PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Öneri

tombalak
02/12/2010, 23:41
Benim önerimde şu olacak son zmaanlarda bir çok paylaşım sitesi ve sos ağ sitelerin beğeni, alkış gibi seçenekler var teşekkür seçeneğinin yanın bunlardan birisi konsa hiç de fena olmaz.Benimkisi sadece bir öneri gerisi size kalmış. :D Teşekkürler.

erdiyilmaz
03/12/2010, 00:54
zaten hali hazirda, konu begeni ve paylasim bazinda bu durum yaklasik 5-6 aydir var (yazdiginiz konunun sol altinda mevcut), tabi tum sosyal aglar yok, her sosyal agin da tesekkur ozelligi yok. acikcasi: her mesaj icin ayri ayri her sosyal ag icin 3-4 sefer tesekkurlemenin de bana pek mantikli gelmedigini soylemek isterim :)

tombalak
03/12/2010, 14:06
o alttaki ikonlara tıkladığımızda facebookda yayınlıyor değil mi ? benim demek istediğm o değil aslında itiraf.com girdiğinizde yanında alkış kısmı bulunuyor. Forum içersinde paylaşılan konulara yorum yapmakdansa yada vereceğiniz cevaplar zaten verilmişse alkış seçeneği yada güzel bir anlatım varsa beğeni seçeneği gibi bir seçenek dedim. Şimdi belki daha açıklayıcı olmuştur. Önemli bir konu değil olsada olur olmasada olabilir.

judas
03/12/2010, 20:46
teşekkür seçeneği var zaten her mesajın altında..
ben mi yanlış anladım yoksa?
farklı bir şey mi anlatmaya çalışıyorsun

krakercocuk
04/12/2010, 00:30
sarpa sardı bu iş:D

tombalak
04/12/2010, 00:55
siz kapatın bu konuyu birbirimizi anlayamıyoruz :)))

Teşekkürler seçeneğinin yanına beğeni ve alkış gibi diğer seçeneklerde bulunsa güzel olur diye düşündüm aman boşverin. :)))

birşey demedim farz edelim :)))

JASMINE
04/12/2010, 16:30
Hasan'ın anlatmak istediği ( eğer bende doğru anladıysam :D ) bir arkadaşımızın yazdığı yorumu beğendiysek ve/veya bizim yazacak olduklarımız ile aynı şeyleri ifade ediyorsa ikinci, üçüncü kez aynı mesajlar yazılmaktan ziyade o yoruma katıldığımızı belirtmek için önerilen butonlara basalım. Bu şekilde mesaj trafiğini azaltmış oluruz.

erdiyilmaz
04/12/2010, 16:52
konuyu uzatmak gibi olacak ama, bir mesaji begeniyorsak tesekkur ederiz, bu noktada tesekkur/alkisladim/begendim/katiliyorum/hosuma gitti/hak verdim vs. tarzi butonlarin yerine hepsini temsil eden tek bir tesekkur butonu yeter diye dusunuyorum. oteki turlu tesekkur benzeri cok fazla buton koymak karmasiklastirir diye dusunuyorum.

konu bazli olarak; facebookta paylasim ve her konunun ilk mesajinda da facebook begeni butonu var, bastiginiz anda buradaki konular facebook'taki kisisel profilinize aktarilir. facebook profil sayfanizda da filanca kisi filanca linki begendi gibi bir ibare gorunur.

GP COSKUN
04/12/2010, 17:45
erdi söylediklerine katılıyorum
yalnız okuyunca aklıma bir fikir geldi acaba katılmıyorum diye bir buton koyabilirmiyiz
gereksiz yere çıkacak olan tartışmaları azaltma da yrdımcı olurmu diye düşündüm

Scottie
05/12/2010, 07:32
benimde başka bir fikrim var.. her mesajın altında moderatöre bildir kutucuğu olsun.. mesajdan herhangi bir şikayet falan olduğunda direk o bölümden sorumlu mod arkadaşa düşsün mesaj... ne dersiniz...

GP COSKUN
05/12/2010, 16:42
benimde başka bir fikrim var.. her mesajın altında moderatöre bildir kutucuğu olsun.. mesajdan herhangi bir şikayet falan olduğunda direk o bölümden sorumlu mod arkadaşa düşsün mesaj... ne dersiniz...

işte bu fikri sevdim
gerçekten bazen kunular ve mesajlar çok yoğun olabiliyor ve her yere yetişemediğimiz yada gözümüzden kaçan durumlar oluyor
erdi eğer böyle bir imkanımız varsa değerlendirmekte fayda var kardeşim
:surfing: