum kurum.
3.Biz daha uzaklarada gittik Bursa ve karşı yakaya eskişehir kısmet olmadı nedenini senbiliyorsun.
4. Mekan farketmez heryere varım bunu en iyi senin bilmen gerekir.
5. Sen kafana göre takıl ama benim tanıdıgım orçun mutlaka gelir.
6. Amma alıngan oldun sen bu opetten hediyeni alınca :)

Ne kadar yanlış konuşuyosun sen arkadaşım ya.... Ne alaka bu opet muhabbetiyle... Hediyenin canı cehenneme... Lazımsa bende onu sana hediye edeyim hiç gözümde olmaz... Hiçbir zaman maddiyata önem vermedim vermemde ama şunuda belirteyim bu aralar alıngan malıngan olmadım... Sadece konuşma uslubüne biraz kızıyorum hatta kırılıyorum... Bana demediğin kalmadı be... Ne dengesizliğimi bıraktın ne de dansözlüğümü... Sanal bir ortamda ve forumda olduğumuzu unutmamak lazım... Beraberken her türlü şakayı yaparız ve o şaka kaldırılır hatta o şakalar sözler orada kalır ama burada bir dünya insan hatta binlercede misafir var bildiğiniz kadar... Hem kendimizin hemde forumun seviyesini düşünüyoruz böyle yaptıkça....

PLaTiNuN
11/12/2010, 14:57
Ya değer mi böyle muhabbetlere beyler daha buluşamadan sıkıntı çıkıyo lütfen biraz daha anlayışlı olun yanlış anlaşılmalar oluyo gereksiz yere...

WiSTaRiA
11/12/2010, 14:59
Evet Tolgacım değmez ama anlatamıyoruz malesef...

farukileri
11/12/2010, 15:29
yahu sakin :)

Özkan abicim sen de dikkat edersin buralarda yazdıklarına,Orçun abicim sen de sakin ol tatlıya bağlansın bu işler birbirimizi kırmaya etmeye ne gerek var?Bu kadroyu da bozarsak işimiz var demektir hakikaten.Yahu biraz daha kassak halı saha maçı kadrosu olacaz abi :D aslında bi ara kendi aramızda yapsak ya böyle,yazın Coşkun abinin Pendik'te yaptığı gibi

WiSTaRiA
11/12/2010, 15:38
Farukçum problem yok... Hepimiz olgun insanlarız sonuçta... ;)

erdiyilmaz
11/12/2010, 16:09
iyi bulusmalar, iyi eglenceler simdiden :)

JASMINE
11/12/2010, 16:32
Şimdiden iyi eğlenceler herpinize :)

WiSTaRiA
11/12/2010, 16:33
Sağol Erdi ve Yasemin teşekkürler...

farukileri
11/12/2010, 18:24
Şu anda Avcılar'da mekandayım,yolda pek bir sıkıntı yok buz kar manasında.Ama tabi ki dikkatli gelmekte yarar var :)

WiSTaRiA
11/12/2010, 18:39
Doslarim size Iyi eglenceleer... Yolanda ciktim AMA gozummm heeled cam gibe ve puntisim -1 derrece gozukuyor... Kalbim sizinle canlarimm... Size sanalll olarakk baglanicam...

34ozkankurtuldu34
11/12/2010, 19:10
Orçun bu ayakları bırak ya elmedin karşımızda adam yıkılacak gibi ama ben söz verdimi kesin gelirim diyor sende yok kar var buz var falan filan yok sanaldan baglanırım bilmem ne çıkta gel işte sana yakışan budur arkadaşım herkez seni bekliyor bırak bu ayakları herkez karın bol oldugu yerden geliyor bu kadar tırsma dansözmüsün olum sen yoksa :)

WiSTaRiA
11/12/2010, 19:18
Bu dakikadan itibaren seninle polemigee girmiyecegim...

34ozkankurtuldu34
11/12/2010, 19:22
Giremezsin zaten kar altındasın sen şuan sanki yollar kapanmışta felç olmuşsun bizim arkadaşlıgımızı hiç bişey bozamaz ama keşke yanımızda olabilseydin seninde yanımızda olmanı istedik takıldık biraz kızma olum ya seviyorum seni :)

WiSTaRiA
11/12/2010, 19:27
Bende sizlerii seviyorum canlarimm... Iyi eglenceler...

34ozkankurtuldu34
11/12/2010, 20:09
Arkadaşlar kadro tamamlanmak üzere hemen hemen orçun gönlümüz seninle arkadaşım keşke olsaydın kısmet degilmiş diyelim sıkıntını anlıyorum sadace biraz takıldık arkadaşım birazdan fotolar geliyor...

GP COSKUN
12/12/2010, 00:47
ule özkan sen yine ortalığı kızıştırıyosun
şimdi beni bıraktın orçunamı taktın kafayı
arkadaşlar gülün ciddiye almayın hava soğuk ya yine bir büyük içmiştir
kalede boş sallıyo orçuna birazdanda gelemedim diye bana sallamaya başlar
valla diline düşüceğinize gidin kör kuyuya düşün =))))))

farukileri
12/12/2010, 01:31
Gerçekten keyifli bir geceydi.Orada olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum hakikaten.
Orçun abicim keşke sen de olsaydın ya,gözlerimiz hakikaten seni aradı,öyle böyle eğlenmedik yani...
Coşkun abi o kadar seni andık bi insan geleydi ya :D

GP COSKUN
12/12/2010, 01:33
efsane çok yakında geri dönecek merak etmeyin affettirecem kendimi

ozdem
12/12/2010, 01:35
yine oldukça keyifli, güzel bir buluşmaydı...
emeği geçen ve katılan herkese çok teşekkürler...

34ozkankurtuldu34
12/12/2010, 05:07
Arkadaşlar katılan tüm arkadaşlara teşekkürler müthiş bir geeceydi gerçekten çok eglendik aama orçunun yoklugunuda hissettik buda bir gerçek keşke aramızda olsaydın be orçunum ama yinede canın saolsun senin yollar gerçekten kar tutacak yerler eger elinde imakn olsa gelecegini biliyorum... Bende Taxime çıktım buluşmadan sonra yeni geldim eve saat 05:oo geçti sanırım herkeze çok teşekkürler sizleri seviyorum arkadaşlar iyiki varsınız taximde müthişti bu gece buda bir gerçek alem yaşıyor bizse rol yapıyoruz :) ama tam tersi bence rol yapan onlarr biz gerçek hayatı yaşıyoruz dostlarım herkeze saygılar...

PLaTiNuN
12/12/2010, 13:12
Süper bir geceydi gerçekten çok eğlendik kahkahalar şarkılar havada uçuşuyodu katılabilen herkesin ayağına yüreğine sağlık katılamayanlarında canı sağolsun bir daha ki buluşmalara artık...Faruk özellikle sana söyleyecek kelime bulamıyorum kardeşim samimiyetine hayranım onca yolu teptin geldin ve geri döndün tebrik ediyorum seni :)
Aman diğer arkadaşlar alınmasın gelemedik diye laf atıyolar durumu söz konusu değil sadece faruk içindi söylediklerim :)
Tabi Özlem ve eşi Ayhan abininde ayaklarına sağlık onlarda epey yol katettiler gözardı edilemez...Bir daha ki sefere buluşma ayarlanırsa biz o tarafa geçeriz artık :)

JASMINE
12/12/2010, 14:42
Arkadaşlar emeğinize sağlık. Eee nerede fotoğraflar?

ozdem
12/12/2010, 14:46
Fotoğraf çekimimiz pek olamadı ama Elmedin cep telefonuyla
bir iki görüntü almıştı... Müsait olunca ekler herhalde...

34ozkankurtuldu34
12/12/2010, 15:19
Elmedin kendine geldiginde koyacaktır fotograf ve videoları güzel bir geceydi bir eglence bukadar olur mekandaki program süperdi bu işi gerçekten iyi biliyor arkadaşlar hem egleniyorlar hem eglendiriyorlar o ortamda eglenmedik diyen yalan söyler valla oynamayan kimse kalmadı masada :)

JASMINE
12/12/2010, 19:42
Ohhhh ne güzel. Kıskandım vallahi Özkan. Neyse biz geldiğimizde de isteriz böyle bir buluşma :)

Scottie
12/12/2010, 19:44
emeğinize yüreğinize sağlık... katılan herkese teşekkürler..

PLaTiNuN
12/12/2010, 20:16
Ohhhh ne güzel. Kıskandım vallahi Özkan. Neyse biz geldiğimizde de isteriz böyle bir buluşma :)
Lafta kalmasın bekleriz :D

JASMINE
12/12/2010, 20:30
Lafta kalmasın bekleriz :D

En kısa zamanda oradayım. Ancak öyle kolay kolay kurtulamayacaksınız. Gelmişken bir kaç gün kalacağım :D :D

PLaTiNuN
12/12/2010, 20:54
Bizi bunlarla korkutamazsın :D

whitegold
13/12/2010, 15:41
arkadaşlar bıraz gec yazıyorum ama cumartesı gecesı gercektende cok ama cok eglencelıydı epeydır gorusemıyorduk bol bol sohpet ettık kahkaha attık oynadık kurtlarımızı doktuk kurt kalmadı o yuzden uzun bı muddet boyle buluşma yapmayalım lutfen :) şaka şaka siz yapın ben kurt bulur gelirim:):) gelen de gelemeyende arkadaşlara teşekkür ederim,en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle, ne biri ordan anadolu yakasımı dedi?? :):) anladın sen onu :)?

En kısa zamanda oradayım. Ancak öyle kolay kolay kurtulamayacaksınız. Gelmişken bir kaç gün kalacağım :D :Dbaşımızın ustunde yerın var ablacım herzaman beklerız.

ozdem
13/12/2010, 19:38
arkadaşlar bıraz gec yazıyorum ama cumartesı gecesı gercektende cok ama cok eglencelıydı epeydır gorusemıyorduk bol bol sohpet ettık kahkaha attık oynadık kurtlarımızı doktuk kurt kalmadı o yuzden uzun bı muddet boyle buluşma yapmayalım lutfen :) şaka şaka siz yapın ben kurt bulur gelirim:):) gelen de gelemeyende arkadaşlara teşekkür ederim,en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle, ne biri ordan anadolu yakasımı dedi?? :):) anladın sen onu :)?

Anladım arkadaşım... :)

Anadolulu arkadaşlar, duyun Avrupalıların sesini... :D
En kısa sürede bizde davetimizi yapalım... ;)

JASMINE
13/12/2010, 20:31
Anladım arkadaşım... :)

Anadolulu arkadaşlar, duyun Avrupalıların sesini... :D
En kısa sürede bizde davetimizi yapalım... ;)

Hiç kimse gelmezse Anadolu'ya destek için ben gelirim Özlem'cim.

ozdem
13/12/2010, 20:50
Hiç kimse gelmezse Anadolu'ya destek için ben gelirim Özlem'cim.

Sen her türlü gel arkadaşım ama hep avrupa yakasında
olmasından şikayet eden arkadaşlarımız yalnız bırakmazlar kanımca... :)
yani umarım... :D

JASMINE
13/12/2010, 20:55
yani umarım... :D

Eeeee ben gelirim ancak büyük bir buluşma olması lazım. Hem avrupa, hem de anadolu'dan tüm arkadaşları görmek isterim gelmişken. :) :)

ozdem
13/12/2010, 21:00
Eeeee ben gelirim ancak büyük bir buluşma olması lazım. Hem avrupa, hem de anadolu'dan tüm arkadaşları görmek isterim gelmişken. :) :)

Valla o zaman süper mod. umuzu devreye sokarız.
Coşkun' un liderliğinde olur bu iş bence... :)

whitegold
14/12/2010, 13:52
yani umarım... :Davrupalı bı katılımcı olarak avrupalı bagzı arkadaşların adına bızde şikayetcıyız hep bız hep bız olmuyor azcıkta anadolu yakasını zıyaret edelım ılk sırayada whtegold (AVRUPA) dıyede benı yazın yoksa gelmem ona gore dermişimm:):)...

whitegold
14/12/2010, 13:54
ya bu arda resımler vıdeolar noldu elmedıiiiiiiiiiiiin?

nemss1306
14/12/2010, 22:07
bız anadolu yakası kırgınız dargınız ne gelen var ne gıden ne arayan ne soran :S:S

WiSTaRiA
14/12/2010, 22:20
Elinize emeğinize yüreğinize sağlık arkadaşlar... Gerçekten güzel eğlenmişsiniz... Aranızda olamadım ama inşallah kısmet olursa en kısa zamanda görüşücez canlarım...

Anadolu yakasına gidicem bu sefer... :D

nemss1306
15/12/2010, 08:04
bız anadolu yakası kırgınız dargınız ne gelen var ne gıden ne arayan ne soran :S:S

o yuzden gtmıyorz hic bıyere hepımız ewlerımızdeyız :D:D:d

VooDoo
15/12/2010, 09:32

bizde hafta sonu tuzla da buluşalım :D

34ozkankurtuldu34
15/12/2010, 13:02

Arkadaşım buyur gel istanbul emrine amade olacaktır ama anadolu yakasından bir ses çıkmayacak gibi bence yapsınlar bir organizasyonda görelim olmadı yine avrupa yakasında yaparız anadolu yakası gocunur belki. Şu konuyu aşamadık gitti anadolu avrupa yakası muhabetini sonunda delirtecekler beni çekecem kafayı birleştirecem iki yakayı :)
müthiş bir eglenceydi uzun zamandır bu kadar eglenmedim desem yeri hesapta çok uygun geldi gibi :)

VooDoo
15/12/2010, 14:36
Arkadaşım buyur gel istanbul emrine amade olacaktır ama anadolu yakasından bir ses çıkmayacak gibi bence yapsınlar bir organizasyonda görelim olmadı yine avrupa yakasında yaparız anadolu yakası gocunur belki. Şu konuyu aşamadık gitti anadolu avrupa yakası muhabetini sonunda delirtecekler beni çekecem kafayı birleştirecem iki yakayı :)
müthiş bir eglenceydi uzun zamandır bu kadar eglenmedim desem yeri hesapta çok uygun geldi gibi :)

en iyisi arabalı vapur kiralamak boğazda gezmek :D

JASMINE
15/12/2010, 18:44
en iyisi arabalı vapur kiralamak boğazda gezmek :D

Hehehehe süper fikir Tuncay. Yaka derdi olmaz en azından tam orta olur :) :)

WiSTaRiA
15/12/2010, 21:24
güzel fikir... :D:D:D:D

farukileri
17/12/2010, 00:03
o yuzden gtmıyorz hic bıyere hepımız ewlerımızdeyız :D:D:d

delirtme len beni başka sebeplerin var halbuki bilmez miyim seni :D

bi kere de karşıya gel be,ben o kadar gidiyorum bak :D olm bu kadar ses ediliyo ayarla bi yer bu tarafta çağıralım abicim oradaki insanları...bak bu buluşma gayet güzel oldu,kafama yatmayan bi yer olmasaydı niye orda yapiim lan ben deli mi dürttü beni :D

WiSTaRiA
17/12/2010, 01:58
alemsiniz yahu...

nemss1306
17/12/2010, 23:31
delirtme len beni başka sebeplerin var halbuki bilmez miyim seni :D

bi kere de karşıya gel be,ben o kadar gidiyorum bak :D olm bu kadar ses ediliyo ayarla bi yer bu tarafta çağıralım abicim oradaki insanları...bak bu buluşma gayet güzel oldu,kafama yatmayan bi yer olmasaydı niye orda yapiim lan ben deli mi dürttü beni :D

onu bunu bılmem faruk catalcaya gelmedıkmı
kartaldakı bulusmları kacırıyozmu
gelın arkadas bn burda hıc avrupadan gelen grmedım :S

34ozkankurtuldu34
19/12/2010, 19:23
Yorum yapmıyorum artık herkezi kendi haline bırakmak lazım :) doktorlar boşuna dememiş :)