PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : celik alt muhafaza

ünifb
09/11/2010, 23:25
arkadaşlar bizim kasımpaşanın yolları cok bozuk özellikle yokuş aşagı inerken genelde katalizatörün altındaki demir sac sürtüyo.. karteri vuracagımdan korkuyorum acaba bunun önüne gecmek için bir celik kerter muhafazası varı bu konuda yardım istiyorum

WiSTaRiA
10/11/2010, 00:11
Hiç bir karter muhafazası çelikten olmaz volkan bey... Bunun sebebide Allah göstermesin bir kaza esnasında motorun aşağı düşüp sürücü can sağlığını kurtarmasıdır... Çelik olduğunu düşünürsen bir aracın karter muhafazası kaza anında motor sürücünün kucagında kalır... Servislerde 100 - 110 TL civarı bişey... Bi görüşün...

ünifb
15/11/2010, 00:21
ewet bildiginiz doğru ama celik muhafaza olmaz diye bir şey yok.. isteyen herkez celik muhafaza taktırabiliyor bilginize ama ben nerden bulacagım konusunda yardım istemiştim..

WiSTaRiA
15/11/2010, 00:51
Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için ama zaten bu konuda bilgim mevcut... Sadece güvenlik açısından belirtmiştim yazımı... Oto sanayii sitesinde çok rahat bulabilirsiniz... Helede İstanbul'da bulmama imkanınız hiç yok... Hatta bu çelik muhafazayı hazır bulamasanızda kendi istediğiniz şekilde ölçerek birebir yaptırabilirsiniz... Daha da hesaplıya gelir...