PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanımda bir standart yok mu?

zoomout
29/11/2010, 19:00
Arkadaşlar merhaba.. 3 ay önce 2011 model GP 1.4 active 77 HP aldım, foruma da az önce üye oldum. Araçlardan çok anladığım da söylenemez. ancak bazı soru işaretlerim var... bagaj aydınlatması ve kapı üstlerinde tutacaklar yok.. Daha eski model olan bir tanıdığımda her ikisi de standart. Bu konularla ilgili ayrıntı verebilecek bir arkadaşa ihtiyacım var. Sıfır bir araçta olması gereken donanımlar nelerdir?

USTA
29/11/2010, 19:04
Aşağıdaki link size yardımcı olacaktır...
FIAT - fiat.com.tr (https://www.fiat.com.tr/Pages/tr/otomobiller/grandepunto_donanim.aspx)

takres
29/11/2010, 19:06
kendinizi tanıtırsanız daha iyi olur :)

zoomout
29/11/2010, 19:07
evet internet sitesine daha önce de bakmıştım ama ayrıntıları vermiyorlar. mesela bagaj aydınlatması ne standart donanımda ne de opsiyonel donanıma görünmüyor. opsiyonel olsa anlayacağım ama o listede de yok. içime oturdu resmen dünyanın parasını ver el fenerine muhtaç ol

USTA
29/11/2010, 19:09
Bugün ticari araçlarda bile bagaj aydınlatması standart donanımda,torpido aydınlatması deseniz anlarımda,bagajda olmaması anlamsız geldi bana...

zoomout
29/11/2010, 19:10
kendinizi tanıtırsanız daha iyi olur :)

dediğim gibi burada da yeniyim:)
Fatih adım. Adana'dan..

segin
29/11/2010, 20:15
ö n kapı tutacağı yok belkı normaldır ama bagaj aydınlatması garıp geldı yerı falan yokmu?

Delidavsan
30/11/2010, 09:18
evet internet sitesine daha önce de bakmıştım ama ayrıntıları vermiyorlar. mesela bagaj aydınlatması ne standart donanımda ne de opsiyonel donanıma görünmüyor. opsiyonel olsa anlayacağım ama o listede de yok. içime oturdu resmen dünyanın parasını ver el fenerine muhtaç ol

Araçta bagaj içi aydınlatması bütün modellerde standart olduğu gibi sitede bütün bilgi var.

FIAT - fiat.com.tr (https://www.fiat.com.tr/Pages/tr/otomobiller/puntoevo_donanimpopup.aspx)

Bagaj içi aydınlatması S S S S S S S

EvoKoray
30/11/2010, 11:06
2011 de Grande Puntolar tek donanım active olarak satılmaya başladı,birkaç özelliğini çıkardılar,yeni çıkan Punto Evo yu satmak için..

Araçta bagaj içi aydınlatması bütün modellerde standart olduğu gibi sitede bütün bilgi var.

FIAT - fiat.com.tr (https://www.fiat.com.tr/Pages/tr/otomobiller/puntoevo_donanimpopup.aspx)

Bagaj içi aydınlatması S S S S S S S
sizin baktığınız punto evonun donanımı arkadaşın aracı grande punto

Misafir
30/11/2010, 11:22
Arkadaşlar merhaba.. 3 ay önce 2011 model GP 1.4 active 77 HP aldım, foruma da az önce üye oldum. Araçlardan çok anladığım da söylenemez. ancak bazı soru işaretlerim var... bagaj aydınlatması ve kapı üstlerinde tutacaklar yok.. Daha eski model olan bir tanıdığımda her ikisi de standart. Bu konularla ilgili ayrıntı verebilecek bir arkadaşa ihtiyacım var. Sıfır bir araçta olması gereken donanımlar nelerdir?

Hayırlı olsun. Bu gibi değişiklikler dönem dönem her markada olabiliyor. Bizdeki durum da bundan ibaret... Kapı üstü tutacakları yok evet ancak bagaj iç aydınlatmasının olmadığına emin misiniz? Ampulü falan yanmış olabilir mi.?

zoomout
30/11/2010, 14:02
keşke olsaydı da yanmış olsaydı ampul. malesef sadece yuvasını yapıp bırakmışlar. 2011 model aracında bagaj aydınlatması olan bir arkadaş çıksa dese ki "Yaw kardeşim benimkinde var nasıl seninkinde olmaz" diye hemen gidip Birmot'la papaz olucam ama henüz çıkmadı kimse. umutlu bekleyişim sürüyor...