PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jant Alacağim

Alp
19/04/2007, 17:04
Arkadaşlar mrh
Biliyorum belki bu konu forumda yüzlerce kez yazıldı. Fakat yazılanlar bir bütünlük arz etmediğinden bilgiler çok karışık tüm arkadaşlar farklı farklı tecrübelerini paylaştıkları için toparlanması çok zor oluyor. Fazla vaktinizi almadan;
Ben Jant almak istiyorum öncelikle tercihim krom alaşımlı bu konuda benı bilgilendiriseniz (iyi bir tercihmidir, zaman içerisinde krom alaşım dökülürmü dokülürse ne kadar zaman sonra,) çok sevinirim. Eğer tercih edilmez ise nedenleri nedir? Son olarak tercih edilen Jant modeline göre en iyi fiyatı nereden alabilirim. Bilgiler için şimdiden çok teşekkürler :)

Dark_Of_The_Fear
21/04/2007, 20:09
:fiatsmile:mrb kardeşim krom jant bence gp ye yakışıo fakat krom kaplamaları 2-3 yıl sonra dökülüo benim bildiim ama yinede sana klamış bişey senn kafana yattıysa al derim ben ,fakat jantın ölçülride önemli performans açısından:fiatsmile:

pascal
22/04/2007, 02:12
GP lerimize her şey yakışıyor aslında o yüzden bu iş biraz da tarz meselesi. kimi krom kaplamaya hiç sıcak bakmazken kimi bayılıyor. Kromun dökülüp dökmediği hakkında bir bilgim yok. o bilgiyi bilen arkadaşlardan edin, sonra da hangi tip jantta arabana daha keyifle binceksin ona karar wer. en önemlisi o

saygılar...