PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka tweeter yerleri sadece SÜS..!!

tempesty
19/04/2007, 22:23
Arkadaşlar bugün memetle beraber (femoli) arka kapılara tweeter takmak için bir kapıyı söktük ve bakın neyle karşılaştık ::: tweeter yeri zaten yok yani Fiatın işgüzarlığı sonucu sadece görsel bir süs olarak yapılmış arka taraf kapalı :)
:fiatsmile:
https://img265.imageshack.us/img265/6933/dsc00104smallyv8.jpg (https://imageshack.us)

https://img265.imageshack.us/img265/6396/dsc00105smalliu1.jpg (https://imageshack.us)

xtremetrx
19/04/2007, 22:32
alla alla ? ee tweeter nasıl takacaz ozaman yaws :()

tempesty
19/04/2007, 22:34
ee takamıycaz işte yaws :)

shoparr_
19/04/2007, 22:36
abi konu dışı mesaj yazarak birazdan kendimi uyarıcam ama:D

bu süet kaplamayı kaça yaptırdın ufak bir bilgi versen..garajda bulamadım aracını modifiyelerden sonra koymadın şöyle..

civcivx
19/04/2007, 22:37
Arkada tweeter pek de gerekli bişey değil zaten. Arabalarda ideal yerleşim; en önde tweeterlar, az gerisinde mid-basslar, bizim arkamızda ise subwoofer.dır. Pioneer'in DSP'li ana üniteleri (partili değil :D), line-out çıkışlarının böyle ayarlanmasına izin veriyor mesela.

tempesty
19/04/2007, 22:44
abi konu dışı mesaj yazarak birazdan kendimi uyarıcam ama:D

bu süet kaplamayı kaça yaptırdın ufak bir bilgi versen..garajda bulamadım aracını modifiyelerden sonra koymadın şöyle..

kardeş araba tam olarak bitmediği için resimlerini koymak sonra tekrar yenilemek falan istemedim yakında koyucam ama..bunları ankarada tanıdık bir yere deri direksiyon+deri vites+körük+deri el freni+nubuk gösterge paneli+nubuk kapı içleri ve kolçak dahil toplam 300 lira verdim..

shoparr_
19/04/2007, 22:50
o zaman bitmiş halini merakla bekliyoruz hayırlı olsun..düşünülebilir uygun fiyat..

ABNEW
19/04/2007, 22:56
kardeş araba tam olarak bitmediği için resimlerini koymak sonra tekrar yenilemek falan istemedim yakında koyucam ama..bunları ankarada tanıdık bir yere deri direksiyon+deri vites+körük+deri el freni+nubuk gösterge paneli+nubuk kapı içleri ve kolçak dahil toplam 300 lira verdim..

Bora hızını alamadın vallahi:) Bekliyoruz GP nin son resimlerini...

microab
19/04/2007, 22:57
alla alla ? ee tweeter nasıl takacaz ozaman yaws :()

Ben geçen yaz taktırdım-sony tweeter,çocuk güzel bi işçilik ile deldi kesti uydurdu,delikleri birebir aynı olduğu için fark edilmiyor,arka hop dan paralel çekti...

Konuyu taşıdım ...

Qubee
19/04/2007, 23:01
Ben de yazdıydım alt topicte dip not olarak. okusaydın keşke :)

tempesty
19/04/2007, 23:17
Ben de yazdıydım alt topicte dip not olarak. okusaydın keşke :)

arkadaşım okudum ben hemen her mesajı okuyorum her gün..sen sadece arka tweeter yerleri 'boş' yazmışsın ve bu oraya tweeter takılabileeği anlamına geliyor..ben bu yerlerin kapalı olduğunu takılamayacağını göstermeye çalıştım bu farklı bir konu......

alperylm
19/04/2007, 23:37
bora abi benimkinde yeri var aynı önler gibi içi dolu gibi gözüküyor ama spor paketli olmadığından içi boş

tempesty
19/04/2007, 23:40
bora abi benimkinde yeri var aynı önler gibi içi dolu gibi gözüküyor ama spor paketli olmadığından içi boş

doğrudur alper kardeşim belkide emotionlarda takılacak yer var ama içi boştur..bizimkilerde takılıcak yer bile yok yani tamamen kapalı abicim kesmek lazım microab gibi :saeek:

shoparr_
19/04/2007, 23:42
spor pakete 500 fark vermekle iyi ettik yani:smiley2k::dans:

Linos
19/04/2007, 23:53
Arkadaşlar bugün memetle beraber (femoli) arka kapılara tweeter takmak için bir kapıyı söktük ve bakın neyle karşılaştık ::: tweeter yeri zaten yok yani Fiatın işgüzarlığı sonucu sadece görsel bir süs olarak yapılmış arka taraf kapalı :)
:fiatsmile:

Bu da iyiymiş! :D :D:angryrazz:

Korhan
20/04/2007, 08:42
Ama adamlar donanım tablosuna erkekçe yazmış. 4 hoparlör 2 tweeter diye. Yalan yok yani. :D
Jetta'larda orta donanımda bile arkada tweeterı bırak normal hoparlör bile yok. Sadece önde var hoparlörler. Taktırmak isteyen olursa 450 kaat istiyolar :deal:

Mısafır
20/04/2007, 08:51
ıstetedıkten sonra takılır ;)

femoli
20/04/2007, 10:08
istedikten sonra muhakkak takılır ama orj gibi olmaz aynı ebatta kesilip yapılabilir ama zaten o kadar önemli bir ayrıntı değil arkadaşlar daha neler var ona gelene kadar::::::::::)

Qubee
20/04/2007, 10:14
aslında arkadaki hoparlörler 3 yollu bi taneyle değiştirilebilir tiz versin diye

ufuk61
20/04/2007, 10:34
istedikten sonra muhakkak takılır ama orj gibi olmaz aynı ebatta kesilip yapılabilir ama zaten o kadar önemli bir ayrıntı değil arkadaşlar daha neler var ona gelene kadar::::::::::)

mehmet belki daynemic ve emo larda vardır hee ne dersin

Mısafır
20/04/2007, 11:27
Ama Ses Akustigi Acisindan Ozellikle Aracta Her Noktadan Orta Ve Yuksek Frekans Duymak Cok Keyifli Muzik Dinletmez Insana...
Tek Noktadan Insan Kulagina Gelen Ses Daha Iyidir.
Eger Tizleri Arkaya Takarsaniz Dsp Ye Ihtiyaciniz Var
Ses Sahnesini One Tasimalisiniz...
Tabi Herkesin Kendi Keyfi ;)

ORACLE
20/04/2007, 11:47
Arkadaşlar. Donanım listesinde MP3 çalarlı modeller için zaten 6 hoparlör diyor.
8 demiyor ki.
4 tane kapılarda + iki tane de öndeki twiter lar = 6
yani arka kapılarda o kısımlarda bişey olmadığı zaten bilinen bir şeydi

Qubee
20/04/2007, 12:05

dynamicte de yok ne yazik ki :)

femoli
20/04/2007, 13:12

yok hiç sanmıyorum neden öle bir küçük ayrıntıyla o kadar paralar harcansınki hepsi aynıdır kanımca

Linos
20/04/2007, 13:59
Arkadaşlar. Donanım listesinde MP3 çalarlı modeller için zaten 6 hoparlör diyor.
8 demiyor ki.

O belliydi dediğin gibi de, boş olan yerlerine takılamayacağı bilinmiyordu! Ben mi yanlış anladım???

ABNEW
20/04/2007, 16:18
O belliydi dediğin gibi de, boş olan yerlerine takılamayacağı bilinmiyordu! Ben mi yanlış anladım???

Haklısın Murat, Bora içinin tweetera uygun olduğunu düşünmüştü...

tempesty
20/04/2007, 18:04
8 demiyor ki.

evet o bilinen birşey elbette bunu bende biliyordum fakat sonradan takabilirim zannetmiştim konu bu şu an..;)

gpuntocgr
21/04/2007, 22:15
arkadaşlar benim puntoya 4 kapıyada kompenant taktırdım arka kapılar sökülünce şok olduk süs koymuşlar tweter yerlerine ama beni kurtaran ustamız oldu hiç üşenmeden bütün delikleri sivri uçlu kontrol kalemiyle deldi aynı orjinal oldu hiç anlaşılmıyo tweterlarıda sıcak silikonla yapıştırdı hiç anlaşılmıyo orjinal oldu yaptırmak isteyenler varsa emek 8 cadde de karalar rangersta ibrahim abiye yaptırdım elemanı hasan usta sağolsun şahane iş çıkardı isteyenlere yardımcı olurum arkadaşlar