PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Linea Bomba Gibi Geliyor

speedy
20/04/2007, 10:11
:fiatsmile:

Akincl
20/04/2007, 11:19
Tofaş bu sene çok bomba patlatıcak:fiatsmile:

Mısafır
20/04/2007, 11:28
Aracin Gostergeleri Cok Baska Olacakmis Benden Duymus Olmayin Ama Gp Ye Bile Takilabilir
Hani Ben Dusunuyorum Duz Zeminden Kurtulup 3d Gostergelere Dogru Yollanmaya...

Akincl
20/04/2007, 11:30
Arabayı değil de göstergeleri bekleyen bir kesim oluştu :))

dagored
20/04/2007, 14:24
Aracin Gostergeleri Cok Baska Olacakmis Benden Duymus Olmayin Ama Gp Ye Bile Takilabilir
Hani Ben Dusunuyorum Duz Zeminden Kurtulup 3d Gostergelere Dogru Yollanmaya...

yeni corollanın göstergelerine bi bak, sana biraz fikir verebilir :ok:

smtg
20/04/2007, 14:28
çok güzel bir araç tasarlamışlar yaa.. tebrik etmek lazım ama yok tutuşu, fiyat seçenekleri ve işçilik kalitesinede bakmak gerek.. umarım dışı kadar içide kalitelidir aracın..

zeynepc
20/04/2007, 14:49
yeni corollanın göstergelerine bi bak, sana biraz fikir verebilir :ok:

toyotayla hiç alakası yok göstergelerin eğitimde aynı segmentten bi sürü araç vardı karşılaştırdık..toyota da tabiki.ama göstergeler :ok: benzemio söliiim..

dagored
20/04/2007, 15:09
toyotayla hiç alakası yok göstergelerin eğitimde aynı segmentten bi sürü araç vardı karşılaştırdık..toyota da tabiki.ama göstergeler :ok: benzemio söliiim..

ya bugün sizin orada iken kataloğuna bakma fırsatı bulmuştum, sanki bana benziyo gibi geldi bi an, hani corollanınkilerde 3 boyutlu gibi duruyo ya o bakımdan ;)

zeynepc
20/04/2007, 15:17
hiç benzemio...;)çok daha şık ve kullanışlı lineanın kii..toyotanınki ilk bakışta cezbedici ama biras zaman geçtikten sonra çok göz yoruo 3 boyut ve turuncu ışık yoruo..ama lineda öle deil zarif ve şık.ayrıca kullanım çok kolay..

ABNEW
20/04/2007, 16:25
hiç benzemio...;)çok daha şık ve kullanışlı lineanın kii..toyotanınki ilk bakışta cezbedici ama biras zaman geçtikten sonra çok göz yoruo 3 boyut ve turuncu ışık yoruo..ama lineda öle deil zarif ve şık.ayrıca kullanım çok kolay..

Yuvarlak çerçeveli ve 3d olsun da ne olursa olsun.Bıktım şu çarşaf gibi düz zeminli göstergelerden...

ErdeM53
20/04/2007, 22:04
Yuvarlak çerçeveli ve 3d olsun da ne olursa olsun.Bıktım şu çarşaf gibi düz zeminli göstergelerden...

:ok: :ok: :ok:

grande41
20/04/2007, 22:55
Ne zaman çıkacak yahu şu araba piyasaya
c segmentinde bir araba alıcam Aylardır Linea yı bekliyorum.

İnşallah Beklediğimize değer.

nejatb
20/04/2007, 23:03
yahu yeter artık.

ic resimlerini gondersinler, bu ne devlet sırrı mı. fiat'tan çok şey bekliyorum ozellikle linea'da.

adam gibi fiyatla piyasayı patlatabilir. sedan segmentini bu araba ile ezip geçmesini bekliyorum, özellikle multijet ile.

alperylm
20/04/2007, 23:09
size şu kadar diyeyim babam tofaşta çalışıyor ana fabrikada. alfa 159 almadan önce hep linea linea diyordu bizde merak ediyorduk nasıl olacak diye babamın anlattığına göre kimsede hayal kırıklığı yaratmayacak bir araç. bir şey daha lansman fiyatları da herkesi gülümsetecek düzeyde olacak ardından artışın fazla olması bekleniyor. (grande punto emotionlardaki taktik)

tigis
20/04/2007, 23:12
ne zaman tam olarak içini dışını göreceğiz bu linea nın yaaa
bekle bekle şiştik
zeynep çaktırmadan eğitimde göstergelerin resmini çekip siteye koysaydın ya
ne güzel olurdu :)

ABNEW
21/04/2007, 00:21
Ne zaman çıkacak yahu şu araba piyasaya
c segmentinde bir araba alıcam Aylardır Linea yı bekliyorum.

İnşallah Beklediğimize değer.

3 Mayıstan sonra çıkacak sanırım.İnşallah Cumhurbaşkanlığı Seçimi nedeniyle satışı ertelenmez :icon_confused:

zeynepc
21/04/2007, 10:07
ne zaman tam olarak içini dışını göreceğiz bu linea nın yaaa
bekle bekle şiştik
zeynep çaktırmadan eğitimde göstergelerin resmini çekip siteye koysaydın ya
ne güzel olurdu :)

bende isterdim çekip koymayı ama..binlerce insanın emeği var arkadaşlar ayıp olur yazık olur..çünkü onlar gizli kalsın istiyo bende ;)mayısın 2. haftası hepinizi showroomlarımıza bekliyorus:):ok: LİNEA C segmentini EZİP GEÇECEK :sumo:

nejatb
21/04/2007, 20:46
bende isterdim çekip koymayı ama..binlerce insanın emeği var arkadaşlar ayıp olur yazık olur..çünkü onlar gizli kalsın istiyo bende ;)mayısın 2. haftası hepinizi showroomlarımıza bekliyorus:):ok: LİNEA C segmentini EZİP GEÇECEK :sumo:

valla beklentilerim o yonde. sorunsuzluguna asık oldugum toyota corolla yeni sedanı anlasılmaz bir fiyat politikası ile piyasaya sokunca patladı. son hayal kırıklığım oldu.

linea'da beklentilerim yuksek, buyuk bir lansman kampanyası ve uygun fiyatlarla piyasanın altını ustune katacak.

Korhan
30/04/2007, 11:15
Arabanın daha lansmanı bile yapılmadan fun 'ı kurulmuş.
DH'den avcihuan nickli arkadaş yazmış.

https://www.lineafunclup.com/forum.asp

Gerçekten çok satacak bu araba. Özellikle Eylülden sonra.

ErdeM53
30/04/2007, 11:39
az önce tırların üzerinde lineaları gördüm. otobandan gidiyorlardı. yakından çok hoş bi araca benziyor. bence fiat gp fiyat politikasıyla satarsa bu aracı baya bi tutacağa benziyor.

Akincl
30/04/2007, 12:04
Arabanın daha lansmanı bile yapılmadan fun 'ı kurulmuş.
DH'den avcihuan nickli arkadaş yazmış.

https://www.lineafunclup.com/forum.asp

Gerçekten çok satacak bu araba. Özellikle Eylülden sonra.

Başka bizi anlayabilen otomobil yok ki :))