PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gereksiz mesajlar

culudamar
09/11/2010, 19:21
herkese merhaba.

Sitedeki arkadaşlık ortamına laf etmek gibi olmasın, ama sadece "hoşgeldin", "geçmiş olsun" gibi mesajlar atmak mesaj kirliliğine neden oluyor diye düşünüyorum:(

Aslında bu problem birçok türkçe forumda var. Forum kullanmayı pek bilmiyoruz sanırım. Belki de akdeniz insanının sıcaklığı:)

Sonuç olarak bu gibi mesajları kişilere özel mesajla gönderirsek, sitede bilgi arayanlar aradıklarına daha kolay ulaşırlar. Özellikle siteyi cepten ziyaret edenlerin işi daha kolay olacaktır.

Saygılarımla.

GP COSKUN
10/11/2010, 21:58
mesaj kirliliğine yol açacak şekilde yazışmak zaten forum kurallarına göre yasak
biz bu konuya gerekli özeni gösteriyoruz
aradığınız konu ile ilgili hedef kelimelerle arama kısmından arama yaptırırsanız
istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz
sonuçta bu forumda arkadaşlık ve kardeşlik dostluk ortamı hat safhada
arada sırada bu tür durumları hoş karşılamak gerekir
sonuçta sizinde dediğiniz gibi akdeniz insanıyız

WiSTaRiA
10/11/2010, 22:15
Coşkun abi müsadenle;

Çağın bey forumumuza hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim ilk önce.... Burada öylebir arkadaşlık kardeşlik ortamı varki yeni olduğunuz için böyle yazışmalar size tuhaf gelmiş olabilir ama zamanla göreceksiniz... Coşkun abiminde dediği gibi aramak istediğiniz herhangi bir şeyin hedef kelimesine göre bulabilirsiniz... Tekrar yineliyorum burası bir aile ortamı bir arkadaşımız sıkıntısını yada birşeyi satmak yada almak isteyip konu açıyor ve konu altında gerçekten kahkaha atıp güldüğümüz konular çıkıyor öyle bir forumuz ki biz ilk defa yüzyüze geldiğimiz anlarda 10 yıldır birbirimizi tanıyor gibi davranıyoruz buda herkezin iyiliğinden karakterinden kaynaklanıyor... İnşallah istanbul buluşmalarımıza katılırsınızda aile ortamımızın bağlılığını daha iyi analiz edersiniz...

Sevgi ve Saygılarımla...

femoli
10/11/2010, 22:45
Ben akdeniz insaniyim:)

Hakli yonleriniz var fakat burasi aile forumu gibi sadece bilgi almaktan ziyade dertlerimizi paylasacagimiz dostlarimizla geyik yapabilecegimiz gerektiginde konsept disina cikip farkli konularda atisacagimiz bir yer . Zamanla bunu goreceksiniz . İlk zamanlar herkese farkli gelebilir ama cevaplara ulasmak isteyenler icinde arama motoru var :)

Ben size tekrardan hosgediniz ve keyfli forumlar dilemek istiyorum ..

LeoN48
10/11/2010, 23:53
Coşkun ve Orçun abilerim durumu gayet güzel şekilde özetlemişler. Burda o kadar sıcak bir aile ortamı var ki forum olmanın ötesinde adeta herkesin birbirinden haberdar olduğu eğlenceli bir portal oluşmuş durumda.

Sevgili femolinin de dediklerine tek şey dışında katılıyorum: kendisi orta anadolu insanıdır :D :D

ayhan1
11/11/2010, 00:10
Arkadaşım Forumun amacı budur zaten yazışmak siz değerli üyeler gelicekki bizde sizlere hoşgeldiniz diyecaz bu normal bir durum gereksiz bir mesaj değil bunlar

gerekli arama kelimesini doğru bir şekilde girilirse hem forum içerisinde hemde Google üzerinden gerekli konu çıkacaktır zaten

evolodi
11/11/2010, 00:18
yorum yazan herkese teşekkür ederim öncelikle.

bende forumda çok laklak yapan birisiyim açıkçası :)araç almadan önce aklımda birkaç araç daha vardı onun için gp forum dışında bir kaç forum da üyeliğim vardı.içtenlikle söylüyorum bu forum kadar sıcak bir forum görmedim.herkes o kadar sıcakki artık bir süre sonra araba ile ilgili kronik sorunlar hatalar vs vs vız geliyor iyiki de bu aracı bu forumu seçmişim diyorsunuz.sanal aleme pek inanmayan biriyim ama o kadar güzel dostluklar elde ettim o kadar menfaatsiz arkadaşlar kazandım ki gerçek hayatta bir çoğumuzun böyle dostlukları yoktur.geçen aylarda adem abimiz izmire geldi forumdan konuşurduk ilk defa yüzyüze görüştük çok garipsedim ama sanki 40 yıllık dostmuşuz gibi bana arabamı sen kullan diyip arabasini vermek istedi.izmirdeki sıcak arkadaşlarımı anlatma gereği bile duymuyorum gerisini siz düşünün.o yüzden içiniz rahat olsun bu forumda.forumumuzu yaratan destekleyen herkese tekrar teşekkür ederim.

bu arada hafizcim doğma büyüme izmirliyim ; aslen gaziantep kabul edersen ben de akdeniz insaniyim ne dersin:D?

VooDoo
11/11/2010, 00:21
onur farkındasın dimi bu başlıklar senin yüzünden açılıyo :D

VooDoo
11/11/2010, 00:25
Ben akdeniz insaniyim:)

Hakli yonleriniz var fakat burasi aile forumu gibi sadece bilgi almaktan ziyade dertlerimizi paylasacagimiz dostlarimizla geyik yapabilecegimiz gerektiginde konsept disina cikip farkli konularda atisacagimiz bir yer . Zamanla bunu goreceksiniz . İlk zamanlar herkese farkli gelebilir ama cevaplara ulasmak isteyenler icinde arama motoru var :)

Ben size tekrardan hosgediniz ve keyfli forumlar dilemek istiyorum ..

abi napıyon seni dün aradım ama ulaşamadım :D görüşelim yarın :D

LeoN48
11/11/2010, 00:27
@yonca: O kadar acitasyon yapmışsın ki hadi kabul edelim seni de akdeniz insanı olarak. Hem ad olarak yoncalodiyi kabul etmezler antepte falan, ocağını söndürürler adamın :D :D

femoli
11/11/2010, 01:42
herzamanki gibi bu konuyu katlettin helal sana :)

Akdeniz insaniyim olm kokenlerim taaaaaaaa izmirin beypazari ilcesinden gelmisler :D :D :P