PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 25 11 2010 karting

sowhat788
25/11/2010, 14:50
Bu akşam kartal karma kartingdeyiz,müsaid olan arkadaşları bekleriz

PROTOS
25/11/2010, 16:56
Geliyorum kısmetse.

sawyer
25/11/2010, 17:37
Bu akşam kartal karma kartingdeyiz,müsaid olan arkadaşları bekleriz

Abi Yapma Bu Akşam NErden Çıktı Dün Niye Yapmadık Bugün İşim Var İnş. Gelebilirim

Alp
25/11/2010, 18:02
Arkadaslar ben gelemiyorum, size iyi eglenceler...

sowhat788
25/11/2010, 18:21
Abi Yapma Bu Akşam NErden Çıktı Dün Niye Yapmadık Bugün İşim Var İnş. Gelebilirim

Saat 21 gibi olsun İlyasım o zaman

bbya
25/11/2010, 19:17
Gelmek isterdim ama maalesef dün memleketten (ARTVİN) gelirken izmitte kaza yaptım arabam sanırım pert olacak.katılacak arkadaşlara iyi eğlenceler.

sawyer
25/11/2010, 20:06
Gelmek isterdim ama maalesef dün memleketten (ARTVİN) gelirken izmitte kaza yaptım arabam sanırım pert olacak.katılacak arkadaşlara iyi eğlenceler.

Murat abicim gecmis olsun sende önemli birsey yok ins. Abi sana yola çıkarken dikkat bize lazimsin dedim :( abi sendemi hata bide kasko vardır zaten araç yeni olduğu için Pert kaydı çıkarsa ins. Yenisini alırız sana ins. Aileden kimseye bı zarar gelmemistir

GP COSKUN
26/11/2010, 03:08
ya niye hemen aynı gün açıyoruz arkadaşlar konuyu bari en azından bir gün önce kararlaştırıp konuyu açalım sonra kambersiz kalıyo düğün
ben bile daha şimdi gördüm gün içinde giremediğim için foruma
kubilayım sana teesüf ederim yani

sowhat788
26/11/2010, 08:49

Cana gelmesinde sorun değil,araba alınır yapılır ;) Geçmiş olsun...

PROTOS
26/11/2010, 13:43
ya niye hemen aynı gün açıyoruz arkadaşlar konuyu bari en azından bir gün önce kararlaştırıp konuyu açalım sonra kambersiz kalıyo düğün
ben bile daha şimdi gördüm gün içinde giremediğim için foruma
kubilayım sana teesüf ederim yani

Teessüf etmekte yerden göğe, oradanda taaa Mars a kadar haklısın :) Zaten iptal oldu kimse gelmedi, hava şartlarından dolayı. Bende yakınım bi gidip baktım geri dödüm, evden çıkmak istiyordum zaten.

farukileri
26/11/2010, 16:33
daha şimdi gördüm,önceden bi bildirin hakikaten,görünce dedim bişi mi kaçtı.Zaten gelemeyecektim ama en azından haberini vereyim hayatta olduğumuz görünsün şeklinde bir düşüncem vardı.

Murat abicim çok çok geçmiş olsun umarım kimsede bir şey yoktur,cana geleceğine mala gelsin onun yenisi alınır gelir,üzüldüm ama adına :(

GP COSKUN
26/11/2010, 16:39

murat çok geçmiş olsun allahtan size bir şey olmamış

PROTOS
26/11/2010, 18:54

Mesajını kaçırmışım dostum kusura bakma, çok çok geçmiş olsun. Size birşey olmamış ya ona şükür.

ozdem
26/11/2010, 19:49

Çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun... :(

bbya
27/11/2010, 14:31
Hepinize teşekkür ederim.Hepimiz iyiyiz şükür kimsede birşey yok.Kendinize iyi bakın dikkatli kullanın.