PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yardım için teşekkürler

ümit yanardağ
17/04/2007, 20:17
sevgili arkadaşlarım size başımdan gecen güzel bir olayı anlatarak başlıyayım:
herhalde sitenin en yaşlı üyeside benim :ok:
gecen gün narlıderede şu mantar dedğimiz kaldırım taşına çarptım çarpmanın etkisi ile sol sis farın olduğu yer cizildi ve sis farı yerinde çıktı.üzüldüm ama allaha şükür bana birşey olmadı diye sevindim.hemen servise gittim.orada baktım ki işlem uzun ve beni tatmin etmiyor.o an aklıma sevgili site dostu emir geldi hemen emiri aradım sağ olsun kardeşim tüm işini bırakıp ilgilendi benimle:ok: :telekom:
siğorta şirketimle konuşmamım neticesinde arabanın tamponunu fiat merkez servisinde yaptırmaya karar verdim...servise gittiğimde inanılmaz bir ilgi ve saygı gördüm.arabamı büyük bir titizlikle teslim alıp 1 gün sonra vermeyi tahahüt ettiler ve beni işyerime kadar bıraktılar :ok: ertesi gün arabamı almaya gittiğimde arabamı aldığım ilk gün gibi teslim ettiler.kendilerine buradan teşekkür ederim :) servis müdürü kardeşimde grande punto sahibi ve çok delikanlı bir arkadaşımız onuda sitemize davet ettim umarım aramızda görürüz kendisini.buradan merkez servise teşekkür ederim.gösterdikleri tüm sıcaklık ve ilgi için....görüşmek üzere... :ok:
sevgili emir bu ara bana göstermiş olduğun ilgi ve yardımlar için sana birkez daha teşekkür ediyorum
sevgili arkadaşlarım bir siteye üye olmakla başlayan bu dostluk için teşekkürler siteyi kuran ve yaşatan tüm arkadaşların elleri dert görmesin....arabayı heryerden alabilirdik ama böyle dostları edinemezdik...
iyi ki varsınız dostlar iyiki size uyduk ta grande punto aldık gençler...
saygı ve sevgilerimle...

BANU
17/04/2007, 20:23
ümit bey çok büyük geçmiş olsun kolay kolay kazanılamayan bu dostluğu bu sitede görmek herkesi çok mutlu ediyor hepiniz iyi ki varsınız

06kaymak
17/04/2007, 20:28
gecmis olsun...sizin kadar mutlu oldum inanin...

jeoenis
17/04/2007, 20:32
söylenecek tek laf var viva GP

ümit yanardağ
17/04/2007, 20:42
istanbul ankara ve diğer şehirlerdeki tüm dostlara da teşekkürler....bizler büyük bir aileye sahibiz....

HIGH FIDELITY
17/04/2007, 20:44
Abicim geçmiş olsun.

microab
17/04/2007, 20:46
Geçmiş olsun,duygular karşılıklı...

Linos
17/04/2007, 20:47
Ümit abi geçmiş olsun! Yazdığın güzel cümlelere aynen katılıyorum... :ok:

ZaMBroTTa_1903
17/04/2007, 21:04
gecmis olsun! hangi servis ümit abi birmotmu?

ümit yanardağ
17/04/2007, 21:45
sevgili dostum zambrotta 1985 merkez servis bu bornova ankara yolundaki türkcell yanındada
tavsiye ederim burayı
gerçekten çok harika bir işçilik ve olağan üstü ilgi ve alaka bencdce servis bu yeride çok büyük bence izmir deki puntocular burayı bir ziyaret etsinler...
sitedeki tüm arkadaşlarada birkez daha teşekkür ederim...
bu ara gp alacak arkadaşlara duyurulur ARABA ALMA DOST AL....

dagored
17/04/2007, 21:53
istanbul ankara ve diğer şehirlerdeki tüm dostlara da teşekkürler....bizler büyük bir aileye sahibiz....

kesinlikle :ok:

geçmiş olsun abi....

taner35
17/04/2007, 21:55
forumun en genç abisi çok geçmiş olsun.. kazasız belasız günlere....

Fangio
17/04/2007, 23:28
Öncelikle Ümit Abi her zaman sana ve buradaki herkese elimden gelen her türlü yardımı yapmaya her zaman hazırım.Ümit Abimin de dediği gibi bizler bi aile olduk ve umarım bööle de devam eder daha da büyürüz...
Bu arada abi senin enerjin yeter bizlere ilham kaynağısın :)

kanzler
18/04/2007, 01:01
cok gecmıs olsun..hep bırlıkte kazasız gunlere...

woyzeck
18/04/2007, 01:09
geçmiş olsun ümit abi..bu ilgiye de sevindim gerçekten..sen de bizim ailenin abisisin..bunu untma abi.. ;)

multijet
18/04/2007, 01:26
Geçmiş olsun!
Merkez servis ile görüşmüştüm. Sitemiz üyelerine yedek parça da %5, işçilikde %15 indirim yapacaklar. Ufak onarımlar ücretsiz olacak.
merkez servis ankara asfaltında birmotu geçtikten sonra Turkcell ile Özgörkey BMW arasında...

Gkhan
18/04/2007, 14:41
Ümit Abi geçmiş olsun :( Hepimiz bir aileyiz :ok:

Misafir2
18/04/2007, 14:45
geçmış olsun

ümit yanardağ
18/04/2007, 19:33
canım dostlarım kardeşlerim herkese çok ama çok teşekkür ederim.dostluklarımızın baki ve ömürlü olması dileğiyle...gördüğüm ilgi ve bu dayanışmanın benim tarafımdan da sürekli olacağına inanın...özlediğim samimiyet dostluk ve sıcaklık için teşekkürler...özellikle izmirli canım kardeşlerim bu güzel şehirde sizi arar gözlerim inanın sevgiyle sağlıcakla kalın.....