PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alınır cins köpek:))))

suvari_84
10/11/2010, 14:05
arkadaşlar ankarada bahçede yetiştirmek üzere cins köpek arıyorum. petshoplarda dünyanın parası deniliyor (1000-2000 dolar deniliyor abartılıyor kesinlikle. kısaca uygun fiyata arıyorum). daha önce k9 ve kangal besledim ve eğittim. ankara mevsimine dayanıklı bu iki cinsin dışında köpek arıyorum. köpeğin cinsi ve istenilen ücreti yazarsanız çok sevinirim

suvari_84
11/11/2010, 08:17
güncelll :)

ato
11/11/2010, 08:40
valla köpeklerden hem korkarım hem de hiç anlamam ama golde rotriverlar tatlı ve hoş bir köpek eniştemler besliyor 500 tl civarı sanırım yavrusu

emrequzel
11/11/2010, 09:01
geçen bi ara muhabbeti olmuştu yine forumda.arkadasımda samoyed yavruları var .satıyordu en son şu 1 aylık olmuşlardır. ama kaldımı bilmiyorum.en sonda 500 dü herhalde o fiyata satıyordu sanırım

VooDoo
11/11/2010, 09:45
arkadaşlar ankarada bahçede yetiştirmek üzere cins köpek arıyorum. petshoplarda dünyanın parası deniliyor (1000-2000 dolar deniliyor abartılıyor kesinlikle. kısaca uygun fiyata arıyorum). daha önce k9 ve kangal besledim ve eğittim. ankara mevsimine dayanıklı bu iki cinsin dışında köpek arıyorum. köpeğin cinsi ve istenilen ücreti yazarsanız çok sevinirim

ben sana kendi görüşümü söylemek istiyorum eğer hayvanları seven biriysen petshoplardan alışveriş yapma derim.. küçücük köpekleri bi kafes içine koyup camekanda millete izlettirmek çok büyük bir suç ve bence sende ortak olma bu suça.. hayvan beslemek cinsleri çok iyi olanlara bakmak değil bence bende çok hayvan besledim ama hiçbirzaman petshoplardan almadım ben onlardan köpek yemi dahi almıyorum ve hiç bi zamanda almıcam.. benimde köpeğim var chow chow cinsi.. ayrıca bitane daha varda onu babam bahçeye almıyo:D bende dışarda bakıyorum:D sokak köpeği o da.. bence en güzeli hayvan barınaklarından bi köpek almak ona bakmak.. herzaman petshopları protesto edin derim..

16 CSE 79
11/11/2010, 10:57
ben sana kendi görüşümü söylemek istiyorum eğer hayvanları seven biriysen petshoplardan alışveriş yapma derim.. küçücük köpekleri bi kafes içine koyup camekanda millete izlettirmek çok büyük bir suç ve bence sende ortak olma bu suça.. hayvan beslemek cinsleri çok iyi olanlara bakmak değil bence bende çok hayvan besledim ama hiçbirzaman petshoplardan almadım ben onlardan köpek yemi dahi almıyorum ve hiç bi zamanda almıcam.. benimde köpeğim var chow chow cinsi.. ayrıca bitane daha varda onu babam bahçeye almıyo:D bende dışarda bakıyorum:D sokak köpeği o da.. bence en güzeli hayvan barınaklarından bi köpek almak ona bakmak.. herzaman petshopları protesto edin derim..

Sana sonuna kadar katılıyorum.Bende çok köpek baktım ve hepside sokak köpeğiydi.Petshoplara birsürü para vereceğinize o parayla daha hayırlı başka işler yapabilirsiniz.

usermm1
11/11/2010, 11:43
bence barınaktan görünüşü hoşuna giden sıcakkanlı bebek bir köpek al. cins önemli değil. bakım olunca aslan gibi olur.

cemal arslan
11/11/2010, 11:49
saf husky var ama adanada...nasıl getirilir oradan bilmiyorum...

HBaris
11/11/2010, 12:06
Doberman king erkeğimiz var, sahiplendirmek istiyoruz çünkü kız kardeşi ile birbirlerini çok kıskanıyorlar... Lakin babamın Ankara'ya vermeyi düşüneceğini sanmıyorum Paşa'mızı yakın bir yerden isteyen güzel bakabileceğine bizi ikna eden olursa verebiliriz...

suvari_84
11/11/2010, 13:23
arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim köpeğimi barınaktan almaya karar verdim. hem aşılı olur hemde sıcak kanlı yuvaya muhtaç bi köpek bulmuş olurum:))))))))

VooDoo
11/11/2010, 13:33
arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim köpeğimi barınaktan almaya karar verdim. hem aşılı olur hemde sıcak kanlı yuvaya muhtaç bi köpek bulmuş olurum:))))))))

hemde büyük sevap kazanırsın
hemde adam gibi adamsın helal olsun sana ;)

NoFear
11/11/2010, 14:34
Çok doğru bir karar vermişiniz bakıma muhtaçbir sürü köpek var tebrikler :)