PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMD marka sıralı gaz

yklklc
29/11/2010, 14:43
Arkadaşlar ist. kartalda bu marka gaz takan bir ustayı tavsiye etti tanıdık ustalar ve usta enaz 20 senedir aynı yerde bu işleri yapıyor. Bu sistemi yeni takmaya başlamış ve çok övdü Kore malıymış 10 ohm luk injektür mü dedi birşeyler söyledi pek teknik detayını bilmiyorum açıkcası. Usta güven veriyor ancak marka yeni olunca insanın kafası karışıyor birde taktıracağım araba sıfır evo. Ucuza da takmıyor 1400 lira ne dersiniz kullananınız duyanınız var mı?

takres
29/11/2010, 14:56
abi o fiyatlara brc var hemde Türkiyenin çoğu yerinde servisi var bence brc taktır

Ziyaretci046
29/11/2010, 16:16
bence taktırma ilerde filtreleri değiştirirken program attırrken sıkıntı olur herkesin yaptırdığını yap fazla para veremem diyosan atiker taktır bu arabaya baya bincem diyosan zavoli brc lovato taktır servisi her yerde olsun

yklklc
29/11/2010, 20:35
bence taktırma ilerde filtreleri değiştirirken program attırrken sıkıntı olur herkesin yaptırdığını yap fazla para veremem diyosan atiker taktır bu arabaya baya bincem diyosan zavoli brc lovato taktır servisi her yerde olsun

Servis sıkıntısı olmaz zaten. Kartalda burnumun dibinde usta ve senelerdir aynı dükkanda bu işi yapan biri. Sanayide 6-7 ay önce bir ustanın arabasına takmış taktığı kişide aracına çok titizlenen biriymiş hiç sıkıntı çıkarmadı diyor. Bu markanın yetkili servisi olan birkaç yeri daha aradım farklı markalarda taktıklarını söylediler ancak bu markadan hiç şikayet almadığını belirtti benimde aklıma yatıyor aslında yeni bir marka ve tutunmak için çok kaliteli olması lazım.

Atikeri sanayideki ustalar hiç önermiyor kafamı karıştırdılar. Yoksa benimde kafamda atiker vardı.

atalayx
29/11/2010, 20:55

peki çok uzun biniyorum dersem prins veya teleflex olurmu

yklklc
29/11/2010, 21:24

Bu marka içinde usta çok iddalı konuştur prins ve telefex ile kıyasladı brc den çok çok üstün dedi ama kullanan yok ki piyasada bilinmiyor daha.

Ziyaretci046
29/11/2010, 21:31

atalay bedava takıyoz deseler o markaları taktırtmam benim mantığım şudur herkesde her yerde anlayan da serivisi de olucak yani telefix ben otomobil piyasasının içindeyim bilmiyorum yani rover on numara arabadır belki ama türkiye şartlarında parçası az tamir edicek usta az gider zavoli taktıırırım her yerde vanda bile bakımını yaptırırım :)bazı şeylerde farklılık iyi değildir